PSV vs Heracles Csapatprofil
PSV vs Heracles Mérkőzés tényei
7GY-1D-2V az utolsó 10 meccsen, 21 szerzett és 9 kapott góllal. Átlag gól: 2.1 mellette, 0.9 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 20%, gól Over 10%, szöglet Over 60%.
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 19 szerzett és 23 kapott góllal. Átlag gól: 1.9 mellette, 2.3 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 60%, gól Over 40%, szöglet Over 40%.
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Heracles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Heracles | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
PSV vs Heracles Gól-/szögletidő eloszlás
PSV vs Heracles Egymás elleni mérleg
PSV vs Heracles Teljes H2H megtekintése →| PSV Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-15 | 2 4 Heracles |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 1 | W | +1.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2018-01-21 | Heracles |
0 - 1
1 - 2
|
PSV 2 | W | +1.5, +2.0 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2017-10-22 | 1 PSV |
1 - 0
3 - 0
|
Heracles 3 1 | W | -2.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2017-01-28 | Heracles |
0 - 0
1 - 2
|
PSV | W | +1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2016-10-15 | 1 PSV |
1 - 1
1 - 1
|
Heracles 1 | D | -2.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2016-02-20 | PSV |
2 - 0
2 - 0
|
Heracles | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
11-1 (12) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Holland Kupa | 2015-12-16 | 3 Heracles |
1 - 1
2 - 3
|
PSV 3 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2015-09-19 | 2 Heracles |
2 - 1
2 - 1
|
PSV 1 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2015-05-10 | PSV |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles 2 | W | -2.0, -2.5 | Alatt | 11.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2014-11-09 | 2 Heracles |
1 - 1
1 - 2
|
PSV | W | +1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 6 (2-4) |
| Hollandia - Eredivisie | 2014-02-14 | PSV |
1 - 1
2 - 1
|
Heracles | W |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| PSV Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-05-12 | 1 AZ |
0 - 0
1 - 0
|
PSV 1 | L | +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-25 | 1 Willem II |
0 - 2
0 - 3
|
PSV 1 | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-21 | PSV |
1 - 0
3 - 1
|
ADO Den Haag | W | -2.5, -3.0 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-14 | 2 PSV |
0 - 1
2 - 1
|
De Graafschap 1 | W | -2.5, -3.0 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-07 | 1 2 Vitesse |
1 - 1
3 - 3
|
PSV 3 | D | +0.5, +1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-04 | PSV |
1 - 0
4 - 0
|
PEC Zwolle | W | -2.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
12-3 (15) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-31 | 1 3 Ajax |
1 - 0
3 - 1
|
PSV 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-17 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
PSV | W | +1.5, +2.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-09 | 2 PSV |
1 - 0
2 - 0
|
NAC | W | -2.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-02 | Excelsior |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 1 | W | +2.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-24 | PSV |
0 - 0
1 - 1
|
Feyenoord 4 1 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-16 | 2 Heerenveen |
2 - 0
2 - 2
|
PSV | D | +1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-10 | 1 FC Utrecht |
2 - 0
2 - 2
|
PSV 1 | D | +1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-03 | 2 PSV |
1 - 0
5 - 0
|
Fortuna Sittard 3 1 | W | -2.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
10-6 (16) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-01-26 | 1 PSV |
2 - 1
2 - 1
|
FC Groningen 4 | W | -2.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-01-20 | 1 FC Emmen |
0 - 1
2 - 2
|
PSV 3 | D | +2.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-22 | 4 PSV |
1 - 1
3 - 1
|
AZ 5 | W | -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-15 | 2 4 Heracles |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 1 | W | +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2018-12-11 | 3 Inter Milan |
0 - 1
1 - 1
|
PSV 4 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-07 | 1 PSV |
2 - 0
6 - 0
|
Excelsior 3 | W | -3.0 | Felett | 11.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-02 | 2 Feyenoord |
2 - 0
2 - 1
|
PSV 2 | L | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2018-11-28 | 3 PSV |
0 - 0
1 - 2
|
Barcelona 2 | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-11-24 | PSV |
1 - 0
3 - 0
|
Heerenveen | W | -2.0, -2.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-11-10 | 1 De Graafschap |
1 - 2
1 - 4
|
PSV | W | +2.0, +2.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2018-11-06 | 2 Tottenham |
0 - 1
2 - 1
|
PSV 2 | L | -1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
16-6 (22) | 8-3 (11) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-11-03 | 2 PSV |
0 - 0
1 - 0
|
Vitesse 2 1 | W | -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Holland Kupa | 2018-10-30 | PSV |
1 - 1
2 - 2
|
RKC 1 | D | -2.5, -3.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-10-27 | 3 FC Groningen |
1 - 1
1 - 2
|
PSV | W | +1.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2018-10-24 | 3 PSV |
1 - 1
2 - 2
|
Tottenham 1 1 | D | +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-10-20 | 3 PSV |
4 - 0
6 - 0
|
FC Emmen 3 | W | -2.5, -3.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Heracles Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-05-12 | 1 Heracles |
1 - 2
4 - 5
|
Excelsior | L | -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-23 | 3 AZ |
1 - 1
2 - 1
|
Heracles 1 | L | -1.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-19 | Heracles |
1 - 1
2 - 1
|
Heerenveen | W | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-13 | 1 1 Feyenoord |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles 2 | L | -2.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-06 | 2 Heracles |
0 - 0
1 - 0
|
NAC 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2019-04-02 | 2 Heracles |
0 - 1
3 - 4
|
Willem II 2 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-30 | 2 De Graafschap |
1 - 0
1 - 2
|
Heracles 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-16 | 1 Heracles |
2 - 2
3 - 2
|
Vitesse 2 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-10 | 2 FC Emmen |
0 - 1
1 - 1
|
Heracles 2 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-03-02 | 1 2 Heracles |
0 - 1
1 - 5
|
FC Utrecht | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-22 | 2 VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Heracles 4 | W | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-16 | 3 Heracles |
1 - 0
6 - 0
|
Fortuna Sittard | W | -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-09 | 1 Heracles |
1 - 0
1 - 0
|
Ajax 1 | W | +2.0, +2.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
8-10 (18) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-02-03 | 3 ADO Den Haag |
0 - 0
2 - 0
|
Heracles 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-01-26 | 3 Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
PEC Zwolle 4 | L | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2019-01-19 | 2 FC Groningen |
1 - 0
3 - 0
|
Heracles 1 | L | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-22 | 2 Excelsior |
0 - 2
0 - 3
|
Heracles 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-15 | 2 4 Heracles |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 1 | L | +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-09 | 1 FC Utrecht |
3 - 0
3 - 1
|
Heracles 2 | L | -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-12-02 | Heracles |
1 - 0
4 - 1
|
VVV | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
14-1 (15) | 11-1 (12) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-11-24 | Fortuna Sittard |
2 - 0
3 - 0
|
Heracles | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-11-11 | 2 Heracles |
0 - 0
0 - 2
|
Feyenoord 1 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-11-03 | 1 NAC |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles 2 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Holland Kupa | 2018-10-31 | 2 Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
Vitesse | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-10-27 | 2 PEC Zwolle |
0 - 1
1 - 1
|
Heracles 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-10-21 | Heracles |
1 - 1
4 - 1
|
FC Groningen 2 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-10-07 | 1 Vitesse |
2 - 0
4 - 0
|
Heracles 3 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-09-30 | 2 Heracles |
2 - 0
2 - 1
|
FC Emmen 2 | W | -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Holland Kupa | 2018-09-25 | FC Den Bosch |
1 - 1
1 - 2
|
Heracles 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eredivisie | 2018-09-21 | 2 Heracles |
1 - 0
4 - 0
|
De Graafschap 1 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.143 | 7.5 | 17 |
| Félidő | 1.333 | 4 | 13 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-2.75) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-1.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (4.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (2.0) | Felett@2 | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 1 , Szöglet: 8 - 2
Szöglet: 10.5 , Hendikep: -2.5, -3.0 , Gólok: 4.0, 4.5
Állás: 1 - 1 , Szöglet: 4 - 1 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Gólok: 2.0
-
1' - 1st Goal - Heracles -
6' - 1st Corner - PSV -
15' - 1st Yellow Card - Heracles -
23' - 2nd Corner - PSV -
24' - 3rd Corner - Heracles -
30' - 4th Corner - PSV - Race to 3 Corners - PSV
-
31' - 5th Corner - PSV -
32' - 2nd Goal - PSV -
43' - 2nd Yellow Card - PSV - Score After First Half - 1-1
-
47' - 6th Corner - PSV - Race to 5 Corners - PSV
-
48' - 3rd Goal - PSV -
56' - 7th Corner - PSV - Race to 7 Corners - PSV
-
61' - 8th Corner - PSV - 60' Substitution - Duarte for Drost - Heracles
- 61' Substitution - Kuwas for Van der Water - Heracles
-
67' - 9th Corner - PSV - 73' Substitution - Hendrix for Gutierrez - PSV
- 74' Substitution - Peterson for Konings - Heracles
- 80' Substitution - Gakpo for Pereiro - PSV
-
89' - 4th Goal - PSV - 88' Substitution - Sainsbury for Schwaab - PSV
-
90+1' - 10th Corner - Heracles - Score After Full Time - 3-1
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

