San Ignacio vs CD Derio Innbyrdes oppgjør
Siste møte
San Ignacio 1 - 1
CD Derio
San Ignacio vs CD Derio: innbyrdes statistikk
5
Møter
0 - 2 - 3
S - U - T
7.2
Snitt hjørnespark
20%
Over 9,5 hjørnespark
3.2
Snitt mål
H2H-seiersprosent
San Ignacio Seier 0%0
Uavgjort 40%2
CD Derio Seier 60%3
I de siste 5 møtene mellom San Ignacio og CD Derio vant San Ignacio 0, 2 endte uavgjort og CD Derio vant 3. Oppgjørene hadde i snitt 7.2 hjørnespark, og 20% av kampene gikk over 9,5. Med San Ignacio på hjemmebane var snittet 7.3 hjørnespark. Gjennomsnittlig antall mål per møte: 3.2.
San Ignacio vs CD Derio H2H-statistikk oppdatert 24.10.2026 06:48.
San Ignacio vs CD Derio: innbyrdes historikk
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 4 | 12.09.2026 | San Ignacio | 1 - 1 | CD Derio | 1 - 0 | 2 - 6 | 8 | U |
| Spania - Copa Federacion | 13.08.2026 | CD Derio | 3 - 1 | San Ignacio | 0 - 1 | 5 - 0 | 5 | T |
| Spain Tercera Group 4 | 18.01.2026 | San Ignacio | 1 - 2 | CD Derio | 1 - 1 | 6 - 4 | 10 | T |
| Spain Tercera Group 4 | 07.09.2025 | CD Derio | 1 - 0 | San Ignacio | 1 - 0 | 5 - 4 | 9 | T |
| Spain Tercera Group 4 | 05.04.2025 | San Ignacio | 3 - 3 | CD Derio | 0 - 1 | 2 - 2 | 4 | U |
Siste form
San Ignacio
S
S
U
S
T
Mål scoret / kamp1.8
Mål imot / kamp1.2
Hjørnespark for / kamp3.4
Hjørnespark imot / kamp4
Over 2,5 mål60%
CD Derio
U
S
S
S
U
Mål scoret / kamp2
Mål imot / kamp1
Hjørnespark for / kamp4.8
Hjørnespark imot / kamp4.2
Over 2,5 mål40%
Siste 5 kamper for San Ignacio
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 4 | 18.10.2026 | Amurrio | 0 - 1 | San Ignacio | 0 - 1 | 3 - 6 | 9 | S |
| Spain Tercera Group 4 | 10.10.2026 | San Ignacio | 2 - 1 | Eibar C | 1 - 1 | 5 - 5 | 10 | S |
| Spain Tercera Group 4 | 12.09.2026 | San Ignacio | 1 - 1 | CD Derio | 1 - 0 | 2 - 6 | 8 | U |
| Europe Friendlies | 26.08.2026 | Oyonesa | 1 - 4 | San Ignacio | 1 - 2 | 1 - 4 | 5 | S |
| Spania - Copa Federacion | 13.08.2026 | CD Derio | 3 - 1 | San Ignacio | 0 - 1 | 5 - 0 | 5 | T |
Siste 5 kamper for CD Derio
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spain Tercera Group 4 | 10.10.2026 | Cultural de Durango | 1 - 1 | CD Derio | 0 - 1 | 5 - 2 | 7 | U |
| Spain Tercera Group 4 | 04.10.2026 | CD Derio | 2 - 0 | SD Beasain | 2 - 0 | 4 - 6 | 10 | S |
| Spain Tercera Group 4 | 26.09.2026 | UD Aretxabaleta | 1 - 2 | CD Derio | 1 - 0 | 4 - 11 | 15 | S |
| Spain Tercera Group 4 | 20.09.2026 | CD Derio | 2 - 0 | Santurtzi | 1 - 0 | 3 - 2 | 5 | S |
| Spania - Copa Federacion | 16.09.2026 | CD Derio | 3 - 3 | Salamanca CF UDS | 2 - 3 | 4 - 4 | 8 | U |
Kamper for San Ignacio
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kamper for CD Derio
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Flere oppgjør med San Ignacio og CD Derio
- Amurrio vs San Ignacio Innbyrdes oppgjør
- San Ignacio vs Eibar C Innbyrdes oppgjør
- Oyonesa vs San Ignacio Innbyrdes oppgjør
- Cultural de Durango vs CD Derio Innbyrdes oppgjør
- CD Derio vs SD Beasain Innbyrdes oppgjør
- UD Aretxabaleta vs CD Derio Innbyrdes oppgjør
- CD Derio vs Santurtzi Innbyrdes oppgjør
- CD Derio vs Salamanca CF UDS Innbyrdes oppgjør
