Schweinfurt 05 vs Memmingen Csapatprofil
Schweinfurt 05 vs Memmingen Mérkőzés tényei
5GY-4D-1V az utolsó 10 meccsen, 24 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 2.4 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 50%, gól Over 60%, szöglet Over 80%.
7GY-2D-1V az utolsó 10 meccsen, 24 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 2.4 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 70%, gól Over 60%, szöglet Over 70%.
| Schweinfurt 05 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Memmingen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Schweinfurt 05 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Memmingen | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Schweinfurt 05 vs Memmingen Gól-/szögletidő eloszlás
Schweinfurt 05 vs Memmingen Egymás elleni mérleg
Schweinfurt 05 vs Memmingen Teljes H2H megtekintése →| Schweinfurt 05 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Német Landespokal | 2018-04-10 | 3 Schweinfurt 05 |
0 - 1
4 - 1
|
Memmingen 4 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2017-04-28 | 5 Schweinfurt 05 |
1 - 2
3 - 4
|
Memmingen 3 | L | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2016-10-07 | 4 Memmingen |
1 - 0
2 - 1
|
Schweinfurt 05 3 | L | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2015-10-24 | 4 Schweinfurt 05 |
1 - 0
2 - 3
|
Memmingen 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Német Regionalliga Bayern | 2015-04-17 | 1 3 Memmingen |
2 - 1
2 - 2
|
Schweinfurt 05 5 | D | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Német Regionalliga Bayern | 2014-09-19 | Schweinfurt 05 |
0 - 0
1 - 0
|
Memmingen | W | Alatt |
|
3-11 (14) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Schweinfurt 05 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-08-24 | 3 TSV 1860 Rosenheim |
1 - 1
2 - 2
|
Schweinfurt 05 4 | D | +1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Németország - DFB Pokal | 2018-08-17 | 3 Schweinfurt 05 |
0 - 1
0 - 2
|
Schalke 1 | L | +2.0, +2.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-08-11 | 1 Augsburg II |
1 - 1
1 - 1
|
Schweinfurt 05 4 | D | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
||||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-08-03 | 1 Schweinfurt 05 |
0 - 0
1 - 0
|
Viktoria Aschaffenburg 3 | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-07-27 | 2 VfR Garching |
1 - 0
1 - 1
|
Schweinfurt 05 2 | D | +1.0, +1.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-07-24 | Schweinfurt 05 |
2 - 0
4 - 0
|
SpVgg Bayreuth 2 1 | W | -1.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-07-13 | 2 Schweinfurt 05 |
3 - 1
3 - 1
|
FV Illertissen 1 1 | W | -1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Német Landespokal | 2018-05-21 | 1 SpVgg Bayreuth |
1 - 2
1 - 3
|
Schweinfurt 05 2 | W | +1.0 | Felett |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-05-12 | 1 Schweinfurt 05 |
5 - 1
7 - 2
|
FC Unterföhring 3 1 | W | -2.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-05-07 | 3 Greuther Furth II |
1 - 2
2 - 2
|
Schweinfurt 05 2 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-28 | 2 VfR Garching |
1 - 1
2 - 4
|
Schweinfurt 05 1 | W | +0.5 | Felett |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-25 | Schweinfurt 05 |
2 - 2
7 - 3
|
SpVgg Bayreuth | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-21 | 4 FC Ingolstadt II |
2 - 0
2 - 3
|
Schweinfurt 05 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-11 (16) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-17 | 1 Schweinfurt 05 |
3 - 1
4 - 1
|
SV Seligenporten 1 | W | -1.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Német Landespokal | 2018-04-10 | 3 Schweinfurt 05 |
0 - 1
4 - 1
|
Memmingen 4 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-02 | 1 SV Schalding-Heining |
0 - 1
1 - 2
|
Schweinfurt 05 4 | W | +0.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-03-29 | 2 Schweinfurt 05 |
0 - 0
0 - 0
|
TSV 1860 Rosenheim 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-03-23 | 2 Buchbach |
0 - 0
1 - 0
|
Schweinfurt 05 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
6-10 (16) | 3-7 (10) | 5 (0-5) | 1 (1-0) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-03-17 | 3 Schweinfurt 05 |
1 - 1
2 - 1
|
Wacker Burghausen 1 | W | -0.5 | Felett |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-01-27 | 1 Schweinfurt 05 |
0 - 0
1 - 0
|
Elversberg 1 | W |
|
5-8 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||||
| Német Regionalliga Bayern | 2017-11-25 | 1 3 Augsburg II |
1 - 1
1 - 3
|
Schweinfurt 05 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-11-11 | 1 3 VfB Eichstätt |
1 - 0
3 - 0
|
Schweinfurt 05 4 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-11-06 | Schweinfurt 05 |
1 - 0
3 - 0
|
Nurnberg II 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-10-31 | 2 FC Unterföhring |
0 - 0
1 - 1
|
Schweinfurt 05 2 | D | +1.0 | Alatt | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-10-28 | 2 Schweinfurt 05 |
2 - 0
2 - 0
|
Greuther Furth II 2 | W | -1.0 | Alatt |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Németország - DFB Pokal | 2017-10-24 | 1 Schweinfurt 05 |
0 - 1
0 - 4
|
Eintracht Frankfurt 2 | L | +1.5, +2.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-10-20 | 3 Schweinfurt 05 |
0 - 0
3 - 0
|
VfR Garching 2 | W | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-10-07 | 2 SV Seligenporten |
0 - 0
1 - 1
|
Schweinfurt 05 3 1 | D | +1.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2017-09-30 | 1 4 1860 Munich |
2 - 1
3 - 1
|
Schweinfurt 05 3 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-09-19 | 3 Schweinfurt 05 |
0 - 1
1 - 1
|
FV Illertissen 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Memmingen Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-08-24 | 3 Memmingen |
0 - 2
2 - 2
|
SV Heimstetten 4 2 | D | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-08-18 | 4 Nurnberg II |
1 - 2
1 - 2
|
Memmingen | W | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Német Landespokal | 2018-08-15 | 2 Kempten |
1 - 0
1 - 3
|
Memmingen 4 | W | +1.5, +2.0 | Felett |
|
||||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-08-10 | 1 2 TSV 1860 Rosenheim |
0 - 0
1 - 4
|
Memmingen | W | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-08-03 | 3 Memmingen |
0 - 0
1 - 0
|
Buchbach 5 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-07-31 | 5 SpVgg Bayreuth |
0 - 1
0 - 3
|
Memmingen 3 | W | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 | Felett |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-07-28 | 1 Augsburg II |
3 - 0
4 - 1
|
Memmingen 2 | L | -0.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-07-24 | 2 Memmingen |
0 - 2
2 - 2
|
Viktoria Aschaffenburg 4 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-07-20 | 5 VfR Garching |
0 - 2
1 - 2
|
Memmingen 3 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
5-10 (15) | 3-6 (9) | 6 (2-4) | 2 (1-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-06-16 | SV Pullach |
0 - 3
0 - 4
|
Memmingen | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Németország - Regionalliga - rájátszás | 2018-05-28 | 3 Memmingen |
1 - 0
2 - 0
|
Rain am Lech 6 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Németország - Regionalliga - rájátszás | 2018-05-25 | 1 7 Rain am Lech |
3 - 0
3 - 2
|
Memmingen 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-05-12 | 1 Memmingen |
1 - 0
3 - 1
|
SV Schalding-Heining 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-05-05 | 2 1 TSV 1860 Rosenheim |
0 - 3
1 - 4
|
Memmingen 2 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-05-01 | 5 VfB Eichstätt |
1 - 1
2 - 2
|
Memmingen 3 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-27 | 4 Memmingen |
0 - 0
1 - 1
|
Buchbach 3 | D | -0.5 | Alatt |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-17 | 1 Memmingen |
0 - 0
0 - 1
|
Nurnberg II | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-13 | 2 2 Memmingen |
2 - 1
2 - 1
|
SpVgg Bayreuth 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Német Landespokal | 2018-04-10 | 3 Schweinfurt 05 |
0 - 1
4 - 1
|
Memmingen 4 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-04-04 | 2 FC Unterföhring |
0 - 0
1 - 1
|
Memmingen 2 | D | +0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-03-28 | 1 7 Augsburg II |
1 - 0
1 - 0
|
Memmingen 1 | L | -0.5 | Alatt | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2018-03-23 | 3 Memmingen |
0 - 0
3 - 1
|
FC Pipinsried 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-02-06 | Memmingen |
2 - 3
8 - 3
|
FC Hard 2 | W | -3.0 | Felett |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-01-20 | 4 1860 Munich |
1 - 0
1 - 0
|
Memmingen 1 | L |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Német Regionalliga Bayern | 2017-12-02 | 2 VfR Garching |
1 - 0
3 - 0
|
Memmingen 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2017-11-25 | 3 Memmingen |
1 - 3
4 - 3
|
FC Ingolstadt II 3 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-11-18 | 4 SV Seligenporten |
0 - 0
0 - 0
|
Memmingen 2 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-11-03 | 1 1860 Munich |
2 - 0
2 - 0
|
Memmingen 2 | L | -1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Német Regionalliga Bayern | 2017-10-31 | 3 SV Schalding-Heining |
0 - 1
0 - 3
|
Memmingen 4 | W | 0.0 | Push |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Német Regionalliga Bayern | 2017-10-20 | 3 Buchbach |
1 - 0
1 - 1
|
Memmingen 4 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
2-9 (11) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.53 | 4 | 6 |
| Félidő | 1.95 | 2.5 | 5 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.75) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 5 - 1 , Szöglet: 5 - 7
Szöglet: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Gólok: 3.0, 3.5
Állás: 1 - 0 , Szöglet: 5 - 2 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Gólok: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Corner - Schweinfurt 05 -
1' - 2nd Corner - Schweinfurt 05 -
6' - 3rd Corner - Schweinfurt 05 - Race to 3 Corners - Schweinfurt 05
-
9' - 4th Corner - Memmingen -
11' - 5th Corner - Schweinfurt 05 -
14' - 6th Corner - Schweinfurt 05 - Race to 5 Corners - Schweinfurt 05
-
28' - 1st Yellow Card - Memmingen -
40' - 2nd Yellow Card - Schweinfurt 05 -
44' - 7th Corner - Memmingen -
45+2' - 1st Goal - Schweinfurt 05 -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 2nd Goal - Schweinfurt 05 -
54' - 3rd Goal - Schweinfurt 05 -
65' - 3rd Yellow Card - Schweinfurt 05 -
67' - 8th Corner - Memmingen -
70' - 9th Corner - Memmingen -
74' - 4th Goal - Schweinfurt 05 -
78' - 10th Corner - Memmingen -
78' - 11th Corner - Memmingen -
79' - 5th Goal - Schweinfurt 05 -
82' - 6th Goal - Memmingen -
85' - 4th Yellow Card - Memmingen -
86' - 5th Yellow Card - Memmingen -
90' - 12th Corner - Memmingen - Race to 7 Corners - Memmingen
-
5-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

