P, Apr 28, 2023 · 18:30
Memmingen
8 4 1
0 - 1
Teljes idő · FI 0-0
Ismaning
2 2
LegrégebbiLegutóbbi
WDWWWW
1.36
5.50
5.25
LegutóbbiLegrégebbi
DLLDLW

Jegyzetek

Ingyenes előrejelzések (történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.0
Összes gól
–
Összes szöglet
-1.25
Memmingen
Memmingen
LLDWWDWWWWLegutóbbiTűzben+1.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 13
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepHozzaHozta 7/10
Diktálja a tempót · 7 meccsből 6-t megnyer, ahol előbb szerez gólt4 győzelem egymás után3 meccs egymás után kapott gól nélkül
Ismaning
DLLLWLDLLDLegutóbbiRomlik-0.8 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 17
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukjaHozta 2/10
Második félidős csapatLassan kezd · 10 meccsből 7-ban előbb kap góltTöbb mint 2.5 lap 10 az utolsó 10 meccsből1 győzelem az utolsó 10 meccsből
Memmingen

6GY-2D-2V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 7 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 0.7 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 70%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.

Végeredmény
Nyert 60%6 Döntetlen 20%2 Vereség 20%2
Összes gól 3.0
Felett 30%3 Érvénytelen 10%1 Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 70%7 Érvénytelen 0%0 Vereség 30%3
Ismaning

1GY-3D-6V az utolsó 10 meccsen, 8 szerzett és 20 kapott góllal. Átlag gól: 0.8 mellette, 2.0 ellene. Győzelem 10%, AH győzelem 20%, gól Over 20%, szöglet Over 0%.

Végeredmény
Nyert 10%1 Döntetlen 30%3 Vereség 60%6
Összes gól 3.0
Felett 20%2 Érvénytelen 30%3 Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 20%2 Érvénytelen 0%0 Vereség 80%8
Utolsó
Memmingen
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Ismaning
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5
Memmingen
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Ismaning
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 31, Átl: 2.77, Szórás: 1.64, Medián: 3, Módusz: , Felett: 39%

Memmingen Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-09-24 3 Ismaning
0 - 4
2 - 5
Memmingen 1 W 0.0, +0.5 Felett
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Memmingen Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Németország - Oberliga Bayern - dél 2023-04-14 2 Memmingen
1 - 0
3 - 0
SV Kirchanschöring 6 W -0.5, -1.0 Felett
Németország - Oberliga Bayern - dél 2023-03-25 4 TSV Dachau 1865
0 - 0
0 - 1
Memmingen 1 W +0.5 Alatt
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-11-26 3 TSV Nördlingen
0 - 0
0 - 2
Memmingen 1 W 0.0, +0.5 Alatt
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-10-14 1 VFB Hallbergmoos
0 - 2
1 - 3
Memmingen 1 W +1.0 Felett
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-10-11 2 Memmingen
0 - 0
0 - 0
FC Ingolstadt II 1 D 0.0, -0.5 Alatt 9.0
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-09-24 3 Ismaning
0 - 4
2 - 5
Memmingen 1 W 0.0, +0.5 Felett
2-6 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-09-16 3 Memmingen
1 - 0
1 - 0
SV Erlbach 1 W -0.5 Alatt
6-5 (11) 5-4 (9) 1 (0-1) 1 (0-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-08-27 FC Deisenhofen
0 - 0
0 - 0
Memmingen 3 D -0.5, -1.0 Alatt
9-2 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-08-19 2 Memmingen
2 - 2
2 - 3
TSV Dachau 1865 3 L -1.0 Felett
9-3 (12) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-08-10 3 Memmingen
0 - 0
0 - 1
TSV 1860 Munich II 2 1 L -0.5, -1.0 Alatt
7-2 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-07-29 4 Memmingen
1 - 0
3 - 1
TSV Nördlingen 3 W -1.0, -1.5 Felett 9.0 Felett
5-5 (10) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-07-23 4 TSV Schwaben Augsburg
2 - 1
3 - 3
Memmingen 2 1 D 0.0 Felett
5-3 (8) 5-3 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-07-19 3 Memmingen
1 - 1
1 - 1
TSV Landsberg 1 D -0.5 Alatt 9.0 Felett
6-9 (15) 2-6 (8) 1 (1-0) 3 (0-3)
Német Regionalliga Bayern 2022-05-21 1 Augsburg II
1 - 0
3 - 1
Memmingen 3 L 0.0, -0.5 Felett 9.5 Alatt
5-4 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Német Regionalliga Bayern 2022-05-14 1 Memmingen
1 - 0
1 - 0
Nurnberg II W 0.0 Alatt 10.0 Felett
2-12 (14) 0-6 (6) 2 (0-2) 3 (0-3)
Német Regionalliga Bayern 2022-04-08 2 Buchbach
1 - 0
1 - 1
Memmingen 4 1 D 0.0,-0.5 Alatt
3-6 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Német Regionalliga Bayern 2022-04-05 1 Memmingen
0 - 0
0 - 0
Viktoria Aschaffenburg 1 D 0.0 Alatt
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Német Regionalliga Bayern 2022-03-26 1 Schweinfurt 05
0 - 0
1 - 0
Memmingen 2 L -1.5 Alatt
6-0 (6) 4-0 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Német Regionalliga Bayern 2022-03-18 1 2 Memmingen
0 - 1
0 - 3
SpVgg Bayreuth 2 L +1.0, +1.5 Push 10.0 Alatt
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Német Regionalliga Bayern 2022-03-08 4 Memmingen
1 - 1
1 - 3
FC Pipinsried 2 L 0.0, -0.5 Felett 9.0 Alatt
4-4 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Német Regionalliga Bayern 2022-03-05 1 Memmingen
0 - 0
0 - 2
Unterhaching 3 L 0.0 Alatt
7-5 (12) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Német Regionalliga Bayern 2021-11-30 2 3 SC Eltersdorf
0 - 1
1 - 3
Memmingen 2 W 0.0, -0.5 Felett 9.5 Alatt
3-4 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Német Regionalliga Bayern 2021-11-26 1 2 Bayern Munich II
1 - 1
1 - 1
Memmingen 3 D -2.0, -2.5 Alatt 10.0 Push
8-2 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Német Regionalliga Bayern 2021-11-23 1 Memmingen
1 - 1
2 - 1
SV Heimstetten 2 W 0.0, +0.5 Push 10.0 Alatt
3-4 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Német Regionalliga Bayern 2021-11-20 1 FV Illertissen
1 - 1
1 - 1
Memmingen 4 1 D -1.0, -1.5 Alatt 9.5 Felett
7-6 (13) 5-2 (7) 4 (2-2) 4 (1-3)
Német Regionalliga Bayern 2021-11-13 3 Memmingen
1 - 1
2 - 2
VfB Eichstätt 1 D 0.0, -0.5 Felett
8-3 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Német Regionalliga Bayern 2021-10-22 3 Memmingen
0 - 2
0 - 6
Augsburg II 1 L 0.0, +0.5 Felett
2-5 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Német Regionalliga Bayern 2021-10-16 1 Nurnberg II
0 - 0
1 - 1
Memmingen 1 D -0.5, -1.0 Alatt 10.5 Felett
8-4 (12) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Német Regionalliga Bayern 2021-10-08 3 Memmingen
0 - 1
0 - 3
Wacker Burghausen 3 L +0.5, +1.0 Alatt
6-10 (16) 6-9 (15) 9 (5-4) 0 (0-0)
Német Regionalliga Bayern 2021-10-02 1 TSV Aubstadt
1 - 0
3 - 1
Memmingen L -1.0 Felett
2-9 (11) 1-6 (7) 2 (0-2) 3 (1-2)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Ismaning Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Németország - Oberliga Bayern - dél 2023-04-21 2 Ismaning
1 - 1
2 - 2
VFB Hallbergmoos 3 D -1.0 Felett 9.0
Németország - Oberliga Bayern - dél 2023-04-15 3 FC Ingolstadt II
1 - 0
2 - 0
Ismaning 2 L -0.5, -1.0 Alatt
Németország - Oberliga Bayern - dél 2023-03-18 2 Ismaning
0 - 2
0 - 3
VfR Garching 4 L -0.5 Felett
Németország - Oberliga Bayern - dél 2023-03-04 1 Ismaning
0 - 0
0 - 0
TSV Dachau 1865 3 D -0.5 Alatt
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-11-19 1 Ismaning
0 - 1
0 - 2
TSV 1860 Munich II 4 L +0.5 Alatt
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-10-29 3 Ismaning
0 - 1
2 - 1
TSV Schwaben Augsburg 4 W 0.0 Felett
4-4 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (2-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-10-15 5 Ismaning
0 - 2
0 - 2
TSV Kottern 2 L -0.5 Alatt
8-4 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (3-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-09-24 3 Ismaning
0 - 4
2 - 5
Memmingen 1 L 0.0, +0.5 Felett
2-6 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-09-16 4 VFB Hallbergmoos
1 - 0
2 - 1
Ismaning 3 L +1.0 Push
4-8 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-09-10 3 Ismaning
0 - 0
1 - 1
FC Ingolstadt II 4 1 D +0.5, +1.0 Alatt
2-5 (7) 1-3 (4) 3 (0-3) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-09-03 2 Ismaning
1 - 0
1 - 2
TSV 1860 Rosenheim 1 L -1.0,-1.5 Alatt
2-4 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-08-20 1 3 Ismaning
1 - 2
1 - 3
SV Kirchanschöring 4 L -0.5 Felett 9.0 Alatt
5-3 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-08-12 3 VfR Garching
0 - 0
0 - 1
Ismaning 3 W +1 Alatt 8.5 Alatt
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-08-09 3 Ismaning
1 - 1
5 - 1
FC Deisenhofen 3 1 W +0.5 Felett 9.0 Felett
2-16 (18) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-08-06 3 TSV Dachau 1865
0 - 0
1 - 1
Ismaning 2 D +0.5 Alatt
1-1 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-07-30 Ismaning
0 - 1
4 - 1
SV Schalding-Heining W 0.0, -0.5 Felett
0-3 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-07-23 4 TSV 1860 Munich II
1 - 1
2 - 1
Ismaning 2 1 L 0.0 Push
10-3 (13) 5-2 (7) 4 (4-0) 2 (1-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-07-20 3 Ismaning
1 - 0
3 - 0
Türkspor Augsburg 2 W -0.5 Felett 8.5 Alatt
4-4 (8) 2-4 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-04-26 1 Ismaning
0 - 1
1 - 3
SV Donaustauf L 0.0, +0.5 Felett
0-5 (5) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-04-22 2 VFB Hallbergmoos
0 - 0
0 - 0
Ismaning 2 D 0.0 Alatt 10.0 Alatt
2-1 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-04-16 1 Ismaning
2 - 1
3 - 1
TSV 1880 Wasserburg 3 1 W -0.5 Felett
1-3 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-03-30 1 Jahn Regensburg II
2 - 0
3 - 1
Ismaning 4 L 0.0, -0.5 Felett
4-6 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2022-03-19 4 Ismaning
2 - 0
2 - 0
FC Deisenhofen 1 W 0.0,-0.5 Alatt
4-10 (14) 3-6 (9) 4 (1-3) 2 (0-2)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2021-10-31 1 3 Ismaning
1 - 0
1 - 0
SV Pullach 4 1 W -1.0, -1.5 Alatt
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2021-10-09 3 Ismaning
0 - 1
0 - 2
SpVgg Hankofen-Hailing 1 L +0.5 Alatt
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (2-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2021-10-02 4 TSV Dachau 1865
0 - 0
0 - 0
Ismaning 5 1 D 0.0,-0.5 Alatt
4-9 (13) 3-2 (5) 2 (0-2) 4 (1-3)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2021-09-26 6 Ismaning
3 - 2
3 - 2
VFB Hallbergmoos 1 W -1.0, -1.5 Felett
10-3 (13) 7-0 (7) 2 (2-0) 3 (1-2)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2021-08-27 4 Ismaning
0 - 2
1 - 2
FC Ingolstadt II 2 L -0.5 Push 9.5 Felett
8-4 (12) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2021-08-18 1 TSV Schwaben Augsburg
0 - 0
0 - 1
Ismaning 3 W +0.5 Alatt 9.0 Felett
7-8 (15) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Németország - Oberliga Bayern - dél 2021-08-14 2 Ismaning
1 - 1
2 - 1
Jahn Regensburg II W -0.5 Push
6-4 (10) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Tippek közzététele
1x2
Teljes 1.364 5.5 5.25
Félidő 1.833 2.5 6
Ázsiai hendikep
Teljes (-1.25) [email protected] Vendég@2
Félidő (-0.5) [email protected] Vendé[email protected]
Összes gól
Teljes (3.0) [email protected] [email protected]
Félidő (1.25) Felett@2 [email protected]


Idő Típus Választás Tét Eredmény
Élő események

Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 1 , Szöglet: 8 - 2

Szöglet: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Gólok: 3.0

6
Kapura tartó lövés
4
8
Kaput elkerülő lövés
3
86
Támadás
81
77
Veszélyes támadás
41
53
Labdabirtoklás %
47

Állás: 0 - 0 , Szöglet: 3 - 1 Félidő

Szöglet: , Hendikep: -0.5 , Gólok: 1.0, 1.5

1
Kapura tartó lövés
2
1
Kaput elkerülő lövés
1
41
Támadás
42
33
Veszélyes támadás
21
53
Labdabirtoklás %
47
  • 11' - 1st Corner - Ismaning
  • 24' - 2nd Corner - Memmingen
  • 25' - 3rd Corner - Memmingen
  • Race to 3 Corners - Memmingen
  • 28' - 4th Corner - Memmingen
  • 42' - 1st Yellow Card - Memmingen
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Yellow Card - Ismaning
  • 52' - 5th Corner - Memmingen
  • Race to 5 Corners - Memmingen
  • 56' - 6th Corner - Memmingen
  • 57' - 7th Corner - Memmingen
  • Race to 7 Corners - Memmingen
  • 57' - 8th Corner - Memmingen
  • 61' - 9th Corner - Ismaning
  • 68' - 1st Goal - Ismaning
  • 76' - 10th Corner - Memmingen
  • 90+1' - 3rd Yellow Card - Memmingen
  • 90+1' - 4th Yellow Card - Memmingen
  • 90+1' - Red Card - Memmingen
  • 90+3' - 5th Yellow Card - Ismaning
  • 90+6' - 6th Yellow Card - Memmingen
  • 0-1 score at the end of Second Half

Maradj naprakész a TotalCorner segítségével

Csatlakozz ingyenes Telegram tippek csatornánkhoz. Egyéni meccsértesítéseket is beállíthatsz.

Ingyenes Telegram tippek Egyéni értesítések