lør, Sep 26, 2020 · 15:00
EldsteNylig
LLDDDL
2.50
3.25
2.88
NyligEldste
WDLLLW
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 2.25
Totalt antall mål
Over 9.5
Totalt antall hjørnespark
0.0
Colchester
Barrow vs Colchester Lagprofil
Barrow
LLWDWLDDDLNyligNedover-1.4 p/kamp, siste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapFeiler2/10
Colchester
LWLWWLLLDWNyligNedover-0.7 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapFeiler4/10
Siste
| Barrow | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Colchester | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Barrow | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Colchester | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.43,
Std.avvik: 1.43, Median: 3,
Typetall: 3,
Over: 53%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Barrow vs Colchester Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Barrow vs Colchester Innbyrdes oppgjør
Barrow vs Colchester Se full H2H →Ingen data
| Barrow Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2020-09-19 | 2 Newport County |
1 - 1
2 - 1
|
Barrow 3 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-09-12 | 1 Barrow |
1 - 0
1 - 1
|
Stevenage 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England EFL Trophy | 2020-09-08 | 1 Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Barrow | U | -1.0 | Under |
|
||||||
| England EFL Cup | 2020-09-05 | Derby |
0 - 0
0 - 0
|
Barrow 2 | U | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2020-08-18 | Blackpool |
1 - 0
2 - 1
|
Barrow | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| England National League | 2020-03-07 | 1 2 Barrow |
0 - 0
0 - 2
|
Notts County 1 | T | -1.0 | Under |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| England National League | 2020-02-29 | 1 Barrow |
2 - 1
2 - 1
|
Dag & Red 1 | S | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England National League | 2020-02-22 | 1 Sutton Utd |
1 - 2
2 - 2
|
Barrow 4 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England National League | 2020-02-18 | 1 Barrow |
0 - 0
1 - 0
|
Dover 1 | S | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
9-6 (15) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 5 (0-5) |
| England - FA Trophy | 2020-02-08 | 1 Barnet |
0 - 0
3 - 0
|
Barrow 1 | T | -0.5 | Over |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England National League | 2020-02-04 | 2 Dover |
1 - 0
2 - 1
|
Barrow 1 | T | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| England National League | 2020-02-01 | 2 Barrow |
0 - 0
2 - 1
|
Torquay 2 | S | -1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| England National League | 2020-01-28 | 3 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 0
|
Barrow 2 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England National League | 2020-01-25 | 2 Boreham Wood |
0 - 1
1 - 1
|
Barrow 2 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England National League | 2020-01-18 | Barrow |
1 - 0
2 - 0
|
Bromley 1 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
11-2 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - FA Trophy | 2020-01-11 | 1 Barrow |
3 - 0
7 - 0
|
FC United of Manchester 2 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| England - FA Trophy | 2020-01-07 | 1 Barrow |
1 - 0
2 - 0
|
Atherton Collieries 2 | S | -1.5, -2.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| England National League | 2020-01-04 | 1 Barrow |
3 - 0
7 - 0
|
Ebbsfleet United 1 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England National League | 2020-01-01 | 1 3 AFC Fylde |
0 - 0
0 - 1
|
Barrow 5 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England National League | 2019-12-28 | 3 Hartlepool |
0 - 0
2 - 2
|
Barrow 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England National League | 2019-12-26 | 1 2 Barrow |
0 - 0
1 - 1
|
AFC Fylde 4 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| England - FA Trophy | 2019-12-17 | 1 3 Atherton Collieries |
1 - 0
2 - 2
|
Barrow 2 | U | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| England National League | 2019-12-07 | 1 Barrow |
1 - 0
1 - 0
|
Aldershot 1 | S | -1.0 | Under |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| England National League | 2019-11-30 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 1
0 - 4
|
Barrow | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| England National League | 2019-11-26 | 2 Barrow |
3 - 2
2 - 2
|
Chorley 3 | U | -1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England National League | 2019-11-23 | 2 Barrow |
2 - 0
2 - 1
|
Barnet 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England National League | 2019-11-16 | 1 Notts County |
0 - 2
0 - 3
|
Barrow 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| England National League | 2019-11-02 | 1 Barrow |
0 - 0
1 - 0
|
Sutton Utd 1 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-9 (16) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| England National League | 2019-10-29 | Dag & Red |
0 - 2
0 - 2
|
Barrow 4 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 3 (3-0) |
| England National League | 2019-10-26 | Torquay |
2 - 1
4 - 2
|
Barrow 3 1 | T | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Colchester Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2020-09-19 | 1 Colchester |
1 - 0
2 - 0
|
Bolton 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-09-12 | 1 Bradford |
0 - 0
0 - 0
|
Colchester 3 | U | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England EFL Trophy | 2020-09-08 | 2 Portsmouth |
2 - 0
2 - 0
|
Colchester 1 | T | -1.0, -1.5 | Under |
|
||||||
| England EFL Cup | 2020-09-05 | Reading |
1 - 1
3 - 1
|
Colchester | T | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-06-22 | 1 Exeter |
1 - 0
2 - 1
|
Colchester 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-06-18 | 1 Colchester |
0 - 0
1 - 0
|
Exeter 1 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-03-07 | 1 Carlisle |
0 - 2
0 - 3
|
Colchester | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-02-29 | 1 4 Colchester |
0 - 1
0 - 2
|
Cheltenham 2 | T | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-02-22 | 2 Salford City |
1 - 2
1 - 2
|
Colchester 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-02-15 | 4 Port Vale |
1 - 0
3 - 0
|
Colchester 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-10 (17) | 4-9 (13) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-02-11 | 3 Colchester |
2 - 1
2 - 3
|
Grimsby 2 | T | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-02-08 | 1 Colchester |
3 - 0
3 - 0
|
Plymouth 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-02-01 | 2 Cambridge Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Colchester 1 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-01-28 | 1 Colchester |
0 - 0
3 - 1
|
Swindon 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-01-25 | Exeter |
0 - 0
0 - 0
|
Colchester 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-01-21 | 4 Colchester |
0 - 0
0 - 0
|
Bradford 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-01-18 | 2 Colchester |
2 - 0
2 - 1
|
Macclesfield 3 | S | -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
9-8 (17) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2020-01-11 | 1 Morecambe |
0 - 1
1 - 1
|
Colchester 4 1 | U | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-01-04 | 1 1 Stevenage |
0 - 0
0 - 0
|
Colchester 2 | U | +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-01-01 | Colchester |
0 - 0
1 - 1
|
Crawley Town 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-12-29 | 1 2 Colchester |
1 - 1
2 - 2
|
Exeter 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2019-12-26 | 3 Leyton Orient |
0 - 1
1 - 3
|
Colchester 2 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
10-8 (18) | 2-6 (8) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2019-12-21 | Colchester |
2 - 0
3 - 0
|
Carlisle 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England EFL Cup | 2019-12-18 | 1 Man Utd |
0 - 0
3 - 0
|
Colchester 3 | T | -2.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2019-12-14 | 1 Scunthorpe |
1 - 0
2 - 2
|
Colchester 3 | U | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-12-07 | 1 Colchester |
0 - 0
1 - 0
|
Salford City 2 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England EFL Trophy | 2019-12-03 | 3 Colchester |
0 - 2
1 - 2
|
Stevenage 3 | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| England League 2 | 2019-11-23 | 2 Cheltenham |
0 - 1
1 - 1
|
Colchester 3 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England EFL Trophy | 2019-11-12 | 2 Colchester |
0 - 0
1 - 0
|
Ipswich 1 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England - FA Cup | 2019-11-09 | 2 Colchester |
0 - 2
0 - 2
|
Coventry 1 | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.5 | 3.25 | 2.875 |
| Pause | 3.1 | 2.05 | 3.6 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | Borte@2 |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 7 - 5
Hjørnespark: 9.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 2.0, 2.5
Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 5 - 1 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 1.0
-
15' - 1st Corner - Barrow -
16' - 2nd Corner - Barrow -
17' - 3rd Corner - Colchester - Race to 3 Corners - Barrow
-
20' - 4th Corner - Barrow -
27' - 5th Corner - Barrow -
32' - 6th Corner - Barrow - Race to 5 Corners - Barrow
-
34' - 1st Goal - Colchester -
0-1 score at the end of First Half -
52' - 7th Corner - Barrow -
53' - 1st Yellow Card - Colchester -
54' - 2nd Goal - Barrow -
57' - 2nd Yellow Card - Barrow -
58' - 8th Corner - Colchester -
59' - 9th Corner - Colchester - 62' Substitution - Norris for Senior - Colchester
- 65' Substitution - James for Angus - Barrow
- 74' Substitution - Cowan-Hall for Harriott - Colchester
-
77' - 10th Corner - Colchester - 78' Substitution - Kay for Wilson - Barrow
-
83' - 11th Corner - Barrow - Race to 7 Corners - Barrow
- 81' Substitution - Gambin for Poku - Colchester
-
90' - 12th Corner - Colchester -
90' - 3rd Yellow Card - Colchester -
90+1' - 4th Yellow Card - Colchester -
1-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

