V, Apr 7, 2024 · 18:15
Westerlo [11]
1 4 1
0 - 3
Teljes idő · FI 0-2
Gent [7]
8 2
LegrégebbiLegutóbbi
WLLLDL
4.20
4.00
1.75
LegutóbbiLegrégebbi
WWDLDD

Jegyzetek

Ingyenes előrejelzések (történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.0
Összes gól
Alatt 10.0
Összes szöglet
+0.75
Westerlo
Westerlo
DWLDWLLLDLLegutóbbiRomlik-0.9 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepKiegyenlítettHozta 5/10
Nem tartja az előnyt · 5 meccsből 3-t nem nyer meg, ahol vezetett2 győzelem az utolsó 10 meccsbőlGól az 1. félidőben 8 az utolsó 10 meccsből
Gent
LLLWDDLDWWLegutóbbiStabil0.0 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 24
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukjaHozta 4/10
Nem tartja az előnyt · 6 meccsből 3-t nem nyer meg, ahol vezetettTöbb mint 2.5 lap 9 az utolsó 10 meccsbőlGól az 1. félidőben 8 az utolsó 10 meccsből
Westerlo

2GY-3D-5V az utolsó 10 meccsen, 12 szerzett és 18 kapott góllal. Átlag gól: 1.2 mellette, 1.8 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 50%, gól Over 40%, szöglet Over 20%.

Végeredmény
Nyert 20%2 Döntetlen 30%3 Vereség 50%5
Összes gól 3.0
Felett 40%4 Érvénytelen 20%2 Alatt 40%4
Összes szöglet 10.0
Felett 20%2 Érvénytelen 20%2 Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5 Érvénytelen 0%0 Vereség 50%5
Gent

3GY-3D-4V az utolsó 10 meccsen, 19 szerzett és 13 kapott góllal. Átlag gól: 1.9 mellette, 1.3 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 40%, gól Over 40%, szöglet Over 50%.

Végeredmény
Nyert 30%3 Döntetlen 30%3 Vereség 40%4
Összes gól 3.0
Felett 40%4 Érvénytelen 10%1 Alatt 50%5
Összes szöglet 10.0
Felett 50%5 Érvénytelen 20%2 Alatt 30%3
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4 Érvénytelen 10%1 Vereség 50%5
Utolsó
Westerlo
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Gent
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5
Westerlo
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Gent
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40, Átl: 3.00, Szórás: 1.47, Medián: 3, Módusz: 2, Felett: 46%

Westerlo Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály A 2024-01-27 3 Gent
1 - 1
2 - 2
Westerlo 7 D -1.0, -1.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A 2023-08-13 1 Westerlo
1 - 1
1 - 3
Gent 1 L +0.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A 2023-05-27 Westerlo
1 - 1
1 - 3
Gent 1 L +0.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A 2023-04-28 Gent
0 - 1
3 - 1
Westerlo 1 L -1.0 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A 2023-02-11 1 Westerlo
2 - 2
3 - 3
Gent 1 D 0.0 Felett 10.5
Belgium - 1. osztály A 2022-08-07 2 Gent
2 - 1
2 - 1
Westerlo L -0.5, -1.0 Felett 10.0 Felett
10-7 (17) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály A 2016-12-03 3 Westerlo
0 - 0
0 - 0
Gent 2 D +1.0, +1.5 Alatt 10.0 Alatt
1-4 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály A 2016-08-21 Gent
0 - 1
4 - 2
Westerlo 3 L -1.5, -2.0 Felett 10.5 Felett
12-4 (16) 5-3 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2015-11-20 1 Gent
2 - 0
5 - 0
Westerlo 2 1 L -1.5, -2.0 Felett 10.0 Alatt
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2015-07-26 1 3 Westerlo
1 - 1
1 - 1
Gent 1 D +1.0 Alatt 10.0 Alatt
3-4 (7) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2015-02-07 1 Gent
1 - 0
4 - 0
Westerlo 1 L -1.5 Felett 10.5 Alatt
8-1 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2014-10-03 1 3 Westerlo
0 - 0
0 - 0
Gent 1 D 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Felett
3-8 (11) 1-4 (5) 4 (0-4) 1 (0-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Westerlo Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály A 2024-03-31 Sint-Truidense
1 - 0
2 - 0
Westerlo 1 L -0.5 Alatt 9.5
Belgium - 1. osztály A 2024-03-17 3 Westerlo
0 - 0
1 - 1
Genk 1 1 D +0.5 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A 2024-03-08 KV Mechelen
2 - 0
3 - 1
Westerlo 1 L 0.0, -0.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A 2024-03-01 1 Westerlo
0 - 0
0 - 1
Charleroi 4 L 0.0, -0.5 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A 2024-02-24 1 Sint-Truidense
1 - 0
1 - 0
Westerlo 1 L -0.5 Alatt 9.5
Belgium - 1. osztály A 2024-02-16 1 Westerlo
1 - 1
2 - 1
Standard Liege 1 W 0.0, -0.5 Felett 9.5 Alatt
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2024-02-10 4 Union Saint Gilloise
1 - 1
2 - 2
Westerlo 2 D -1.5, -2.0 Felett 10.0 Alatt
4-4 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2024-02-03 Westerlo
0 - 2
0 - 3
OH Leuven 2 L -0.5 Felett 10.5 Felett
15-5 (20) 12-3 (15) 6 (6-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2024-01-30 1 3 Westerlo
4 - 1
4 - 2
Cercle Brugge 5 W 0.0, +0.5 Felett 10.0 Alatt
2-6 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály A 2024-01-27 3 Gent
1 - 1
2 - 2
Westerlo 7 D -1.0, -1.5 Felett 10.0 Alatt
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2024-01-20 Club Brugge
1 - 0
3 - 0
Westerlo 2 1 L -1.5, -2.0 Push 10.5 Alatt
3-0 (3) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-26 Westerlo
1 - 0
3 - 0
RWD Molenbeek 1 W -0.5 Felett 9.5 Alatt
6-0 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-23 2 Antwerp
1 - 0
2 - 2
Westerlo 1 D -1.5 Felett 10.0 Push
8-2 (10) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-15 3 Westerlo
0 - 0
2 - 0
Eupen 1 W -0.5, -1.0 Alatt 10.0 Alatt
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-08 1 KV Kortrijk
0 - 1
1 - 2
Westerlo 3 W 0.0 Felett 10.0 Alatt
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-01 Westerlo
0 - 1
1 - 3
Anderlecht L +0.5, +1.0 Felett 10.0 Alatt
7-2 (9) 4-0 (4) 3 (3-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-11-25 3 Charleroi
0 - 1
3 - 2
Westerlo 2 L -0.5 Felett 10.5 Alatt
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-11-10 3 Westerlo
2 - 1
3 - 3
Sint-Truidense 2 D 0.0 Felett 9.0 Felett
9-3 (12) 6-2 (8) 3 (2-1) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-11-04 3 OH Leuven
0 - 0
0 - 2
Westerlo 7 W -0.5 Alatt 10.5 Felett
7-7 (14) 4-2 (6) 1 (1-0) 4 (0-4)
Belga Kupa 2023-11-01 2 Waasland-Beveren
2 - 0
3 - 1
Westerlo 2 L 0.0, +0.5 Felett
2-5 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-10-29 1 Westerlo
1 - 1
1 - 3
Union Saint Gilloise 1 L +1.0 Felett 10.0 Felett
5-8 (13) 2-2 (4) 1 (1-0) 5 (2-3)
Belgium - 1. osztály A 2023-10-21 2 RWD Molenbeek
0 - 0
1 - 0
Westerlo 2 L 0.0 Alatt 10.0 Felett
7-4 (11) 1-2 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-10-07 2 Westerlo
1 - 0
1 - 0
KV Kortrijk 4 W -0.5, -1.0 Alatt 10.0 Felett
1-10 (11) 0-4 (4) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály A 2023-10-01 1 2 Genk
2 - 1
3 - 3
Westerlo 2 D -1.5 Felett 10.0 Felett
4-7 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-09-22 Standard Liege
0 - 0
0 - 0
Westerlo 3 D -0.5 Alatt 10.0 Alatt
5-2 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-09-15 4 Westerlo
0 - 1
0 - 3
Antwerp L +1.0 Push 10.0 Alatt
4-5 (9) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-09-02 Cercle Brugge
1 - 0
2 - 1
Westerlo 1 L -1.0, -1.5 Push 10.0 Felett
14-1 (15) 6-0 (6) 3 (3-0) 4 (3-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-08-26 Westerlo
2 - 0
2 - 3
KV Mechelen 2 L 0.0 Felett 10.0 Alatt
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-08-20 1 Anderlecht
1 - 0
2 - 1
Westerlo 3 L -0.5, -1.0 Push 10.0 Alatt
6-2 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-08-13 1 Westerlo
1 - 1
1 - 3
Gent 1 L +0.5 Felett 10.0 Felett
4-10 (14) 2-5 (7) 4 (2-2) 2 (1-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Gent Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály A 2024-03-29 2 Gent
1 - 1
5 - 1
Standard Liege 1 W -0.5, -1.0 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A 2024-03-17 Gent
2 - 0
5 - 0
Charleroi 1 W -1.0, -1.5 Felett 10.5
Belgium - 1. osztály A 2024-03-10 3 Union Saint Gilloise
0 - 0
1 - 1
Gent 1 D -0.5, -1.0 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A 2024-03-02 3 Standard Liege
1 - 1
4 - 2
Gent 1 1 L 0.0, +0.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A 2024-02-25 1 Gent
2 - 1
2 - 2
Antwerp 2 D 0.0 Felett 10.0
UEFA Konferencia Liga 2024-02-21 Gent
0 - 1
1 - 1
Maccabi Haifa 3 1 D -0.5, -1.0 Alatt 10.0 Felett
12-1 (13) 2-0 (2) 1 (1-0) 7 (7-0)
Belgium - 1. osztály A 2024-02-18 3 Eupen
0 - 1
0 - 2
Gent 1 W +0.5 Alatt 10.0 Alatt
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
UEFA Konferencia Liga 2024-02-15 2 Maccabi Haifa
0 - 0
1 - 0
Gent 1 L 0.0 Alatt 9.5 Felett
2-8 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 3 (0-3)
Belgium - 1. osztály A 2024-02-11 1 Gent
0 - 1
1 - 2
Cercle Brugge 2 1 L 0.0 Felett 10.0 Felett
12-3 (15) 10-1 (11) 5 (5-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2024-02-04 1 Anderlecht
1 - 0
1 - 0
Gent 4 L 0.0, -0.5 Alatt 10.0 Push
5-5 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (1-3)
Belgium - 1. osztály A 2024-02-01 2 Sint-Truidense
0 - 1
4 - 1
Gent 1 L 0.0, +0.5 Felett 9.5 Felett
9-1 (10) 5-0 (5) 4 (4-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2024-01-27 3 Gent
1 - 1
2 - 2
Westerlo 7 D -1.0, -1.5 Felett 10.0 Alatt
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2024-01-19 2 Gent
0 - 1
1 - 2
KV Mechelen 4 L -1.0 Felett 10.5 Felett
8-4 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Belga Kupa 2024-01-16 3 Gent
0 - 1
0 - 1
Club Brugge 2 L 0.0, +0.5 Alatt 9.5 Alatt
4-3 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Európai barátságos mérkőzések 2024-01-12 1 CFR Cluj
0 - 0
1 - 2
Gent W +0.5 Felett
3-3 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-26 1 KV Kortrijk
0 - 1
0 - 2
Gent 1 W +1.5 Alatt 10.5 Alatt
4-5 (9) 4-3 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-21 Gent
1 - 0
4 - 0
OH Leuven 1 W -1.5, -2.0 Felett 10.5 Felett
8-3 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-17 Club Brugge
2 - 0
2 - 0
Gent 1 L -0.5 Alatt 10.0 Alatt
4-5 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
UEFA Konferencia Liga 2023-12-14 1 Maccabi Tel Aviv
2 - 0
3 - 1
Gent 2 L 0.0 Felett 9.5 Alatt
3-3 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-09 Gent
2 - 0
4 - 0
RWD Molenbeek 6 W -1.5, -2.0 Felett 10.5 Alatt
9-1 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belga Kupa 2023-12-06 Sint-Truidense
0 - 1
0 - 1
Gent 1 W +0.5 Alatt
10-7 (17) 3-5 (8) 1 (1-0) 4 (4-0)
Belgium - 1. osztály A 2023-12-03 2 Genk
1 - 1
2 - 2
Gent 2 D 0.0, -0.5 Felett 10.0 Push
1-9 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (0-3)
UEFA Konferencia Liga 2023-11-30 2 Gent
1 - 0
4 - 1
Zorya 2 W -1.5, -2.0 Felett 10.5 Alatt
5-5 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 5 (2-3)
Belgium - 1. osztály A 2023-11-26 2 Gent
1 - 0
1 - 1
Union Saint Gilloise 3 D 0.0 Alatt 10.0 Felett
5-8 (13) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Belgium - 1. osztály A 2023-11-12 1 Gent
1 - 1
1 - 1
Anderlecht 2 D -0.5 Alatt 9.5 Felett
8-3 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (3-2)
UEFA Konferencia Liga 2023-11-09 2 Breidablik
2 - 1
2 - 3
Gent 3 W +1.5, +2.0 Felett 10.0 Push
4-6 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-11-05 3 Charleroi
0 - 1
1 - 3
Gent W +0.5 Felett 10.0 Alatt
0-6 (6) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belga Kupa 2023-11-01 8 Patro Eisden Maasmechelen
0 - 1
1 - 3
Gent 1 W +1.0, +1.5 Felett
1-7 (8) 0-6 (6) 3 (0-3) 1 (0-1)
Belgium - 1. osztály A 2023-10-29 2 Gent
3 - 0
3 - 1
Standard Liege 2 W -0.5, -1.0 Felett 10.0 Alatt
4-4 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
UEFA Konferencia Liga 2023-10-26 Gent
4 - 0
5 - 0
Breidablik 2 W -2.5 Felett 10.5 Alatt
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Tippek közzététele
1x2
Teljes 4.2 4 1.75
Félidő 4.333 2.5 2.3
Ázsiai hendikep
Teljes (+0.75) [email protected] Vendé[email protected]
Félidő (+0.25) [email protected] Vendé[email protected]
Összes szöglet
Teljes (10.0) [email protected] [email protected]
Félidő (4.5) [email protected] [email protected]
Összes gól
Teljes (3.0) [email protected] [email protected]
Félidő (1.25) [email protected] [email protected]


Idő Típus Választás Tét Eredmény
Élő események

Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 3 , Szöglet: 1 - 8

Szöglet: 10.0 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Gólok: 3.0

3
Kapura tartó lövés
5
0
Kaput elkerülő lövés
15
64
Támadás
140
16
Veszélyes támadás
83
34
Labdabirtoklás %
66

Állás: 0 - 2 , Szöglet: 0 - 3 Félidő

Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 1.0, 1.5

2
Kapura tartó lövés
1
0
Kaput elkerülő lövés
8
33
Támadás
76
10
Veszélyes támadás
45
33
Labdabirtoklás %
67
  • 6' - 1st Yellow Card - Westerlo
  • 8' - 2nd Yellow Card - Gent
  • 10' - 1st Corner - Gent
  • 15' - 2nd Corner - Gent
  • 16' - 3rd Corner - Gent
  • Race to 3 Corners - Gent
  • 22' - 1st Goal - Gent
  • 24' - 2nd Goal - Gent
  • 27' - 3rd Yellow Card - Westerlo
  • 36' - Red Card - Westerlo
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 46' ~ Substitution ~ Neustadter ~ Sayyadmanesh ~(Westerlo)
  • 47' - 4th Corner - Gent
  • 48' - 5th Corner - Gent
  • Race to 5 Corners - Gent
  • 61' - 4th Yellow Card - Westerlo
  • 63' ~ Substitution ~ Alcocer ~ Yow ~(Westerlo)
  • 63' ~ Substitution ~ Piedfort ~ Haspolat ~(Westerlo)
  • 65' - 5th Yellow Card - Westerlo
  • 69' - 6th Yellow Card - Gent
  • 71' ~ Substitution ~ Surdez ~ Fernandez ~(Gent)
  • 71' ~ Substitution ~ Gerkens ~ Hong ~(Gent)
  • 71' ~ Substitution ~ Kums ~ de Sart ~(Gent)
  • 72' ~ Substitution ~ Stassin ~ Vermant ~(Westerlo)
  • 72' ~ Substitution ~ Vaesen ~ Frigan ~(Westerlo)
  • 83' - 6th Corner - Gent
  • 84' - 6th Yellow Card - Westerlo
  • 83' ~ Substitution ~ Yokota ~ Brown ~(Gent)
  • 83' ~ Substitution ~ Mitrovic ~ Torunarigha ~(Gent)
  • 89' - 7th Corner - Westerlo
  • 90+2' - 3rd Goal - Gent
  • Race to 7 Corners - Gent
  • 90+5' - 8th Corner - Gent
  • 90+6' - 9th Corner - Gent
  • 0-3 score at the end of Second Half

Maradj naprakész a TotalCorner segítségével

Csatlakozz ingyenes Telegram tippek csatornánkhoz. Egyéni meccsértesítéseket is beállíthatsz.

Ingyenes Telegram tippek Egyéni értesítések