Hanacka Slavia Kromeriz Szögletstatisztika és eredmények
Utolsó
mérkőzés
10Meccsek
7.7Átlagos szögletek
3.1Átlagos gólok
3.1Átlagos lapok
30%Szögletek Felett 9.5
10%Szögletek Felett 10.5
60%Gólok Felett 2.5
90%Gólok Felett 1.5
Az utolsó 10 befejezett mérkőzés alapján · Felett% = találati arány
Eszközök:
1X2 ázsiai hendikeppé · Szkennelés és backteszt
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Hendikep | Szöglet | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Összes gól | Gól F/A | Veszélyes támadás | Élő események | Elemzés | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/30 16:00 | Teljes | 1 2 FC Strani | 1 - 2 | Hanacka Slavia Kromeriz 2 | +2.0 |
5 - 4
(3-1)
|
|
3.5
|
Alatt |
55 - 61
-
|
|
||||
| 08/26 16:00 | Teljes | 2 SK Lisen | 1 - 0 | Hanacka Slavia Kromeriz 4 1 | -0.75 |
7 - 5
(5-4)
|
10.5
|
Felett |
2.5
|
Alatt |
78 - 68
-
|
|
|||
| 08/19 16:00 | Teljes | 1 3 Hanacka Slavia Kromeriz | 0 - 1 | Opava 4 | 0.0 |
2 - 0
(2-0)
|
10.0
|
Alatt |
2.5
|
Alatt |
31 - 22
-
|
|
|||
| 08/16 17:00 | Teljes | 3 TJ Tatran Bohunice | 2 - 2 | Hanacka Slavia Kromeriz 2 | +1.75 |
2 - 4
(0-3)
|
11.0
|
Alatt |
4.0
|
Push |
65 - 83
-
|
|
|||
| 08/12 16:00 | Teljes | 2 FK Pribram | 1 - 3 | Hanacka Slavia Kromeriz 2 | -1.0 |
5 - 4
(2-4)
|
|
2.75
|
Felett |
74 - 51
-
|
|
||||
| 08/08 17:00 | TJ Tatran Bohunice | 0 - 0 | Hanacka Slavia Kromeriz |
0 - 0
|
|
|
-
|
||||||||
| 08/05 16:00 | Teljes | 1 Hanacka Slavia Kromeriz | 1 - 1 | Vysocina Jihlava 7 2 | 0.0 |
2 - 5
(1-4)
|
11.0
|
Alatt |
2.75
|
Alatt |
88 - 58
-
|
|
|||
| 08/02 17:00 | Teljes | MFK Vyskov | 5 - 1 | Hanacka Slavia Kromeriz 1 | -1.0 |
11 - 3
(6-2)
|
10.0
|
Felett |
2.75
|
Felett |
76 - 57
-
|
|
|||
| 07/29 16:00 | Teljes | 1 Hanacka Slavia Kromeriz | 3 - 0 | SK Prostějov 2 1 | 0.0 |
4 - 4
(3-2)
|
11.5
|
Alatt |
2.5
|
Felett |
59 - 60
-
|
|
|||
| 07/22 16:00 | Teljes | 2 FC Silon Taborsko | 1 - 0 | Hanacka Slavia Kromeriz 1 1 | -0.5 |
11 - 3
(7-0)
|
11.5
|
Felett |
2.5
|
Alatt |
37 - 33
-
|
|
|||
| 07/16 10:00 | Teljes | Hanacka Slavia Kromeriz | 4 - 0 | MFK Dubnica | -1.25 |
8 - 2
(2-1)
|
|
3.75
|
Felett |
87 - 41
-
|
|
||||
| 07/15 17:00 | Teljes | 1 Hanacka Slavia Kromeriz | 1 - 0 | FC Trinity Zlin B | -1.5 |
9 - 6
(2-4)
|
|
3.5
|
Alatt |
67 - 56
-
|
|
||||
| 07/08 16:00 | Teljes | MSK Zilina B | 1 - 3 | Hanacka Slavia Kromeriz | -0.5 |
6 - 2
(1-0)
|
|
4.0
|
Push |
68 - 34
-
|
|
||||
| 07/08 10:00 | Teljes | Puchov | 1 - 5 | Hanacka Slavia Kromeriz 1 | -0.5 |
8 - 3
(3-2)
|
|
3.25
|
Felett |
105 - 60
-
|
|
||||
| 07/05 09:30 | Teljes | Sigma Olomouc B | 3 - 1 | Hanacka Slavia Kromeriz | -0.25 |
4 - 4
(2-1)
|
|
4.0
|
Push |
83 - 54
-
|
|
||||
| 07/01 10:00 | Teljes | FK Povazska Bystrica | 2 - 1 | Hanacka Slavia Kromeriz | +0.75 |
7 - 7
(2-4)
|
|
3.75
|
Alatt |
44 - 30
-
|
|
||||
| 06/24 16:00 | Teljes | Hanacka Slavia Kromeriz | 1 - 3 | MFK Ruzomberok 1 | +0.5 |
7 - 8
(5-4)
|
9.0
|
Felett |
3.5
|
Felett |
66 - 59
-
|
|
|||
| 06/03 16:00 | Teljes | Hanacka Slavia Kromeriz | 5 - 0 | SK Hranice 4 1 | -2.0 |
7 - 3
(5-3)
|
|
3.5
|
Felett |
89 - 59
-
|
|
||||
| 05/27 16:00 | Teljes | 5 SFK Vrchovina | 2 - 3 | Hanacka Slavia Kromeriz 2 | +1.5 |
2 - 0
(1-0)
|
|
3.0
|
Felett |
60 - 90
-
|
|
||||
| 05/24 16:00 | Teljes | 1 CSK Uhersky Brod | 1 - 3 | Hanacka Slavia Kromeriz 1 | +1.25 |
4 - 5
(3-3)
|
|
3.25
|
Felett |
32 - 44
-
|
|
||||
| 05/20 16:00 | Teljes | 2 Hanacka Slavia Kromeriz | 5 - 1 | Hlucin 1 | -0.25 |
7 - 3
(3-1)
|
|
2.75
|
Felett |
72 - 52
-
|
|
||||
| 05/14 09:30 | Teljes | 2 FC Trinity Zlin B | 1 - 3 | Hanacka Slavia Kromeriz 3 | +0.5 |
4 - 6
(3-3)
|
|
2.75
|
Felett |
30 - 36
-
|
|
||||
| 05/06 15:30 | Hanacka Slavia Kromeriz | 0 - 0 | SK Kvitkovice | -1.5 |
0 - 0
|
|
3.25
|
-
|
|||||||
| 04/28 16:00 | Teljes | 3 Velke Mezirici | 2 - 0 | Hanacka Slavia Kromeriz 2 | +1.5 |
6 - 9
(5-3)
|
|
3.25
|
Alatt |
79 - 85
-
|
|
||||
| 04/22 15:00 | Hanacka Slavia Kromeriz | 0 - 0 | Slovacko B | -1.25 |
0 - 0
|
|
2.75
|
-
|
|||||||
| 04/15 15:00 | Teljes | 3 Hanacka Slavia Kromeriz | 1 - 1 | Slovan Rosice 4 | -1.25 |
2 - 7
(0-3)
|
|
2.75
|
Alatt |
74 - 56
-
|
|
||||
| 04/07 14:00 | Teljes | 1 1 MFK Vitkovice | 1 - 1 | Hanacka Slavia Kromeriz 1 | +2.0 |
1 - 13
(1-3)
|
|
3.25
|
Alatt |
39 - 107
-
|
|
||||
| 04/01 14:30 | Hanacka Slavia Kromeriz | 0 - 0 | SC Znojmo | -1.75 |
0 - 0
|
|
3.25
|
-
|
|||||||
| 03/25 14:00 | Teljes | 5 FK Hodonin | 1 - 0 | Hanacka Slavia Kromeriz 5 | +0.75 |
5 - 5
(3-2)
|
|
2.75
|
Alatt |
77 - 98
-
|
|
||||
| 03/18 14:00 | Teljes | Hanacka Slavia Kromeriz | 3 - 2 | Frydlant Nad Ostravici | -2.0 |
14 - 3
(6-1)
|
|
3.5
|
Felett |
92 - 41
-
|
|
||||
