Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 1.75
Összes gól
Alatt 8.5
Összes szöglet
+0.25
Getafe
Osasuna vs Getafe Csapatprofil
Osasuna
DLWLLLLLDWLegutóbbiRomlik-0.7 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 20
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Getafe
LLDWLWLWWLLegutóbbiJavul+0.6 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 23
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Utolsó
| Osasuna | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Getafe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Osasuna | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Getafe | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 1.5, 2.0
Szögletek eloszlásaVonal 8.5
Lapok eloszlásaVonal 5.5
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.15,
Szórás: 1.81, Medián: 2,
Módusz: 1,
Felett: 55%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Osasuna vs Getafe Gól-/szögletidő eloszlás
Osasuna vs Getafe Egymás elleni mérleg
Osasuna vs Getafe Teljes H2H megtekintése →| Osasuna Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-23 | 1 Getafe |
0 - 0
1 - 0
|
Osasuna 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2025-10-03 | 1 Osasuna |
1 - 1
2 - 1
|
Getafe 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.0 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2025-03-16 | 2 Osasuna |
1 - 0
1 - 2
|
Getafe 3 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2024-10-05 | 2 Getafe |
1 - 0
1 - 1
|
Osasuna 4 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2024-01-21 | 4 Osasuna |
2 - 0
3 - 2
|
Getafe 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2023-09-17 | 6 Getafe |
1 - 1
3 - 2
|
Osasuna 2 | L | 0.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2023-05-28 | 3 Getafe |
1 - 1
2 - 1
|
Osasuna 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2022-09-18 | 1 7 Osasuna |
0 - 1
0 - 2
|
Getafe 2 1 | L | -0.5, -1.0 | Push | 8.5 | Felett |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2022-05-11 | 2 Osasuna |
1 - 1
1 - 1
|
Getafe 4 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 8.0 | Felett |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2021-12-19 | 3 Getafe |
0 - 0
1 - 0
|
Osasuna 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2021-04-03 | 2 Osasuna |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2020-09-19 | 4 Getafe |
0 - 0
1 - 0
|
Osasuna 2 | L | -0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2020-07-05 | 5 Osasuna |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe 4 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2019-11-10 | 2 Getafe |
0 - 0
0 - 0
|
Osasuna 4 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 7-4 (11) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Osasuna Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Spanyolország - La Liga | 2026-08-27 | 1 Celta Vigo |
1 - 0
1 - 2
|
Osasuna 1 | W | -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2026-08-24 | 2 Osasuna |
0 - 0
0 - 0
|
Levante 1 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Nemzetközi barátságos klubmérkőzések | 2026-08-08 | 3 Osasuna |
0 - 1
0 - 2
|
Al Ain FC 3 | L | -1.0 | Alatt | 8.0 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-05 | 2 Napoli |
1 - 0
2 - 1
|
Osasuna | L | -0.5, -1.0 | Felett | 8.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-08-01 | 1 Norwich |
0 - 0
1 - 2
|
Osasuna 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-07-29 | Ipswich |
0 - 1
1 - 2
|
Osasuna | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-07-24 | 1 Osasuna |
0 - 0
2 - 0
|
Racing Santander 2 | W | -0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-23 | 1 Getafe |
0 - 0
1 - 0
|
Osasuna 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-17 | 1 Osasuna |
0 - 1
1 - 2
|
Espanyol 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-12 | 6 Osasuna |
0 - 1
1 - 2
|
Atletico Madrid 4 1 | L | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-08 | 2 Levante |
2 - 2
3 - 2
|
Osasuna 1 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
15-1 (16) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-02 | 1 Osasuna |
0 - 0
1 - 2
|
Barcelona 2 | L | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-26 | 2 Osasuna |
0 - 0
2 - 1
|
Sevilla 2 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-21 | 1 2 Athletic Bilbao |
1 - 0
1 - 0
|
Osasuna 2 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-12 | 3 Osasuna |
1 - 1
1 - 1
|
Real Betis 4 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-05 | 2 CD Alaves |
1 - 1
2 - 2
|
Osasuna 5 | D | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-21 | 2 Osasuna |
0 - 0
1 - 0
|
Girona 1 | W | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-15 | 3 Real Sociedad |
2 - 0
3 - 1
|
Osasuna | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-07 | 1 2 Osasuna |
0 - 1
2 - 2
|
Mallorca 5 1 | D | -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
8-0 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-01 | 3 Valencia |
0 - 0
1 - 0
|
Osasuna 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-02-21 | 2 Osasuna |
1 - 0
2 - 1
|
Real Madrid 4 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-02-13 | 2 Elche |
0 - 0
0 - 0
|
Osasuna 4 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
10-3 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-02-06 | 2 Celta Vigo |
0 - 1
1 - 2
|
Osasuna 2 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-31 | 2 Osasuna |
2 - 1
2 - 1
|
Villarreal 2 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-24 | 2 Rayo Vallecano |
0 - 1
1 - 3
|
Osasuna 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-17 | 1 1 Osasuna |
1 - 1
3 - 2
|
Real Oviedo 4 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - Copa del Rey | 2026-01-13 | 1 Real Sociedad |
0 - 2
2 - 2
|
Osasuna 3 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-10 | 1 2 Girona |
1 - 0
1 - 0
|
Osasuna 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-03 | 3 Osasuna |
1 - 0
1 - 1
|
Athletic Bilbao 3 | D | 0.0 | Push | 9.0 | Felett |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2025-12-20 | 2 Osasuna |
0 - 0
3 - 0
|
CD Alaves 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Getafe Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Konferencia Liga - selejtező | 2026-08-27 | 1 Partizan Belgrád |
0 - 0
2 - 1
|
Getafe 5 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2026-08-23 | 1 Getafe |
0 - 0
1 - 0
|
Racing Santander 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| UEFA Konferencia Liga - selejtező | 2026-08-20 | 1 3 Getafe |
1 - 1
3 - 1
|
Partizan Belgrád 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Spanyolország - La Liga | 2026-08-15 | 4 CD Alaves |
0 - 0
3 - 0
|
Getafe 3 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-06 | 1 Monaco |
0 - 0
1 - 0
|
Getafe 2 | L | -0.5 | Alatt | 8.0 |
|
|||||
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-07-22 | Tenerife |
1 - 0
1 - 2
|
Getafe 3 | W | +0.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-23 | 1 Getafe |
0 - 0
1 - 0
|
Osasuna 1 | W | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-17 | 2 Elche |
1 - 0
1 - 0
|
Getafe 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-13 | 3 Getafe |
2 - 0
3 - 1
|
Mallorca 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-10 | 2 2 Real Oviedo |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe 2 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-05-03 | 3 Getafe |
0 - 1
0 - 2
|
Rayo Vallecano 5 | L | -0.5 | Push | 9.0 | Alatt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-25 | 2 Getafe |
0 - 1
0 - 2
|
Barcelona 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-22 | 3 Real Sociedad |
0 - 1
0 - 1
|
Getafe 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-13 | 2 Levante |
0 - 0
1 - 0
|
Getafe 5 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-04-05 | 3 Getafe |
1 - 0
2 - 0
|
Athletic Bilbao 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-21 | 2 Espanyol |
0 - 2
1 - 2
|
Getafe 6 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
12-9 (21) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 4 (4-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-14 | 3 Atletico Madrid |
1 - 0
1 - 0
|
Getafe 3 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
10-3 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-08 | 3 Getafe |
2 - 0
2 - 0
|
Real Betis 2 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-03-02 | 1 4 Real Madrid |
0 - 1
0 - 1
|
Getafe 5 1 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-02-22 | 1 1 Getafe |
0 - 0
0 - 1
|
Sevilla 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-02-14 | 1 Getafe |
1 - 0
2 - 1
|
Villarreal 3 | W | 0.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-02-08 | 2 CD Alaves |
0 - 0
0 - 2
|
Getafe 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-02-01 | 1 Getafe |
0 - 0
0 - 0
|
Celta Vigo 2 | D | 0.0 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-26 | 5 Girona |
0 - 0
1 - 1
|
Getafe 3 | D | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-18 | 2 Getafe |
0 - 0
0 - 1
|
Valencia 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-09 | 2 Getafe |
0 - 1
1 - 2
|
Real Sociedad 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2026-01-02 | 3 Rayo Vallecano |
1 - 0
1 - 1
|
Getafe 4 | D | -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanyolország - La Liga | 2025-12-21 | Real Betis |
1 - 0
4 - 0
|
Getafe 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 4 (2-2) |
| Spanyolország - Copa del Rey | 2025-12-18 | 4 Burgos |
1 - 1
3 - 1
|
Getafe 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Spanyolország - La Liga | 2025-12-13 | 5 Getafe |
0 - 0
0 - 1
|
Espanyol 1 | L | 0.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.15 | 2.9 | 4.1 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (8.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (1.75) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 0 , Szöglet: 1 - 3
Szöglet: 8.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.5, 2.0
Állás: 1 - 0 , Szöglet: 1 - 2 Félidő
Szöglet: 4.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 0.5, 1.0
- 2' - 1st Shot Off Target - Arguibide (Osasuna)]
- 5' - 2nd Shot Off Target - Oroz (Osasuna)]
- 8' - 3rd Shot Off Target - Terrats (Getafe)]
- 10' - 4th Shot Off Target - Satriano (Getafe)]
-
17' - 1st Yellow Card - Osasuna - 21' - 5th Shot Off Target - Terrats (Getafe)]
- 27' - 6th Shot Off Target - Garcia (Getafe)]
-
33' - 1st Corner - Getafe - 33' - 7th Shot Off Target - Mangala (Getafe)]
-
40' - 2nd Corner - Getafe - 40' - 8th Shot Off Target - Mojica (Getafe)]
- 40' ~ Substitution ~ Boyomo ~ Herrando ~(Osasuna)
-
42' - 3rd Corner - Osasuna -
45+2' - 1st Goal - Osasuna - 45+2' - 1st Shot On Target - Budimir (Osasuna)]
-
45+4' - 2nd Yellow Card - Getafe - Race to 3 Corners - Getafe
-
1-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Dubasin ~ Ruben Garcia ~(Osasuna)
- 52' - 1st Offside - Getafe
- Race to 3 Corners - Getafe
-
57' - 4th Corner - Getafe -
59' - 3rd Yellow Card - Getafe -
61' - 4th Yellow Card - Getafe - 61' - 2nd Shot On Target - Dubasin (Osasuna)]
-
65' - 5th Yellow Card - Getafe - 65' ~ Substitution ~ Risco ~ Garcia ~(Getafe)
-
67' - 6th Yellow Card - Osasuna - 69' - 3rd Shot On Target - Terrats (Getafe)]
- 69' - 9th Shot Off Target - Satriano (Getafe)]
- 71' ~ Substitution ~ Garcia ~ Oroz ~(Osasuna)
- 71' ~ Substitution ~ Torro ~ Munoz ~(Osasuna)
- 74' - 2nd Offside - Osasuna
- 76' ~ Substitution ~ Gudelj ~ Serrano ~(Getafe)
- 77' - 10th Shot Off Target - Bretones (Osasuna)]
- 77' - 11th Shot Off Target - Dubasin (Osasuna)]
- 77' ~ Substitution ~ Barja ~ Moi Gomez ~(Osasuna)
- 78' - 12th Shot Off Target - Terrats (Getafe)]
- 80' - 13th Shot Off Target - Satriano (Getafe)]
-
80' - 7th Yellow Card - Osasuna - 82' - 14th Shot Off Target - Barja (Osasuna)]
- 86' - 15th Shot Off Target - Garcia (Osasuna)]
- 86' - 16th Shot Off Target - Garcia (Osasuna)]
- 86' - 17th Shot Off Target - Moncayola (Osasuna)]
- 86' ~ Substitution ~ Borja Mayoral ~ Satriano ~(Getafe)
- 88' - 18th Shot Off Target - Gudelj (Getafe)]
-
90+3' - 8th Yellow Card - Osasuna -
90+5' - 9th Yellow Card - Osasuna -
1-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

