Monori SE vs BKV Elore SC Innbyrdes oppgjør
Siste møte
Monori SE 3 - 1
BKV Elore SC
Monori SE vs BKV Elore SC: innbyrdes statistikk
4
Møter
1 - 2 - 1
S - U - T
11
Snitt hjørnespark
75%
Over 9,5 hjørnespark
3.8
Snitt mål
H2H-seiersprosent
Monori SE Seier 25%1
Uavgjort 50%2
BKV Elore SC Seier 25%1
I de siste 4 møtene mellom Monori SE og BKV Elore SC vant Monori SE 1, 2 endte uavgjort og BKV Elore SC vant 1. Oppgjørene hadde i snitt 11 hjørnespark, og 75% av kampene gikk over 9,5. Med Monori SE på hjemmebane var snittet 11 hjørnespark. Gjennomsnittlig antall mål per møte: 3.8.
Monori SE vs BKV Elore SC H2H-statistikk oppdatert 26.09.2026 21:09.
Monori SE vs BKV Elore SC: innbyrdes historikk
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hungary NB III | 05.09.2026 | Monori SE | 3 - 1 | BKV Elore SC | 0 - 1 | 7 - 3 | 10 | S |
| Hungary NB III | 24.05.2026 | BKV Elore SC | 2 - 1 | Monori SE | 0 - 0 | 8 - 6 | 14 | T |
| Hungary NB III | 09.11.2025 | Monori SE | 2 - 2 | BKV Elore SC | 2 - 0 | 8 - 4 | 12 | U |
| Hungary NB III | 04.06.2017 | BKV Elore SC | 2 - 2 | Monori SE | 2 - 1 | 1 - 7 | 8 | U |
Siste form
Monori SE
U
S
U
S
T
Mål scoret / kamp2.2
Mål imot / kamp1.4
Hjørnespark for / kamp4.6
Hjørnespark imot / kamp4.2
Over 2,5 mål60%
BKV Elore SC
T
T
T
T
T
Mål scoret / kamp1
Mål imot / kamp4.8
Hjørnespark for / kamp2.4
Hjørnespark imot / kamp5.4
Over 2,5 mål100%
Siste 5 kamper for Monori SE
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ungarn - Cup | 12.09.2026 | Monori SE | 1 - 1 | FC Nagykanizsa | 0 - 0 | 5 - 2 | 7 | U |
| Hungary NB III | 05.09.2026 | Monori SE | 3 - 1 | BKV Elore SC | 0 - 1 | 7 - 3 | 10 | S |
| Hungary NB III | 30.08.2026 | Kispest Honved II | 1 - 1 | Monori SE | 1 - 0 | 6 - 3 | 9 | U |
| Hungary NB III | 26.08.2026 | Monori SE | 4 - 1 | Hodmezovasahelyi | 1 - 0 | 5 - 4 | 9 | S |
| Hungary NB III | 12.08.2026 | Monori SE | 2 - 3 | FC Dabas | 1 - 2 | 3 - 6 | 9 | T |
Siste 5 kamper for BKV Elore SC
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hungary NB III | 05.09.2026 | Monori SE | 3 - 1 | BKV Elore SC | 0 - 1 | 7 - 3 | 10 | T |
| Hungary NB III | 26.08.2026 | Csepel | 9 - 1 | BKV Elore SC | 3 - 0 | 3 - 2 | 5 | T |
| Ungarn - Cup | 21.08.2026 | Gyulai Termal | 5 - 1 | BKV Elore SC | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 | T |
| Hungary NB III | 16.08.2026 | BKV Elore SC | 0 - 3 | ESMTK | 0 - 2 | 6 - 4 | 10 | T |
| Hungary NB III | 12.08.2026 | BKV Elore SC | 2 - 4 | Gyulai Termal | 1 - 2 | 1 - 10 | 11 | T |
Kamper for Monori SE
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kamper for BKV Elore SC
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hungary NB III | 27.09.2026 | BKV Elore SC | vs | Bekescsabai Elore SE | - | - | - |
Flere oppgjør med Monori SE og BKV Elore SC
- Monori SE vs FC Nagykanizsa Innbyrdes oppgjør
- Kispest Honved II vs Monori SE Innbyrdes oppgjør
- Monori SE vs Hodmezovasahelyi Innbyrdes oppgjør
- Monori SE vs FC Dabas Innbyrdes oppgjør
- Csepel vs BKV Elore SC Innbyrdes oppgjør
- Gyulai Termal vs BKV Elore SC Innbyrdes oppgjør
- BKV Elore SC vs ESMTK Innbyrdes oppgjør