Burnley vs Parma Kampfakta
5S-2U-3T i de siste 10 kampene, med 20 mål scoret og 12 sluppet inn. Snittmål: 2.0 for, 1.2 mot. Seier 50%, AH-seier 70%, mål Over 50%, hjørne Over 40%.
1S-6U-3T i de siste 10 kampene, med 12 mål scoret og 16 sluppet inn. Snittmål: 1.2 for, 1.6 mot. Seier 10%, AH-seier 60%, mål Over 50%, hjørne Over 60%.
Fotballprognoser: Mål Under 2.5, Hjørne Under 9.5, Burnley -0.5 (basert på historisk statistikk, kun som referanse)
| Burnley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Parma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Burnley | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Parma | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Totalt– kamper | Borte– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Burnley vs Parma Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Burnley vs Parma Innbyrdes oppgjør
Burnley vs Parma Se full H2H →Ingen data
| Burnley Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Elite Club Friendlies | 2019-07-30 | Burnley |
4 - 0
6 - 1
|
Nice | S | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Elite Club Friendlies | 2019-07-27 | 1 Wigan |
1 - 2
2 - 2
|
Burnley 1 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Elite Club Friendlies | 2019-07-23 | Fleetwood Town |
0 - 1
0 - 2
|
Burnley | S | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| England Premier League | 2019-05-12 | 5 Burnley |
0 - 0
1 - 3
|
Arsenal 1 | T | 0.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England Premier League | 2019-05-03 | Everton |
2 - 0
2 - 0
|
Burnley 2 | T | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| England Premier League | 2019-04-28 | 1 Burnley |
0 - 0
0 - 1
|
Man City 1 | T | +2.0 | Under | 10.5 | Under |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Premier League | 2019-04-22 | 2 Chelsea |
2 - 2
2 - 2
|
Burnley 1 | U | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Over |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England Premier League | 2019-04-13 | 2 Burnley |
1 - 0
2 - 0
|
Cardiff 3 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England Premier League | 2019-04-06 | 2 Bournemouth |
1 - 2
1 - 3
|
Burnley 3 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2019-03-30 | 1 Burnley |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton 1 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England Premier League | 2019-03-16 | 1 Burnley |
1 - 1
1 - 2
|
Leicester 1 1 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2019-03-10 | 2 Liverpool |
2 - 1
4 - 2
|
Burnley | T | -2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England Premier League | 2019-03-02 | 1 Burnley |
0 - 1
1 - 3
|
Crystal Palace 2 | T | 0.0 | Over | 10.5 | Over |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 6 (3-3) |
| England Premier League | 2019-02-26 | 1 Newcastle |
2 - 0
2 - 0
|
Burnley 3 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| England Premier League | 2019-02-23 | 1 Burnley |
0 - 0
2 - 1
|
Tottenham 3 | S | +1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-6 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England Premier League | 2019-02-09 | 1 Brighton |
0 - 1
1 - 3
|
Burnley 1 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2019-02-02 | 4 Burnley |
0 - 0
1 - 1
|
Southampton | U | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2019-01-29 | Man Utd |
0 - 0
2 - 2
|
Burnley | U | -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
11-3 (14) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England - FA Cup | 2019-01-26 | 1 Man City |
1 - 0
5 - 0
|
Burnley | T | -3.0 | Over | 10.5 | Over |
|
12-3 (15) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| England Premier League | 2019-01-19 | 1 Watford |
0 - 0
0 - 0
|
Burnley 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England Premier League | 2019-01-12 | 1 Burnley |
2 - 1
2 - 1
|
Fulham 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England - FA Cup | 2019-01-05 | 1 Burnley |
0 - 0
1 - 0
|
Barnsley 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2019-01-02 | 1 1 Huddersfield |
1 - 1
1 - 2
|
Burnley 4 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2018-12-30 | 1 Burnley |
2 - 0
2 - 0
|
West Ham 4 | S | +0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2018-12-26 | 2 Burnley |
1 - 3
1 - 5
|
Everton 4 | T | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England Premier League | 2018-12-22 | 2 Arsenal |
1 - 0
3 - 1
|
Burnley 5 | T | -2.0 | Over | 11.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Premier League | 2018-12-15 | Tottenham |
0 - 0
1 - 0
|
Burnley 2 | T | -2.0 | Under | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England Premier League | 2018-12-08 | 2 Burnley |
1 - 0
1 - 0
|
Brighton | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| England Premier League | 2018-12-05 | 1 Burnley |
0 - 0
1 - 3
|
Liverpool | T | +1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
5-9 (14) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2018-12-01 | 1 Crystal Palace |
1 - 0
2 - 0
|
Burnley 1 | T | -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Parma Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2019-07-27 | Trabzonspor |
1 - 2
2 - 2
|
Parma 3 | U | 0.0 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Italy Serie A | 2019-05-26 | 2 Roma |
1 - 0
2 - 1
|
Parma 1 | T | -2.0, -2.5 | Under | 12.0 |
|
|||||
| Italy Serie A | 2019-05-19 | Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Fiorentina 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Italy Serie A | 2019-05-13 | 1 Bologna |
0 - 0
4 - 1
|
Parma 5 1 | T | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie A | 2019-05-05 | 1 3 Parma |
1 - 2
3 - 3
|
Sampdoria 2 1 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Italy Serie A | 2019-04-28 | 3 Chievo |
0 - 1
1 - 1
|
Parma 3 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie A | 2019-04-20 | Parma |
0 - 0
1 - 1
|
AC Milan 1 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Italy Serie A | 2019-04-14 | 3 Sassuolo |
0 - 0
0 - 0
|
Parma 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie A | 2019-04-06 | 4 Parma |
0 - 0
0 - 0
|
Torino 5 | U | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie A | 2019-04-03 | 3 Frosinone |
2 - 1
3 - 2
|
Parma 4 | T | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Italy Serie A | 2019-03-31 | 1 Parma |
1 - 1
1 - 3
|
Atalanta 1 | T | +1.0 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Italy Serie A | 2019-03-17 | Lazio |
4 - 0
4 - 1
|
Parma 2 | T | -1.5, -2.0 | Over | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Italy Serie A | 2019-03-09 | 2 Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Genoa 1 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie A | 2019-03-02 | 1 Empoli |
1 - 2
3 - 3
|
Parma 3 | U | -0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie A | 2019-02-24 | 2 Parma |
0 - 2
0 - 4
|
Napoli 1 | T | +1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie A | 2019-02-16 | 1 4 Cagliari |
0 - 1
2 - 1
|
Parma 1 | T | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie A | 2019-02-09 | 2 Parma |
0 - 0
0 - 1
|
Inter Milan 2 | T | +0.5, +1.0 | Under | 11.5 | Over |
|
2-10 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie A | 2019-02-02 | 1 Juventus |
1 - 0
3 - 3
|
Parma 2 | U | -2.0 | Over | 11.0 | Over |
|
12-4 (16) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie A | 2019-01-27 | 2 Parma |
1 - 0
2 - 3
|
Spal 4 | T | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
1-10 (11) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Italy Serie A | 2019-01-19 | 3 Udinese |
0 - 1
1 - 2
|
Parma 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie A | 2018-12-29 | 1 Parma |
0 - 0
0 - 2
|
Roma 1 | T | +1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie A | 2018-12-26 | 1 4 Fiorentina |
0 - 1
0 - 1
|
Parma 4 | S | -1.0 | Under | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Italy Serie A | 2018-12-22 | 3 Parma |
0 - 0
0 - 0
|
Bologna 3 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie A | 2018-12-16 | 2 Sampdoria |
0 - 0
2 - 0
|
Parma 1 | T | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie A | 2018-12-09 | 4 Parma |
0 - 0
1 - 1
|
Chievo 2 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Italy Serie A | 2018-12-02 | 2 AC Milan |
0 - 0
2 - 1
|
Parma 2 | T | -1.0 | Over | 11.0 | Over |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Italy Serie A | 2018-11-25 | 3 Parma |
2 - 1
2 - 1
|
Sassuolo 4 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie A | 2018-11-10 | 2 Torino |
1 - 2
1 - 2
|
Parma 4 | S | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Italy Serie A | 2018-11-04 | 1 1 Parma |
0 - 0
0 - 0
|
Frosinone 4 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie A | 2018-10-27 | Atalanta |
0 - 0
3 - 0
|
Parma 2 | T | -1.5 | Push | 10.5 | Over |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.7 | 3.6 | 4 |
| Pause | 2.375 | 2.2 | 4.333 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Full tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 3 - 5
Hjørnespark: 9.5 , Handikap: -0.5 , Mål: 2.5
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 2 - 3 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0
-
3' - 1st Corner - Parma -
6' - 2nd Corner - Burnley -
10' - 3rd Corner - Parma -
19' - 4th Corner - Burnley - Race to 3 Corners - Parma
-
20' - 5th Corner - Parma -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Burnley -
52' - 1st Goal - Burnley -
56' - 2nd Goal - Burnley -
64' - 7th Corner - Parma - Race to 5 Corners - Parma
-
71' - 8th Corner - Parma -
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

