søn, Mar 1, 2026 · 11:26
EldsteNylig
DLLDLL
1.80
3.40
3.80
NyligEldste
DLWWLL
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.5
Totalt antall mål
Under 10.0
Totalt antall hjørnespark
+0.5
Solares U19
Compostela U19 vs Solares U19 Lagprofil
Compostela U19
LLDLDLLDLLNyligNedover-0.9 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeiler1/10
Solares U19
DLLWWLDNylig
Over 9.5 hjørnesparkOver5/7
Over 2.5 målOver5/7
Asiatisk handikapDekker4/6
Siste
| Compostela U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Solares U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Compostela U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Solares U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 7,
Snitt: 2.86,
Std.avvik: 1.25, Median: 3,
Typetall: 4,
Over: 71%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Compostela U19 vs Solares U19 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Compostela U19 vs Solares U19 Innbyrdes oppgjør
Compostela U19 vs Solares U19 Se full H2H →Ingen data
| Compostela U19 Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Spain Youth League | 2026-02-22 | 2 Gimnastica de Torrelavega U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Compostela U19 1 | T | -0.5 | Over |
|
||||||
| Spain Youth League | 2026-02-14 | 1 Compostela U19 |
1 - 2
1 - 2
|
Real Oviedo U19 3 1 | T | 0.0 | Over |
|
||||||
| Spain Youth League | 2026-02-08 | 3 Racing Ferrol U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Compostela U19 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Spain Youth League | 2026-02-01 | 1 Compostela U19 |
0 - 0
0 - 3
|
Celta Vigo U19 5 | T | +1.5 | Over |
|
||||||
| Spain Youth League | 2026-01-25 | 4 ED Val Minor Nigran U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Compostela U19 2 | T | 0.0 | Under |
|
||||||
| Spain Youth League | 2026-01-10 | 2 Compostela U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Montaneros U19 2 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
9-6 (15) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Spain Youth League | 2026-01-04 | 1 2 Compostela U19 |
0 - 2
1 - 2
|
CF Bansander U19 5 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Youth League | 2025-12-13 | 2 Compostela U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting Gijon U19 3 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Youth League | 2025-12-06 | Compostela U19 |
0 - 0
1 - 2
|
CD Roces U19 3 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Spain Youth League | 2025-11-30 | 1 Pontevedra U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Compostela U19 3 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spain Youth League | 2025-11-22 | 1 2 Compostela U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Deportivo La Coruna U19 1 | U | +1.0, +1.5 | Under |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Spain Youth League | 2025-11-16 | 4 Lugo U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Compostela U19 3 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Spain Youth League | 2025-11-08 | 2 Compostela U19 |
0 - 0
2 - 2
|
Arosa U19 1 | U | -0.5 | Over |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Spain Youth League | 2025-10-26 | 3 Compostela U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Gimnastica de Torrelavega U19 4 | S | -0.5 | Under |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-10-19 | Real Oviedo U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Compostela U19 1 | T | -0.5, -1.0 | Push |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-10-04 | 3 Compostela U19 |
2 - 2
3 - 2
|
Racing Ferrol U19 4 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Spain Youth League | 2025-09-28 | 1 5 Celta Vigo U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Compostela U19 2 | U | -3.0 | Under | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spain Youth League | 2025-09-20 | 3 Compostela U19 |
1 - 0
2 - 1
|
ED Val Minor Nigran U19 1 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Spain Youth League | 2025-09-14 | 6 Montaneros U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Compostela U19 3 | T | 0.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-05-03 | Real Aviles CF U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Compostela U19 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Youth League | 2025-04-27 | 1 Compostela U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Arosa U19 2 | S | -0.5 | Over |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-04-06 | 3 Compostela U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Montaneros U19 2 | S | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-03-30 | 3 ED Val Minor Nigran U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Compostela U19 2 | S | -0.5 | Push |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 4 (1-3) | ||
| Spain Youth League | 2025-03-22 | 1 Compostela U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Real Oviedo U19 2 | T | +0.5, +1.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-03-09 | Racing Santander U19 |
1 - 0
5 - 0
|
Compostela U19 | T | -2.0 | Over |
|
12-5 (17) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Youth League | 2025-03-02 | Compostela U19 |
1 - 2
2 - 5
|
Celta Vigo U19 3 | T | +2.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Youth League | 2025-02-22 | 5 Covadonga U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Compostela U19 3 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-02-15 | Compostela U19 |
0 - 1
0 - 1
|
CD Choco U19 1 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
11-8 (19) | 7-4 (11) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Spain Youth League | 2025-02-08 | 2 Pontevedra U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Compostela U19 2 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Spain Youth League | 2025-02-02 | 1 Compostela U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Deportivo La Coruna U19 1 | T | +1.5, +2.0 | Under |
|
7-9 (16) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Solares U19 Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Spain Youth League | 2026-02-01 | 1 Arosa U19 |
1 - 2
2 - 2
|
Solares U19 | U | -0.5 | Over |
|
||||||
| Spain Youth League | 2026-01-24 | 1 CD Roces U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Solares U19 1 | T | -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Spain Youth League | 2026-01-04 | 1 Solares U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Real Oviedo U19 | S | +0.5 | Under |
|
||||||
| Spain Youth League | 2025-11-30 | 3 Solares U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Montaneros U19 1 | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Spain Youth League | 2025-11-08 | 1 5 Sporting Gijon U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Solares U19 1 1 | T | -2.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Spain Youth League | 2025-10-26 | Pontevedra U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Solares U19 3 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spain Youth League | 2025-10-05 | 3 Lugo U19 |
2 - 0
2 - 2
|
Solares U19 3 | U |
|
3-9 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.8 | 3.4 | 3.8 |
| Pause | 2.4 | 2.2 | 4.333 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.25) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 9 - 3
Hjørnespark: 10.0 , Handikap: -0.5 , Mål: 2.5
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 4 - 1 Pause
Hjørnespark: , Handikap: , Mål:
-
19' - 1st Corner - Solares U19 -
23' - 2nd Corner - Compostela U19 -
27' - 3rd Corner - Compostela U19 - Race to 3 Corners - Compostela U19
-
30' - 4th Corner - Compostela U19 -
40' - 5th Corner - Compostela U19 -
41' - 1st Yellow Card - Compostela U19 -
44' - 2nd Yellow Card - Compostela U19 -
45+2' - 3rd Yellow Card - Compostela U19 -
0-0 score at the end of First Half -
55' - 4th Yellow Card - Solares U19 - Race to 5 Corners - Compostela U19
-
55' - 6th Corner - Compostela U19 -
57' - 7th Corner - Solares U19 -
60' - 5th Yellow Card - Solares U19 -
63' - 8th Corner - Compostela U19 -
68' - 1st Goal - Compostela U19 -
73' - 6th Yellow Card - Compostela U19 -
77' - 2nd Goal - Compostela U19 - 2-0%Compostela U19 extend their lead and Early Payout is awarded
- Race to 7 Corners - Compostela U19
-
80' - 9th Corner - Compostela U19 -
82' - 10th Corner - Compostela U19 -
90+1' - 11th Corner - Compostela U19 - Race to 9 Corners - Compostela U19
-
90+4' - 12th Corner - Solares U19 -
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

