Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.75
Összes gól
–
Összes szöglet
+0.25
Everton
Newcastle vs Everton Csapatprofil
65Összesen
NewcastleAnglia - Premier Liga · Erősség a liga 23 csapatához képest, elmúlt 365 nap
ErősségSzerzett szögletekGyengeség2. félidő
LDWWDWLWLLLegutóbbiStabil-0.1 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 19
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepElbukja2/10
72Összesen
EvertonAnglia - Premier Liga · Erősség a liga 23 csapatához képest, elmúlt 365 nap
ErősségIdegenbeli formaGyengeségTámadás
LWWDDDWWDLLegutóbbiStabil+0.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 18
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Fordító csapat4 győzelem az utolsó 10 meccsből
Newcastle vs Everton Mérkőzés tényei
Newcastle
4GY-3D-3V az utolsó 10 meccsen, 15 szerzett és 17 kapott góllal. Átlag gól: 1.5 mellette, 1.7 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 20%, gól Over 60%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 30%3
Vereség 30%3
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 60%6
Érvénytelen 0%0
Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 20%2
Érvénytelen 10%1
Vereség 70%7
Everton
4GY-5D-1V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 60%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 50%5
Vereség 10%1
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 60%6
Érvénytelen 0%0
Vereség 40%4
Utolsó
| Newcastle | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Everton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Newcastle | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Everton | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5, 3.0
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.58,
Szórás: 1.50, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 48%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Newcastle vs Everton Gól-/szögletidő eloszlás
Newcastle vs Everton Egymás elleni mérleg
Newcastle vs Everton Teljes H2H megtekintése →| Newcastle Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-12 | 1 Everton |
2 - 0
3 - 1
|
Newcastle | L | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-02-28 | 3 Newcastle |
1 - 2
2 - 3
|
Everton 3 | L | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2025-11-29 | Everton |
0 - 3
1 - 4
|
Newcastle | W | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2025-05-25 | 1 Newcastle |
0 - 0
0 - 1
|
Everton 4 | L | -1.5, -2.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2024-10-05 | 1 Everton |
0 - 0
0 - 0
|
Newcastle 2 | D | +0.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2024-04-02 | Newcastle |
1 - 0
1 - 1
|
Everton 3 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-12-07 | 3 Everton |
0 - 0
3 - 0
|
Newcastle | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2023-04-27 | 2 Everton |
0 - 1
1 - 4
|
Newcastle 1 | W | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
3-14 (17) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2022-10-19 | 2 Newcastle |
1 - 0
1 - 0
|
Everton 4 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2022-03-17 | 1 2 Everton |
0 - 0
1 - 0
|
Newcastle 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2021-01-30 | 3 Everton |
0 - 0
0 - 2
|
Newcastle 4 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-12 (19) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2020-11-01 | 2 Newcastle |
0 - 0
2 - 1
|
Everton 4 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2020-01-21 | 1 Everton |
1 - 0
2 - 2
|
Newcastle 1 | D | -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2019-12-28 | 2 Newcastle |
0 - 1
1 - 2
|
Everton 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2019-03-09 | 3 Newcastle |
0 - 2
3 - 2
|
Everton 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
8-2 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Newcastle Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier Liga | 2026-10-17 | 6 Newcastle |
0 - 1
0 - 1
|
Aston Villa 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-10-12 | 1 Coventry |
1 - 0
4 - 1
|
Newcastle 1 | L | +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-09-19 | 1 Newcastle |
2 - 0
2 - 1
|
Hull 5 | W | -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-09-14 | 1 Leeds |
3 - 0
4 - 1
|
Newcastle 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2026-09-08 | 2 Millwall |
0 - 0
0 - 1
|
Newcastle 1 | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-09-05 | 2 Newcastle |
1 - 2
2 - 2
|
Bournemouth 3 | D | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-08-29 | 1 Tottenham |
0 - 0
0 - 2
|
Newcastle 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
9-7 (16) | 6-5 (11) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2026-08-26 | 3 Newcastle |
1 - 1
3 - 2
|
West Brom 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-08-23 | 5 Newcastle |
1 - 0
2 - 2
|
Liverpool 3 | D | +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-16 | Newcastle |
1 - 0
1 - 1
|
Strasbourg | D | -1.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-15 | Newcastle |
1 - 1
1 - 2
|
Bayer Leverkusen 1 | L | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-12 | 1 Everton |
2 - 0
3 - 1
|
Newcastle | L | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-08 | 1 Valencia |
1 - 0
1 - 2
|
Newcastle 1 | W | 0.0, +0.5 | Push | 8.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-07-29 | Bristol City |
2 - 0
4 - 1
|
Newcastle | L | +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
1-17 (18) | 1-10 (11) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-07-25 | 1 Gateshead |
1 - 0
1 - 1
|
Newcastle | D | +2.5, +3.0 | Alatt |
|
0-12 (12) | 0-9 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-24 | 2 Fulham |
1 - 0
2 - 0
|
Newcastle 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-17 | 1 Newcastle |
2 - 0
3 - 1
|
West Ham 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-10 | 2 Nottm Forest |
0 - 0
1 - 1
|
Newcastle | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-02 | 3 Newcastle |
2 - 0
3 - 1
|
Brighton 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-04-25 | 2 Arsenal |
1 - 0
1 - 0
|
Newcastle 2 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-04-18 | 2 Newcastle |
0 - 1
1 - 2
|
Bournemouth 4 | L | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-04-12 | Crystal Palace |
0 - 1
2 - 1
|
Newcastle 3 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-03-22 | 1 Newcastle |
1 - 0
1 - 2
|
Sunderland 6 | L | -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2026-03-18 | 1 Barcelona |
3 - 2
7 - 2
|
Newcastle 3 | L | -1.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-03-14 | 2 Chelsea |
0 - 1
0 - 1
|
Newcastle 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2026-03-10 | 2 Newcastle |
0 - 0
1 - 1
|
Barcelona 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Angol FA Kupa | 2026-03-07 | 2 Newcastle |
1 - 1
1 - 3
|
Man City | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-03-04 | 1 3 Newcastle |
1 - 1
2 - 1
|
Man Utd 3 | W | 0.0 | Push | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-02-28 | 3 Newcastle |
1 - 2
2 - 3
|
Everton 3 | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2026-02-24 | Newcastle |
2 - 0
3 - 2
|
FK Qarabag 1 | W | -2.0, -2.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Everton Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier Liga | 2026-10-17 | 3 Everton |
0 - 0
0 - 2
|
Chelsea 4 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-10-11 | 2 Hull |
0 - 0
2 - 2
|
Everton | D | +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-09-19 | 2 Everton |
1 - 0
1 - 0
|
Ipswich 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2026-09-16 | 1 Everton |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton 2 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-09-12 | Tottenham |
0 - 0
0 - 0
|
Everton 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2026-09-06 | 3 Everton |
0 - 0
2 - 2
|
Man Utd 3 | D | +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-08-29 | 3 Bournemouth |
1 - 0
1 - 1
|
Everton 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-7 (17) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2026-08-26 | Preston |
0 - 1
0 - 4
|
Everton | W | +1.0, +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-08-22 | Everton |
1 - 0
2 - 0
|
Crystal Palace 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-15 | Everton |
1 - 0
1 - 1
|
Lille | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
9-7 (16) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-12 | 1 Everton |
2 - 0
3 - 1
|
Newcastle | W | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-08 | VfB Stuttgart |
1 - 0
3 - 1
|
Everton | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-08-01 | Hamburg |
0 - 1
1 - 2
|
Everton 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-07-28 | Stoke |
0 - 0
1 - 0
|
Everton | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-07-25 | 1 Bolton |
0 - 0
0 - 0
|
Everton | D | +0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2026-07-18 | Dundee |
0 - 1
0 - 4
|
Everton | W | +1.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-24 | 3 Tottenham |
1 - 0
1 - 0
|
Everton 2 | L | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-17 | 3 Everton |
1 - 0
1 - 3
|
Sunderland | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-10 | Crystal Palace |
1 - 1
2 - 2
|
Everton 2 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-10 (15) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-05-04 | 4 Everton |
0 - 1
3 - 3
|
Man City 1 | D | +1.0, +1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-04-25 | 3 West Ham |
0 - 0
2 - 1
|
Everton 4 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-04-19 | 1 Everton |
0 - 1
1 - 2
|
Liverpool | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-04-11 | Brentford |
1 - 1
2 - 2
|
Everton 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-03-21 | Everton |
1 - 0
3 - 0
|
Chelsea 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-03-14 | Arsenal |
0 - 0
2 - 0
|
Everton | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-03-03 | Everton |
1 - 0
2 - 0
|
Burnley 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-02-28 | 3 Newcastle |
1 - 2
2 - 3
|
Everton 3 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-02-23 | 2 Everton |
0 - 0
0 - 1
|
Man Utd 3 | L | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-1 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-02-10 | 1 1 Everton |
1 - 0
1 - 2
|
Bournemouth 3 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2026-02-07 | 1 Fulham |
1 - 0
1 - 2
|
Everton 5 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.1 | 3.5 | 3.2 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 2.5, 3.0
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

