lør, Feb 15, 2025 · 15:00
EldsteNylig
LWDWLL
2.70
3.00
2.70
NyligEldste
WWLLWL
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.0
Totalt antall mål
Over 9.5
Totalt antall hjørnespark
0.0
Cheltenham
Cheltenham vs Barrow Lagprofil
Cheltenham
WLDWLWDWLLNyligStabil-0.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapDekker6/10
Barrow
LDDLLWLLWWNyligGlødende+0.9 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeiler4/10
Siste
| Cheltenham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Barrow | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Cheltenham | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Barrow | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.55,
Std.avvik: 1.40, Median: 2,
Typetall: 2,
Over: 64%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Cheltenham vs Barrow Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Cheltenham vs Barrow Innbyrdes oppgjør
Cheltenham vs Barrow Se full H2H →| Cheltenham Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2024-10-05 | 2 Barrow |
0 - 1
2 - 1
|
Cheltenham 1 | T | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-03-16 | Cheltenham |
0 - 1
0 - 2
|
Barrow 2 | T | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-12-19 | 1 Barrow |
1 - 0
3 - 0
|
Cheltenham 3 | T | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Cheltenham Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2025-02-08 | 3 Fleetwood Town |
1 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 1 | T | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England EFL Trophy | 2025-02-05 | Peterborough |
1 - 2
3 - 2
|
Cheltenham 4 | T | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-02-01 | 2 Cheltenham |
0 - 0
1 - 0
|
Chesterfield 3 | S | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-01-28 | 3 Accrington Stanley |
0 - 0
0 - 0
|
Cheltenham 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-01-25 | 1 Cheltenham |
1 - 0
2 - 1
|
Salford City 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-01-17 | Harrogate Town |
1 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 1 | T | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 5 (4-1) | 2 (0-2) |
| England EFL Trophy | 2025-01-14 | 3 Cheltenham |
1 - 1
2 - 1
|
Colchester 2 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
5-9 (14) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2025-01-01 | 2 Port Vale |
0 - 0
0 - 0
|
Cheltenham 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-12-29 | 1 Cheltenham |
1 - 2
3 - 5
|
Notts County 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-12-26 | 1 Cheltenham |
0 - 0
2 - 1
|
Crewe 4 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-12-20 | Gillingham |
1 - 1
2 - 2
|
Cheltenham 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-12-14 | 2 Cheltenham |
1 - 0
2 - 0
|
Morecambe 2 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England EFL Trophy | 2024-12-10 | Cheltenham |
0 - 1
2 - 1
|
Cambridge Utd 3 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-12-07 | 2 Doncaster |
0 - 1
2 - 2
|
Cheltenham 2 | U | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 5 (2-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-12-03 | 2 Cheltenham |
0 - 0
1 - 1
|
Port Vale 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England - FA Cup | 2024-11-30 | 4 Salford City |
2 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-11-22 | 1 Cheltenham |
0 - 0
1 - 0
|
Tranmere 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-9 (14) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 6 (2-4) |
| England League 2 | 2024-11-16 | 1 Milton Keynes Dons |
1 - 2
3 - 2
|
Cheltenham | T | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| England League 2 | 2024-11-09 | Cheltenham |
0 - 0
1 - 1
|
Bromley 2 1 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England EFL Trophy | 2024-11-05 | 3 Cheltenham |
0 - 0
1 - 0
|
Reading 1 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| England - FA Cup | 2024-11-02 | 2 Rotherham |
1 - 2
1 - 3
|
Cheltenham 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England EFL Trophy | 2024-10-29 | 2 Cheltenham |
1 - 0
3 - 1
|
West Ham U21 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2024-10-26 | 4 Carlisle |
0 - 1
0 - 1
|
Cheltenham 3 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2024-10-22 | 3 Cheltenham |
1 - 1
1 - 1
|
Bradford 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-10 (17) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-10-19 | 1 Colchester |
1 - 2
1 - 2
|
Cheltenham 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-10-12 | 2 Cheltenham |
0 - 2
2 - 3
|
Swindon 5 | T | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-10-05 | 2 Barrow |
0 - 1
2 - 1
|
Cheltenham 1 | T | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-10-01 | 3 Cheltenham |
0 - 1
2 - 1
|
Accrington Stanley 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-09-28 | 2 Cheltenham |
0 - 1
0 - 2
|
Fleetwood Town 3 | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2024-09-21 | 3 Chesterfield |
1 - 0
1 - 1
|
Cheltenham 1 | U | -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Barrow Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2025-02-11 | 1 Barrow |
1 - 1
2 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-02-08 | 1 Barrow |
0 - 0
3 - 0
|
Gillingham 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-02-01 | Newport County |
0 - 0
1 - 0
|
Barrow | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-01-29 | 3 Barrow |
1 - 2
1 - 3
|
Doncaster 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-01-25 | 1 Barrow |
1 - 0
3 - 0
|
Grimsby 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2025-01-18 | 2 Swindon |
1 - 0
2 - 0
|
Barrow | T | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2025-01-04 | 3 Barrow |
0 - 0
0 - 2
|
Harrogate Town 2 | T | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-8 (15) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2025-01-01 | 1 Barrow |
1 - 1
2 - 2
|
Bradford 2 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-12-29 | 3 Tranmere |
1 - 1
1 - 1
|
Barrow 5 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2024-12-26 | 1 4 Salford City |
2 - 0
3 - 0
|
Barrow 2 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-12-21 | 1 Barrow |
2 - 0
2 - 0
|
Fleetwood Town 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-5 (14) | 4-5 (9) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-12-14 | 2 Walsall |
1 - 0
1 - 0
|
Barrow 3 | T | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-12-03 | 4 Bradford |
0 - 0
1 - 1
|
Barrow 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| England League 2 | 2024-11-23 | 2 Chesterfield |
0 - 0
1 - 0
|
Barrow 3 | T | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2024-11-16 | 2 Barrow |
1 - 1
1 - 3
|
AFC Wimbledon 4 | T | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| England EFL Trophy | 2024-11-12 | Barrow |
1 - 0
3 - 0
|
Aston Villa U21 1 | S | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Under |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2024-11-09 | 3 Barrow |
1 - 0
1 - 1
|
Colchester 4 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - FA Cup | 2024-11-02 | 3 Barrow |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2024-10-26 | 2 Bromley |
0 - 1
1 - 1
|
Barrow 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2024-10-22 | 3 Barrow |
1 - 0
1 - 1
|
Notts County 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2024-10-19 | 4 Accrington Stanley |
1 - 0
1 - 0
|
Barrow 1 | T | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2024-10-12 | 1 Barrow |
0 - 0
0 - 1
|
Morecambe 4 | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England EFL Trophy | 2024-10-08 | 1 Fleetwood Town |
2 - 0
3 - 0
|
Barrow 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-10-05 | 2 Barrow |
0 - 1
2 - 1
|
Cheltenham 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-10-01 | Doncaster |
0 - 0
1 - 0
|
Barrow 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-09-28 | 5 Gillingham |
1 - 0
2 - 0
|
Barrow 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England EFL Cup | 2024-09-24 | 1 Chelsea |
3 - 0
5 - 0
|
Barrow 1 | T | -3.0, -3.5 | Over | 10.5 | Over |
|
8-4 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2024-09-21 | 1 Barrow |
1 - 0
2 - 0
|
Newport County 4 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2024-09-14 | 3 Grimsby |
1 - 2
1 - 2
|
Barrow 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-6 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2024-09-07 | 1 1 Barrow |
1 - 0
1 - 1
|
Swindon 2 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.7 | 3 | 2.7 |
| Pause | 3.6 | 1.952 | 3.5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.0) | [email protected] | Under@2 |
| Pause (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 3 - 2 , Hjørnespark: 7 - 2
Hjørnespark: 9.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 2.0
Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 5 - 1 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Cheltenham -
5' - 2nd Corner - Barrow -
7' - 3rd Corner - Cheltenham -
20' - 4th Corner - Cheltenham - Race to 3 Corners - Cheltenham
-
27' - 5th Corner - Cheltenham -
32' - 1st Goal - Barrow - Race to 5 Corners - Cheltenham
-
38' - 6th Corner - Cheltenham -
41' - 1st Yellow Card - Cheltenham -
0-1 score at the end of First Half -
46' - 2nd Goal - Barrow - 51' ~ Substitution ~ Taylor ~ Miller ~(Cheltenham)
- 51' ~ Substitution ~ Hay ~ Bennett ~(Cheltenham)
-
60' - 3rd Goal - Cheltenham -
62' - 7th Corner - Cheltenham -
62' - 2nd Yellow Card - Barrow - 67' ~ Substitution ~ Acquah ~ Pressley ~(Barrow)
-
70' - 4th Goal - Cheltenham - 73' ~ Substitution ~ Smith ~ Whitfield ~(Barrow)
- Race to 7 Corners - Cheltenham
-
76' - 8th Corner - Cheltenham -
76' - 5th Goal - Cheltenham - 78' ~ Substitution ~ Duru ~ Newby ~(Barrow)
- 78' ~ Substitution ~ Mahoney ~ Spence ~(Barrow)
- 78' ~ Substitution ~ Vassell ~ Foley ~(Barrow)
-
83' - 9th Corner - Barrow - 83' ~ Substitution ~ Bakare ~ Williams ~(Cheltenham)
- 89' ~ Substitution ~ Power ~ Thomas ~(Cheltenham)
-
3-2 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

