QPR - U21 vs Reading - U21 Csapatprofil
QPR - U21 vs Reading - U21 Mérkőzés tényei
6GY-1D-3V az utolsó 10 meccsen, 18 szerzett és 13 kapott góllal. Átlag gól: 1.8 mellette, 1.3 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 60%, gól Over 40%, szöglet Over 20%.
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 60%, gól Over 20%, szöglet Over 10%.
| QPR - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Reading - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| QPR - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Reading - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
QPR - U21 vs Reading - U21 Gól-/szögletidő eloszlás
QPR - U21 vs Reading - U21 Egymás elleni mérleg
QPR - U21 vs Reading - U21 Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| QPR - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-03 | 2 QPR - U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Coventry - U21 1 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-27 | 1 QPR - U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Birmingham - U21 1 | W | -1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-20 | 3 Watford - U21 |
1 - 0
1 - 0
|
QPR - U21 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-16 | 2 QPR - U21 |
2 - 1
4 - 2
|
Charlton - U21 1 1 | W | -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-07 | 1 1 QPR - U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Swansea - U21 2 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-03 | 2 Colchester - U21 |
0 - 3
2 - 3
|
QPR - U21 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
9-6 (15) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-27 | Ipswich - U21 |
0 - 3
0 - 3
|
QPR - U21 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2023-02-20 | 2 Fulham - U21 |
2 - 0
5 - 0
|
QPR - U21 4 | L | -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-13 | 3 QPR - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Bristol City - U21 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-07 | Millwall - U21 |
0 - 2
0 - 2
|
QPR - U21 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-01-31 | QPR - U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Cardiff - U21 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2023-01-27 | 2 QPR - U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Bournemouth - U21 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-7 (16) | 6-3 (9) | 5 (4-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-12-19 | 2 Bournemouth - U21 |
0 - 0
0 - 2
|
QPR - U21 3 | W | +0.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
4-9 (13) | 4-5 (9) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-12-09 | 1 Brighton - U21 |
0 - 0
0 - 0
|
QPR - U21 1 | D | 0.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-11-28 | 4 QPR - U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Derby - U21 4 | L | +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-11-14 | 1 4 QPR - U21 |
3 - 0
3 - 4
|
Brighton - U21 2 | L | +1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
2-16 (18) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-11-08 | 1 Swansea - U21 |
1 - 0
4 - 0
|
QPR - U21 1 | L | -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-28 | 1 2 QPR - U21 |
1 - 4
4 - 4
|
Ipswich - U21 1 | D | -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
14-7 (21) | 8-1 (9) | 6 (6-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-24 | 1 2 QPR - U21 |
1 - 1
2 - 4
|
Watford - U21 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-18 | 3 Bristol City - U21 |
3 - 1
3 - 2
|
QPR - U21 3 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-11 | 2 QPR - U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Millwall - U21 | L | 0.0 | Alatt |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-03 | 2 Charlton - U21 |
1 - 2
3 - 3
|
QPR - U21 1 | D | +0.5, +1.0 | Felett |
|
8-10 (18) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 5 (2-3) | ||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-09-26 | 1 Derby - U21 |
0 - 1
1 - 1
|
QPR - U21 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-23 | 2 QPR - U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Colchester - U21 2 | W | -1.5, -2.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-16 | Cardiff - U21 |
1 - 3
3 - 5
|
QPR - U21 1 | W | 0.0 | Felett |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-05 | 1 Crewe - U21 |
1 - 0
1 - 1
|
QPR - U21 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-30 | 2 QPR - U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Sheff Utd - U21 2 | L | 0.0 | Alatt |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-22 | Burnley - U21 |
0 - 1
0 - 3
|
QPR - U21 1 | W | 0.0 | Alatt |
|
12-2 (14) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-08 | 2 Peterborough - U21 |
1 - 1
2 - 2
|
QPR - U21 1 | D | 0.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-20 | Staines Town |
0 - 0
1 - 2
|
QPR - U21 | W | +0.5 | Push |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Reading - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-04 | Reading - U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Crewe - U21 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-17 | 1 Swansea - U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Reading - U21 1 | L | -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-14 | 1 Watford - U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Reading - U21 | D | +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-06 | 2 Reading - U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Cardiff - U21 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-27 | 2 Millwall - U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Reading - U21 3 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-10 | 1 Reading - U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Ipswich - U21 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-7 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2023-02-03 | Arsenal - U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Reading - U21 1 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-01-31 | 1 Bristol City - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Reading - U21 | W | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-01-23 | 1 Reading - U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Charlton - U21 | W | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-12-19 | 1 Reading - U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton - U21 3 | W | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-12-12 | 2 Reading - U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Sunderland - U21 | L | -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-11-25 | 3 Cardiff - U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Reading - U21 4 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-8 (14) | 4-7 (11) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-11-11 | Wolverhampton - U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Reading - U21 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-11-04 | 1 Ipswich - U21 |
1 - 3
2 - 7
|
Reading - U21 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-31 | 3 Reading - U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Swansea - U21 4 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-24 | 1 Charlton - U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Reading - U21 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-18 | 4 Colchester - U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Reading - U21 2 | D | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-10-14 | 1 4 Sunderland - U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Reading - U21 3 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 6 (3-3) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-10 | 1 Reading - U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Watford - U21 2 | W | -1.5 | Alatt |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-03 | 1 Cardiff - U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Reading - U21 1 | L | +0.5 | Alatt |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-26 | 1 Reading - U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Millwall - U21 1 | W | -1.5 | Alatt |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-17 | 1 Reading - U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Bristol City - U21 2 | L | +0.5 | Alatt |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-05 | 1 Hull - U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Reading - U21 2 | W | +0.5 | Alatt |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-30 | Reading - U21 |
3 - 0
4 - 1
|
Sheff Wed - U21 2 | W | -0.5 | Felett |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-08-26 | 3 Reading - U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Cardiff - U21 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-23 | 1 Coventry - U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Reading - U21 1 | L | -0.5,-1.0 | Alatt |
|
8-10 (18) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-15 | 1 Reading - U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Burnley - U21 2 | W | +0.5 | Alatt |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-09 | 2 Sheff Utd - U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Reading - U21 1 | L | -1.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-11-07 | 2 Gillingham |
4 - 1
7 - 5
|
Reading - U21 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2017-10-03 | 1 Southend |
1 - 0
1 - 0
|
Reading - U21 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.75 | 3.8 | 3.5 |
| Félidő | 2.3 | 2.5 | 3.6 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 1 , Szöglet: 3 - 2
Szöglet: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Gólok: 3.0, 3.5
Állás: 1 - 0 , Szöglet: 1 - 1 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - QPR - U21 -
34' - 2nd Corner - Reading - U21 - 39' - 1st Offside - QPR U21
-
41' - 1st Goal - QPR - U21 - 44' - 2nd Offside - Reading U21
-
1-0 score at the end of First Half -
51' - 3rd Corner - Reading - U21 -
57' - 2nd Goal - Reading - U21 -
60' - 4th Corner - QPR - U21 -
60' - 3rd Goal - QPR - U21 -
61' - 1st Yellow Card - QPR - U21 - 64' - 3rd Offside - QPR U21
-
64' - 2nd Yellow Card - QPR - U21 - 74' - 4th Offside - Reading U21
-
79' - 4th Goal - QPR - U21 - Race to 3 Corners - QPR - U21
-
84' - 5th Corner - QPR - U21 -
3-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

