Granada vs Rayo Vallecano Innbyrdes oppgjør
Siste møte
Granada 1 - 3
Rayo Vallecano
Granada vs Rayo Vallecano: innbyrdes statistikk
11
Møter
0 - 2 - 9
S - U - T
11.4
Snitt hjørnespark
73%
Over 9,5 hjørnespark
2.9
Snitt mål
H2H-seiersprosent
Granada Seier 0%0
Uavgjort 18%2
Rayo Vallecano Seier 82%9
I de siste 11 møtene mellom Granada og Rayo Vallecano vant Granada 0, 2 endte uavgjort og Rayo Vallecano vant 9. Oppgjørene hadde i snitt 11.4 hjørnespark, og 73% av kampene gikk over 9,5. Med Granada på hjemmebane var snittet 12.5 hjørnespark. Gjennomsnittlig antall mål per møte: 2.9.
Granada vs Rayo Vallecano H2H-statistikk oppdatert 21.09.2026 13:15.
Granada vs Rayo Vallecano: innbyrdes historikk
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Copa del Rey | 06.01.2026 | Granada | 1 - 3 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | 3 - 11 | 14 | T |
| Spain La Liga | 15.05.2024 | Rayo Vallecano | 2 - 1 | Granada | 1 - 0 | 6 - 6 | 12 | T |
| Spain La Liga | 21.08.2023 | Granada | 0 - 2 | Rayo Vallecano | 0 - 0 | 5 - 6 | 11 | T |
| Spain La Liga | 03.04.2022 | Granada | 2 - 2 | Rayo Vallecano | 0 - 2 | 5 - 4 | 9 | U |
| Spain La Liga | 29.08.2021 | Rayo Vallecano | 4 - 0 | Granada | 3 - 0 | 5 - 6 | 11 | T |
| Spain Segunda | 07.05.2018 | Granada | 0 - 2 | Rayo Vallecano | 0 - 0 | 8 - 7 | 15 | T |
| Spain Segunda | 02.12.2017 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | Granada | 0 - 0 | 6 - 4 | 10 | T |
| Spain La Liga | 19.03.2016 | Granada | 2 - 2 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | 6 - 11 | 17 | U |
| Spain La Liga | 07.11.2015 | Rayo Vallecano | 2 - 1 | Granada | 2 - 0 | 4 - 1 | 5 | T |
| Spain La Liga | 14.03.2015 | Rayo Vallecano | 3 - 1 | Granada | 0 - 1 | 6 - 6 | 12 | T |
| Spain La Liga | 17.10.2014 | Granada | 0 - 1 | Rayo Vallecano | 0 - 0 | 3 - 6 | 9 | T |
Siste form
Granada
T
U
T
S
S
Mål scoret / kamp1.6
Mål imot / kamp1.6
Hjørnespark for / kamp4.6
Hjørnespark imot / kamp3.8
Over 2,5 mål60%
Rayo Vallecano
U
S
T
S
T
Mål scoret / kamp1.8
Mål imot / kamp2.6
Hjørnespark for / kamp5.2
Hjørnespark imot / kamp7
Over 2,5 mål80%
Siste 5 kamper for Granada
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Segunda | 20.09.2026 | Leganes | 3 - 2 | Granada | 2 - 1 | 6 - 4 | 10 | T |
| Spain Segunda | 12.09.2026 | Granada | 1 - 1 | Albacete Balompie | 0 - 0 | 4 - 5 | 9 | U |
| Spain Segunda | 06.09.2026 | Eibar | 3 - 0 | Granada | 2 - 0 | 1 - 5 | 6 | T |
| Spain Segunda | 30.08.2026 | Cordoba | 1 - 3 | Granada | 1 - 0 | 6 - 3 | 9 | S |
| Spain Segunda | 24.08.2026 | Granada | 2 - 0 | Mallorca | 1 - 0 | 7 - 1 | 8 | S |
Siste 5 kamper for Rayo Vallecano
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain La Liga | 19.09.2026 | Osasuna | 1 - 1 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | 4 - 4 | 8 | U |
| Spain La Liga | 15.09.2026 | Rayo Vallecano | 2 - 1 | Espanyol | 2 - 0 | 3 - 5 | 8 | S |
| Spain La Liga | 12.09.2026 | Real Madrid | 4 - 1 | Rayo Vallecano | 3 - 0 | 11 - 5 | 16 | T |
| Spain La Liga | 05.09.2026 | Rayo Vallecano | 3 - 2 | Racing Santander | 2 - 2 | 9 - 6 | 15 | S |
| Spain La Liga | 31.08.2026 | Barcelona | 5 - 2 | Rayo Vallecano | 2 - 1 | 9 - 5 | 14 | T |
Kamper for Granada
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kamper for Rayo Vallecano
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain La Liga | 10.10.2026 | Rayo Vallecano | vs | Athletic Club | - | - | - |
Flere oppgjør med Granada og Rayo Vallecano
- Leganes vs Granada Innbyrdes oppgjør
- Granada vs Albacete Balompie Innbyrdes oppgjør
- Eibar vs Granada Innbyrdes oppgjør
- Cordoba vs Granada Innbyrdes oppgjør
- Granada vs Mallorca Innbyrdes oppgjør
- Osasuna vs Rayo Vallecano Innbyrdes oppgjør
- Rayo Vallecano vs Espanyol Innbyrdes oppgjør
- Real Madrid vs Rayo Vallecano Innbyrdes oppgjør
- Rayo Vallecano vs Racing Santander Innbyrdes oppgjør
- Barcelona vs Rayo Vallecano Innbyrdes oppgjør