Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.25
Totalt antall mål
Under 10.5
Totalt antall hjørnespark
+0.25
FC Thun
FC Thun vs Basel Lagprofil
FC Thun
WDLWWWWLWDNyligStabil0.0 p/kamp, siste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handikapJevnt5/10
Basel
WWLWWLWDLWNyligNedover-0.8 p/kamp, siste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handikapFeiler3/10
Siste
| FC Thun | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Basel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| FC Thun | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Basel | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 3.63,
Std.avvik: 1.76, Median: 3,
Typetall: 2,
Over: 50%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
FC Thun vs Basel Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FC Thun vs Basel Innbyrdes oppgjør
FC Thun vs Basel Se full H2H →| FC Thun Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2025-01-11 | Basel |
0 - 0
2 - 0
|
FC Thun 1 | T | -1.0, -1.5 | Under |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2021-06-27 | Basel |
2 - 3
2 - 3
|
FC Thun 1 | S | -1.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2021-01-09 | Basel |
2 - 2
2 - 2
|
FC Thun 1 | U | -1.5 | Over |
|
||||||
| Switzerland Super League | 2020-07-31 | FC Thun |
0 - 0
0 - 0
|
Basel 5 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2020-02-15 | 1 Basel |
0 - 0
0 - 1
|
FC Thun 2 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2019-10-19 | Basel |
0 - 0
3 - 1
|
FC Thun 2 | T | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2019-08-03 | 3 FC Thun |
1 - 1
2 - 3
|
Basel 1 | T | +1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Super League | 2019-05-22 | FC Thun |
0 - 0
1 - 2
|
Basel 3 | T | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Over |
|
12-4 (16) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Switzerland Cup | 2019-05-19 | 5 Basel |
1 - 0
2 - 1
|
FC Thun 3 | T | -1.0,-1.5 | Push | 10.5 | Over |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Switzerland Super League | 2019-03-03 | 3 Basel |
2 - 0
3 - 1
|
FC Thun | T | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2018-11-10 | 3 FC Thun |
1 - 2
4 - 2
|
Basel 4 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Super League | 2018-09-02 | 1 2 Basel |
1 - 1
1 - 1
|
FC Thun 5 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Switzerland Super League | 2018-04-29 | 1 Basel |
2 - 1
6 - 1
|
FC Thun 1 | T | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Switzerland Super League | 2018-02-10 | 2 FC Thun |
0 - 1
0 - 2
|
Basel 2 | T | +1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Switzerland Super League | 2017-10-21 | 1 Basel |
1 - 0
2 - 1
|
FC Thun 3 | T | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| FC Thun Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Switzerland Super League | 2025-08-30 | 2 FC Thun |
0 - 0
1 - 1
|
Grasshoppers 2 | U | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2025-08-23 | 1 1 FC Zurich |
0 - 2
0 - 4
|
FC Thun 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Switzerland Cup | 2025-08-17 | 2 Breitenrain |
0 - 0
1 - 0
|
FC Thun 1 | T | +1.0, +1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2025-08-09 | 2 Lucerne |
1 - 1
1 - 2
|
FC Thun 2 | S | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2025-08-03 | 1 FC Thun |
1 - 0
2 - 1
|
Lausanne Sports 3 | S | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2025-07-27 | 2 Lugano |
1 - 0
1 - 2
|
FC Thun 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Switzerland Challenge League | 2025-05-23 | FC Thun |
1 - 0
1 - 0
|
Etoile Carouge 3 | S | -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Switzerland Challenge League | 2025-05-16 | 2 AC Bellinzona |
1 - 0
3 - 1
|
FC Thun | T | +0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
6-9 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Challenge League | 2025-05-11 | 3 FC Vaduz |
3 - 0
3 - 3
|
FC Thun 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Challenge League | 2025-05-02 | 4 FC Thun |
1 - 1
2 - 1
|
Aarau 3 | S | -0.5 | Push | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-04-25 | 4 Neuchatel Xamax |
0 - 2
0 - 2
|
FC Thun | S | +0.5, +1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-04-21 | 1 FC Thun |
2 - 0
7 - 0
|
Wil 1900 | S | -0.5, -1.0 | Over | 8.0 | Under |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-04-11 | 2 Stade Nyonnais |
0 - 1
0 - 2
|
FC Thun 3 | S | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Challenge League | 2025-04-04 | 2 FC Thun |
1 - 0
3 - 0
|
FC Schaffhausen 3 | S | -1.5 | Push | 10.0 | Under |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-03-31 | 1 Stade Lausanne-Ouchy |
1 - 0
3 - 0
|
FC Thun 3 | T | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-03-28 | 3 FC Thun |
1 - 0
2 - 1
|
Neuchatel Xamax 2 | S | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-03-14 | 2 Etoile Carouge |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 1 | U | +0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Switzerland Challenge League | 2025-03-09 | 5 FC Thun |
0 - 0
2 - 1
|
Stade Lausanne-Ouchy 3 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Switzerland Challenge League | 2025-02-28 | 3 FC Thun |
1 - 2
2 - 2
|
Stade Nyonnais 3 1 | U | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-0 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-02-23 | Wil 1900 |
0 - 1
2 - 3
|
FC Thun 1 | S | 0.0 | Over | 8.5 | Under |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-02-14 | 4 Aarau |
1 - 0
1 - 0
|
FC Thun 4 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-02-09 | 1 FC Thun |
1 - 0
2 - 0
|
AC Bellinzona 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Switzerland Challenge League | 2025-01-31 | 2 FC Schaffhausen |
0 - 1
2 - 3
|
FC Thun 2 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Switzerland Challenge League | 2025-01-24 | 2 FC Thun |
1 - 0
3 - 1
|
FC Vaduz 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2025-01-18 | 2 FC Thun |
2 - 1
2 - 2
|
FC Rapperswil-Jona 1 | U | -1.0 | Over |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2025-01-18 | 1 FC Thun |
0 - 0
1 - 2
|
Kriens 1 | T | -1.5, -2.0 | Under |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2025-01-11 | Basel |
0 - 0
2 - 0
|
FC Thun 1 | T | -1.0, -1.5 | Under |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Switzerland Challenge League | 2024-12-13 | 3 Stade Lausanne-Ouchy |
1 - 0
1 - 1
|
FC Thun 2 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Switzerland Challenge League | 2024-12-06 | 3 FC Thun |
0 - 1
0 - 2
|
Wil 1900 2 | T | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Switzerland Challenge League | 2024-11-30 | 2 FC Thun |
1 - 0
1 - 1
|
Aarau 4 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Basel Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Switzerland Super League | 2025-08-30 | 4 FC Sion |
0 - 1
0 - 1
|
Basel 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-27 | 1 FC Copenhagen |
0 - 0
2 - 0
|
Basel | T | -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League Qualifying | 2025-08-20 | 1 4 Basel |
1 - 1
1 - 1
|
FC Copenhagen 3 | U | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Switzerland Cup | 2025-08-16 | 1 Basel |
4 - 0
6 - 1
|
Biel Bienne 2 | S | -3.0, -3.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2025-08-10 | 2 Lugano |
2 - 0
3 - 1
|
Basel 3 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Switzerland Super League | 2025-08-06 | 4 Basel |
1 - 1
4 - 1
|
Young Boys 4 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
13-5 (18) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2025-08-02 | 2 Basel |
1 - 0
2 - 1
|
Grasshoppers 4 | S | -1.5, -2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Switzerland Super League | 2025-07-26 | 2 St Gallen |
0 - 1
2 - 1
|
Basel 3 | T | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2025-07-19 | 1 Basel |
2 - 2
3 - 3
|
Villarreal 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Europe Friendlies | 2025-07-12 | Basel |
0 - 1
1 - 1
|
Winterthur | U | -1.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2025-07-10 | FC Rapperswil-Jona |
2 - 2
2 - 4
|
Basel | S | +2.0 | Over |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2025-07-05 | SCR Altach |
0 - 0
1 - 1
|
Basel | U | +0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Switzerland Cup | 2025-06-01 | 1 Biel Bienne |
0 - 1
1 - 4
|
Basel | S | +2.0, +2.5 | Over | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2025-05-24 | 2 Basel |
2 - 0
4 - 0
|
Lucerne 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Switzerland Super League | 2025-05-18 | 2 Young Boys |
2 - 1
6 - 2
|
Basel 2 | T | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2025-05-14 | Lausanne Sports |
1 - 2
2 - 3
|
Basel | S | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2025-05-10 | 3 Lugano |
1 - 1
2 - 5
|
Basel 1 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Switzerland Super League | 2025-05-04 | 1 Basel |
3 - 0
5 - 1
|
Servette 1 1 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
10-8 (18) | 5-3 (8) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Switzerland Cup | 2025-04-27 | 1 Basel |
0 - 1
2 - 2
|
Lausanne Sports 1 | U | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Switzerland Super League | 2025-04-21 | 1 Basel |
4 - 0
5 - 0
|
Yverdon Sport FC 7 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Switzerland Super League | 2025-04-12 | 4 FC Zurich |
0 - 2
0 - 4
|
Basel 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Switzerland Super League | 2025-04-06 | 3 Basel |
0 - 0
2 - 0
|
Lugano 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2025-04-03 | 3 Basel |
2 - 0
2 - 1
|
Grasshoppers 3 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Switzerland Super League | 2025-03-30 | 2 Winterthur |
0 - 0
0 - 2
|
Basel 1 | S | +1.0, +1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Switzerland Super League | 2025-03-16 | Basel |
0 - 1
1 - 2
|
Young Boys 3 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Switzerland Super League | 2025-03-09 | Lucerne |
0 - 1
1 - 1
|
Basel 2 | U | +0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Switzerland Super League | 2025-03-01 | 3 Basel |
2 - 0
2 - 0
|
FC Sion | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Switzerland Cup | 2025-02-26 | 3 Etoile Carouge |
0 - 0
1 - 3
|
Basel | S | +1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Switzerland Super League | 2025-02-22 | 2 St Gallen |
0 - 1
2 - 2
|
Basel 3 | U | +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Switzerland Super League | 2025-02-16 | 2 Basel |
1 - 0
1 - 1
|
Lausanne Sports 5 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 3.1 | 3.8 | 2.05 |
| Pause | 3.5 | 2.5 | 2.5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (+0.25) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Pause (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (10.5) | Over@2 | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 1 - 3 , Hjørnespark: 4 - 4
Hjørnespark: 10.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Mål: 3.0, 3.5
Stilling: 0 - 2 , Hjørnespark: 3 - 3 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Basel -
14' - 2nd Corner - Basel -
20' - 3rd Corner - FC Thun -
23' - 4th Corner - Basel - Race to 3 Corners - Basel
-
24' - 1st Goal - Basel -
35' - 5th Corner - FC Thun -
36' - 1st Yellow Card - FC Thun -
40' - 2nd Yellow Card - FC Thun -
41' - 2nd Goal - Basel - 0-2%Basel extend their lead and Early Payout is awarded
-
44' - 6th Corner - FC Thun -
0-2 score at the end of First Half -
51' - 3rd Goal - FC Thun -
58' - 7th Corner - Basel - 64' ~ Substitution ~ Adjetey ~ Barisic ~(Basel)
- 64' ~ Substitution ~ Ze ~ Salah ~(Basel)
-
73' - 3rd Yellow Card - FC Thun - 75' ~ Substitution ~ Broschinski ~ Ajeti ~(Basel)
-
85' - 4th Yellow Card - Basel - 86' ~ Substitution ~ Soticek ~ Otele ~(Basel)
-
90' - 8th Corner - FC Thun -
90+1' - 5th Yellow Card - FC Thun -
90+3' - 6th Yellow Card - Basel -
90+8' - 4th Goal - Basel -
1-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

