Hereford vs Forest Green Innbyrdes oppgjør
Siste møte
Hereford 1 - 3
Forest Green
Hereford vs Forest Green: innbyrdes statistikk
1
Møter
0 - 0 - 1
S - U - T
7
Snitt hjørnespark
0%
Over 9,5 hjørnespark
4
Snitt mål
H2H-seiersprosent
Hereford Seier 0%0
Uavgjort 0%0
Forest Green Seier 100%1
I de siste 1 møtene mellom Hereford og Forest Green vant Hereford 0, 0 endte uavgjort og Forest Green vant 1. Oppgjørene hadde i snitt 7 hjørnespark, og 0% av kampene gikk over 9,5. Med Hereford på hjemmebane var snittet 7 hjørnespark. Gjennomsnittlig antall mål per møte: 4.
Hereford vs Forest Green H2H-statistikk oppdatert 26.10.2026 02:13.
Hereford vs Forest Green: innbyrdes historikk
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UK Friendlies | 25.07.2018 | Hereford | 1 - 3 | Forest Green | 0 - 1 | 2 - 5 | 7 | T |
Siste form
Hereford
S
T
U
S
S
Mål scoret / kamp2.4
Mål imot / kamp0.6
Hjørnespark for / kamp6.6
Hjørnespark imot / kamp3.2
Over 2,5 mål60%
Forest Green
S
U
T
U
U
Mål scoret / kamp2.2
Mål imot / kamp1.6
Hjørnespark for / kamp5.2
Hjørnespark imot / kamp3.2
Over 2,5 mål60%
Siste 5 kamper for Hereford
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| England National League North | 24.10.2026 | Macclesfield FC | 1 - 2 | Hereford | 0 - 1 | 5 - 8 | 13 | S |
| England National League North | 10.10.2026 | Hereford | 0 - 1 | Hednesford | 0 - 1 | 9 - 1 | 10 | T |
| England National League North | 26.09.2026 | Bedford Town | 1 - 1 | Hereford | 0 - 0 | 2 - 9 | 11 | U |
| England National League North | 12.09.2026 | Hereford | 6 - 0 | South Shields | 3 - 0 | 3 - 3 | 6 | S |
| England National League North | 08.09.2026 | Harborough Town | 0 - 3 | Hereford | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | S |
Siste 5 kamper for Forest Green
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| England - FA Cup - Kval | 20.10.2026 | Forest Green | 5 - 0 | Chesham | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 | S |
| England - FA Cup - Kval | 17.10.2026 | Chesham | 0 - 0 | Forest Green | 0 - 0 | 2 - 9 | 11 | U |
| England National League | 10.10.2026 | Forest Green | 2 - 4 | Hartlepool | 0 - 1 | 9 - 5 | 14 | T |
| England National League | 29.09.2026 | Forest Green | 1 - 1 | Wealdstone | 1 - 1 | 6 - 1 | 7 | U |
| England National League | 26.09.2026 | Sutton Utd | 3 - 3 | Forest Green | 0 - 1 | 7 - 1 | 8 | U |
Kamper for Hereford
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| England National League North | 27.10.2026 | Hereford | vs | AFC Telford | - | - | - |
Kamper for Forest Green
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| England National League | 28.10.2026 | Forest Green | vs | Eastleigh | - | - | - |
| England National League | 31.10.2026 | Forest Green | vs | Harrogate Town | - | - | - |
Flere oppgjør med Hereford og Forest Green
- Macclesfield FC vs Hereford Innbyrdes oppgjør
- Hereford vs Hednesford Innbyrdes oppgjør
- Bedford Town vs Hereford Innbyrdes oppgjør
- Hereford vs South Shields Innbyrdes oppgjør
- Harborough Town vs Hereford Innbyrdes oppgjør
- Forest Green vs Chesham Innbyrdes oppgjør
- Forest Green vs Hartlepool Innbyrdes oppgjør
- Forest Green vs Wealdstone Innbyrdes oppgjør
- Sutton Utd vs Forest Green Innbyrdes oppgjør
