lør, Oct 17, 2026 · 14:00
EldsteNylig
WLWWDW
2.45
3.30
2.45
NyligEldste
WWWLWD
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 2.75
Totalt antall mål
Over 9.5
Totalt antall hjørnespark
0.0
Falkenbergs FF
Falkenbergs FF vs Landskrona Lagprofil
84Samlet
Falkenbergs FFSweden Superettan · Styrke i forhold til 16 lag i ligaen, siste 365 dager
Styrke2. omgangSvakhetHjørnespark vunnet
DWDLWLWWDWNyligStabil+0.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapJevnt5/10
86Samlet
LandskronaSweden Superettan · Styrke i forhold til 16 lag i ligaen, siste 365 dager
StyrkeNylig formSvakhetHjørnespark vunnet
WDDDDWLWWWNyligGlødende+1.0 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapDekker6/10
Falkenbergs FF vs Landskrona Kampfakta
Falkenbergs FF
5S-3U-2T i de siste 10 kampene, med 16 mål scoret og 9 sluppet inn. Snittmål: 1.6 for, 0.9 mot. Seier 50%, AH-seier 50%, mål Over 50%, hjørne Over 60%.
Fulltidsresultat
Vunnet 50%5
Uavgjort 30%3
Tap 20%2
Totalt antall mål 2.5, 3.0
Over 50%5
Annullert 0%0
Under 50%5
Totalt antall hjørnespark 9.5
Over 60%6
Annullert 0%0
Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5
Annullert 20%2
Tap 30%3
Landskrona
5S-4U-1T i de siste 10 kampene, med 19 mål scoret og 9 sluppet inn. Snittmål: 1.9 for, 0.9 mot. Seier 50%, AH-seier 60%, mål Over 50%, hjørne Over 50%.
Fulltidsresultat
Vunnet 50%5
Uavgjort 40%4
Tap 10%1
Totalt antall mål 2.5, 3.0
Over 50%5
Annullert 0%0
Under 50%5
Totalt antall hjørnespark 9.5
Over 50%5
Annullert 0%0
Under 50%5
Asiatisk handikap
Vunnet 60%6
Annullert 10%1
Tap 30%3
Siste
| Falkenbergs FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Landskrona | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Falkenbergs FF | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Landskrona | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5, 3.0
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.73,
Std.avvik: 1.41, Median: 3,
Typetall: ,
Over: 55%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Falkenbergs FF vs Landskrona Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Falkenbergs FF vs Landskrona Innbyrdes oppgjør
Falkenbergs FF vs Landskrona Se full H2H →| Falkenbergs FF Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Superettan | 2026-04-12 | 1 Landskrona |
1 - 1
1 - 2
|
Falkenbergs FF | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2025-07-27 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 0
1 - 1
|
Landskrona 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2025-05-26 | 3 Landskrona |
0 - 2
0 - 3
|
Falkenbergs FF 2 | S | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2025-02-01 | 1 1 Landskrona |
0 - 2
0 - 4
|
Falkenbergs FF 1 | S | -1.0,-1.5 | Over |
|
||||||
| Sverige - Cup | 2024-08-22 | Falkenbergs FF |
0 - 0
0 - 2
|
Landskrona | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Falkenbergs FF Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Superettan | 2026-10-11 | IFK Varnamo |
1 - 1
1 - 2
|
Falkenbergs FF 3 | S | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-18 | Falkenbergs FF |
0 - 0
0 - 0
|
Ostersunds FK | U | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-13 | 1 Ljungskile SK |
0 - 1
0 - 2
|
Falkenbergs FF 1 | S | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-10 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 0
2 - 1
|
Osters IF 1 | S | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-05 | 3 IK Oddevold |
1 - 1
2 - 1
|
Falkenbergs FF | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-08-29 | 1 Falkenbergs FF |
2 - 0
4 - 1
|
IK Brage 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-08-24 | 2 IFK Norrköping |
2 - 0
2 - 1
|
Falkenbergs FF | T | -1.0 | Push | 9.0 | Over |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Sverige - Cup - Kval | 2026-08-18 | 3 IFK Skövde FK |
1 - 1
1 - 1
|
Falkenbergs FF 1 | U | +1.5, +2.0 | Under | 9.0 | Over |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-08-15 | Falkenbergs FF |
1 - 0
2 - 0
|
Norrby IF 2 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Sweden Superettan | 2026-08-08 | 3 Falkenbergs FF |
0 - 0
1 - 1
|
Nordic United FC 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Sweden Superettan | 2026-08-01 | 1 Varbergs BoIS FC |
1 - 0
2 - 1
|
Falkenbergs FF 1 | T | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-07-26 | 1 GIF Sundsvall |
1 - 1
1 - 2
|
Falkenbergs FF 2 | S | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-07-21 | 1 Falkenbergs FF |
2 - 3
2 - 3
|
Helsingborg 2 | T | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Sweden Superettan | 2026-06-26 | 2 IK Brage |
2 - 1
2 - 4
|
Falkenbergs FF | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Sweden Superettan | 2026-06-21 | 2 Osters IF |
0 - 2
1 - 3
|
Falkenbergs FF 3 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-06-14 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 1
1 - 1
|
Orebro SK 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-11 (15) | 3-7 (10) | 5 (0-5) | 2 (0-2) |
| Sweden Superettan | 2026-06-09 | 1 Sandvikens IF |
4 - 1
4 - 2
|
Falkenbergs FF 1 | T | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-7 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-05-30 | Falkenbergs FF |
0 - 0
2 - 1
|
IK Oddevold | S | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Sweden Superettan | 2026-05-23 | 1 Falkenbergs FF |
2 - 0
3 - 1
|
IFK Varnamo 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-05-17 | 1 Nordic United FC |
0 - 2
1 - 4
|
Falkenbergs FF | S | -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Sweden Superettan | 2026-05-13 | 2 Falkenbergs FF |
0 - 0
0 - 3
|
Varbergs BoIS FC 2 | T | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Sweden Superettan | 2026-05-09 | 2 Ostersunds FK |
0 - 0
2 - 2
|
Falkenbergs FF | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Sweden Superettan | 2026-05-05 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 0
1 - 0
|
IFK Norrköping | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Sweden Superettan | 2026-04-25 | 1 1 Falkenbergs FF |
1 - 0
1 - 0
|
GIF Sundsvall | S | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Sweden Superettan | 2026-04-19 | 1 Norrby IF |
2 - 1
2 - 2
|
Falkenbergs FF 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Sweden Superettan | 2026-04-12 | 1 Landskrona |
1 - 1
1 - 2
|
Falkenbergs FF | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-04-06 | 2 Falkenbergs FF |
1 - 0
1 - 1
|
Ljungskile SK 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Sverige - Cup | 2026-03-01 | 1 Brommapojkarna |
1 - 1
4 - 1
|
Falkenbergs FF 2 | T | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Sverige - Cup | 2026-02-21 | 2 Djurgården |
0 - 0
0 - 2
|
Falkenbergs FF 2 | S | -1.5, -2.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Sweden Superettan | 2025-11-08 | Kalmar FF |
1 - 2
1 - 2
|
Falkenbergs FF 1 | S | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Landskrona Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Superettan | 2026-10-10 | 1 Landskrona |
2 - 0
3 - 2
|
Sandvikens IF 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-19 | 1 2 Nordic United FC |
0 - 2
1 - 4
|
Landskrona 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-15 | Landskrona |
3 - 0
4 - 0
|
GIF Sundsvall | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-09 | 3 Landskrona |
1 - 1
1 - 2
|
Helsingborg 4 | T | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-09-05 | 2 Norrby IF |
1 - 1
1 - 3
|
Landskrona 3 | S | 0.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Sweden Superettan | 2026-08-29 | 1 Landskrona |
1 - 0
1 - 1
|
Ostersunds FK 1 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-08-24 | 1 IFK Varnamo |
1 - 0
1 - 1
|
Landskrona 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Sverige - Cup - Kval | 2026-08-20 | 1 Hässleholms IF |
0 - 0
0 - 0
|
Landskrona 2 | U | +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
5-8 (13) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-08-14 | 1 Landskrona |
0 - 1
1 - 1
|
IK Oddevold | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-08-08 | 1 Osters IF |
0 - 1
0 - 1
|
Landskrona 2 | S | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Sweden Superettan | 2026-08-01 | 2 IK Brage |
0 - 0
2 - 1
|
Landskrona | T | 0.0 | Push | 10.5 | Under |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Sweden Superettan | 2026-07-28 | 2 Landskrona |
0 - 1
0 - 1
|
IFK Norrköping 1 | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Sweden Superettan | 2026-07-18 | 1 Ostersunds FK |
1 - 0
2 - 0
|
Landskrona | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-06-28 | 2 Landskrona |
0 - 0
1 - 0
|
IFK Varnamo 1 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Sweden Superettan | 2026-06-22 | 1 Varbergs BoIS FC |
2 - 1
2 - 3
|
Landskrona 4 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Sweden Superettan | 2026-06-16 | 3 Landskrona |
2 - 0
2 - 0
|
Nordic United FC 4 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Sweden Superettan | 2026-06-11 | 1 Helsingborg |
0 - 1
0 - 3
|
Landskrona 4 | S | 0.0 | Over | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Sweden Superettan | 2026-05-30 | 1 Landskrona |
1 - 1
2 - 2
|
IK Brage 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
12-5 (17) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Sweden Superettan | 2026-05-24 | Sandvikens IF |
0 - 1
0 - 1
|
Landskrona 3 1 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Sweden Superettan | 2026-05-18 | 1 GIF Sundsvall |
1 - 0
2 - 1
|
Landskrona 1 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Sweden Superettan | 2026-05-12 | 2 Landskrona |
0 - 1
1 - 1
|
Norrby IF 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Sweden Superettan | 2026-05-09 | 1 IK Oddevold |
1 - 0
1 - 1
|
Landskrona 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-05-04 | 4 Landskrona |
2 - 1
2 - 2
|
Osters IF 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-04-28 | IFK Norrköping |
1 - 1
1 - 3
|
Landskrona 4 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
12-3 (15) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Sweden Superettan | 2026-04-18 | 3 Landskrona |
0 - 0
1 - 0
|
Ljungskile SK 3 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Sweden Superettan | 2026-04-12 | 1 Landskrona |
1 - 1
1 - 2
|
Falkenbergs FF | T | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sweden Superettan | 2026-04-06 | Orebro SK |
0 - 0
1 - 0
|
Landskrona 2 | T | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
2-12 (14) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Sverige - Cup | 2026-03-07 | 2 Landskrona |
2 - 0
3 - 2
|
Sandvikens IF 4 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Sverige - Cup | 2026-02-28 | 1 IFK Norrköping |
1 - 0
1 - 0
|
Landskrona | T | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sverige - Cup | 2026-02-23 | 1 GAIS |
3 - 0
3 - 0
|
Landskrona 2 | T | -2.0 | Under | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.45 | 3.3 | 2.45 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | Over@2 | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.75) | Over@2 | [email protected] |
| Pause (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: 9.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 2.5, 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

