Tropezon vs UD Logrones B Innbyrdes oppgjør
Siste møte
Tropezon 0 - 0
UD Logrones B
Tropezon vs UD Logrones B: innbyrdes statistikk
2
Møter
0 - 1 - 1
S - U - T
9
Snitt hjørnespark
50%
Over 9,5 hjørnespark
2.5
Snitt mål
H2H-seiersprosent
Tropezon Seier 0%0
Uavgjort 50%1
UD Logrones B Seier 50%1
I de siste 2 møtene mellom Tropezon og UD Logrones B vant Tropezon 0, 1 endte uavgjort og UD Logrones B vant 1. Oppgjørene hadde i snitt 9 hjørnespark, og 50% av kampene gikk over 9,5. Med Tropezon på hjemmebane var snittet 11 hjørnespark. Gjennomsnittlig antall mål per møte: 2.5.
Tropezon vs UD Logrones B H2H-statistikk oppdatert 24.10.2026 23:37.
Tropezon vs UD Logrones B: innbyrdes historikk
Siste form
Tropezon
U
S
S
S
S
Mål scoret / kamp1.8
Mål imot / kamp0.2
Hjørnespark for / kamp2.8
Hjørnespark imot / kamp3
Over 2,5 mål40%
UD Logrones B
T
S
T
S
T
Mål scoret / kamp1.4
Mål imot / kamp2.2
Hjørnespark for / kamp4
Hjørnespark imot / kamp5.2
Over 2,5 mål80%
Siste 5 kamper for Tropezon
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 3 | 18.10.2026 | Tropezon | 0 - 0 | At. Albericia | 0 - 0 | 1 - 3 | 4 | U |
| Spain Tercera Group 3 | 04.10.2026 | Castro | 0 - 2 | Tropezon | 0 - 1 | 1 - 5 | 6 | S |
| Spain Tercera Group 3 | 27.09.2026 | Tropezon | 2 - 0 | SD Revilla | 0 - 0 | 5 - 5 | 10 | S |
| Spain Tercera Group 3 | 12.09.2026 | Tropezon | 3 - 0 | Selaya | 1 - 0 | 3 - 2 | 5 | S |
| Spain Tercera Group 3 | 06.09.2026 | Laredo | 1 - 2 | Tropezon | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 | S |
Siste 5 kamper for UD Logrones B
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Segunda Division RFEF Group 2 | 18.10.2026 | Terrassa | 3 - 0 | UD Logrones B | 0 - 0 | 9 - 2 | 11 | T |
| Spain Segunda Division RFEF Group 2 | 11.10.2026 | UD Logrones B | 2 - 1 | UD Barbastro | 1 - 0 | 7 - 0 | 7 | S |
| Spain Segunda Division RFEF Group 2 | 04.10.2026 | UD Logrones B | 2 - 4 | UE Olot | 1 - 1 | 4 - 8 | 12 | T |
| Spain Segunda Division RFEF Group 2 | 26.09.2026 | CE Manresa | 0 - 1 | UD Logrones B | 0 - 1 | 7 - 2 | 9 | S |
| Spain Segunda Division RFEF Group 2 | 20.09.2026 | CF Calamocha | 3 - 2 | UD Logrones B | 1 - 1 | 2 - 5 | 7 | T |
Kamper for Tropezon
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 3 | 25.10.2026 | Escobedo | vs | Tropezon | - | - | - |
Kamper for UD Logrones B
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere oppgjør med Tropezon og UD Logrones B
- Tropezon vs At. Albericia Innbyrdes oppgjør
- Castro vs Tropezon Innbyrdes oppgjør
- Tropezon vs SD Revilla Innbyrdes oppgjør
- Tropezon vs Selaya Innbyrdes oppgjør
- Laredo vs Tropezon Innbyrdes oppgjør
- Terrassa vs UD Logrones B Innbyrdes oppgjør
- UD Logrones B vs UD Barbastro Innbyrdes oppgjør
- UD Logrones B vs UE Olot Innbyrdes oppgjør
- CE Manresa vs UD Logrones B Innbyrdes oppgjør
- CF Calamocha vs UD Logrones B Innbyrdes oppgjør
