Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.5
Összes gól
–
Összes szöglet
+0.5
RoPS
RoPS vs SJK Csapatprofil
RoPS
Az értékelések számítása folyamatban
WLDLWDDWWWLegutóbbiTűzben+0.6 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
SJK
Az értékelések számítása folyamatban
WDWWDWDLWLLegutóbbiRomlik-0.6 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólFelett7/10
Ázsiai hendikepHozza5/8
Második félidős csapatFordító csapatTöbb mint 2.5 lap 8 az utolsó 10 meccsbőlGól az 1. félidőben 7 az utolsó 10 meccsből
RoPS vs SJK Mérkőzés tényei
RoPS
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 20 szerzett és 7 kapott góllal. Átlag gól: 2.0 mellette, 0.7 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 40%, gól Over 50%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 30%3
Vereség 20%2
Összes gól 2.5
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 20%2
Vereség 40%4
SJK
6GY-2D-2V az utolsó 10 meccsen, 21 szerzett és 9 kapott góllal. Átlag gól: 2.1 mellette, 0.9 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 62%, gól Over 60%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 60%6
Döntetlen 20%2
Vereség 20%2
Összes gól 2.5
Felett 60%6
Érvénytelen 0%0
Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 62%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 37%3
Utolsó
| RoPS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| SJK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| RoPS | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| SJK | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.85,
Szórás: 1.75, Medián: 3,
Módusz: 3,
Felett: 58%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
RoPS vs SJK Gól-/szögletidő eloszlás
RoPS vs SJK Egymás elleni mérleg
RoPS vs SJK Teljes H2H megtekintése →| RoPS Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-12 | 1 RoPS |
0 - 0
1 - 1
|
SJK 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-13 | 2 SJK |
2 - 1
3 - 1
|
RoPS 1 | L | -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-05-28 | RoPS |
1 - 0
2 - 3
|
SJK 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2015-08-12 | RoPS |
0 - 0
2 - 0
|
SJK | W | 0.0,+0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2015-06-07 | 3 SJK |
0 - 1
0 - 1
|
RoPS 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2015-04-19 | 1 SJK |
0 - 0
1 - 0
|
RoPS 1 | L | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 5 (1-4) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2014-06-15 | SJK |
0 - 0
1 - 0
|
RoPS | L | Alatt |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| RoPS Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Finnország - kupa | 2017-02-11 | RoPS |
6 - 0
9 - 0
|
OPS-JP 1 | W | -2.5 | Felett |
|
||||||
| Finnország - kupa | 2017-02-06 | AC Oulu |
0 - 0
1 - 2
|
RoPS 2 | W | 0.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Finnország - kupa | 2017-01-28 | 2 RoPS |
1 - 0
3 - 0
|
HauPa 1 | W | -4.0, -4.5 | Alatt |
|
||||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-23 | 2 RoPS |
0 - 0
0 - 0
|
HIFK 3 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-17 | FC Inter |
0 - 0
1 - 1
|
RoPS 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-14 | 2 RoPS |
2 - 1
2 - 1
|
KuPS Kuopio 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-02 | 2 VPS Vaasa |
0 - 0
1 - 0
|
RoPS 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-25 | 2 RoPS |
1 - 1
1 - 1
|
IFK Mariehamn 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-21 | HJK Helsinki |
1 - 1
2 - 1
|
RoPS 4 | L | -1.0 | Felett | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-16 | 1 2 RoPS |
0 - 0
1 - 0
|
PK-35 2 | W | -2.0, -2.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-12 | 1 RoPS |
0 - 0
1 - 1
|
SJK 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-09 | FC Ilves |
2 - 0
2 - 1
|
RoPS 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-27 | RoPS |
3 - 0
3 - 0
|
Lahti 2 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-24 | 1 FC Ilves |
1 - 1
1 - 1
|
RoPS 3 1 | D | 0.0 | Push | 8.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-20 | 2 PS Kemi |
0 - 0
3 - 1
|
RoPS 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-13 | 2 SJK |
2 - 1
3 - 1
|
RoPS 1 | L | -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-10 | 1 RoPS |
4 - 0
5 - 0
|
PS Kemi | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-07 | 2 RoPS |
2 - 0
2 - 0
|
VPS Vaasa 1 | W | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-31 | 3 KuPS Kuopio |
0 - 1
1 - 1
|
RoPS 2 | D | 0.0 | Push | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-24 | 1 RoPS |
1 - 0
1 - 0
|
HIFK 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2016-07-21 | 2 Lokomotiva Zagreb |
1 - 0
3 - 0
|
RoPS 3 2 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-17 | 2 Lahti |
0 - 1
1 - 2
|
RoPS 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2016-07-14 | 1 RoPS |
0 - 0
1 - 1
|
Lokomotiva Zagreb 2 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-10 | RoPS |
2 - 1
2 - 1
|
FC Inter 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2016-07-07 | 5 RoPS |
1 - 1
1 - 1
|
Shamrock Rovers 1 | D | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Európa Liga - selejtező | 2016-06-30 | Shamrock Rovers |
0 - 1
0 - 2
|
RoPS 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-06-23 | 1 PS Kemi |
0 - 0
0 - 2
|
RoPS 3 | W | 0.0 | Push | 9.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-06-18 | 2 RoPS |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ilves 3 | W | -0.5 | Alatt | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-06-12 | 3 HJK Helsinki |
0 - 0
1 - 1
|
RoPS 3 | D | -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-06-09 | 3 RoPS |
0 - 0
0 - 0
|
IFK Mariehamn 1 | D | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| SJK Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Finnország - kupa | 2017-03-01 | 2 SJK |
0 - 3
0 - 3
|
VPS Vaasa | L | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2017-02-24 | 1 SJK |
1 - 0
2 - 0
|
FC Haka 1 | W | -1.5 | Alatt |
|
||||||
| Finnország - kupa | 2017-02-11 | 1 SJK |
2 - 1
6 - 1
|
MuSa 3 | W | -2.5,-3.0 | Felett |
|
||||||
| Finnország - kupa | 2017-02-04 | 2 FF Jaro |
2 - 0
2 - 1
|
SJK 3 | L | +1.5, +2.0 | Alatt |
|
||||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2017-01-21 | FF Jaro |
0 - 0
0 - 1
|
SJK | W |
|
||||||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2017-01-14 | 1 SJK |
0 - 0
2 - 1
|
FC Ilves 1 | W |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2016-12-21 | SJK |
1 - 0
2 - 0
|
JJK 1 | W | -1.0 | Alatt |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-23 | 1 HJK Helsinki |
0 - 0
0 - 0
|
SJK 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-17 | SJK |
4 - 0
5 - 0
|
PK-35 | W | -2.0, -2.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-14 | 1 SJK |
0 - 1
2 - 2
|
Lahti 2 | D | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
12-0 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-10-01 | 3 PS Kemi |
1 - 0
1 - 3
|
SJK 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
3-11 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-28 | 3 SJK |
0 - 0
1 - 0
|
KuPS Kuopio 2 | W | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Finnország - kupa | 2016-09-24 | 3 SJK |
0 - 0
1 - 1
|
HJK Helsinki | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-21 | 2 VPS Vaasa |
1 - 3
1 - 2
|
SJK 1 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-17 | SJK |
0 - 0
1 - 0
|
IFK Mariehamn 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-12 | 1 RoPS |
0 - 0
1 - 1
|
SJK 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-09-09 | 1 SJK |
1 - 0
1 - 0
|
FC Inter 1 1 | W | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-27 | HIFK |
1 - 0
3 - 1
|
SJK 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-20 | 2 SJK |
2 - 0
3 - 0
|
FC Ilves 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-13 | 2 SJK |
2 - 1
3 - 1
|
RoPS 1 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-10 | 2 VPS Vaasa |
2 - 0
2 - 1
|
SJK 3 | L | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-08-06 | SJK |
1 - 0
1 - 0
|
KuPS Kuopio 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-30 | 1 HIFK |
1 - 1
1 - 1
|
SJK 1 | D | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-23 | SJK |
2 - 1
4 - 1
|
Lahti 2 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - selejtező | 2016-07-19 | 2 SJK |
1 - 2
2 - 2
|
BATE Borisov | D | +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - selejtező | 2016-07-12 | 1 BATE Borisov |
1 - 0
2 - 0
|
SJK 2 | L | -1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-08 | 1 SJK |
3 - 1
3 - 2
|
PK-35 5 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-07-02 | FC Ilves |
1 - 1
2 - 1
|
SJK 3 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2016-06-28 | 1 FC Inter |
0 - 0
1 - 3
|
SJK 2 | W | +0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 3 (3-0) |
| Finnország - kupa | 2016-06-23 | 2 FC Haka |
0 - 3
1 - 6
|
SJK | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 4 | 3.4 | 1.8 |
| Félidő | 4.33 | 2.1 | 2.4 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (+0.25) | [email protected] | Vendég@2 |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: , Hendikep: +0.5 , Gólok: 2.5
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

