North District - U22 vs Eastern District - U22 Csapatprofil
North District - U22 vs Eastern District - U22 Mérkőzés tényei
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 27 szerzett és 19 kapott góllal. Átlag gól: 2.7 mellette, 1.9 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 60%, szöglet Over 40%.
4GY-3D-3V az utolsó 10 meccsen, 12 szerzett és 13 kapott góllal. Átlag gól: 1.2 mellette, 1.3 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 30%, szöglet Over 30%.
| North District - U22 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Eastern District - U22 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| North District - U22 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Eastern District - U22 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
North District - U22 vs Eastern District - U22 Gól-/szögletidő eloszlás
North District - U22 vs Eastern District - U22 Egymás elleni mérleg
North District - U22 vs Eastern District - U22 Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| North District - U22 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hongkong - U22-es liga | 2026-02-02 | 1 Kowloon City - U22 |
1 - 2
2 - 8
|
North District - U22 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2026-01-18 | 1 North District - U22 |
1 - 1
6 - 1
|
Lee Man FC - U22 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
||||||
| Hongkong - U22-es liga | 2026-01-14 | 1 6 Tai Po - U22 |
1 - 0
2 - 0
|
North District - U22 2 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2025-12-22 | Lee Man FC - U22 |
0 - 2
1 - 3
|
North District - U22 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2025-12-08 | 2 North District - U22 |
1 - 1
1 - 2
|
Kitchee - U22 | L | +2.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2025-11-24 | 2 North District - U22 |
0 - 1
0 - 1
|
Hong Kong FC - U22 3 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-11-19 | 1 North District - U22 |
1 - 3
2 - 3
|
Tai Po - U22 3 | L | +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-11-03 | 2 North District - U22 |
2 - 2
3 - 3
|
Kowloon City - U22 2 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-10-22 | HK Rangers FC - U22 |
1 - 1
2 - 1
|
North District - U22 2 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-10-08 | 1 North District - U22 |
2 - 1
3 - 2
|
Eastern Football Team - U22 2 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hongkong - U22-es kupa | 2025-05-14 | 1 Southern District - U22 |
0 - 1
1 - 1
|
North District - U22 2 | D | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Hongkong - U22-es kupa | 2025-05-07 | 4 Tai Po - U22 |
1 - 1
2 - 2
|
North District - U22 3 | D | -2.0, -2.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-03-26 | North District - U22 |
1 - 1
3 - 1
|
Lee Man FC - U22 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-03-11 | 1 Tai Po - U22 |
2 - 1
6 - 1
|
North District - U22 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
13-6 (19) | 7-4 (11) | 6 (4-2) | 1 (1-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-03-05 | Hong Kong FC - U22 |
4 - 0
5 - 0
|
North District - U22 2 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
11-4 (15) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-02-19 | 1 North District - U22 |
0 - 0
0 - 2
|
Southern District - U22 1 | L | +1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-01-15 | Eastern Football Team - U22 |
1 - 2
1 - 2
|
North District - U22 1 | W | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-01-08 | 2 North District - U22 |
0 - 0
1 - 2
|
Tai Po - U22 | L | +1.0 | Alatt |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Hongkong - U22-es liga | 2024-12-18 | Lee Man FC - U22 |
0 - 1
0 - 4
|
North District - U22 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2024-12-04 | 3 North District - U22 |
0 - 2
1 - 5
|
HK Rangers FC - U22 2 | L | +1.0, +1.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Hongkong - U22-es liga | 2024-11-27 | 1 Southern District - U22 |
1 - 1
4 - 1
|
North District - U22 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hongkong - U22-es liga | 2024-11-20 | 2 North District - U22 |
2 - 2
3 - 3
|
Hong Kong FC - U22 1 | D | +1.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Hongkong - U22-es liga | 2024-11-06 | 1 North District - U22 |
1 - 2
3 - 2
|
Kitchee - U22 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Eastern District - U22 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hongkong - U22-es liga | 2026-02-04 | 2 Tai Po - U22 |
0 - 1
0 - 1
|
Eastern District - U22 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2026-01-28 | 2 Kitchee - U22 |
0 - 1
0 - 1
|
Eastern District - U22 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2026-01-21 | Eastern District - U22 |
0 - 0
2 - 3
|
Tai Po - U22 3 | L | +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2026-01-07 | 2 Kowloon City - U22 |
2 - 1
2 - 2
|
Eastern District - U22 1 | D | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2025-12-17 | 1 Eastern District - U22 |
0 - 0
1 - 0
|
Eastern Football Team - U22 2 | W | -0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Hongkong - U22-es liga | 2025-11-24 | 2 HK Rangers FC - U22 |
0 - 1
2 - 2
|
Eastern District - U22 1 | D | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-11-03 | 2 Eastern District - U22 |
0 - 2
0 - 3
|
Kitchee - U22 3 | L | +1.0 | Push | 10.0 | Alatt |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-10-20 | 1 Southern District - U22 |
0 - 1
0 - 1
|
Eastern District - U22 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-2 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Hongkong - U22-es liga | 2025-10-07 | 2 Hong Kong FC - U22 |
1 - 1
2 - 1
|
Eastern District - U22 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Hongkong - U22-es liga | 2025-10-01 | 2 Eastern District - U22 |
0 - 1
1 - 1
|
Kowloon City - U22 | D | -0.5 | Alatt |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.6 | 4.1 | 2.05 |
| Félidő | 3 | 2.625 | 2.5 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 0 , Szöglet: 4 - 1
Szöglet: 9.0 , Hendikep: 0.0,+0.5 , Gólok: 3.5
Állás: 1 - 0 , Szöglet: 2 - 0 Félidő
Szöglet: , Hendikep: , Gólok:
-
20' - 1st Corner - North District - U22 -
20' - 1st Goal - North District - U22 -
35' - 1st Yellow Card - North District - U22 -
42' - 2nd Corner - North District - U22 -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 2nd Yellow Card - Eastern District - U22 -
52' - 3rd Yellow Card - Eastern District - U22 -
53' - 3rd Corner - North District - U22 - Race to 3 Corners - North District - U22
-
67' - 4th Corner - North District - U22 -
70' - 4th Yellow Card - Eastern District - U22 -
75' - 5th Corner - Eastern District - U22 -
79' - 5th Yellow Card - Eastern District - U22 -
90' - 6th Yellow Card - North District - U22 -
1-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

