lør, Jan 23, 2021 · 12:30
Crusaders
2 1
1 - 2
Pause · HT 1-2
Larne
5 1
EldsteNylig
WLWWWD
2.25
3.50
2.75
NyligEldste
LWWWWW

Notater

Gratis prognoser (basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.5
Totalt antall mål
Over 10.0
Totalt antall hjørnespark
-0.25
Crusaders
Crusaders
LWWLWLWWWDNyligStabil+0.1 p/kamp, siste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handikapDekker6/10
Andre omgang-lagTar ledelsenMål i 1. omgang i 7 av siste 10
Larne
WWDDWWWWWLNyligStabil+0.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 17
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handikapDekker6/10
Andre omgang-lagComeback-lagVant 7 av siste 10
Crusaders

6S-1U-3T i de siste 10 kampene, med 24 mål scoret og 11 sluppet inn. Snittmål: 2.4 for, 1.1 mot. Seier 60%, AH-seier 60%, mål Over 80%, hjørne Over 50%.

Fulltidsresultat
Vunnet 60%6 Uavgjort 10%1 Tap 30%3
Totalt antall mål 2.5
Over 80%8 Annullert 0%0 Under 20%2
Totalt antall hjørnespark 10.0
Over 50%5 Annullert 10%1 Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 60%6 Annullert 0%0 Tap 40%4
Larne

7S-2U-1T i de siste 10 kampene, med 17 mål scoret og 6 sluppet inn. Snittmål: 1.7 for, 0.6 mot. Seier 70%, AH-seier 60%, mål Over 40%, hjørne Over 10%.

Fulltidsresultat
Vunnet 70%7 Uavgjort 20%2 Tap 10%1
Totalt antall mål 2.5
Over 40%4 Annullert 0%0 Under 60%6
Totalt antall hjørnespark 10.0
Over 10%1 Annullert 20%2 Under 70%7
Asiatisk handikap
Vunnet 60%6 Annullert 20%2 Tap 20%2
Siste
Crusaders
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Larne
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5
Crusaders
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Larne
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Crusaders Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Northern Ireland Premier 2020-11-14 2 Larne
0 - 0
2 - 1
Crusaders 4 T 0.0, -0.5 Over 10.0
Northern Ireland County Antrim Shield 2020-10-13 3 Larne
2 - 0
4 - 0
Crusaders 2 T 0.0 Over
Northern Ireland Premier 2020-01-18 1 Crusaders
3 - 0
3 - 0
Larne 1 S -0.5, -1.0 Push 10.0
Northern Ireland Premier 2019-11-11 1 Larne
0 - 0
0 - 0
Crusaders 1 U 0.0, +0.5 Under 9.0
Northern Ireland Premier 2019-08-24 3 Crusaders
1 - 1
2 - 2
Larne 3 U 0.0, -0.5 Over
UK Friendlies 2018-07-28 1 Crusaders
1 - 2
1 - 2
Larne 1 T -0.5, -1.0 Under
10-1 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Crusaders Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Northern Ireland Premier 2021-01-09 Cliftonville
1 - 1
2 - 2
Crusaders 3 U 0.0, +0.5 Over 10.0
Northern Ireland Premier 2021-01-02 1 Crusaders
1 - 0
4 - 0
Warrenpoint Town 2 S -1.5, -2.0 Over 10.5
Northern Ireland Premier 2020-12-12 Crusaders
3 - 0
5 - 0
Portadown S -2.0, -2.5 Over 10.5
Northern Ireland Premier 2020-12-05 1 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Glentoran 1 S 0.0, -0.5 Under 10.0
Northern Ireland Premier 2020-11-28 2 Glenavon
0 - 1
3 - 1
Crusaders 2 T +0.5 Over 10.5
Northern Ireland Premier 2020-11-21 Crusaders
1 - 1
3 - 1
Dungannon Swifts S -1.0, -1.5 Over 10.0 Over
4-7 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Northern Ireland Premier 2020-11-14 2 Larne
0 - 0
2 - 1
Crusaders 4 T 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2020-11-10 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Coleraine 2 S 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
5-4 (9) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2020-11-07 5 Ballymena Utd
1 - 0
1 - 4
Crusaders 2 S +0.5, +1.0 Over
5-8 (13) 3-4 (7) 4 (2-2) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2020-10-30 Linfield
1 - 0
2 - 1
Crusaders 2 T -0.5 Over 10.0 Over
7-6 (13) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (0-3)
Northern Ireland Premier 2020-10-23 3 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Cliftonville 1 S 0.0, -0.5 Under
7-5 (12) 1-3 (4) 1 (0-1) 4 (3-1)
Northern Ireland Premier 2020-10-17 1 Warrenpoint Town
0 - 1
0 - 1
Crusaders 1 1 S +1.5, +2.0 Under
6-5 (11) 2-4 (6) 3 (0-3) 3 (2-1)
Northern Ireland County Antrim Shield 2020-10-13 3 Larne
2 - 0
4 - 0
Crusaders 2 T 0.0 Over
7-8 (15) 5-4 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2020-10-10 Crusaders
2 - 0
2 - 0
HW Welders 1 S -2.0 Under
5-1 (6) 4-1 (5) 4 (4-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2020-09-26 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Ballinamallard Utd S -0.5 Under
7-5 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2020-09-19 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Queens Universitet S -2.5, -3.0 Under
13-7 (20) 10-5 (15) 6 (3-3) 1 (1-0)
UK Friendlies 2020-09-12 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Dundela U -2.0 Under
5-3 (8) 1-3 (4) 3 (1-2) 2 (2-0)
UK Friendlies 2020-08-22 Ards
0 - 0
0 - 1
Crusaders S
3-5 (8) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2020-03-07 2 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Institute 2 S -2.0 Under 9.5 Under
6-1 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nord-Irland - Cup 2020-02-29 1 Glentoran
0 - 1
2 - 1
Crusaders 2 1 T 0.0, -0.5 Push 10.5 Over
7-4 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Northern Ireland Premier 2020-02-21 1 Linfield
1 - 0
4 - 0
Crusaders 3 1 T 0.0, -0.5 Over
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nord-Irland - League Cup 2020-02-15 1 Coleraine
1 - 1
2 - 1
Crusaders 1 T 0.0 Over 10.0 Under
6-3 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Northern Ireland Premier 2020-02-08 2 Glenavon
0 - 1
2 - 1
Crusaders 3 T +1.0 Under
2-9 (11) 2-7 (9) 5 (1-4) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2020-01-25 1 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Ballymena Utd 1 S -1.5 Under
7-4 (11) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2020-01-18 1 Crusaders
3 - 0
3 - 0
Larne 1 S -0.5, -1.0 Push 10.0 Under
5-0 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2020-01-10 3 Coleraine
0 - 1
0 - 1
Crusaders 2 S 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
11-3 (14) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Nord-Irland - Cup 2020-01-04 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Dundela 3 S -2.0, -2.5 Under 9.5 Over
11-4 (15) 6-0 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2020-01-01 Warrenpoint Town
0 - 2
0 - 4
Crusaders 1 S +1.5, +2.0 Over
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2019-12-28 Crusaders
3 - 0
5 - 0
Dungannon Swifts 1 S -2.0, -2.5 Over
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2019-12-26 4 Crusaders
1 - 1
1 - 2
Cliftonville 3 T -0.5 Over 10.0 Over
10-6 (16) 6-5 (11) 2 (0-2) 1 (1-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Larne Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Northern Ireland Premier 2021-01-02 1 Larne
0 - 0
0 - 1
Ballymena Utd T -1.0 Under 10.0
Northern Ireland Premier 2020-12-11 2 Larne
0 - 1
3 - 1
Linfield 1 S 0.0 Over 10.0
Northern Ireland Premier 2020-12-05 4 Larne
0 - 1
2 - 1
Glenavon 4 1 S -1.0 Over 10.5
Northern Ireland Premier 2020-11-28 Coleraine
0 - 2
0 - 2
Larne 1 S 0.0 Under
Northern Ireland Premier 2020-11-21 Larne
0 - 0
1 - 0
Cliftonville S -0.5, -1.0 Under 10.0
Northern Ireland Premier 2020-11-14 2 Larne
0 - 0
2 - 1
Crusaders 4 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2020-11-10 Warrenpoint Town
0 - 0
1 - 1
Larne 1 U +1.0 Under
5-5 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2020-11-07 3 Glentoran
0 - 0
0 - 0
Larne 2 U 0.0 Under 10.0 Under
4-5 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2020-11-03 1 Larne
2 - 1
4 - 1
Linfield 2 1 S 0.0, +0.5 Over
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2020-10-31 1 Larne
0 - 0
2 - 0
Ballymena Utd 2 S -0.5, -1.0 Under 10.0 Push
7-3 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2020-10-24 4 Carrick Rangers
0 - 1
1 - 2
Larne 4 S +1.0, +1.5 Push 10.0 Under
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2020-10-17 1 Larne
2 - 0
3 - 0
Dungannon Swifts S -1.5, -2.0 Under 10.0 Under
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Northern Ireland County Antrim Shield 2020-10-13 3 Larne
2 - 0
4 - 0
Crusaders 2 S 0.0 Over
7-8 (15) 5-4 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2020-10-02 Larne
2 - 0
3 - 0
Ards S -1.5 Under
5-2 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2020-09-08 Larne
0 - 1
0 - 1
Derry City T 0.0, +0.5 Under
2-4 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
UK Friendlies 2020-09-05 Larne
0 - 0
1 - 0
Warrenpoint Town S -1.5, -2.0 Under
5-6 (11) 2-4 (6) 3 (1-2) 2 (1-1)
Nord-Irland - Cup 2020-02-28 1 Larne
1 - 0
2 - 3
Coleraine T 0.0 Over 10.5 Under
6-4 (10) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2020-02-14 Dungannon Swifts
0 - 1
0 - 2
Larne 2 S +0.5, +1.0 Under
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (0-2) 3 (3-0)
Northern Ireland Premier 2020-02-08 1 Institute
0 - 0
0 - 4
Larne S +1.5, +2.0 Over
3-9 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 6 (1-5)
Northern Ireland Premier 2020-01-28 2 Larne
2 - 1
3 - 1
Linfield 1 S +0.5 Over
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2020-01-18 1 Crusaders
3 - 0
3 - 0
Larne 1 T -0.5, -1.0 Push 10.0 Under
5-0 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2020-01-10 1 Larne
3 - 0
4 - 0
Carrick Rangers 3 S -1.0 Over
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Northern Ireland Premier 2020-01-01 1 Ballymena Utd
0 - 1
2 - 3
Larne S +0.5 Over
3-4 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2019-12-28 2 Larne
1 - 1
1 - 2
Cliftonville 1 T 0.0 Over 10.0 Push
6-4 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
Northern Ireland Premier 2019-12-21 Warrenpoint Town
0 - 0
0 - 2
Larne 2 S +1.5 Under 10.0 Under
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2019-12-14 2 Larne
1 - 2
2 - 2
Coleraine U 0.0 Over 10.0 Push
3-7 (10) 0-4 (4) 3 (0-3) 3 (2-1)
Northern Ireland Premier 2019-12-07 2 Glenavon
0 - 2
1 - 3
Larne 2 S +0.5 Over 10.0 Over
5-9 (14) 4-6 (10) 6 (2-4) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2019-11-30 Linfield
0 - 0
1 - 0
Larne 1 T -0.5 Under 10.0 Push
5-5 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2019-11-23 4 Larne
1 - 1
1 - 1
Cliftonville 3 U 0.0 Under
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2019-11-16 2 Dungannon Swifts
0 - 0
0 - 1
Larne 4 1 S +0.5, +1.0 Under
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Publiser tips
1x2
Full 2.25 3.5 2.75
Pause 2.875 2.25 3.25
Asiatisk handikap
Full (-0.25) [email protected] [email protected]
Pause (0.0) [email protected] [email protected]
Totalt antall hjørnespark
Full (10.0) Over@2 [email protected]
Pause (4.5) [email protected] [email protected]
Totalt antall mål
Full (2.5) [email protected] [email protected]
Pause (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Innsats Resultat
Direktehendelser

Status: Pause , Stilling: 1 - 2 , Hjørnespark: 2 - 5

Hjørnespark: 10.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.5

1
Skudd på mål
4
6
Skudd utenfor mål
3
40
Angrep
46
29
Farlig angrep
26
34
Ballbesittelse %
66

Stilling: 1 - 2 , Hjørnespark: 2 - 5 Pause

Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 1.0

1
Skudd på mål
4
6
Skudd utenfor mål
3
40
Angrep
46
29
Farlig angrep
26
34
Ballbesittelse %
66
  • 9' - 1st Corner - Larne
  • 12' - 1st Yellow Card - Larne
  • 12' - 2nd Yellow Card - Crusaders
  • 16' - 2nd Corner - Crusaders
  • 16' - 3rd Corner - Crusaders
  • 19' - 1st Goal - Larne
  • 26' - 4th Corner - Larne
  • 28' - 5th Corner - Larne
  • Race to 3 Corners - Larne
  • 28' - 6th Corner - Larne
  • 33' - 2nd Goal - Larne
  • 39' - 3rd Goal - Crusaders
  • Race to 5 Corners - Larne
  • 44' - 7th Corner - Larne
  • 1-2 score at the end of First Half

Hold deg oppdatert med TotalCorner

Bli med i vår gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også sette opp tilpassede kampvarsler.

Gratis Telegram-tips Tilpassede varsler