West Ham - U21 vs Wolverhampton - U21 Csapatprofil
West Ham - U21 vs Wolverhampton - U21 Mérkőzés tényei
1GY-2D-7V az utolsó 10 meccsen, 8 szerzett és 23 kapott góllal. Átlag gól: 0.8 mellette, 2.3 ellene. Győzelem 10%, AH győzelem 30%, gól Over 40%, szöglet Over 30%.
4GY-2D-4V az utolsó 10 meccsen, 16 szerzett és 18 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 1.8 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 40%, szöglet Over 60%.
| West Ham - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Wolverhampton - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| West Ham - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Wolverhampton - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
West Ham - U21 vs Wolverhampton - U21 Gól-/szögletidő eloszlás
West Ham - U21 vs Wolverhampton - U21 Egymás elleni mérleg
West Ham - U21 vs Wolverhampton - U21 Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| West Ham - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-29 | 2 West Ham - U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Liverpool - U21 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-22 | 1 Brighton - U21 |
2 - 1
3 - 2
|
West Ham - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-10-18 | 2 Cheltenham |
1 - 1
1 - 2
|
West Ham - U21 3 | W | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-15 | 2 Blackburn - U21 |
0 - 0
2 - 2
|
West Ham - U21 | D | -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Ifjúsági bajnokság | 2022-10-11 | 1 West Ham - U21 |
0 - 1
0 - 5
|
PSV - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-08 | 2 West Ham - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Chelsea - U21 1 1 | L | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
9-4 (13) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-10-04 | 3 Milton Keynes Dons |
0 - 0
2 - 0
|
West Ham - U21 | L | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-01 | 1 West Ham - U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Crystal Palace - U21 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
6-8 (14) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-16 | 3 Manchester Utd - U21 |
0 - 0
1 - 1
|
West Ham - U21 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-03 | Manchester City - U21 |
0 - 0
4 - 1
|
West Ham - U21 | L | -0.5,-1.0 | Felett |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-08-30 | 1 Walsall |
0 - 0
0 - 1
|
West Ham - U21 3 | W | -0.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-27 | 1 3 West Ham - U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Everton - U21 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-19 | 1 Leicester - U21 |
2 - 1
3 - 1
|
West Ham - U21 3 | L | 0.0, +0.5 | Felett |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-12 | 1 West Ham - U21 |
1 - 2
2 - 3
|
Arsenal - U21 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-05 | Fulham - U21 |
1 - 0
3 - 1
|
West Ham - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2021-10-26 | 1 Gillingham |
0 - 2
0 - 2
|
West Ham - U21 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2021-09-28 | 1 Colchester |
1 - 0
1 - 0
|
West Ham - U21 3 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - EFL Trophy | 2020-12-08 | Peterborough |
0 - 0
3 - 0
|
West Ham - U21 4 | L | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2020-09-29 | 1 Colchester |
0 - 0
0 - 1
|
West Ham - U21 1 | W | -0.5 | Alatt |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2020-09-08 | Southend |
1 - 1
1 - 3
|
West Ham - U21 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
4-10 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-11-13 | Exeter |
1 - 1
3 - 1
|
West Ham - U21 2 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-10-08 | 1 Cheltenham |
1 - 3
4 - 3
|
West Ham - U21 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-09-04 | 1 1 Newport County |
4 - 1
4 - 5
|
West Ham - U21 4 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-11-06 | Yeovil |
1 - 0
4 - 0
|
West Ham - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
8-9 (17) | 6-4 (10) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2018-09-25 | Exeter |
2 - 0
2 - 0
|
West Ham - U21 1 | L | -0.5 | Alatt |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2018-09-18 | Bristol Rovers |
0 - 0
2 - 0
|
West Ham - U21 2 | L | -0.5 | Alatt |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-12-05 | Luton |
1 - 0
4 - 0
|
West Ham - U21 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-11-28 | 1 Wycombe |
1 - 0
2 - 0
|
West Ham - U21 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-10-31 | 1 Bristol Rovers |
1 - 1
1 - 3
|
West Ham - U21 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-08-15 | 1 Swindon |
0 - 1
2 - 3
|
West Ham - U21 1 1 | W | -0.5 | Felett |
|
8-8 (16) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Wolverhampton - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-31 | Wolverhampton - U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Leicester - U21 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-22 | 4 Manchester Utd - U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Wolverhampton - U21 3 | L | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-10-18 | 1 Port Vale |
0 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton - U21 2 | L | -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-15 | 1 Wolverhampton - U21 |
4 - 1
4 - 1
|
Tottenham - U21 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-08 | 1 Liverpool - U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Wolverhampton - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-02 | 1 Wolverhampton - U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Manchester City - U21 1 | L | +0.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-09-20 | 1 Stockport |
0 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton - U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-17 | 1 4 Arsenal - U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Wolverhampton - U21 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-05 | 2 Wolverhampton - U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Fulham - U21 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2022-08-30 | 2 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 2
|
Wolverhampton - U21 2 | W | 0.0, +0.5 | Push |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-26 | 2 Crystal Palace - U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton - U21 4 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-22 | 2 Wolverhampton - U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Brighton - U21 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-14 | 1 Blackburn - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Wolverhampton - U21 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-08 | 2 Wolverhampton - U21 |
0 - 3
1 - 7
|
Chelsea - U21 3 | L | 0.0 | Felett |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2021-11-09 | Crewe |
2 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton - U21 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-10-05 | 1 Shrewsbury |
0 - 1
3 - 1
|
Wolverhampton - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2021-08-31 | 2 Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton - U21 1 | D | -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2020-12-08 | 1 Port Vale |
1 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton - U21 | L | -0.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2020-10-06 | 1 Bradford |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton - U21 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-10 (17) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2020-09-22 | 3 Oldham |
1 - 0
4 - 0
|
Wolverhampton - U21 | L | -0.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-12-03 | Salford City |
1 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton - U21 1 | L | 0.0, -0.5 | Push |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-11-05 | 4 Blackpool |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton - U21 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
13-4 (17) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-10-01 | 2 Morecambe |
1 - 2
2 - 2
|
Wolverhampton - U21 2 | D | 0.0 | Felett |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-09-24 | 1 Carlisle |
2 - 2
2 - 4
|
Wolverhampton - U21 1 | W | -0.5 | Felett |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2018-11-06 | 2 Lincoln City |
2 - 2
2 - 2
|
Wolverhampton - U21 3 | D | -0.5, -1.0 | Felett |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2018-10-09 | Mansfield |
1 - 0
2 - 1
|
Wolverhampton - U21 5 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2018-09-04 | 1 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton - U21 | D | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Angol County Cup | 2015-11-02 | Stourbridge |
0 - 2
0 - 5
|
Wolverhampton - U21 | W | +0.5 | Felett |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Angol Premier Liga - U21 | 2015-08-21 | Fulham - U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Wolverhampton - U21 | W | -0.5, -1.0 |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | |||
| UK Friendlies | 2015-07-28 | AFC Telford |
1 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton - U21 | W | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-7 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.2 | 4 | 2.45 |
| Félidő | 2.625 | 2.5 | 3 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | Alatt@2 |
Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 1 , Szöglet: 3 - 1
Szöglet: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 3.0, 3.5
Állás: 1 - 1 , Szöglet: 3 - 1 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Yellow Card - West Ham - U21 -
22' - 2nd Yellow Card - Wolverhampton - U21 -
26' - 1st Corner - Wolverhampton - U21 -
27' - 1st Goal - West Ham - U21 -
31' - 2nd Corner - West Ham - U21 -
37' - 2nd Goal - Wolverhampton - U21 -
45+1' - 3rd Corner - West Ham - U21 - Race to 3 Corners - West Ham - U21
-
45+4' - 4th Corner - West Ham - U21 -
1-1 score at the end of First Half -
66' - 3rd Yellow Card - Wolverhampton - U21 -
81' - 3rd Goal - West Ham - U21 -
85' - 4th Goal - West Ham - U21 -
3-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

