Cork City vs BK Häcken Innbyrdes oppgjør
Siste møte
Cork City 1 - 0
BK Häcken
Cork City vs BK Häcken: innbyrdes statistikk
2
Møter
1 - 1 - 0
S - U - T
7.5
Snitt hjørnespark
0%
Over 9,5 hjørnespark
1.5
Snitt mål
H2H-seiersprosent
Cork City Seier 50%1
Uavgjort 50%1
BK Häcken Seier 0%0
I de siste 2 møtene mellom Cork City og BK Häcken vant Cork City 1, 1 endte uavgjort og BK Häcken vant 0. Oppgjørene hadde i snitt 7.5 hjørnespark, og 0% av kampene gikk over 9,5. Med Cork City på hjemmebane var snittet 9 hjørnespark. Gjennomsnittlig antall mål per møte: 1.5.
Cork City vs BK Häcken H2H-statistikk oppdatert 23.10.2026 06:04.
Cork City vs BK Häcken: innbyrdes historikk
Siste form
Cork City
U
S
T
T
S
Mål scoret / kamp2
Mål imot / kamp1.2
Hjørnespark for / kamp5
Hjørnespark imot / kamp3.4
Over 2,5 mål60%
BK Häcken
S
S
S
U
U
Mål scoret / kamp2
Mål imot / kamp0.2
Hjørnespark for / kamp5.8
Hjørnespark imot / kamp6.2
Over 2,5 mål40%
Siste 5 kamper for Cork City
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Republic of Ireland First Division | 16.10.2026 | Kerry FC | 1 - 1 | Cork City | 1 - 1 | 3 - 7 | 10 | U |
| Republic of Ireland First Division | 09.10.2026 | Cork City | 2 - 0 | Finn Harps | 2 - 0 | 3 - 4 | 7 | S |
| Republic of Ireland First Division | 02.10.2026 | Athlone Town | 2 - 1 | Cork City | 2 - 1 | 3 - 3 | 6 | T |
| Republic of Ireland First Division | 26.09.2026 | Longford Town | 2 - 1 | Cork City | 1 - 0 | 2 - 8 | 10 | T |
| Republic of Ireland First Division | 18.09.2026 | Cork City | 5 - 1 | UCD | 4 - 0 | 4 - 5 | 9 | S |
Siste 5 kamper for BK Häcken
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt | Resultat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sverige - Allsvenskan | 18.10.2026 | Malmö FF | 0 - 1 | BK Häcken | 0 - 0 | 13 - 5 | 18 | S |
| Sverige - Allsvenskan | 11.10.2026 | BK Häcken | 3 - 0 | Orgryte IS | 2 - 0 | 9 - 2 | 11 | S |
| Sverige - Allsvenskan | 20.09.2026 | Kalmar FF | 0 - 5 | BK Häcken | 0 - 2 | 5 - 4 | 9 | S |
| Sverige - Allsvenskan | 11.09.2026 | BK Häcken | 1 - 1 | Mjällby AIF | 0 - 1 | 6 - 8 | 14 | U |
| Sverige - Allsvenskan | 05.09.2026 | GAIS | 0 - 0 | BK Häcken | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | U |
Kamper for Cork City
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingen data | |||||||
Kamper for BK Häcken
| Liga | Dato | Hjemme | Stilling | Borte | Pause | Hjørnespark | Hjørnespark totalt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sverige - Allsvenskan | 24.10.2026 | BK Häcken | vs | Degerfors | - | - | - |
Flere oppgjør med Cork City og BK Häcken
- Kerry FC vs Cork City Innbyrdes oppgjør
- Cork City vs Finn Harps Innbyrdes oppgjør
- Athlone Town vs Cork City Innbyrdes oppgjør
- Longford Town vs Cork City Innbyrdes oppgjør
- Cork City vs UCD Innbyrdes oppgjør
- Malmö FF vs BK Häcken Innbyrdes oppgjør
- BK Häcken vs Orgryte IS Innbyrdes oppgjør
- Kalmar FF vs BK Häcken Innbyrdes oppgjør
- BK Häcken vs Mjällby AIF Innbyrdes oppgjør
- GAIS vs BK Häcken Innbyrdes oppgjør
