Southend vs Gillingham Csapatprofil
Southend vs Gillingham Mérkőzés tényei
2GY-3D-5V az utolsó 10 meccsen, 11 szerzett és 19 kapott góllal. Átlag gól: 1.1 mellette, 1.9 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 40%, gól Over 70%, szöglet Over 50%.
4GY-5D-1V az utolsó 10 meccsen, 12 szerzett és 9 kapott góllal. Átlag gól: 1.2 mellette, 0.9 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 60%, gól Over 30%, szöglet Over 40%.
| Southend | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Gillingham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Southend | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Gillingham | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Southend vs Gillingham Gól-/szögletidő eloszlás
Southend vs Gillingham Egymás elleni mérleg
Southend vs Gillingham Teljes H2H megtekintése →| Southend Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - League 1 | 2019-10-05 | 1 Gillingham |
1 - 0
3 - 1
|
Southend 4 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-26 | Gillingham |
1 - 1
1 - 1
|
Southend | D | -0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2019-01-01 | 1 2 Southend |
1 - 0
2 - 0
|
Gillingham 2 | W | -0.5 | Alatt | 11.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2018-10-13 | Gillingham |
0 - 0
0 - 2
|
Southend | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2018-04-02 | 1 Southend |
4 - 0
4 - 0
|
Gillingham 5 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-08-29 | 3 Gillingham |
1 - 1
2 - 1
|
Southend 4 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - League 1 | 2017-08-26 | 3 Gillingham |
0 - 1
3 - 3
|
Southend 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Anglia - League 1 | 2017-02-25 | Gillingham |
2 - 0
2 - 1
|
Southend 3 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2016-08-09 | 1 Southend |
1 - 0
1 - 3
|
Gillingham 2 | L | 0.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2016-08-06 | Southend |
1 - 1
1 - 3
|
Gillingham 2 | L | 0.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - League 1 | 2016-03-19 | 1 Southend |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham 4 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Push |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - League 1 | 2015-10-24 | 1 Gillingham |
0 - 1
1 - 1
|
Southend 6 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Southend Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - League 1 | 2020-02-15 | Southend |
0 - 0
0 - 2
|
Coventry 1 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-02-11 | 1 Peterborough |
0 - 0
4 - 0
|
Southend 5 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-02-08 | Blackpool |
1 - 0
2 - 1
|
Southend 1 | L | -1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-02-01 | 3 Southend |
0 - 0
2 - 1
|
Lincoln City 2 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-01-28 | Doncaster |
2 - 0
3 - 1
|
Southend 1 | L | -1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-01-18 | 1 Accrington Stanley |
1 - 1
1 - 2
|
Southend | W | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2020-01-11 | 1 Southend |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 5 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - League 1 | 2020-01-01 | 1 AFC Wimbledon |
1 - 0
1 - 1
|
Southend 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-26 | 2 Southend |
1 - 1
2 - 2
|
Milton Keynes Dons 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-21 | 2 Bolton |
2 - 1
3 - 2
|
Southend | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-14 | 1 Southend |
0 - 1
2 - 2
|
Rotherham 5 | D | +1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-14 (19) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 6 (0-6) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-07 | 3 Bristol Rovers |
0 - 2
4 - 2
|
Southend 2 | L | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-03 | 1 1 Burton Albion |
0 - 1
1 - 1
|
Southend 3 | D | -1.5, -2.0 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - League 1 | 2019-11-23 | 1 Southend |
0 - 2
0 - 4
|
Oxford Utd 2 | L | +1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-11-13 | Southend |
2 - 1
3 - 1
|
AFC Wimbledon 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Angol FA Kupa | 2019-11-10 | 2 Dover |
0 - 0
1 - 0
|
Southend 3 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
10-9 (19) | 5-5 (10) | 4 (3-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-11-05 | 1 Portsmouth |
1 - 0
4 - 1
|
Southend 1 | L | -1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-11-02 | 2 Sunderland |
1 - 0
1 - 0
|
Southend 1 | L | -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-26 | 2 Southend |
0 - 1
1 - 3
|
Ipswich 2 | L | +1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-22 | 2 2 Southend |
1 - 2
1 - 7
|
Doncaster 1 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-18 | 1 Tranmere |
0 - 1
1 - 1
|
Southend 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-12 | 3 Southend |
1 - 2
1 - 4
|
AFC Wimbledon 3 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
11-8 (19) | 7-3 (10) | 4 (4-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-05 | 1 Gillingham |
1 - 0
3 - 1
|
Southend 4 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-10-01 | 2 Southend |
0 - 0
0 - 2
|
Brighton - U21 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - League 1 | 2019-09-28 | 1 1 Southend |
0 - 0
0 - 1
|
Accrington Stanley 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-09-21 | 1 Milton Keynes Dons |
0 - 1
0 - 1
|
Southend 5 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-09-17 | 1 Shrewsbury |
2 - 1
4 - 3
|
Southend 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-09-14 | 1 Southend |
1 - 2
3 - 3
|
Fleetwood Town 3 | D | +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-09-03 | 2 Leyton Orient |
1 - 0
2 - 0
|
Southend 1 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-08-31 | 2 Southend |
0 - 2
0 - 3
|
Rochdale 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Gillingham Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - League 1 | 2020-02-15 | 2 Gillingham |
1 - 1
2 - 1
|
Doncaster 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-02-11 | 1 Blackpool |
1 - 0
2 - 3
|
Gillingham 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-02-08 | 1 3 Burton Albion |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-01-29 | 1 Gillingham |
2 - 0
2 - 0
|
Shrewsbury 3 | W | -0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-01-25 | 1 Rochdale |
1 - 1
2 - 2
|
Gillingham 1 | D | +0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2020-01-18 | 1 Gillingham |
0 - 1
1 - 1
|
Oxford Utd 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - League 1 | 2020-01-11 | 1 1 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
1-12 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Angol FA Kupa | 2020-01-05 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 2
|
West Ham 1 | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - League 1 | 2020-01-01 | 1 Gillingham |
0 - 1
1 - 1
|
Portsmouth 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-29 | 3 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Rochdale 6 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-26 | 4 Ipswich |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-21 | 1 Gillingham |
2 - 0
3 - 1
|
Milton Keynes Dons 1 | W | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
5-9 (14) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-14 | 1 Fleetwood Town |
0 - 0
1 - 1
|
Gillingham 5 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-12-07 | 1 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Sunderland 2 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Angol FA Kupa | 2019-12-01 | Gillingham |
2 - 0
3 - 0
|
Doncaster 3 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-11-23 | 4 AFC Wimbledon |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 2 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Angol FA Kupa | 2019-11-19 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 0
|
Sunderland 2 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-11-16 | 2 Gillingham |
1 - 0
1 - 0
|
Lincoln City 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-11-12 | 1 Gillingham |
1 - 0
2 - 0
|
Tottenham - U21 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Angol FA Kupa | 2019-11-09 | 2 Sunderland |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham 1 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-11-02 | Gillingham |
0 - 2
0 - 3
|
Rotherham 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-26 | 2 Accrington Stanley |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-22 | 5 Shrewsbury |
0 - 1
1 - 1
|
Gillingham 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-19 | 3 Gillingham |
0 - 1
1 - 2
|
Peterborough 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
9-7 (16) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-12 | 1 Portsmouth |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham 5 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-10-08 | 1 Ipswich |
2 - 0
4 - 0
|
Gillingham 2 | L | -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-10-05 | 1 Gillingham |
1 - 0
3 - 1
|
Southend 4 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-09-28 | 1 Oxford Utd |
3 - 0
3 - 0
|
Gillingham 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2019-09-21 | 1 Gillingham |
0 - 1
0 - 1
|
Ipswich 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - League 1 | 2019-09-17 | 1 Bristol Rovers |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 6 | 4.333 | 1.5 |
| Félidő | 6 | 2.3 | 2.05 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+1.0) | Hazai@2 | Vendé[email protected] |
| Félidő (+0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 1 , Szöglet: 0 - 6
Szöglet: 10.5 , Hendikep: +1.0 , Gólok: 2.5
Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 3 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: +0.5 , Gólok: 1.0
-
7' - 1st Corner - Gillingham -
17' - 2nd Corner - Gillingham - Race to 3 Corners - Gillingham
-
22' - 3rd Corner - Gillingham -
30' - 1st Yellow Card - Gillingham -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Graham for Mandron - Gillingham
-
47' - 4th Corner - Gillingham - Race to 5 Corners - Gillingham
-
51' - 5th Corner - Gillingham -
67' - 1st Goal - Gillingham -
69' - 6th Corner - Gillingham -
72' - 2nd Yellow Card - Gillingham -
74' - 3rd Yellow Card - Southend - 85' Substitution - Rush for Egbri - Southend
-
90+3' - 4th Yellow Card - Southend -
0-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

