Rochdale vs Wolverhampton - U21 Csapatprofil
Rochdale vs Wolverhampton - U21 Mérkőzés tényei
6GY-1D-3V az utolsó 10 meccsen, 16 szerzett és 5 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 0.5 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 60%, gól Over 20%, szöglet Over 0%.
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 16 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 1.6 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 40%, gól Over 40%, szöglet Over 0%.
| Rochdale | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Wolverhampton - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Rochdale | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Wolverhampton - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Rochdale vs Wolverhampton - U21 Gól-/szögletidő eloszlás
Rochdale vs Wolverhampton - U21 Egymás elleni mérleg
Rochdale vs Wolverhampton - U21 Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Rochdale Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - nemzeti liga | 2025-02-08 | Rochdale |
0 - 0
0 - 0
|
Ebbsfleet United | D | -1.5, -2.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga | 2025-02-04 | Rochdale |
0 - 1
0 - 1
|
Oldham 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Trophy | 2025-02-01 | 3 Worthing |
0 - 2
1 - 2
|
Rochdale 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga | 2025-01-25 | 1 Rochdale |
0 - 0
4 - 0
|
Yeovil 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - National League Cup | 2025-01-21 | 1 1 Rochdale |
1 - 0
2 - 0
|
Stoke - U21 2 | W | -1.0 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - nemzeti liga | 2025-01-18 | 2 Forest Green |
0 - 0
1 - 0
|
Rochdale 1 | L | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-12-26 | 1 AFC Fylde |
1 - 1
1 - 3
|
Rochdale | W | +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-12-17 | 2 Rochdale |
0 - 0
3 - 0
|
Tamworth 2 1 | W | -1.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
13-2 (15) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-12-14 | 1 Dag & Red |
0 - 0
1 - 0
|
Rochdale 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Trophy | 2024-12-10 | 1 Leamington |
0 - 1
0 - 2
|
Rochdale 2 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
3-9 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League Cup | 2024-12-03 | 2 Rochdale |
0 - 0
0 - 1
|
Manchester Utd - U21 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - nemzeti liga | 2024-11-26 | 1 Gateshead |
0 - 0
0 - 1
|
Rochdale 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-11-16 | Wealdstone |
0 - 0
2 - 0
|
Rochdale 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-11-09 | Rochdale |
1 - 1
2 - 1
|
Sutton Utd 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - National League Cup | 2024-11-05 | 2 Rochdale |
1 - 1
4 - 1
|
Blackburn - U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 5 (1-4) | ||
| Angol FA Kupa | 2024-11-02 | 2 Rochdale |
1 - 2
3 - 4
|
Bromley 3 1 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-10-26 | 2 Barnet |
2 - 0
2 - 1
|
Rochdale 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-10-22 | 2 Rochdale |
1 - 0
2 - 1
|
Halifax 1 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-10-19 | 2 Rochdale |
0 - 1
0 - 1
|
Southend 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Kupa - selejtező | 2024-10-12 | AFC Fylde |
0 - 0
1 - 4
|
Rochdale | W | +0.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - nemzeti liga | 2024-10-05 | 2 Ebbsfleet United |
0 - 2
2 - 2
|
Rochdale | D | +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-09-28 | 1 Rochdale |
1 - 0
1 - 0
|
Braintree Town 2 | W | -1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-09-24 | 1 Hartlepool |
0 - 1
0 - 3
|
Rochdale 1 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-09-21 | 2 Eastleigh |
2 - 1
4 - 2
|
Rochdale 4 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
1-10 (11) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-09-14 | 1 Rochdale |
0 - 1
1 - 2
|
Solihull Moors 2 | L | -0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-09-10 | 1 Rochdale |
2 - 0
3 - 1
|
Maidenhead Utd 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-09-07 | 3 Aldershot |
0 - 2
0 - 2
|
Rochdale 1 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-08-31 | 1 Rochdale |
1 - 0
3 - 0
|
Woking 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-08-26 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Rochdale 3 | W | 0.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - nemzeti liga | 2024-08-24 | Rochdale |
0 - 0
0 - 0
|
Forest Green 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Wolverhampton - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2025-02-07 | 3 Sunderland - U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Wolverhampton - U21 1 | L | -1.0 | Felett |
|
||||||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2025-02-03 | 3 Wolverhampton - U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Sunderland - U21 1 | D | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Anglia - National League Cup | 2025-01-28 | Altrincham |
0 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton - U21 2 1 | L | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2025-01-24 | 2 Wolverhampton - U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Manchester City - U21 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2025-01-20 | 2 Crystal Palace - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Wolverhampton - U21 1 | W | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2025-01-14 | 1 Wolverhampton - U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Sheff Utd - U21 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League Cup | 2024-12-18 | Forest Green |
0 - 0
0 - 2
|
Wolverhampton - U21 | W | -0.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-12-14 | 1 3 Aston Villa - U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Wolverhampton - U21 3 | W | -1.0 | Push |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Premier League International Cup | 2024-12-10 | 2 Wolverhampton - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Valencia - U21 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Premier League International Cup | 2024-12-04 | 2 Wolverhampton - U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Ajax - U21 1 | L | 0.0 | Push | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-11-30 | 1 4 Wolverhampton - U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Leicester - U21 1 | D | 0.0 | Alatt |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2024-11-25 | 1 Huddersfield - U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Wolverhampton - U21 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2024-11-12 | 4 Salford City |
2 - 1
3 - 2
|
Wolverhampton - U21 2 | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-8 (16) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 5 (2-3) |
| Anglia - National League Cup | 2024-11-06 | 1 Oldham |
2 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton - U21 1 | D | 0.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-11-02 | 2 Liverpool - U21 |
3 - 1
4 - 1
|
Wolverhampton - U21 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Premier League International Cup | 2024-10-29 | 3 Wolverhampton - U21 |
1 - 2
3 - 3
|
Dinamo Zagreb - U21 3 | D | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-10-25 | 2 Wolverhampton - U21 |
0 - 0
1 - 0
|
West Ham - U21 2 | W | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2024-10-21 | 1 3 Sunderland - U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton - U21 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2024-10-08 | Wrexham |
2 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton - U21 | L | -1.5, -2.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-10-04 | 1 Wolverhampton - U21 |
2 - 0
4 - 2
|
Everton - U21 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-09-30 | 1 Derby - U21 |
4 - 0
4 - 1
|
Wolverhampton - U21 2 | L | +0.5 | Felett |
|
9-9 (18) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 2 (0-2) | ||
| Premier League International Cup | 2024-09-27 | Wolverhampton - U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Monaco - U21 1 | D | 0.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-09-23 | Wolverhampton - U21 |
2 - 0
4 - 1
|
Leeds - U21 4 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2024-09-17 | 2 Sheff Utd - U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton - U21 1 1 | L | -1.0 | Alatt |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2024-09-12 | 1 Wolverhampton - U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Huddersfield - U21 1 | W | -0.5 | Felett |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2024-09-03 | 1 Port Vale |
0 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton - U21 2 | D | -2.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League 2 | 2024-08-31 | 2 Brighton - U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Wolverhampton - U21 5 | D | -1.0 | Alatt |
|
15-3 (18) | 10-3 (13) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-08-23 | 1 Wolverhampton - U21 |
0 - 0
1 - 3
|
Arsenal - U21 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-08-19 | Nottm Forest - U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton - U21 1 | L | -1.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2024-05-06 | 2 Sunderland - U21 |
0 - 1
4 - 1
|
Wolverhampton - U21 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.8 | 3.9 | 2 |
| Félidő | 3.2 | 2.5 | 2.5 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | Hazai@2 | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | Alatt@2 |
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 2 , Szöglet: 9 - 6
Szöglet: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 3.0, 3.5
Állás: 1 - 1 , Szöglet: 4 - 4 Félidő
Szöglet: , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Goal - Wolverhampton - U21 -
12' - 1st Corner - Rochdale -
19' - 2nd Corner - Rochdale -
23' - 3rd Corner - Rochdale - Race to 3 Corners - Rochdale
-
25' - 4th Corner - Rochdale -
28' - 5th Corner - Wolverhampton - U21 -
28' - 6th Corner - Wolverhampton - U21 -
32' - 7th Corner - Wolverhampton - U21 -
36' - 2nd Goal - Rochdale -
45+2' - 8th Corner - Wolverhampton - U21 -
1-1 score at the end of First Half -
56' - 9th Corner - Rochdale - Race to 5 Corners - Rochdale
-
61' - 10th Corner - Wolverhampton - U21 -
64' - 11th Corner - Rochdale -
67' - 3rd Goal - Rochdale -
67' - 1st Yellow Card - Rochdale -
69' - 12th Corner - Wolverhampton - U21 -
78' - 13th Corner - Rochdale - Race to 7 Corners - Rochdale
-
79' - 14th Corner - Rochdale -
88' - 2nd Yellow Card - Wolverhampton - U21 - Race to 9 Corners - Rochdale
-
90+3' - 15th Corner - Rochdale -
90+6' - 4th Goal - Wolverhampton - U21 -
2-2 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5
