Celtic vs Norwich Lagprofil
Celtic vs Norwich Kampfakta
5S-5U-0T i de siste 10 kampene, med 32 mål scoret og 12 sluppet inn. Snittmål: 3.2 for, 1.2 mot. Seier 50%, AH-seier 50%, mål Over 70%, hjørne Over 70%.
3S-1U-6T i de siste 10 kampene, med 11 mål scoret og 22 sluppet inn. Snittmål: 1.1 for, 2.2 mot. Seier 30%, AH-seier 40%, mål Over 40%, hjørne Over 60%.
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Norwich | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Norwich | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Celtic vs Norwich Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Celtic vs Norwich Innbyrdes oppgjør
Celtic vs Norwich Se full H2H →Ingen data
| Celtic Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2022-07-20 | Legia Warsaw |
0 - 2
2 - 2
|
Celtic | U | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2022-07-16 | 2 Celtic |
2 - 1
2 - 2
|
Blackburn 4 | U | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2022-07-13 | Banik Ostrava |
1 - 2
2 - 4
|
Celtic | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2022-07-09 | 1 Rapid Vienna |
1 - 1
3 - 3
|
Celtic 1 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2022-07-06 | 1 SC Wiener Viktoria |
0 - 6
0 - 7
|
Celtic | S | +4.5 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2022-05-14 | Celtic |
3 - 0
6 - 0
|
Motherwell 1 | S | -2.0 | Over | 11.0 | Over |
|
15-3 (18) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Scotland Premiership | 2022-05-11 | Dundee Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Celtic 1 | U | +2.0 | Under | 11.5 | Under |
|
1-9 (10) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2022-05-07 | Celtic |
2 - 1
4 - 1
|
Hearts 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 11.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2022-05-01 | 3 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers 4 | U | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2022-04-24 | 2 Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | S | +1.5, +2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Skottland - FA Cup | 2022-04-17 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Rangers 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2022-04-09 | Celtic |
3 - 0
7 - 0
|
St Johnstone | S | -2.0, -2.5 | Over | 11.0 | Under |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2022-04-03 | 1 Rangers |
1 - 2
1 - 2
|
Celtic 4 | S | 0.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2022-03-19 | Celtic |
3 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 1 | S | -2.5 | Over | 11.0 | Over |
|
16-5 (21) | 8-3 (11) | 5 (3-2) | 3 (1-2) |
| Scotland Premiership | 2022-03-06 | 3 Livingston |
0 - 1
1 - 3
|
Celtic 1 | S | +1.0, +1.5 | Over | 11.0 | Over |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2022-03-02 | 2 Celtic |
0 - 0
2 - 0
|
St Mirren 2 | S | -2.0, -2.5 | Under | 11.5 | Under |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Premiership | 2022-02-27 | 5 Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | U | +1.0, +1.5 | Under | 10.5 | Over |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 6 (2-4) |
| UEFA Europa Conference League | 2022-02-24 | 2 Bodo/Glimt |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 | T | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Over |
|
8-4 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Scotland Premiership | 2022-02-20 | 1 Celtic |
2 - 1
3 - 2
|
Dundee 1 | S | -2.5 | Over | 11.5 | Over |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa Conference League | 2022-02-17 | Celtic |
0 - 1
1 - 3
|
Bodo/Glimt 2 | T | -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
12-0 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skottland - FA Cup | 2022-02-13 | Celtic |
1 - 0
4 - 0
|
Raith 2 | S | -2.5, -3.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2022-02-06 | 3 Motherwell |
0 - 3
0 - 4
|
Celtic 1 | S | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2022-02-02 | 2 Celtic |
3 - 0
3 - 0
|
Rangers 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Premiership | 2022-01-29 | 1 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee Utd 1 | U | -2.0, -2.5 | Under | 11.5 | Over |
|
14-2 (16) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2022-01-26 | 3 Hearts |
0 - 2
1 - 2
|
Celtic 3 | S | +0.5, +1.0 | Over | 11.5 | Over |
|
4-10 (14) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Skottland - FA Cup | 2022-01-22 | 1 Alloa |
0 - 2
1 - 2
|
Celtic 1 | S | +2.5, +3.0 | Under | 10.5 | Under |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2022-01-17 | 1 Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Hibernian 2 | S | -1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2021-12-26 | 2 St Johnstone |
0 - 2
1 - 3
|
Celtic 1 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Scotland Premiership | 2021-12-22 | 2 St Mirren |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | U | +2.0 | Under | 11.0 | Over |
|
3-16 (19) | 3-7 (10) | 5 (3-2) | 4 (0-4) |
| Skottland - League Cup | 2021-12-19 | 3 Hibernian |
0 - 0
1 - 2
|
Celtic 2 | S | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
1-10 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Norwich Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2022-07-19 | Cambridge Utd |
1 - 0
1 - 3
|
Norwich | S | +1.0 | Over |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2022-07-16 | 2 Marseille |
0 - 1
0 - 3
|
Norwich 2 | S | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2022-07-12 | Kings Lynn Town |
0 - 2
0 - 2
|
Norwich | S | +3.0 | Under |
|
||||||
| England Premier League | 2022-05-22 | 3 Norwich |
0 - 2
0 - 5
|
Tottenham 1 | T | +1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| England Premier League | 2022-05-15 | Wolverhampton |
0 - 1
1 - 1
|
Norwich 3 | U | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| England Premier League | 2022-05-11 | Leicester |
0 - 0
3 - 0
|
Norwich | T | -1.5 | Push | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England Premier League | 2022-05-08 | 1 Norwich |
0 - 3
0 - 4
|
West Ham 1 | T | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2022-04-30 | 1 Aston Villa |
1 - 0
2 - 0
|
Norwich 1 | T | -1.0, -1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Premier League | 2022-04-23 | Norwich |
0 - 2
0 - 3
|
Newcastle 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2022-04-16 | Man Utd |
2 - 1
3 - 2
|
Norwich | T | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Over |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England Premier League | 2022-04-10 | 1 Norwich |
1 - 0
2 - 0
|
Burnley 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
6-7 (13) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| England Premier League | 2022-04-02 | 1 Brighton |
0 - 0
0 - 0
|
Norwich 1 | U | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| England Premier League | 2022-03-13 | 3 Leeds |
1 - 0
2 - 1
|
Norwich 1 | T | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2022-03-05 | 2 Norwich |
0 - 1
1 - 3
|
Brentford 5 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - FA Cup | 2022-03-02 | 2 Liverpool |
2 - 0
2 - 1
|
Norwich 3 | T | -2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
11-1 (12) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2022-02-25 | 1 Southampton |
1 - 0
2 - 0
|
Norwich 2 | T | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
13-6 (19) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2022-02-19 | Liverpool |
0 - 0
3 - 1
|
Norwich 1 | T | -2.5 | Over | 11.0 | Over |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England - FA Cup | 2022-02-05 | 1 Wolverhampton |
0 - 1
0 - 1
|
Norwich 6 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England Premier League | 2022-01-21 | 1 1 Watford |
0 - 0
0 - 3
|
Norwich 1 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England Premier League | 2022-01-15 | 3 Norwich |
2 - 0
2 - 1
|
Everton 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-8 (16) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| England - FA Cup | 2022-01-09 | 4 Charlton |
0 - 0
0 - 1
|
Norwich 3 | S | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England Premier League | 2021-12-28 | 1 Crystal Palace |
3 - 0
3 - 0
|
Norwich 2 | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
8-8 (16) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| England Premier League | 2021-12-26 | 1 Norwich |
0 - 2
0 - 5
|
Arsenal 2 | T | +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England Premier League | 2021-12-14 | 3 Norwich |
0 - 1
0 - 2
|
Aston Villa 1 | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
7-10 (17) | 3-7 (10) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2021-12-11 | 1 Norwich |
0 - 0
0 - 1
|
Man Utd 1 | T | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2021-12-05 | 1 Tottenham |
1 - 0
3 - 0
|
Norwich 2 | T | -1.0 | Over |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League | 2021-11-30 | 1 Newcastle |
0 - 0
1 - 1
|
Norwich | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England Premier League | 2021-11-27 | 2 Norwich |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England Premier League | 2021-11-20 | 3 Norwich |
1 - 1
2 - 1
|
Southampton 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| England Premier League | 2021-11-06 | 2 Brentford |
0 - 2
1 - 2
|
Norwich 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.615 | 4.2 | 4 |
| Pause | 2.1 | 2.5 | 4.333 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.25) | [email protected] | Borte@2 |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Full tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 7 - 7
Hjørnespark: 9.5 , Handikap: -0.5, -1.0 , Mål: 3.0, 3.5
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 5 - 1 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - Celtic -
3' - 2nd Corner - Celtic -
13' - 3rd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
-
13' - 4th Corner - Celtic -
16' - 5th Corner - Norwich -
31' - 6th Corner - Celtic - Race to 5 Corners - Celtic
-
36' - 1st Goal - Celtic -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 7th Corner - Norwich -
60' - 8th Corner - Norwich -
61' - 9th Corner - Norwich -
64' - 10th Corner - Norwich -
66' - 11th Corner - Norwich -
67' - 2nd Goal - Celtic - Race to 7 Corners - Norwich
-
77' - 12th Corner - Norwich -
81' - 13th Corner - Celtic -
90+2' - 14th Corner - Celtic -
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

