K, Oct 21, 2025 · 20:00
LegrégebbiLegutóbbi
DWDWDL
2.00
3.40
3.60
LegutóbbiLegrégebbi
WLWDWW
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.25
Összes gól
Alatt 9.5
Összes szöglet
+0.5
Northampton
Reading vs Northampton Csapatprofil
Reading
LLWLDWDWDLLegutóbbiStabil+0.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukja3/10
Northampton
WWWLWWDWLWLegutóbbiJavul+0.8 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepHozza8/10
Utolsó
| Reading | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Northampton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Reading | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Northampton | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0, 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 9.5
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.18,
Szórás: 1.32, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 40%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Reading vs Northampton Gól-/szögletidő eloszlás
Reading vs Northampton Egymás elleni mérleg
Reading vs Northampton Teljes H2H megtekintése →| Reading Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-04-12 | 1 1 Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Reading | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-12-26 | Reading |
2 - 0
4 - 1
|
Northampton 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-03-29 | 1 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Northampton 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2023-10-03 | 1 Northampton |
2 - 0
3 - 1
|
Reading 3 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Reading Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-10-18 | 1 Cardiff |
0 - 1
2 - 1
|
Reading | L | -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-10-11 | 1 Exeter |
1 - 1
1 - 1
|
Reading 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2025-10-07 | 2 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Milton Keynes Dons 3 | W | -1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-10-04 | 2 Reading |
0 - 1
1 - 1
|
Mansfield 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2025-09-30 | 2 Reading |
0 - 1
3 - 1
|
West Ham - U21 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| England League 1 | 2025-09-27 | 1 Stockport |
1 - 0
1 - 1
|
Reading 1 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2025-09-23 | 1 Wrexham |
0 - 0
2 - 0
|
Reading | L | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2025-09-20 | 5 Reading |
1 - 0
2 - 1
|
Leyton Orient 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-09-13 | 3 Barnsley |
1 - 1
3 - 2
|
Reading 5 | L | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2025-09-02 | Swindon |
2 - 2
3 - 2
|
Reading 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| England League 1 | 2025-08-30 | 2 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Port Vale 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2025-08-26 | Reading |
1 - 1
2 - 1
|
AFC Wimbledon 1 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2025-08-23 | 1 Wycombe |
1 - 2
2 - 2
|
Reading 3 | D | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2025-08-20 | Bolton |
0 - 0
1 - 1
|
Reading 5 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-08-16 | 1 Reading |
0 - 1
1 - 2
|
AFC Wimbledon 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2025-08-12 | 2 Portsmouth |
0 - 2
1 - 2
|
Reading 2 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-08-09 | 4 Reading |
0 - 0
0 - 2
|
Huddersfield 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2025-08-02 | 1 Lincoln City |
1 - 0
2 - 0
|
Reading | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2025-07-26 | 1 Reading |
0 - 3
0 - 4
|
Portsmouth 1 | L | 0.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2025-07-19 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 2
|
Tottenham | L | +2.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
5-12 (17) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-12 | Gillingham |
0 - 0
0 - 0
|
Reading | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 8.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-05 | 1 Hungerford Town |
1 - 3
1 - 5
|
Reading | W | +1.0, +1.5 | Felett |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England League 1 | 2025-05-03 | 1 Reading |
0 - 0
2 - 4
|
Barnsley 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2025-04-26 | 1 Bristol Rovers |
0 - 0
0 - 2
|
Reading 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2025-04-21 | 1 Mansfield |
0 - 1
1 - 5
|
Reading 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-04-18 | 4 Reading |
0 - 0
0 - 1
|
Lincoln City 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-04-12 | 1 1 Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Reading | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2025-04-08 | 1 Shrewsbury |
0 - 1
1 - 3
|
Reading 3 | W | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-9 (19) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2025-04-05 | 3 Reading |
0 - 0
1 - 0
|
Wycombe 3 | W | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2025-04-01 | 1 Blackpool |
0 - 0
3 - 0
|
Reading | L | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Northampton Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-10-18 | 2 Doncaster |
1 - 0
1 - 2
|
Northampton 1 | W | -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-10-11 | 3 Northampton |
1 - 0
1 - 2
|
Rotherham 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2025-10-07 | 2 Walsall |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-10-04 | 2 Port Vale |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 1 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-09-27 | 2 Northampton |
0 - 0
2 - 0
|
Bolton 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Trophy | 2025-09-23 | Northampton |
3 - 0
3 - 0
|
Chelsea - U21 | W | -1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-09-20 | 1 Wycombe |
1 - 0
2 - 0
|
Northampton 1 | L | -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| England League 1 | 2025-09-13 | 1 Northampton |
0 - 0
1 - 0
|
Blackpool 1 | W | 0.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2025-08-30 | 5 Leyton Orient |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2025-08-23 | Northampton |
2 - 0
2 - 0
|
Exeter 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-08-19 | 3 Northampton |
0 - 1
0 - 1
|
Lincoln City 4 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-08-16 | 2 Stevenage |
0 - 0
2 - 0
|
Northampton | L | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2025-08-12 | 3 Northampton |
0 - 0
0 - 1
|
Southampton 4 | L | +1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-08-09 | 3 Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Bradford 5 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2025-08-02 | Wigan |
3 - 0
3 - 1
|
Northampton 2 | L | -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-26 | Northampton |
1 - 0
3 - 0
|
Birmingham | W | +0.5 | Felett | 8.0 | Felett |
|
13-2 (15) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-15 | Millwall |
2 - 0
3 - 0
|
Northampton | L | -1.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-12 | 1 Norwich |
2 - 1
3 - 1
|
Northampton | L | -1.0, -1.5 | Felett |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2025-07-05 | Brackley |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-05-03 | 1 Northampton |
1 - 0
1 - 1
|
Wigan 2 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Push |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-04-26 | 1 Crawley Town |
1 - 0
3 - 0
|
Northampton | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-04-21 | 3 Northampton |
2 - 0
4 - 1
|
Shrewsbury 2 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-04-18 | 5 Charlton |
1 - 1
2 - 1
|
Northampton 3 | L | -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-04-12 | 1 1 Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Reading | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2025-04-05 | 1 Peterborough |
0 - 3
0 - 4
|
Northampton 1 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2025-04-01 | 2 Northampton |
0 - 1
0 - 2
|
Rotherham 2 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-03-29 | 2 Cambridge Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Northampton | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2025-03-22 | 3 Northampton |
0 - 1
0 - 2
|
Blackpool 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2025-03-15 | 1 Northampton |
1 - 1
1 - 1
|
Birmingham 1 | D | +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-03-08 | 1 Leyton Orient |
0 - 2
1 - 2
|
Northampton | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2 | 3.4 | 3.6 |
| Félidő | 2.625 | 2.1 | 4.333 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.5) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 0 , Szöglet: 8 - 4
Szöglet: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Gólok: 2.0, 2.5
Állás: 0 - 0 , Szöglet: 4 - 3 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0
-
6' - 1st Corner - Northampton -
16' - 2nd Corner - Reading -
25' - 3rd Corner - Northampton - Race to 3 Corners - Northampton
-
26' - 4th Corner - Northampton -
36' - 5th Corner - Reading -
37' - 6th Corner - Reading - 38' ~ Substitution ~ Kyerewaa ~ Ritchie ~(Reading)
-
42' - 7th Corner - Reading -
0-0 score at the end of First Half -
55' - 1st Yellow Card - Reading - Race to 5 Corners - Reading
-
58' - 8th Corner - Reading - 64' ~ Substitution ~ Yiadom ~ Abrefa ~(Reading)
- 64' ~ Substitution ~ Doyle ~ Elliott ~(Reading)
-
65' - 1st Goal - Reading -
68' - 9th Corner - Reading -
69' - 10th Corner - Reading - Race to 7 Corners - Reading
- 72' ~ Substitution ~ Swyer ~ Jacobs ~(Northampton)
- 71' ~ Substitution ~ Wormleighton ~ Willis ~(Northampton)
- 74' ~ Substitution ~ Dorsett ~ Williams ~(Reading)
- 74' ~ Substitution ~ O'Mahony ~ Lane ~(Reading)
-
77' - 11th Corner - Reading -
87' - 2nd Yellow Card - Reading - 88' ~ Substitution ~ Perkins ~ Fornah ~(Northampton)
-
90' - 12th Corner - Northampton - 88' ~ Substitution ~ Edwards ~ Guinness-Walker ~(Northampton)
-
90+2' - 3rd Yellow Card - Reading -
1-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

