fre, May 5, 2017 · 19:00
EldsteNylig
WWLLWD
1.50
3.75
6.50
NyligEldste
DDLDLD
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.5
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
-1.0
Chateauroux
Chateauroux vs Pau Lagprofil
Chateauroux
Vurderingene beregnes
WDWWWWLLWDNyligStabil-0.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapDekker7/10
Pau
Vurderingene beregnes
LWLLDLDLDDNyligNedover-0.5 p/kamp, siste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handikapFeiler3/10
Chateauroux vs Pau Kampfakta
Chateauroux
6S-2U-2T i de siste 10 kampene, med 19 mål scoret og 12 sluppet inn. Snittmål: 1.9 for, 1.2 mot. Seier 60%, AH-seier 70%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 60%6
Uavgjort 20%2
Tap 20%2
Totalt antall mål 2.5
Over 60%6
Annullert 0%0
Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 70%7
Annullert 10%1
Tap 20%2
Pau
1S-4U-5T i de siste 10 kampene, med 6 mål scoret og 15 sluppet inn. Snittmål: 0.6 for, 1.5 mot. Seier 10%, AH-seier 30%, mål Over 30%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 10%1
Uavgjort 40%4
Tap 50%5
Totalt antall mål 2.5
Over 30%3
Annullert 0%0
Under 70%7
Asiatisk handikap
Vunnet 30%3
Annullert 20%2
Tap 50%5
Siste
| Chateauroux | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Chateauroux | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Pau | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 34,
Snitt: 2.26,
Std.avvik: 1.44, Median: 2,
Typetall: 2,
Over: 41%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Chateauroux vs Pau Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Chateauroux vs Pau Innbyrdes oppgjør
Chateauroux vs Pau Se full H2H →| Chateauroux Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Frankrike - Cup | 2017-01-08 | 1 Chateauroux |
0 - 1
4 - 1
|
Pau 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2016-12-14 | 3 Pau |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 1 | U | 0.0 | Push |
|
||||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Chateauroux Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| France Ligue 3 | 2017-04-08 | 1 Dunkerque |
1 - 1
1 - 1
|
Chateauroux 3 | U | 0.0 | Under | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-03-24 | 2 GS Consolat Marseille |
1 - 2
1 - 3
|
Chateauroux | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-03-17 | 1 Chateauroux |
0 - 2
0 - 5
|
Paris FC 1 | T | -0.5 | Over |
|
||||||
| France Ligue 3 | 2017-03-11 | 1 Sedan |
1 - 0
2 - 1
|
Chateauroux 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-03-07 | 2 2 ASM Belfort |
0 - 0
0 - 1
|
Chateauroux 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-02-17 | Creteil |
1 - 0
1 - 2
|
Chateauroux | S | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| France Ligue 3 | 2017-02-10 | 2 Chateauroux |
3 - 0
5 - 0
|
CA Bastia 1 1 | S | -0.5 | Over |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France Ligue 3 | 2017-01-21 | 2 Chateauroux |
0 - 0
1 - 0
|
Boulogne | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-11 (18) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 5 (0-5) | ||
| France Ligue 3 | 2017-01-14 | 2 US Quevilly |
1 - 1
1 - 1
|
Chateauroux 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Frankrike - Cup | 2017-01-08 | 1 Chateauroux |
0 - 1
4 - 1
|
Pau 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2016-12-21 | 3 Chateauroux |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon Duchere 2 | U | -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2016-12-14 | 3 Pau |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 1 | U | 0.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-12-09 | Chateauroux |
0 - 2
0 - 5
|
Epinal | T | -0.5 | Over |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Cup | 2016-12-03 | St Briochin |
0 - 0
0 - 0
|
Chateauroux 1 | U | +0.5 | Under |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-11-27 | Concarneau |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 1 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| France Ligue 3 | 2016-11-20 | 2 Chambly Thelle FC |
0 - 0
0 - 0
|
Chateauroux 2 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| France Ligue 3 | 2016-11-04 | 1 Chateauroux |
0 - 0
0 - 1
|
Dunkerque 2 | T | -0.5 | Under |
|
6-5 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Liga Cup | 2016-10-26 | Chateauroux |
0 - 1
0 - 2
|
Bordeaux | T | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| France Ligue 3 | 2016-10-14 | 1 Chateauroux |
2 - 0
2 - 1
|
GS Consolat Marseille 4 | S | -0.5 | Over |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| France Ligue 3 | 2016-09-30 | 1 Paris FC |
0 - 0
0 - 1
|
Chateauroux 1 | S | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2016-09-02 | 1 CA Bastia |
2 - 0
2 - 0
|
Chateauroux 3 | T | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| France Ligue 3 | 2016-08-26 | Chateauroux |
2 - 0
3 - 1
|
ASM Belfort 1 | S | -0.5 | Over |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Frankrike - Liga Cup | 2016-08-23 | 2 Le Havre |
1 - 3
2 - 5
|
Chateauroux 1 | S | -1.0 | Over |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| France Ligue 3 | 2016-08-19 | 2 Boulogne |
0 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 4 | U | 0.0 | Under |
|
10-7 (17) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-08-12 | 2 Chateauroux |
0 - 1
0 - 3
|
US Quevilly | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - Liga Cup | 2016-08-09 | Nimes |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| France Ligue 3 | 2016-08-05 | 2 Les Herbiers |
0 - 2
0 - 2
|
Chateauroux 2 | S | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2016-07-19 | 1 Niort |
1 - 1
3 - 2
|
Chateauroux 2 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2016-07-15 | Auxerre |
0 - 1
1 - 1
|
Chateauroux | U | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2016-07-08 | US Orleans 45 |
2 - 0
2 - 1
|
Chateauroux | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Pau Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| France Ligue 3 | 2017-04-27 | 1 Pau |
1 - 0
1 - 1
|
Chambly Thelle FC 2 | U | 0.0 | Push | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-04-21 | 1 4 Dunkerque |
0 - 0
0 - 0
|
Pau 1 2 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| France Ligue 3 | 2017-04-07 | 2 GS Consolat Marseille |
2 - 0
2 - 1
|
Pau 2 | T | -0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-03-31 | 3 Pau |
0 - 0
1 - 1
|
Paris FC 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-03-24 | Sedan |
2 - 0
2 - 0
|
Pau | T | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| France Ligue 3 | 2017-03-17 | 1 3 Pau |
0 - 0
0 - 0
|
Avranches 2 | U | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2017-03-10 | 1 Creteil |
0 - 1
3 - 1
|
Pau 4 | T | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2017-01-27 | 1 US Quevilly |
2 - 0
5 - 0
|
Pau 2 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| France Ligue 3 | 2017-01-20 | 3 Pau |
1 - 0
2 - 0
|
Les Herbiers 2 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| France Ligue 3 | 2017-01-13 | 1 Lyon Duchere |
0 - 0
1 - 0
|
Pau 1 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Frankrike - Cup | 2017-01-08 | 1 Chateauroux |
0 - 1
4 - 1
|
Pau 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2016-12-14 | 3 Pau |
1 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 3 1 | U | 0.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-12-09 | Chambly Thelle FC |
0 - 0
0 - 0
|
Pau | U | -0.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| France Ligue 3 | 2016-11-25 | 1 2 Pau |
0 - 0
1 - 1
|
Dunkerque 2 | U | 0.0 | Under |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| France Ligue 3 | 2016-11-04 | 1 1 Pau |
0 - 1
0 - 2
|
GS Consolat Marseille 1 | T | 0.0 | Push |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-10-29 | Paris FC |
0 - 0
0 - 1
|
Pau 2 | S | -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| France Ligue 3 | 2016-10-13 | 2 Pau |
0 - 0
2 - 1
|
Sedan 3 | S | 0.0 | Over |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 5 (1-4) | 0 (0-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-09-30 | 3 Avranches |
1 - 1
1 - 1
|
Pau 1 | U | -0.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| France Ligue 3 | 2016-09-23 | 2 1 Pau |
1 - 0
1 - 2
|
Creteil 1 | T | 0.0 | Over |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-09-16 | 1 CA Bastia |
2 - 0
2 - 1
|
Pau 2 | T | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| France Ligue 3 | 2016-09-09 | 3 Pau |
2 - 1
2 - 1
|
ASM Belfort 2 | S | 0.0 | Over |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-09-02 | 2 Boulogne |
1 - 0
3 - 0
|
Pau 2 | T | -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| France Ligue 3 | 2016-08-25 | 4 Pau |
1 - 1
2 - 2
|
US Quevilly 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France Ligue 3 | 2016-08-19 | 3 Les Herbiers |
2 - 1
2 - 2
|
Pau 6 | U | -0.5 | Over |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France Ligue 3 | 2016-08-12 | 3 Pau |
0 - 1
0 - 1
|
Lyon Duchere 3 | T | 0.0 | Under |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| France Ligue 3 | 2016-08-05 | Pau |
0 - 0
0 - 0
|
Concarneau 1 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Europe Friendlies | 2016-07-19 | Pau |
0 - 0
0 - 1
|
Rodez Aveyron | T |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Frankrike - CFA | 2016-06-04 | Pau |
2 - 1
2 - 2
|
Bayonne | U | -1.5 | Over |
|
9-8 (17) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Frankrike - CFA | 2016-05-28 | 1 LAS Toulon |
0 - 0
0 - 1
|
Pau | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
3-10 (13) | 1-8 (9) | 5 (1-4) | 1 (1-0) | ||
| Frankrike - CFA | 2016-05-14 | 1 Pau |
0 - 0
1 - 0
|
Sete 3 1 | S | -1.0 | Under |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.5 | 3.75 | 6.5 |
| Pause | 2.1 | 2.2 | 5.5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handikap: -1.0 , Mål: 2.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

