Velez CF vs CD Torreperogil Innbyrdes oppgjør
Siste møte
Velez CF 1 - 0
CD Torreperogil
Velez CF vs CD Torreperogil: innbyrdes statistikk
1
Møter
1 - 0 - 0
S - U - T
10
Snitt hjørnespark
100%
Over 9,5 hjørnespark
1
Snitt mål
H2H-seiersprosent
Velez CF Seier 100%1
Uavgjort 0%0
CD Torreperogil Seier 0%0
I de siste 1 møtene mellom Velez CF og CD Torreperogil vant Velez CF 1, 0 endte uavgjort og CD Torreperogil vant 0. Oppgjørene hadde i snitt 10 hjørnespark, og 100% av kampene gikk over 9,5. Med Velez CF på hjemmebane var snittet 10 hjørnespark. Gjennomsnittlig antall mål per møte: 1.
Velez CF vs CD Torreperogil H2H-statistikk oppdatert 23.09.2026 12:23.
Velez CF vs CD Torreperogil: innbyrdes historikk
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 9 | 28.04.2019 | Velez CF | 1 - 0 | CD Torreperogil | 0 - 0 | 7 - 3 | 10 | S |
Siste form
Velez CF
T
T
S
T
S
Mål scoret / kamp1
Mål imot / kamp1
Hjørnespark for / kamp4
Hjørnespark imot / kamp4.8
Over 2,5 mål20%
CD Torreperogil
S
S
S
S
S
Mål scoret / kamp1.8
Mål imot / kamp0.4
Hjørnespark for / kamp3.4
Hjørnespark imot / kamp7
Over 2,5 mål40%
Siste 5 kamper for Velez CF
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Segunda Division RFEF Group 4 | 21.04.2024 | Velez CF | 0 - 1 | Sevilla Atletico | 0 - 1 | 5 - 6 | 11 | T |
| Spain Segunda Division RFEF Group 4 | 07.04.2024 | Velez CF | 0 - 1 | Racing Cartagena Mar Menor | 0 - 0 | 2 - 7 | 9 | T |
| Spain Segunda Division RFEF Group 4 | 21.01.2024 | Orihuela | 0 - 2 | Velez CF | 0 - 1 | 6 - 4 | 10 | S |
| Spain Segunda Division RFEF Group 4 | 14.01.2024 | Velez CF | 0 - 2 | CD El Palo | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | T |
| Spain Segunda Division RFEF Group 4 | 07.01.2024 | Velez CF | 3 - 1 | UCAM Murcia CF | 0 - 1 | 2 - 3 | 5 | S |
Siste 5 kamper for CD Torreperogil
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 9 | 04.04.2026 | CD Torreperogil | 2 - 1 | Recreativo Granada | 0 - 1 | 9 - 5 | 14 | S |
| Spain Tercera Group 9 | 01.04.2026 | CD Torreperogil | 1 - 0 | Arenas | 1 - 0 | 2 - 3 | 5 | S |
| Spain Tercera Group 9 | 29.03.2026 | CD Huetor Vega | 0 - 2 | CD Torreperogil | 0 - 2 | 8 - 1 | 9 | S |
| Spain Tercera Group 9 | 22.03.2026 | CD Torreperogil | 2 - 1 | CD Huetor Tajar | 2 - 1 | 3 - 10 | 13 | S |
| Spain Tercera Group 9 | 08.03.2026 | CD Torreperogil | 2 - 0 | Martos CD | 1 - 0 | 2 - 9 | 11 | S |
Kamper for Velez CF
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kamper for CD Torreperogil
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere oppgjør med Velez CF og CD Torreperogil
- Velez CF vs Sevilla Atletico Innbyrdes oppgjør
- Velez CF vs Racing Cartagena Mar Menor Innbyrdes oppgjør
- Orihuela vs Velez CF Innbyrdes oppgjør
- Velez CF vs CD El Palo Innbyrdes oppgjør
- Velez CF vs UCAM Murcia CF Innbyrdes oppgjør
- CD Torreperogil vs Recreativo Granada Innbyrdes oppgjør
- CD Torreperogil vs Arenas Innbyrdes oppgjør
- CD Huetor Vega vs CD Torreperogil Innbyrdes oppgjør
- CD Torreperogil vs CD Huetor Tajar Innbyrdes oppgjør
- CD Torreperogil vs Martos CD Innbyrdes oppgjør