tir, Oct 3, 2023 · 14:00
EldsteNylig
3.40
3.60
1.91
NyligEldste
LDLWWL
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.0
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
+0.25
Feldmoching
Feldmoching vs SV Pullach Kampfakta
Feldmoching
SV Pullach
3S-2U-5T i de siste 10 kampene, med 19 mål scoret og 20 sluppet inn. Snittmål: 1.9 for, 2.0 mot. Seier 30%, AH-seier 40%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 30%3
Uavgjort 20%2
Tap 50%5
Totalt antall mål 3.0
Over 60%6
Annullert 30%3
Under 10%1
Asiatisk handikap
Vunnet 40%4
Annullert 20%2
Tap 40%4
Siste
| Feldmoching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| SV Pullach | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Feldmoching | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| SV Pullach | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 15,
Snitt: 3.47,
Std.avvik: 1.50, Median: 4,
Typetall: ,
Over: 73%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Feldmoching vs SV Pullach Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Feldmoching vs SV Pullach Innbyrdes oppgjør
Feldmoching vs SV Pullach Se full H2H →Ingen data
| Feldmoching Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| SV Pullach Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2022-07-07 | 1 Unterhaching |
1 - 1
3 - 1
|
SV Pullach 1 | T | -2.5, -3.0 | Under |
|
||||||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-06-04 | 3 TSV Dachau 1865 |
1 - 1
2 - 2
|
SV Pullach 3 | U | 0.0 | Over |
|
||||||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-06-01 | 1 2 SV Pullach |
0 - 1
0 - 3
|
TSV Dachau 1865 3 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-05-28 | 3 SV Pullach |
2 - 0
3 - 2
|
FC Unterföhring 2 | S | -1.5 | Over |
|
||||||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-05-25 | 1 FC Unterföhring |
0 - 1
1 - 4
|
SV Pullach 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-05-07 | 1 2 SV Pullach |
0 - 1
0 - 1
|
SV Kirchanschöring 3 | T | 0.0,-0.5 | Under |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-05-01 | 3 VfR Garching |
2 - 2
3 - 3
|
SV Pullach 2 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-04-23 | 2 SV Pullach |
1 - 0
3 - 0
|
TSV Landsberg 2 | S | 0.0, +0.5 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-04-13 | 3 TSV 1860 Munchen II |
3 - 1
3 - 2
|
SV Pullach 3 | T | -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-04-06 | 8 SV Pullach |
1 - 1
1 - 2
|
Gundelfingen 2 | T | -0.5 | Push |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-03-29 | 5 SV Pullach |
0 - 0
1 - 0
|
Türkspor Augsburg 5 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-03-19 | 1 SV Pullach |
0 - 1
3 - 1
|
SpVgg Hankofen-Hailing 1 | S | +1.5,+2.0 | Over |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2022-03-12 | 1 TSV Dachau 1865 |
1 - 2
1 - 2
|
SV Pullach 5 | S |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-11-05 | 1 2 SV Pullach |
1 - 2
1 - 3
|
FC Ingolstadt II | T | +0.5, +1.0 | Over |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-10-31 | 1 3 Ismaning |
1 - 0
1 - 0
|
SV Pullach 4 1 | T | -1.0, -1.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-10-02 | 4 SV Pullach |
0 - 0
1 - 1
|
VfR Garching 1 | U | 0.0,-0.5 | Under |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-09-04 | 3 SV Pullach |
0 - 1
0 - 1
|
TSV Kottern 6 | T | 0.0,-0.5 | Under |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-08-27 | 1 SV Pullach |
0 - 0
3 - 0
|
TSV Dachau 1865 2 | S | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Over |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-08-18 | 1 2 SV Pullach |
1 - 2
2 - 2
|
TSV 1880 Wasserburg 5 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-08-07 | 1 SV Pullach |
3 - 1
3 - 2
|
SV Donaustauf 2 | S | +1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 5 (2-3) | 3 (2-1) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-08-04 | 1 TSV Schwabmünchen |
1 - 0
3 - 0
|
SV Pullach 1 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-07-31 | 1 SV Pullach |
0 - 1
1 - 2
|
FC Deisenhofen 5 | T | +0.5, +1.0 | Push |
|
7-2 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (5-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-07-28 | 3 FC Ingolstadt II |
0 - 0
0 - 2
|
SV Pullach 2 | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2021-07-23 | 4 SV Pullach |
0 - 1
1 - 2
|
Ismaning 2 | T | 0.0 | Push | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2020-10-17 | 1 4 FC Pipinsried |
0 - 1
0 - 1
|
SV Pullach 3 | S | -2.0, -2.5 | Under |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-12 | SV Heimstetten |
1 - 0
1 - 2
|
SV Pullach | S | -2.0 | Under | 9.0 | Under |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2019-10-12 | 2 5 SV Pullach |
1 - 0
1 - 1
|
SpVgg Hankofen-Hailing 3 | U | 0.0 | Under |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2019-10-03 | FC Deisenhofen |
1 - 0
3 - 1
|
SV Pullach 2 | T | -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 5 (0-5) |
| Germany Oberliga Bayern South | 2019-09-07 | 3 TSV Dachau 1865 |
1 - 0
2 - 0
|
SV Pullach 6 | T | -0.5, -1.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern South | 2019-08-31 | 2 SV Pullach |
0 - 3
0 - 5
|
FC Pipinsried 2 | T | +1.0 | Over |
|
11-7 (18) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 2 (2-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 3.4 | 3.6 | 1.909 |
| Pause | 3.6 | 2.4 | 2.4 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.25) | Over@2 | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 4 - 1 , Hjørnespark: 2 - 7
Hjørnespark: , Handikap: 0.0, +0.5 , Mål: 3.0
Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 2 - 5 Pause
Hjørnespark: , Handikap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - SV Pullach -
3' - 2nd Corner - SV Pullach -
8' - 1st Goal - SV Pullach -
16' - 1st Yellow Card - SV Pullach -
18' - 3rd Corner - Feldmoching -
23' - 4th Corner - Feldmoching -
25' - 5th Corner - SV Pullach - Race to 3 Corners - SV Pullach
-
25' - 6th Corner - SV Pullach -
37' - 7th Corner - SV Pullach - Race to 5 Corners - SV Pullach
-
40' - 2nd Goal - Feldmoching -
1-1 score at the end of First Half -
50' - 3rd Goal - Feldmoching -
58' - 2nd Yellow Card - Feldmoching -
62' - 4th Goal - Feldmoching -
70' - 3rd Yellow Card - Feldmoching -
76' - 8th Corner - SV Pullach - Race to 7 Corners - SV Pullach
-
78' - 9th Corner - SV Pullach -
82' - 4th Yellow Card - SV Pullach -
87' - 5th Goal - Feldmoching -
88' - 5th Yellow Card - SV Pullach -
88' - Red Card - SV Pullach -
4-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

