Servette vs Braga Csapatprofil
Servette vs Braga Mérkőzés tényei
5GY-2D-3V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 17 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 1.7 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 50%, gól Over 70%, szöglet Over 50%.
6GY-3D-1V az utolsó 10 meccsen, 22 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 2.2 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 40%, gól Over 60%, szöglet Over 60%.
| Servette | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Braga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Servette | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Braga | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Servette vs Braga Gól-/szögletidő eloszlás
Servette vs Braga Egymás elleni mérleg
Servette vs Braga Teljes H2H megtekintése →| Servette Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2024-08-08 | 2 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Servette 1 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Servette Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Svájc - Szuperlig | 2024-08-11 | Servette |
0 - 1
0 - 6
|
Basel 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2024-08-08 | 2 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Servette 1 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2024-08-03 | 2 Lugano |
0 - 0
3 - 1
|
Servette | L | 0.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2024-07-28 | 1 1 Servette |
2 - 1
3 - 2
|
Yverdon Sport FC 3 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2024-07-24 | 2 Servette |
2 - 0
3 - 1
|
Young Boys 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2024-07-21 | 3 Lucerne |
0 - 1
1 - 2
|
Servette 2 | W | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-13 | Servette |
1 - 1
1 - 2
|
Etoile Carouge | L | -1.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-09 | Servette |
1 - 2
3 - 2
|
Westerlo | W | -0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2024-07-06 | 3 Monaco |
0 - 0
0 - 1
|
Servette 1 | W | -0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Svájci Kupa | 2024-06-02 | 3 Servette |
0 - 0
0 - 0
|
Lugano 3 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-7 (16) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-05-25 | 1 Lugano |
0 - 1
0 - 2
|
Servette 2 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-05-20 | Servette |
0 - 0
0 - 1
|
Young Boys 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-05-15 | 2 FC Zurich |
0 - 1
2 - 1
|
Servette 2 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-05-12 | 3 St Gallen |
1 - 1
1 - 1
|
Servette | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-05-04 | 1 Servette |
2 - 0
2 - 1
|
Winterthur 1 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Felett |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 3 (3-0) |
| Svájci Kupa | 2024-04-28 | 2 Winterthur |
0 - 0
0 - 1
|
Servette 4 | W | +0.5 | Alatt |
|
4-7 (11) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Svájc - Szuperlig | 2024-04-20 | Servette |
1 - 0
1 - 0
|
Grasshoppers | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-04-14 | 1 Basel |
2 - 0
2 - 1
|
Servette | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-04-06 | 1 Servette |
0 - 1
0 - 1
|
FC Zurich 4 | L | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-04-03 | 1 1 Servette |
0 - 1
1 - 2
|
Stade Lausanne-Ouchy 2 | L | -1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-03-30 | 2 Winterthur |
0 - 0
1 - 0
|
Servette 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-03-17 | 1 Lucerne |
1 - 2
2 - 2
|
Servette | D | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-6 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| UEFA Konferencia Liga | 2024-03-14 | 2 Viktoria Plzen |
0 - 0
0 - 0
|
Servette 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-03-10 | 1 2 Servette |
1 - 1
3 - 1
|
Lausanne Sports 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Konferencia Liga | 2024-03-07 | 3 Servette |
0 - 0
0 - 0
|
Viktoria Plzen 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-03-02 | Servette |
1 - 0
2 - 0
|
St Gallen 1 | W | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Svájci Kupa | 2024-02-28 | 1 Delemont |
0 - 0
0 - 2
|
Servette 1 | W | +2.0 | Alatt |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Svájc - Szuperlig | 2024-02-25 | Young Boys |
0 - 1
0 - 1
|
Servette 2 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| UEFA Konferencia Liga | 2024-02-22 | 3 Ludogorets Razgrad |
0 - 1
0 - 1
|
Servette 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2024-02-18 | 3 Servette |
0 - 1
2 - 1
|
Lugano 2 1 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
13-5 (18) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Braga Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-08-11 | 3 Braga |
0 - 0
1 - 1
|
Estrela Amadora 5 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2024-08-08 | 2 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Servette 1 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2024-08-01 | 3 Maccabi Petach Tikva |
0 - 3
0 - 5
|
Braga 1 | W | +1.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2024-07-25 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 0
|
Maccabi Petach Tikva 3 | W | -2.5, -3.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-18 | Braga |
2 - 1
2 - 2
|
Rayo Vallecano | D | -1.0, -1.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-14 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 1
|
Anderlecht | W | -0.5, -1.0 | Push | 8.5 | Felett |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-05 | Lausanne Sports |
1 - 1
1 - 3
|
Braga | W | +1.0 | Felett |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Portugália - Primeira Liga | 2024-05-18 | 1 3 Braga |
0 - 0
0 - 1
|
FC Porto 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-05-11 | 3 Guimaraes |
1 - 1
2 - 3
|
Braga 3 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-05-05 | 1 3 Braga |
1 - 1
4 - 3
|
Casa Pia 3 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-04-27 | 2 Benfica |
0 - 1
3 - 1
|
Braga 3 1 | L | -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-04-20 | Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Vizela 1 | D | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-04-13 | Estoril |
0 - 0
0 - 0
|
Braga | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-04-06 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 3
|
FC Arouca 3 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-9 (19) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-04-01 | Portimonense |
1 - 2
3 - 5
|
Braga 1 | W | +1.0, +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (2-4) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-03-16 | Braga |
1 - 0
2 - 1
|
Gil Vicente 3 | W | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-03-09 | 1 Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 4 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-03-02 | 2 Braga |
0 - 0
3 - 0
|
Estrela Amadora 1 | W | -1.5 | Push | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-02-26 | 1 Boavista |
0 - 2
0 - 4
|
Braga 3 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Európa Liga | 2024-02-22 | 1 4 FK Qarabag |
0 - 0
0 - 2
|
Braga 2 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-02-18 | 5 Braga |
0 - 0
2 - 1
|
SC Farense 3 | W | -1.0, -1.5 | Push | 11.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Európa Liga | 2024-02-15 | 1 Braga |
1 - 1
2 - 4
|
FK Qarabag 2 | L | -1.0 | Felett | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-02-11 | Sporting |
2 - 0
5 - 0
|
Braga | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-02-04 | 1 Braga |
1 - 0
1 - 0
|
Moreirense 2 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-01-31 | 2 Braga |
0 - 0
1 - 1
|
Chaves 5 1 | D | -1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugál Ligakupa | 2024-01-27 | 3 Braga |
1 - 1
1 - 1
|
Estoril 6 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugál Ligakupa | 2024-01-23 | 1 Braga |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting 2 | W | +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-01-18 | 4 Famalicao |
0 - 0
1 - 2
|
Braga 4 | W | +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Portugália - Primeira Liga | 2024-01-14 | 3 FC Porto |
1 - 0
2 - 0
|
Braga 5 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugália - kupa | 2024-01-10 | 2 Benfica |
2 - 1
3 - 2
|
Braga 2 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 3.2 | 3.4 | 2.2 |
| Félidő | 3.5 | 2.2 | 2.75 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | Alatt@2 |
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 2 , Szöglet: 1 - 3
Szöglet: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.5
Állás: 0 - 1 , Szöglet: 1 - 2 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0
-
28' - 1st Corner - Braga -
34' - 2nd Corner - Braga -
39' - 3rd Corner - Servette -
45+1' - 1st Goal - Braga -
0-1 score at the end of First Half -
69' - 2nd Goal - Braga -
82' - 4th Corner - Braga -
90+1' - 3rd Goal - Servette -
1-2 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5
