Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.25
Összes gól
Alatt 10.5
Összes szöglet
+0.5
Genoa
Parma vs Genoa Csapatprofil
Parma
WWLDDLLWLLLegutóbbi
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukja3/8
Második félidős csapatLassan kezdGól az 1. félidőben 10 az utolsó 10 meccsből3 győzelem az utolsó 10 meccsből
Genoa
LDWDLegutóbbi
Felett 9.5 szögletFelett4/4
Felett 2.5 gólKiegyenlített2/4
Ázsiai hendikepHozza5/7
Elfárad a végén1 győzelem az utolsó 4 meccsből
Parma vs Genoa Mérkőzés tényei
Parma
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 20 szerzett és 19 kapott góllal. Átlag gól: 2.0 mellette, 1.9 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 37%, gól Over 60%, szöglet Over 40%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 10%1
Vereség 50%5
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 60%6
Érvénytelen 0%0
Alatt 40%4
Összes szöglet 10.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 37%3
Érvénytelen 0%0
Vereség 62%5
Genoa
3GY-4D-3V az utolsó 10 meccsen, 10 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 1.0 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 71%, gól Over 30%, szöglet Over 30%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 40%4
Vereség 30%3
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Összes szöglet 10.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 71%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 28%2
Utolsó
| Parma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Genoa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Parma | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Genoa | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0, 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 10.5
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 11,
Átl: 1.64,
Szórás: 1.43, Medián: 1,
Módusz: ,
Felett: 27%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Parma vs Genoa Gól-/szögletidő eloszlás
Parma vs Genoa Egymás elleni mérleg
Parma vs Genoa Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Parma Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Serie A | 2014-09-29 | 2 Udinese |
2 - 2
4 - 2
|
Parma 1 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-09-24 | 3 Parma |
0 - 1
1 - 2
|
Roma 3 | L | +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-09-21 | Chievo |
1 - 0
2 - 3
|
Parma | W | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-09-14 | 1 4 Parma |
1 - 3
4 - 5
|
AC Milan 2 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-08-31 | Cesena |
1 - 0
1 - 0
|
Parma | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-14 | Varese |
1 - 2
2 - 5
|
Parma | W | +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-09 | Aston Villa |
0 - 0
0 - 0
|
Parma | D | Alatt |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |||
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-04 | Salernitana |
0 - 0
0 - 2
|
Parma | W | +1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-07-28 | Parma |
0 - 1
0 - 2
|
Monaco | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-07-24 | Parma |
2 - 1
3 - 1
|
Renate | W | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Olaszország - Serie A | 2014-05-11 | Torino |
1 - 0
1 - 1
|
Parma | D |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| Olaszország - Serie A | 2014-04-13 | Bologna |
1 - 0
1 - 1
|
Parma | D |
|
6-9 (15) | 3-6 (9) | (-) | (-) | ||||
| Olaszország - Serie A | 2014-03-26 | Juventus |
2 - 0
2 - 1
|
Parma | L |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Olaszország - Serie A | 2014-03-09 | Parma |
1 - 0
1 - 0
|
Verona | W |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | (-) | (-) | ||||
| Olaszország - Serie A | 2014-03-02 | Sassuolo |
0 - 1
0 - 1
|
Parma | W |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Olaszország - Serie A | 2014-01-06 | Parma |
2 - 1
3 - 1
|
Torino | W |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Genoa Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Serie A | 2014-09-28 | 3 Genoa |
0 - 0
0 - 1
|
Sampdoria 4 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-09-24 | 2 Verona |
0 - 1
2 - 2
|
Genoa 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-09-21 | Genoa |
0 - 0
1 - 0
|
Lazio | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-09-14 | 1 Fiorentina |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 4 1 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie A | 2014-08-31 | Genoa |
1 - 1
1 - 2
|
Napoli | L | +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-17 | Espanyol |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa | D | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-13 | Pro Vercelli |
0 - 2
0 - 2
|
Genoa | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-09 | TSG Hoffenheim |
1 - 0
1 - 1
|
Genoa | D | Alatt |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | |||
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-02 | Bastia |
0 - 0
1 - 0
|
Genoa | L | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-07-30 | Savona |
0 - 2
1 - 3
|
Genoa | W | +1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Nemzetközi barátságos klubmérkőzések | 2014-07-23 | Al Hilal Riyadh |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa | D |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.9 | 3.4 | 4 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.5) | Hazai@2 | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes () | Felett@ | Alatt@ |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 2 , Szöglet: 6 - 3
Szöglet: 10.5 , Hendikep: -0.5 , Gólok: 2.0, 2.5
-
7' - 1st Corner - Genoa -
14' - 2nd Corner - Parma -
21' - 3rd Corner - Parma - Race to 3 Corners - Parma
-
22' - 4th Corner - Parma -
35' - 1st Yellow Card - Genoa -
40' - 5th Corner - Parma -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Genoa -
53' - 1st Goal - Genoa -
56' - Red Card - Genoa - Race to 5 Corners - Parma
-
59' - 7th Corner - Parma -
61' - 8th Corner - Genoa -
62' - 9th Corner - Parma -
66' - 2nd Goal - Parma -
75' - 2nd Yellow Card - Parma -
76' - 3rd Yellow Card - Genoa -
82' - 4th Yellow Card - Parma -
89' - 5th Yellow Card - Genoa -
90+3' - 3rd Goal - Genoa -
1-2 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

