Millwall - U21 vs Crewe - U21 Csapatprofil
Millwall - U21 vs Crewe - U21 Mérkőzés tényei
6GY-4D-0V az utolsó 10 meccsen, 27 szerzett és 13 kapott góllal. Átlag gól: 2.7 mellette, 1.3 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 80%, gól Over 40%, szöglet Over 30%.
1GY-3D-6V az utolsó 10 meccsen, 10 szerzett és 23 kapott góllal. Átlag gól: 1.0 mellette, 2.3 ellene. Győzelem 10%, AH győzelem 30%, gól Over 30%, szöglet Over 50%.
| Millwall - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Crewe - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Millwall - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Crewe - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Millwall - U21 vs Crewe - U21 Gól-/szögletidő eloszlás
Millwall - U21 vs Crewe - U21 Egymás elleni mérleg
Millwall - U21 vs Crewe - U21 Teljes H2H megtekintése →| Millwall - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-25 | Millwall - U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Crewe - U21 1 | W | -2.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Millwall - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-30 | 1 1 Hull - U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Millwall - U21 2 | W | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-21 | 2 Millwall - U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Burnley - U21 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-15 | 1 Sheff Wed - U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Millwall - U21 1 | D | +1.0, +1.5 | Felett |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-05-22 | 1 Millwall - U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd - U21 1 | D | +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-05-15 | 2 Millwall - U21 |
1 - 2
3 - 3
|
Hull - U21 2 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-05-05 | Millwall - U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed - U21 2 | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-28 | 1 1 Wigan - U21 |
2 - 1
2 - 3
|
Millwall - U21 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-6 (14) | 8-0 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-25 | Millwall - U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Crewe - U21 1 | W | -2.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-18 | Sheff Utd - U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Millwall - U21 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-11 | 3 Millwall - U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Swansea - U21 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-03 | Millwall - U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Burnley - U21 | W | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-21 | 1 Colchester - U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Millwall - U21 2 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-07 | 1 Bristol City - U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Millwall - U21 4 | D | +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-27 | 2 Millwall - U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Reading - U21 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-21 | 1 Cardiff - U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Millwall - U21 3 | L | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-14 | 1 Millwall - U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Watford - U21 | D | -1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-07 | Millwall - U21 |
0 - 2
0 - 2
|
QPR - U21 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-01-30 | 3 Charlton - U21 |
2 - 1
3 - 3
|
Millwall - U21 | D | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-12-05 | 3 Millwall - U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Ipswich - U21 1 | D | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-11-08 | 2 Millwall - U21 |
2 - 1
4 - 1
|
Colchester - U21 2 | W | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-31 | 1 Millwall - U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Cardiff - U21 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-24 | 2 Swansea - U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Millwall - U21 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-11 | 2 QPR - U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Millwall - U21 | W | 0.0 | Alatt |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-03 | Millwall - U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Bristol City - U21 2 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-26 | 1 Reading - U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Millwall - U21 1 | L | -1.5 | Alatt |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-20 | Millwall - U21 |
1 - 1
4 - 1
|
Charlton - U21 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-13 | 1 Watford - U21 |
1 - 2
1 - 4
|
Millwall - U21 2 | W | +1.0 | Felett |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-06 | 1 2 Coventry - U21 |
1 - 0
2 - 3
|
Millwall - U21 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-31 | 2 Millwall - U21 |
1 - 1
5 - 1
|
Peterborough - U21 2 | W | -0.5 | Felett |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-22 | 2 1 Birmingham - U21 |
0 - 1
1 - 4
|
Millwall - U21 | W | 0.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Crewe - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-28 | 1 Crewe - U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Colchester - U21 2 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-21 | 2 Swansea - U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Crewe - U21 1 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-08-14 | Crewe - U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Bristol City - U21 2 | D | +1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-05-09 | Cardiff - U21 |
2 - 2
4 - 2
|
Crewe - U21 | L | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-05-05 | 1 Crewe - U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough - U21 4 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2023-05-01 | 2 Crewe - U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Bristol City - U21 2 | L | +1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-25 | Millwall - U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Crewe - U21 1 | L | -2.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-11 | Crewe - U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Charlton - U21 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-06 | 2 Coventry - U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Crewe - U21 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-04-04 | Reading - U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Crewe - U21 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-27 | Crewe - U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Ipswich - U21 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-23 | 3 Birmingham - U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Crewe - U21 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-13 | 3 Colchester - U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Crewe - U21 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-03-01 | 1 Wigan - U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Crewe - U21 1 | W | -0.5 | Alatt |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-13 | Crewe - U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Sheff Utd - U21 | L | +1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-02-07 | 1 Watford - U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Crewe - U21 2 | W | -1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2023-01-27 | 2 Sheff Wed - U21 |
2 - 1
3 - 2
|
Crewe - U21 | L | 0.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2023-01-24 | 1 1 Burnley - U21 |
2 - 2
3 - 4
|
Crewe - U21 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-12-05 | Crewe - U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Barnsley - U21 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-11-25 | 1 2 Sheff Utd - U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Crewe - U21 1 | L | -2.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-11-08 | Crewe - U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Sheff Wed - U21 2 | L | -1.0,-1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-31 | 1 Crewe - U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Birmingham - U21 2 | L | +1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-21 | 1 Barnsley - U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Crewe - U21 1 | W | -0.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
18-6 (24) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-10 | Crewe - U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan - U21 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
2-11 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-03 | 1 3 Hull - U21 |
2 - 3
3 - 6
|
Crewe - U21 1 | W | -1.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-26 | 1 Crewe - U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Burnley - U21 | D | 0.0 | Alatt |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-16 | 1 Peterborough - U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Crewe - U21 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
1-7 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-12 | 2 Crewe - U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Coventry - U21 1 | L | +0.5 | Alatt |
|
9-6 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-05 | 1 Crewe - U21 |
1 - 0
1 - 1
|
QPR - U21 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-22 | 1 Crewe - U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Swansea - U21 2 | D | +0.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.167 | 7 | 9.5 |
| Félidő | 1.5 | 3.25 | 7 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-2.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-1.0) | Hazai@2 | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (4.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 0 , Szöglet: 14 - 2
Szöglet: 11.0 , Hendikep: -2.0, -2.5 , Gólok: 4.0, 4.5
Állás: 1 - 0 , Szöglet: 6 - 0 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: -1.0 , Gólok: 1.5, 2.0
-
3' - 1st Corner - Millwall - U21 -
13' - 2nd Corner - Millwall - U21 - Race to 3 Corners - Millwall - U21
-
21' - 3rd Corner - Millwall - U21 -
27' - 4th Corner - Millwall - U21 - Race to 5 Corners - Millwall - U21
-
30' - 5th Corner - Millwall - U21 -
30' - 1st Goal - Millwall - U21 -
33' - 6th Corner - Millwall - U21 -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 7th Corner - Millwall - U21 - Race to 7 Corners - Millwall - U21
-
53' - 1st Yellow Card - Millwall - U21 -
58' - 8th Corner - Millwall - U21 -
64' - 9th Corner - Millwall - U21 - Race to 9 Corners - Millwall - U21
-
69' - 10th Corner - Millwall - U21 -
75' - 11th Corner - Crewe - U21 -
77' - 12th Corner - Crewe - U21 -
81' - 13th Corner - Millwall - U21 -
84' - 14th Corner - Millwall - U21 -
85' - 15th Corner - Millwall - U21 -
90+3' - 2nd Goal - Millwall - U21 -
90+6' - 16th Corner - Millwall - U21 -
2-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

