Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.0
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
-0.25
FC Ufa
FC Ufa vs Ujpest Lagprofil
FC Ufa
Vurderingene beregnes
DLDLLDDDWWNyligOppover+0.7 p/kamp, siste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder1/10
Asiatisk handikapJevnt5/10
Comeback-lagVant 2 av siste 10
Ujpest
Vurderingene beregnes
LDWWWLWWWDNyligOppover+0.8 p/kamp, siste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapDekker6/10
FC Ufa vs Ujpest Kampfakta
FC Ufa
2S-5U-3T i de siste 10 kampene, med 5 mål scoret og 8 sluppet inn. Snittmål: 0.5 for, 0.8 mot. Seier 20%, AH-seier 50%, mål Over 0%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 20%2
Uavgjort 50%5
Tap 30%3
Totalt antall mål 3.0
Over 0%0
Annullert 10%1
Under 90%9
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5
Annullert 10%1
Tap 40%4
Ujpest
7S-2U-1T i de siste 10 kampene, med 23 mål scoret og 12 sluppet inn. Snittmål: 2.3 for, 1.2 mot. Seier 70%, AH-seier 60%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 70%7
Uavgjort 20%2
Tap 10%1
Totalt antall mål 3.0
Over 50%5
Annullert 10%1
Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 60%6
Annullert 20%2
Tap 20%2
Siste
| FC Ufa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Ujpest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| FC Ufa | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Ujpest | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.93,
Std.avvik: 1.89, Median: 3,
Typetall: 2,
Over: 39%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
FC Ufa vs Ujpest Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FC Ufa vs Ujpest Innbyrdes oppgjør
FC Ufa vs Ujpest Se full H2H →Ingen data
| FC Ufa Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Russland - Premier League | 2019-12-07 | FC Akhmat Grozny |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ufa | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Russland - Premier League | 2019-11-30 | 1 Krylia Sovetov |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ufa 3 | S | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Russland - Premier League | 2019-11-24 | 3 FC Ufa |
0 - 1
1 - 1
|
PFC Sochi 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Russland - Premier League | 2019-11-10 | 2 FC Orenburg |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ufa | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Russland - Premier League | 2019-11-02 | 1 FC Ufa |
0 - 0
1 - 1
|
Lokomotiv Moskva 8 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Russland - Cup | 2019-10-30 | CSKA Moskva |
0 - 0
1 - 0
|
FC Ufa 2 | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Russland - Premier League | 2019-10-26 | 1 3 FK Tambov |
1 - 0
3 - 0
|
FC Ufa 4 | T | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Russland - Premier League | 2019-10-20 | 2 FC Ufa |
0 - 1
1 - 1
|
CSKA Moskva | U | +0.5, +1.0 | Push | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Russland - Premier League | 2019-10-05 | 2 FC Ufa |
0 - 1
0 - 1
|
FC Akhmat Grozny 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
7-6 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Russland - Premier League | 2019-09-29 | 4 Rubin Kazan |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ufa 1 | U | 0.0 | Under | 8.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Russland - Cup | 2019-09-25 | 1 FC Chayka |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ufa 6 1 | S | +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Russland - Premier League | 2019-09-20 | 2 FC Ufa |
1 - 0
1 - 0
|
Spartak Moskva 5 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Russland - Premier League | 2019-09-16 | 1 Dinamo Moskva |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ufa 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
8-0 (8) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Russland - Premier League | 2019-08-31 | 1 2 FC Ufa |
0 - 1
1 - 2
|
FC Orenburg 3 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Russland - Premier League | 2019-08-24 | 3 FC Ufa |
0 - 0
1 - 0
|
Zenit St Petersburg 4 | S | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
4-12 (16) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Russland - Premier League | 2019-08-18 | 3 FC Ufa |
1 - 0
2 - 0
|
Rostov 3 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Russland - Premier League | 2019-08-11 | 1 Arsenal Tula |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ufa 1 | T | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Russland - Premier League | 2019-08-04 | 2 PFC Sochi |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ufa 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Russland - Premier League | 2019-07-27 | 1 FC Ufa |
2 - 1
2 - 1
|
Krylia Sovetov 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Russland - Premier League | 2019-07-20 | 2 FC Ufa |
2 - 0
2 - 3
|
Krasnodar 2 | T | +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Russland - Premier League | 2019-07-13 | Ural |
1 - 0
3 - 2
|
FC Ufa 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
8-4 (12) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-07 | 1 FC Wacker Innsbruck |
1 - 3
1 - 9
|
FC Ufa | S | +1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-05 | Viktoria Plzen |
0 - 0
1 - 0
|
FC Ufa | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-02 | 2 FC Ufa |
1 - 0
1 - 0
|
FC Botosani 1 | S | 0.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2019-06-28 | 1 FC Ufa |
0 - 0
1 - 2
|
FK Qarabag | T | 0.0, +0.5 | Over |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-06-24 | 1 SV Horn |
2 - 0
2 - 1
|
FC Ufa | T | +1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Russia Premier League Play-Offs | 2019-06-02 | Tomsk |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ufa 3 1 | T | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Russia Premier League Play-Offs | 2019-05-30 | 2 FC Ufa |
1 - 0
2 - 0
|
Tomsk 1 | S | -1.0 | Push |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Russland - Premier League | 2019-05-26 | 1 Lokomotiv Moskva |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ufa 1 | T | -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Russland - Premier League | 2019-05-18 | 2 FC Ufa |
0 - 1
0 - 2
|
FC Orenburg | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Ujpest Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Hungary NB I | 2019-12-14 | 1 Budapest Honved |
0 - 0
0 - 0
|
Ujpest 2 | U | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Ungarn - Cup | 2019-12-11 | 2 Vac FC |
0 - 1
0 - 3
|
Ujpest 1 | S | +2.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Hungary NB I | 2019-12-07 | 3 Ujpest |
1 - 0
1 - 0
|
Kisvarda FC 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Hungary NB I | 2019-11-30 | 2 Paksi Se |
0 - 1
2 - 4
|
Ujpest 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Hungary NB I | 2019-11-23 | 1 Ujpest |
0 - 2
0 - 2
|
Diosgyori VTK 1 | T | -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2019-11-16 | Vasas SC |
2 - 3
3 - 4
|
Ujpest 2 | S | +0.5 | Over |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Hungary NB I | 2019-11-09 | 2 Puskas Academy |
1 - 2
1 - 3
|
Ujpest 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Hungary NB I | 2019-11-02 | Kaposvari Rakoczi |
1 - 2
2 - 3
|
Ujpest 2 | S | +1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ungarn - Cup | 2019-10-29 | FC Ajka |
2 - 1
2 - 5
|
Ujpest | S | +1 | Over |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Hungary NB I | 2019-10-26 | Ujpest |
0 - 0
0 - 0
|
Zalaegerszegi TE 2 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
11-5 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Hungary NB I | 2019-10-19 | 1 Ferencvarosi TC |
1 - 0
1 - 0
|
Ujpest 2 | T | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hungary NB I | 2019-10-05 | 1 Ujpest |
0 - 1
1 - 2
|
Mezokovesd Zsory 2 | T | -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hungary NB I | 2019-09-28 | 3 MOL Fehervar FC |
0 - 0
0 - 2
|
Ujpest 2 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ungarn - Cup | 2019-09-21 | FC Hatvan |
0 - 1
0 - 2
|
Ujpest | S | +2.0 | Under |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Hungary NB I | 2019-09-14 | 4 Ujpest |
0 - 1
3 - 2
|
Debreceni VSC 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Europe Friendlies | 2019-09-06 | Vasas SC |
3 - 2
4 - 3
|
Ujpest | T | +0.5 | Over | 8.0 | Over |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Hungary NB I | 2019-08-31 | 2 Ujpest |
1 - 3
2 - 3
|
Budapest Honved 3 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Hungary NB I | 2019-08-24 | 1 Kisvarda FC |
1 - 0
2 - 0
|
Ujpest 1 | T | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Hungary NB I | 2019-08-17 | 1 Ujpest |
0 - 0
1 - 1
|
Paksi Se 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hungary NB I | 2019-08-10 | 1 Diosgyori VTK |
1 - 1
1 - 2
|
Ujpest 3 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Over |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Hungary NB I | 2019-08-03 | 1 Ujpest |
0 - 2
1 - 3
|
Puskas Academy 3 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-19 | 1 Diosgyori VTK |
0 - 2
0 - 3
|
Ujpest 1 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-11 | Ujpest |
2 - 0
4 - 0
|
FC Ajka | S | -1.5, -2.0 | Over | 9.0 | Over |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2019-07-05 | 1 Gyor Eto FC |
1 - 0
2 - 0
|
Ujpest | T | 0.0 | Under | 8.0 | Push |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Hungary NB I | 2019-05-19 | 2 Diosgyori VTK |
1 - 0
3 - 0
|
Ujpest 5 1 | T | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hungary NB I | 2019-05-11 | 2 Ujpest |
0 - 0
0 - 1
|
Puskas Academy 3 | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Hungary NB I | 2019-05-04 | 3 Ferencvarosi TC |
1 - 1
2 - 1
|
Ujpest 5 | T | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hungary NB I | 2019-04-27 | 2 Ujpest |
1 - 0
1 - 1
|
Debreceni VSC 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hungary NB I | 2019-04-20 | 3 Ujpest |
0 - 0
0 - 0
|
Budapest Honved 1 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Hungary NB I | 2019-04-13 | 3 Videoton FC |
1 - 0
2 - 1
|
Ujpest 4 | T | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.1 | 4 | 2.75 |
| Pause | 2.6 | 2.375 | 3.4 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

