VJS Vantaa II Szögletstatisztika és eredmények
Finnország - Kolmonen
Sorozatok és forma Minden sorozat
Trendek Utolsó 20
5.2 gól / meccs
8.9 szöglet / meccs
4 lap / meccs
Csapatprofil Finnország - Kolmonen · Erősség a liga 103 csapatához képest, elmúlt 365 nap
Minták
1. félidő vs 2. félidő
| Gy D V | Gólkülönbség / meccs | |
|---|---|---|
| 1. félidő | 5Gy 1D 4V | +0.5 |
| 2. félidő | 6Gy 2D 2V | +1.1 |
Kiegyenlített félidők · hasonló mindkét félidőben
Első gól és fordítások
- 10 meccsből 5-ban szerzett előbb gólt · utána 5Gy 0D 0V
- 10 meccsből 5-ban kapott előbb gólt · utána 0Gy 2D 3V
- Pont vagy győzelem hátrányból: 5 meccsből 2
- Vezetett, de nem nyert: 5 meccsből 0
Nincs egyértelmű minta · semmi sem emelkedik ki az utolsó 10 meccsen
Otthon / Idegenben Feloldás VIP-pel Utolsó 20
Bejelentkezés
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Hendikep | Szöglet | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Összes gól | Gól F/A | Veszélyes támadás | Élő események | Elemzés | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/02 18:00 | Vége | Valtti | 3 - 3 | VJS Vantaa II 1 | -0.25 |
2 - 5
(0-4)
|
|
4.5
|
Felett |
38 - 49
-
|
|
||||
| 09/27 16:00 | Vége | 1 VJS Vantaa II | 4 - 2 | Töölön Taisto 4 | +0.5 |
4 - 2
(2-0)
|
10.5
|
Alatt |
4.25
|
Felett |
102 - 74
-
|
|
|||
| 09/20 15:00 | Vége | 1 VJS Vantaa II | 1 - 2 | FC Kontu 3 2 | -1.5 |
9 - 2
(2-2)
|
10.5
|
Felett |
5.0
|
Alatt |
145 - 85
-
|
|
|||
| 09/10 18:00 | Vége | 3 PPJ/Lauttasaari | 3 - 1 | VJS Vantaa II | -0.5 |
5 - 7
(2-3)
|
10.0
|
Felett |
4.0
|
Push |
88 - 67
-
|
|
|||
| 09/07 17:45 | Vége | 2 VJS Vantaa II | 3 - 3 | Toukolan Teras 3 | -0.5 |
3 - 4
(0-0)
|
10.0
|
Alatt |
3.75
|
Felett |
120 - 93
-
|
|
|||
| 08/28 16:30 | Vége | PPS | 0 - 4 | VJS Vantaa II 2 | +3.5 |
5 - 8
(3-2)
|
|
5.75
|
Alatt |
46 - 78
-
|
|
||||
| 08/22 17:30 | Vége | 1 VJS Vantaa II | 3 - 1 | HPS II 3 | -1.5 |
6 - 4
(4-2)
|
|
4.5
|
Alatt |
75 - 56
-
|
|
||||
| 08/13 17:00 | Vége | 5 MPS/Atletico Malmi | 2 - 1 | VJS Vantaa II 1 | -0.25 |
4 - 7
(2-2)
|
10.0
|
Felett |
3.75
|
Alatt |
56 - 73
-
|
|
|||
| 08/09 16:00 | Vége | 2 VJS Vantaa II | 4 - 1 | TiPS 2 | -0.25 |
1 - 3
(0-2)
|
10.5
|
Alatt |
4.5
|
Felett |
59 - 39
-
|
|
|||
| 08/01 17:30 | Vége | 1 VJS Vantaa II | 10 - 1 | Atlantis FC/PM 1 | -2.0 |
7 - 1
(5-0)
|
10.5
|
Alatt |
4.75
|
Felett |
119 - 75
-
|
|
|||
| 07/24 16:15 | Vége | 2 LPS | 0 - 3 | VJS Vantaa II 6 | +0.25 |
4 - 4
(4-3)
|
10.5
|
Alatt |
4.5
|
Alatt |
48 - 64
-
|
|
|||
| 07/05 16:00 | Vége | 2 VJS Vantaa II | 3 - 4 | Valtti 2 | -0.75 |
14 - 5
(10-0)
|
11.0
|
Felett |
4.25
|
Felett |
97 - 54
-
|
|
|||
| 06/24 18:00 | Vége | 6 Töölön Taisto | 3 - 1 | VJS Vantaa II 3 | +1.25 |
9 - 6
(5-2)
|
10.0
|
Felett |
4.25
|
Alatt |
48 - 71
-
|
|
|||
| 06/12 17:00 | Vége | 1 FC Kontu | 1 - 0 | VJS Vantaa II 3 1 | +1.0 |
3 - 7
(1-1)
|
|
4.0
|
Alatt |
55 - 61
-
|
|
||||
| 06/07 16:00 | Vége | 3 VJS Vantaa II | 2 - 2 | PPJ/Lauttasaari 1 | +0.75 |
6 - 7
(2-4)
|
10.0
|
Felett |
3.75
|
Felett |
62 - 65
-
|
|
|||
| 05/30 11:00 | Vége | 1 Toukolan Teras | 1 - 1 | VJS Vantaa II 1 | 0.0 |
8 - 2
(3-0)
|
10.5
|
Alatt |
3.75
|
Alatt |
61 - 42
-
|
|
|||
| 05/20 18:00 | Vége | VJS Vantaa II | 11 - 0 | PPS 1 | -2.5 |
6 - 5
(3-3)
|
10.5
|
Felett |
4.0
|
Felett |
76 - 53
-
|
|
|||
| 05/14 18:15 | Vége | 1 HPS II | 1 - 2 | VJS Vantaa II | +1.5 |
11 - 6
(5-5)
|
10.5
|
Felett |
4.25
|
Alatt |
79 - 58
-
|
|
|||
| 05/10 15:00 | Vége | 2 VJS Vantaa II | 1 - 2 | MPS/Atletico Malmi 5 | 0.0 |
7 - 1
(0-0)
|
|
4.0
|
Alatt |
63 - 60
-
|
|
||||
| 05/04 18:15 | Vége | 4 TiPS | 5 - 2 | VJS Vantaa II | +0.75 |
5 - 4
(1-3)
|
10.5
|
Alatt |
4.0
|
Felett |
55 - 62
-
|
|
|||
| 04/28 18:00 | Vége | 3 VJS Vantaa II | 1 - 3 | KaPa 3 | +2.75 |
1 - 7
(0-4)
|
10.5
|
Alatt |
4.0
|
Push |
32 - 64
-
|
|
|||
| 04/23 17:15 | Vége | 1 Atlantis FC/PM | 3 - 6 | VJS Vantaa II 2 | +1.0 |
6 - 11
(5-6)
|
|
3.75
|
Felett |
63 - 75
-
|
|
||||
| 04/15 17:57 | Vége | 1 VJS Vantaa II | 1 - 2 | LPS 1 | -0.25 |
7 - 7
(5-2)
|
10.0
|
Felett |
4
|
Alatt |
98 - 93
-
|
|
|||
| 04/10 17:30 | Vége | VJS Vantaa II | 4 - 1 | LOPA 4 1 | -1.25 |
4 - 2
(3-2)
|
10.0
|
Alatt |
3.5
|
Felett |
69 - 33
-
|
|
|||
| 09/27 14:00 | Vége | NuPS | 3 - 1 | VJS Vantaa II 3 | +1.5 |
8 - 5
(5-1)
|
|
4.0
|
Push |
42 - 49
-
|
|
||||
| 09/19 18:00 | Vége | 4 EBK | 2 - 1 | VJS Vantaa II 1 | -0.25 |
8 - 2
(3-0)
|
10.0
|
Push |
4.25
|
Alatt |
79 - 47
-
|
|
|||
| 09/10 18:00 | Vége | 3 VJS Vantaa II | 4 - 1 | EIF Academy 1 | -0.75 |
10 - 7
(7-4)
|
9.5
|
Felett |
4.0
|
Felett |
61 - 58
-
|
|
|||
| 09/04 18:15 | Vége | 3 Tikka | 0 - 6 | VJS Vantaa II | +2.0 |
3 - 7
(0-1)
|
|
4.75
|
Felett |
43 - 63
-
|
|
||||
| 08/20 17:45 | FC Finnkurd | 0 - 0 | VJS Vantaa II | +1.5 |
0 - 0
|
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 08/08 18:00 | Vége | 3 FC Espoo/Heimo | 2 - 4 | VJS Vantaa II 2 | +1.25 |
1 - 1
(0-0)
|
10.0
|
Alatt |
3.75
|
Felett |
21 - 45
-
|
|
|||

