NEC vs Excelsior Csapatprofil
NEC vs Excelsior Mérkőzés tényei
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 14 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.4 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 30%, gól Over 30%, szöglet Over 40%.
3GY-1D-6V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 50%, gól Over 40%, szöglet Over 60%.
| NEC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Excelsior | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| NEC | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Excelsior | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
NEC vs Excelsior Gól-/szögletidő eloszlás
NEC vs Excelsior Egymás elleni mérleg
NEC vs Excelsior Teljes H2H megtekintése →| NEC Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2019-12-06 | Excelsior |
0 - 0
2 - 1
|
NEC | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Holland Kupa | 2019-10-29 | 2 Excelsior |
0 - 1
2 - 2
|
NEC 1 | D | -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Holland Kupa | 2018-09-25 | 1 1 Excelsior |
2 - 1
2 - 2
|
NEC 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Hollandia - Eredivisie | 2017-04-22 | 3 NEC |
0 - 0
0 - 1
|
Excelsior 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2016-12-18 | 1 Excelsior |
1 - 1
2 - 2
|
NEC 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eredivisie | 2016-02-26 | 2 Excelsior |
1 - 0
2 - 0
|
NEC 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eredivisie | 2015-08-12 | NEC |
0 - 0
1 - 0
|
Excelsior 2 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-7 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| NEC Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2021-01-03 | 3 Telstar |
3 - 0
5 - 2
|
NEC | L | +0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-12-19 | NEC |
0 - 1
0 - 1
|
Top Oss | L | -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-12-12 | 3 FC Dordrecht |
0 - 2
1 - 2
|
NEC 4 | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-12-06 | 3 FC Den Bosch |
2 - 2
2 - 2
|
NEC 2 | D | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-11-30 | 2 NEC |
1 - 1
2 - 1
|
Maastricht 1 | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-11-23 | 4 AZ - tartalék |
0 - 2
0 - 3
|
NEC 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-11-06 | NEC |
1 - 1
2 - 2
|
Helmond Sport 6 | D | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
9-11 (20) | 3-6 (9) | 6 (3-3) | 3 (2-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-30 | 3 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
NEC 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-23 | NEC |
1 - 0
2 - 1
|
Go Ahead Eagles 1 | W | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-20 | 3 PSV - tartalék |
1 - 0
1 - 1
|
NEC 3 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-16 | 1 2 FC Utrecht - tartalék |
1 - 1
1 - 4
|
NEC 3 | W | +0.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-03 | NEC |
2 - 0
6 - 0
|
FC Eindhoven 2 1 | W | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
12-6 (18) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-27 | 3 De Graafschap |
0 - 0
2 - 0
|
NEC 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-20 | NEC |
0 - 0
0 - 1
|
Almere City FC 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-15 | FC Volendam |
0 - 2
1 - 3
|
NEC | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-11 | NEC |
1 - 0
2 - 1
|
Ajax - tartalék 3 | W | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-08-28 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
2 - 0
|
NEC 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
11-6 (17) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-08-22 | NEC |
2 - 1
2 - 1
|
RKC 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-08-18 | NEC |
1 - 0
4 - 0
|
Top Oss 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-08-15 | 1 SV Straelen |
0 - 0
3 - 0
|
NEC | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-08-11 | VV UNA |
0 - 0
1 - 3
|
NEC 1 | W | +2.0, +2.5 | Push |
|
3-12 (15) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-08-04 | De Treffers |
0 - 0
0 - 2
|
NEC | W | +2.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-03-09 | 1 FC Utrecht - tartalék |
1 - 1
1 - 2
|
NEC 1 | W | +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-28 | 3 NEC |
0 - 0
1 - 1
|
NAC 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-21 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
2 - 1
|
NEC 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-14 | NEC |
1 - 0
2 - 0
|
Helmond Sport 1 | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-07 | 1 Telstar |
1 - 4
1 - 7
|
NEC 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-01-31 | NEC |
0 - 0
0 - 2
|
Cambuur Leeuwarden 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-01-24 | 5 NEC |
0 - 1
3 - 3
|
Ajax - tartalék 1 | D | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-01-17 | 2 Maastricht |
0 - 0
0 - 0
|
NEC 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 11.5 | Felett |
|
4-13 (17) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Excelsior Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2021-01-03 | Excelsior |
0 - 2
0 - 3
|
NAC 2 | L | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-12-20 | 2 Excelsior |
0 - 1
0 - 1
|
Cambuur Leeuwarden 1 | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Holland Kupa | 2020-12-15 | 3 Excelsior |
0 - 0
2 - 0
|
PEC Zwolle | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-12-11 | 2 FC Utrecht - tartalék |
2 - 0
3 - 2
|
Excelsior 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-12-07 | Excelsior |
2 - 2
2 - 3
|
FC Volendam 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-11-28 | 3 Roda JC |
1 - 1
3 - 1
|
Excelsior 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-11-13 | 3 Helmond Sport |
1 - 0
2 - 1
|
Excelsior | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-31 | 2 Go Ahead Eagles |
0 - 0
0 - 0
|
Excelsior 1 | D | -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Holland Kupa | 2020-10-26 | 1 Excelsior |
2 - 0
4 - 0
|
Helmond Sport 2 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-23 | 1 2 FC Den Bosch |
0 - 0
0 - 1
|
Excelsior 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-16 | Excelsior |
0 - 0
2 - 0
|
Maastricht 1 | W | -1.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-09 | 2 FC Eindhoven |
0 - 0
1 - 1
|
Excelsior 1 1 | D | +1.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-10-05 | 1 2 Excelsior |
1 - 1
1 - 2
|
De Graafschap 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-28 | 1 Ajax - tartalék |
0 - 0
3 - 0
|
Excelsior 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-22 | 1 Excelsior |
0 - 0
1 - 2
|
Telstar | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-11 | 1 FC Dordrecht |
1 - 2
1 - 3
|
Excelsior 1 | W | +1.0, +1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-12 (17) | 2-9 (11) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-09-06 | 1 Excelsior |
3 - 4
4 - 6
|
Almere City FC 3 | L | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-08-29 | 2 PSV - tartalék |
0 - 2
1 - 6
|
Excelsior 2 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-08-19 | Excelsior |
1 - 1
2 - 1
|
Helmond Sport | W | -2.0, -2.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-07-17 | Genk |
2 - 0
4 - 1
|
Excelsior 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-03-06 | Excelsior |
0 - 0
3 - 0
|
Maastricht 2 | W | -1.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
6-12 (18) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-28 | 2 FC Eindhoven |
1 - 0
3 - 1
|
Excelsior | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-12 (17) | 2-8 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-21 | 1 Excelsior |
2 - 0
6 - 4
|
FC Den Bosch 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-14 | 1 Excelsior |
0 - 1
3 - 3
|
AZ - tartalék | D | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-02-07 | 2 Helmond Sport |
0 - 1
1 - 4
|
Excelsior 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-01-31 | Excelsior |
1 - 0
2 - 2
|
NAC 1 | D | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-01-27 | 2 PSV - tartalék |
0 - 1
2 - 1
|
Excelsior 1 1 | L | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
3-9 (12) | 1-7 (8) | 6 (1-5) | 3 (1-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-01-17 | 1 Excelsior |
0 - 1
3 - 3
|
Telstar 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2020-01-10 | 2 FC Dordrecht |
0 - 1
1 - 1
|
Excelsior 4 | D | +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2019-12-22 | 5 Excelsior |
0 - 2
1 - 3
|
Cambuur Leeuwarden 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.909 | 4 | 3.4 |
| Félidő | 2.5 | 2.4 | 3.6 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.5) | Hazai@2 | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.0) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 2 , Szöglet: 6 - 3
Szöglet: 10.5 , Hendikep: -0.5 , Gólok: 3.0
Állás: 0 - 2 , Szöglet: 2 - 3 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Excelsior -
14' - 1st Goal - Excelsior -
17' - 2nd Corner - Excelsior -
17' - 2nd Goal - Excelsior - Race to 3 Corners - Excelsior
-
22' - 3rd Corner - Excelsior -
28' - 1st Yellow Card - NEC -
32' - 4th Corner - NEC -
33' - 5th Corner - NEC -
42' - 2nd Yellow Card - NEC -
0-2 score at the end of First Half -
49' - 3rd Yellow Card - Excelsior -
50' - 3rd Goal - NEC -
71' - 4th Yellow Card - NEC -
73' - 6th Corner - NEC -
76' - Red Card - Excelsior -
79' - 4th Goal - NEC -
81' - 7th Corner - NEC - Race to 5 Corners - NEC
-
83' - 8th Corner - NEC -
85' - 5th Goal - NEC -
90+1' - 9th Corner - NEC -
90+4' - 5th Yellow Card - Excelsior -
90+5' - 6th Yellow Card - NEC -
3-2 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

