Sze, Apr 29, 2015 · 19:45
LegrégebbiLegutóbbi
DDWLWW
2.05
3.50
3.40
LegutóbbiLegrégebbi
LWDWWD
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.5
Összes gól
–
Összes szöglet
-0.25
Whitehawk
Whitehawk vs Basingstoke Csapatprofil
Whitehawk
WWLWDDWLWWLegutóbbiJavul+0.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 19
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepHozza5/8
Basingstoke
WDLWDWWDWLLegutóbbiJavul+0.6 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 20
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólFelett7/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Whitehawk vs Basingstoke Mérkőzés tényei
Whitehawk
6GY-2D-2V az utolsó 10 meccsen, 19 szerzett és 14 kapott góllal. Átlag gól: 1.9 mellette, 1.4 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 62%, gól Over 80%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 60%6
Döntetlen 20%2
Vereség 20%2
Összes gól 2.5
Felett 80%8
Érvénytelen 0%0
Alatt 20%2
Ázsiai hendikep
Nyert 62%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 37%3
Basingstoke
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 20 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 2.0 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 50%, gól Over 70%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 30%3
Vereség 20%2
Összes gól 2.5
Felett 70%7
Érvénytelen 0%0
Alatt 30%3
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 50%5
Utolsó
| Whitehawk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Basingstoke | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Whitehawk | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Basingstoke | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 25,
Átl: 3.16,
Szórás: 1.62, Medián: 3,
Módusz: 3,
Felett: 68%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Whitehawk vs Basingstoke Gól-/szögletidő eloszlás
Whitehawk vs Basingstoke Egymás elleni mérleg
Whitehawk vs Basingstoke Teljes H2H megtekintése →| Whitehawk Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Angol Conference South | 2014-10-07 | 3 Basingstoke |
1 - 0
1 - 0
|
Whitehawk 3 | L | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Whitehawk Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Angol Conference South | 2015-04-25 | 2 Havant and W |
1 - 0
1 - 2
|
Whitehawk 1 | W | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-04-06 | 1 Whitehawk |
1 - 0
2 - 0
|
Hayes & Yeading 1 | W |
|
||||||||
| Angol Conference South | 2015-04-03 | 2 Ebbsfleet United |
1 - 0
3 - 0
|
Whitehawk 1 | L | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-03-28 | 1 2 Whitehawk |
1 - 0
2 - 1
|
Weston-S-Mare 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-03-14 | Boreham Wood |
1 - 0
2 - 2
|
Whitehawk 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-02-17 | 1 Whitehawk |
0 - 1
1 - 1
|
Concord Rangers | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Angol Conference South | 2015-02-03 | 2 Whitehawk |
1 - 0
2 - 1
|
Bath City 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
7-0 (7) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Angol Conference South | 2015-01-24 | Concord Rangers |
1 - 0
3 - 0
|
Whitehawk 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Angol Conference South | 2015-01-17 | Whitehawk |
2 - 0
2 - 1
|
Bromley | W | 0.0 | Felett |
|
6-3 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Angol County Cup | 2015-01-13 | 1 Whitehawk |
3 - 1
6 - 1
|
Crawley Town XI 1 1 | W |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||||
| Angol Conference South | 2015-01-04 | 2 Whitehawk |
0 - 0
1 - 0
|
Bishop's Stortford 1 | W | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Angol Conference South | 2015-01-01 | 3 Eastbourne Borough |
1 - 1
2 - 2
|
Whitehawk 2 | D | 0.0 | Felett |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Angol Conference South | 2014-12-28 | 2 Farnborough |
1 - 0
2 - 0
|
Whitehawk | L | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Angol Conference South | 2014-12-20 | 3 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Whitehawk 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Angol Conference South | 2014-12-16 | 2 Weston-S-Mare |
1 - 1
1 - 1
|
Whitehawk 1 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Angol Conference South | 2014-11-15 | 3 Whitehawk |
1 - 0
5 - 1
|
Chelmsford 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Angol Conference South | 2014-11-08 | St Albans |
0 - 0
0 - 0
|
Whitehawk | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Angol FA Kupa-selejtezők | 2014-10-13 | 2 Chelmsford City |
2 - 1
4 - 1
|
Whitehawk 4 1 | L | 0.0 | Felett |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Angol Conference South | 2014-10-07 | 3 Basingstoke |
1 - 0
1 - 0
|
Whitehawk 3 | L | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Angol Conference South | 2014-09-16 | 1 Whitehawk |
0 - 1
0 - 1
|
Wealdstone 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Angol Conference South | 2014-09-13 | 1 2 Gosport Borough |
0 - 2
1 - 2
|
Whitehawk 1 | W | 0.0 | Felett |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Angol Conference South | 2014-09-09 | 1 1 Whitehawk |
0 - 0
0 - 2
|
Sutton Utd 5 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 2 (0-2) | ||
| Angol Conference South | 2014-08-25 | Hayes & Yeading |
0 - 1
0 - 1
|
Whitehawk | W | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Angol Conference South | 2014-08-09 | Whitehawk |
0 - 2
1 - 2
|
Staines Town | L | Felett |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Basingstoke Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Angol Conference South | 2015-03-28 | 1 Basingstoke |
1 - 3
2 - 4
|
Wealdstone | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-03-17 | 2 Basingstoke |
0 - 1
2 - 1
|
Weston-S-Mare 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-03-07 | 2 Chelmsford |
1 - 0
1 - 1
|
Basingstoke | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-03-02 | Basingstoke |
2 - 0
3 - 2
|
Bath City 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-02-17 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 1
0 - 3
|
Basingstoke 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference South | 2015-02-14 | 1 St Albans |
1 - 0
1 - 1
|
Basingstoke 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
11-5 (16) | 8-3 (11) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Angol Conference South | 2015-01-31 | 3 Boreham Wood |
0 - 3
0 - 4
|
Basingstoke 1 | W | -0.5 | Felett |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Angol Conference South | 2015-01-24 | 3 Basingstoke |
1 - 1
1 - 2
|
Bromley 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Angol Conference South | 2015-01-04 | Basingstoke |
0 - 0
0 - 0
|
Eastbourne Borough | D | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Angol Conference South | 2015-01-01 | 2 Staines Town |
0 - 2
0 - 3
|
Basingstoke | W | +1.0 | Push | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Angol Conference South | 2014-12-28 | 1 Ebbsfleet United |
1 - 1
1 - 5
|
Basingstoke | W | -0.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - FA Trophy | 2014-12-16 | 4 Gosport Borough |
1 - 0
2 - 1
|
Basingstoke 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-11 (15) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Angol Conference South | 2014-12-06 | Basingstoke |
2 - 1
2 - 2
|
Sutton Utd | D | -0.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Angol Conference South | 2014-11-22 | Hemel Hempstead |
2 - 1
4 - 2
|
Basingstoke | L | 0.0, +0.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 4 (2-2) | ||
| Angol FA Kupa | 2014-11-18 | 1 3 AFC Telford |
2 - 0
2 - 1
|
Basingstoke 2 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Angol Conference South | 2014-11-15 | 3 Basingstoke |
0 - 1
0 - 1
|
St Albans 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
13-6 (19) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 4 (3-1) | ||
| Angol FA Kupa | 2014-11-08 | 1 Basingstoke |
0 - 1
1 - 1
|
AFC Telford | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Angol Conference South | 2014-11-01 | 1 Basingstoke |
1 - 1
1 - 2
|
Chelmsford 4 | L |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||||
| Angol FA Kupa-selejtezők | 2014-10-28 | 3 Harrow Borough |
1 - 1
1 - 4
|
Basingstoke 1 | W | +1.0 | Felett |
|
4-9 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Angol FA Kupa-selejtezők | 2014-10-11 | 1 2 Ebbsfleet United |
0 - 0
1 - 2
|
Basingstoke 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Angol Conference South | 2014-10-07 | 3 Basingstoke |
1 - 0
1 - 0
|
Whitehawk 3 | W | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Angol Conference South | 2014-10-04 | Concord Rangers |
1 - 1
2 - 3
|
Basingstoke 1 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 3 (3-0) | ||
| Angol Conference South | 2014-09-13 | 4 Havant and W |
1 - 0
2 - 0
|
Basingstoke | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Angol Conference South | 2014-08-30 | Basingstoke |
1 - 0
1 - 0
|
Ebbsfleet United | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
10-8 (18) | 6-4 (10) | 4 (3-1) | 5 (2-3) | ||
| Angol Conference South | 2014-08-25 | Farnborough |
0 - 1
2 - 1
|
Basingstoke | L | Felett |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | |||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.05 | 3.5 | 3.4 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 1 , Szöglet: 5 - 2
Szöglet: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 2.5
-
11' - 1st Goal - Basingstoke -
14' - 1st Corner - Basingstoke -
37' - 2nd Corner - Whitehawk -
40' - 3rd Corner - Whitehawk -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - Basingstoke - Race to 3 Corners - Whitehawk
-
50' - 5th Corner - Whitehawk -
50' - 2nd Goal - Whitehawk -
53' - 1st Yellow Card - Basingstoke -
54' - 6th Corner - Whitehawk -
57' - 2nd Yellow Card - Basingstoke - Race to 5 Corners - Whitehawk
-
63' - 7th Corner - Whitehawk -
1-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

