søn, May 2, 2021 · 11:00
2 - 0
Full tid · HT 1-0
Siero
4 2
EldsteNylig
LLLLWL
1.53
3.75
5.25
NyligEldste
LLLLLL

Notater

Gratis prognoser (basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 2.25
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
+0.75
Siero
CD Vallobin
LLDLLLLLWLNyligNedover-0.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 10
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handikapFeilerDekket 1/10
Treg start · slipper inn først i 8 av 10Over 2.5 kort i 10 av siste 10Vant 1 av siste 10
Siero
WLWDLLLLLLNylig
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handikapFeilerDekket 3/10
Treg start · slipper inn først i 8 av 106 tap på radVant 2 av siste 10
CD Vallobin

1S-1U-8T i de siste 10 kampene, med 3 mål scoret og 16 sluppet inn. Snittmål: 0.3 for, 1.6 mot. Seier 10%, AH-seier 10%, mål Over 30%, hjørne Over 0%.

Fulltidsresultat
Vunnet 10%1 Uavgjort 10%1 Tap 80%8
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 30%3 Annullert 0%0 Under 70%7
Asiatisk handikap
Vunnet 10%1 Annullert 20%2 Tap 70%7
Siero

2S-1U-7T i de siste 10 kampene, med 8 mål scoret og 19 sluppet inn. Snittmål: 0.8 for, 1.9 mot. Seier 20%, AH-seier 30%, mål Over 40%, hjørne Over 0%.

Fulltidsresultat
Vunnet 20%2 Uavgjort 10%1 Tap 70%7
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 40%4 Annullert 0%0 Under 60%6
Asiatisk handikap
Vunnet 30%3 Annullert 10%1 Tap 60%6
Siste
CD Vallobin
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Siero
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5
CD Vallobin
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Siero
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

CD Vallobin Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Spain Tercera Group 2 2019-10-13 5 CD Vallobin
0 - 0
0 - 0
Siero 4 U -0.5 Under
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
CD Vallobin Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Spain Tercera Group 2 2021-04-04 2 CD Vallobin
0 - 0
0 - 1
CD Colunga 1 T 0.0 Under
Spain Tercera Group 2 2021-03-07 3 Aviles Stadium CF
0 - 0
0 - 1
CD Vallobin 4 S 0.0, -0.5 Under
Spain Tercera Group 2 2021-02-28 6 CD Vallobin
0 - 1
1 - 3
UC Ceares 3 T +0.5 Over
Spain Tercera Group 2 2021-02-21 1 Real Aviles CF
1 - 0
3 - 0
CD Vallobin 2 T -1.0, -1.5 Over
Spain Tercera Group 2 2021-02-07 1 Lenense
0 - 0
2 - 0
CD Vallobin 2 T -0.5 Under
Spain Tercera Group 2 2021-01-24 1 4 CD Vallobin
1 - 1
1 - 3
UD Llanera 2 1 T +0.5, +1.0 Over
4-3 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2021-01-10 4 CD Vallobin
0 - 0
0 - 1
Caudal 1 T +1.0 Under
6-7 (13) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Spain Tercera Group 2 2021-01-03 3 CD Vallobin
0 - 0
0 - 0
Mosconia 2 U 0.0 Under
4-1 (5) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (1-1)
Spain Tercera Group 2 2020-12-31 5 SD Navarro CF
2 - 0
2 - 0
CD Vallobin 2 T 0.0, -0.5 Under
7-2 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 6 (4-2)
Spain Tercera Group 2 2020-12-16 1 2 CD Vallobin
0 - 1
0 - 1
Praviano T 0.0, -0.5 Under
6-2 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 5 (5-0)
Spain Tercera Group 2 2020-12-13 3 CD Vallobin
1 - 0
1 - 1
Aviles Stadium CF 1 1 U -0.5 Under
7-2 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (3-0)
Spain Tercera Group 2 2020-11-29 4 CD Vallobin
0 - 1
0 - 1
Real Aviles CF 2 T +0.5 Under
2-6 (8) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2020-11-26 4 CD Vallobin
0 - 0
2 - 0
Gijon Industrial 1 S 0.0 Under
2-5 (7) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2020-11-15 2 CD Vallobin
1 - 0
2 - 0
Lenense 4 S 0.0, -0.5 Under
5-7 (12) 4-4 (8) 4 (2-2) 2 (1-1)
Spain Tercera Group 2 2020-10-18 Caudal
0 - 0
3 - 0
CD Vallobin 2 T -1.5, -2.0 Over
8-1 (9) 7-0 (7) 2 (2-0) 2 (1-1)
Spain Tercera Group 2 2020-02-23 2 CD Vallobin
0 - 1
0 - 1
Mosconia 1 T 0.0, -0.5 Under
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Spain Tercera Group 2 2020-02-16 1 Lealtad
0 - 0
2 - 0
CD Vallobin 5 T -1.5 Under
11-2 (13) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Spain Tercera Group 2 2020-02-02 1 CD Vallobin
1 - 0
1 - 1
Urraca CF 1 U 0.0, +0.5 Push
2-3 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Spain Tercera Group 2 2020-01-19 4 CD Vallobin
0 - 0
1 - 0
UC Ceares 2 S 0.0, -0.5 Under
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2020-01-05 7 Lenense
0 - 0
0 - 0
CD Vallobin 3 U 0.0, -0.5 Under
3-2 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Spain Tercera Group 2 2019-12-22 1 3 CD Vallobin
1 - 2
2 - 2
E.I. San Martin 4 U -0.5 Over
5-2 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2019-12-15 1 1 Tuilla
1 - 0
2 - 0
CD Vallobin 2 T -1.0, -1.5 Under
1-2 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-12-11 6 CD Vallobin
0 - 0
0 - 0
Caudal U +0.5, +1.0 Under
0-8 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Spain Tercera Group 2 2019-11-17 1 Llanes
0 - 1
2 - 1
CD Vallobin 2 T -1.0 Over
7-1 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Spain Tercera Group 2 2019-11-10 4 CD Vallobin
0 - 0
2 - 0
Gijon Industrial 1 S 0.0 Under
9-7 (16) 6-2 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-11-03 4 Real Aviles CF
0 - 1
3 - 1
CD Vallobin 3 T -0.5 Over
9-5 (14) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-10-13 5 CD Vallobin
0 - 0
0 - 0
Siero 4 U -0.5 Under
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-09-08 2 CD Vallobin
2 - 0
2 - 0
Praviano S 0.0, +0.5 Under
4-7 (11) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-08-25 2 CD Vallobin
0 - 1
0 - 1
SD Navarro CF 1 T -0.5 Under
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2019-07-31 Oviedo B
4 - 0
5 - 0
CD Vallobin T -2.5 Over
12-1 (13) 7-1 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Siero Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Spain Tercera Group 2 2021-04-25 3 Siero
0 - 0
0 - 2
Aviles Stadium CF 2 T 0.0 Under
Spain Tercera Group 2 2021-04-18 1 Praviano
1 - 0
1 - 0
Siero 1 T -1.0 Under
Spain Tercera Group 2 2021-04-11 1 Siero
1 - 0
1 - 4
SD Navarro CF 1 T +0.5 Over
Spain Tercera Group 2 2021-04-04 Mosconia
0 - 0
1 - 0
Siero 3 T -0.5 Under
Spain Tercera Group 2 2021-03-28 2 L'Entregu CF
1 - 0
7 - 0
Siero 1 T -1.5 Over
Spain Tercera Group 2 2021-03-21 Siero
0 - 0
0 - 1
Urraca CF 1 T 0.0, -0.5 Under
2-8 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2021-03-17 1 6 Valdesoto
1 - 1
1 - 1
Siero 3 U 0.0, -0.5 Over
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2021-02-17 4 Siero
1 - 1
2 - 1
Llanes 3 1 S +0.5 Over
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2021-02-07 2 Siero
0 - 0
0 - 1
EI San Martin 3 T 0.0, +0.5 Under
4-8 (12) 0-3 (3) 2 (0-2) 4 (1-3)
Spain Tercera Group 2 2020-12-27 3 Siero
2 - 0
4 - 0
Real Titanico Laviana 5 S 0.0, +0.5 Over
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Spain Tercera Group 2 2020-12-20 2 EI San Martin
0 - 0
2 - 0
Siero 4 T -0.5, -1.0 Under
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2020-02-16 5 Siero
1 - 1
2 - 3
Praviano 1 T 0.0, +0.5 Over
1-2 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2020-02-08 1 UC Ceares
0 - 0
0 - 0
Siero 4 U -0.5, -1.0 Under
6-2 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2020-01-19 5 Siero
1 - 0
1 - 1
E.I. San Martin 3 U 0.0 Under
1-4 (5) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Spain Tercera Group 2 2020-01-12 1 2 Tuilla
1 - 0
1 - 0
Siero 2 T -1.5, -2.0 Under
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Spain Tercera Group 2 2020-01-04 1 2 Caudal
0 - 0
1 - 0
Siero 3 T -2.0 Under
11-6 (17) 8-4 (12) 4 (3-1) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2019-12-15 Covadonga
0 - 1
3 - 3
Siero 3 U -1.5, -2.0 Over
11-1 (12) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2019-12-11 4 Siero
0 - 1
0 - 2
Llanes 3 T +0.5, +1.0 Under
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Spain Tercera Group 2 2019-12-01 Gijon Industrial
0 - 0
1 - 0
Siero 3 T -0.5 Under
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Spain Tercera Group 2 2019-11-10 1 7 Siero
0 - 1
1 - 2
UD Llanera 3 T +0.5, +1.0 Over
4-6 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2019-10-27 4 Mosconia
0 - 0
1 - 1
Siero 4 U -1.0 Under
4-5 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2019-10-20 3 Siero
0 - 0
0 - 3
Lealtad 2 T +1.5 Over
2-9 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Spain Tercera Group 2 2019-10-13 5 CD Vallobin
0 - 0
0 - 0
Siero 4 U -0.5 Under
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-09-21 3 Siero
0 - 1
1 - 5
UC Ceares 3 T 0.0, -0.5 Over
6-0 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2019-09-08 2 Siero
1 - 1
3 - 2
Lenense 2 S 0.0, -0.5 Over
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-04-28 3 Madalena de Morcin
0 - 1
1 - 2
Siero 3 S 0.0, -0.5 Over
3-1 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Spain Tercera Group 2 2019-04-13 1 1 L'Entregu CF
1 - 0
1 - 0
Siero 5 T 0.0, -0.5 Under
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Spain Tercera Group 2 2019-03-31 5 Universidad Oviedo
0 - 0
0 - 1
Siero 5 S 0.0, -0.5 Under
5-5 (10) 0-3 (3) 2 (0-2) 3 (2-1)
Spain Tercera Group 2 2019-03-02 3 Siero
0 - 0
0 - 1
Marino de Luanco 3 T +1.0, +1.5 Under
6-1 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Spain Tercera Group 2 2019-02-10 2 E.I. San Martin
2 - 0
3 - 0
Siero 4 T -0.5 Over
5-6 (11) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Publiser tips
1x2
Full 1.533 3.75 5.25
Pause 2.2 2.1 5.5
Asiatisk handikap
Full (-0.75) [email protected] [email protected]
Pause (-0.25) [email protected] Borte@2
Totalt antall mål
Full (2.25) [email protected] [email protected]
Pause (0.75) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Innsats Resultat
Direktehendelser

Status: Full tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 1 - 4

Hjørnespark: , Handikap: -0.5, -1.0 , Mål: 2.0, 2.5

6
Skudd på mål
4
5
Skudd utenfor mål
11
81
Angrep
93
33
Farlig angrep
30
44
Ballbesittelse %
56

Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 1 - 1 Pause

Hjørnespark: , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 0.5, 1.0

4
Skudd på mål
2
3
Skudd utenfor mål
6
44
Angrep
47
22
Farlig angrep
12
50
Ballbesittelse %
50
  • 9' - 1st Corner - CD Vallobin
  • 12' - 1st Goal - CD Vallobin
  • 32' - 1st Yellow Card - Siero
  • 39' - 2nd Yellow Card - CD Vallobin
  • 41' - 2nd Corner - Siero
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 53' - 3rd Yellow Card - CD Vallobin
  • 64' - 4th Yellow Card - CD Vallobin
  • 72' - 3rd Corner - Siero
  • 77' - 4th Corner - Siero
  • Race to 3 Corners - Siero
  • 78' - 5th Yellow Card - CD Vallobin
  • 82' - 6th Yellow Card - Siero
  • 90' - 5th Corner - Siero
  • 90+2' - 2nd Goal - CD Vallobin
  • 2-0 score at the end of Second Half

Hold deg oppdatert med TotalCorner

Bli med i vår gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også sette opp tilpassede kampvarsler.

Gratis Telegram-tips Tilpassede varsler