Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.25
Összes gól
–
Összes szöglet
0.0
Melfi
Melfi vs Matera Csapatprofil
Melfi
Az értékelések számítása folyamatban
DDDDWDWLWLLegutóbbi
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepHozzaHozta 7/10
Nem tartja az előnyt · 5 meccsből 2-t nem nyer meg, ahol vezetettTöbb mint 2.5 lap 8 az utolsó 10 meccsből3 győzelem az utolsó 10 meccsből
Matera
Az értékelések számítása folyamatban
WDDLWDDWDDLegutóbbiStabil-0.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 15
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepHozzaHozta 6/9
Fordító csapat · 4 meccsből 3-ban pontot szerez, miután előbb kapott gólt2 döntetlen egymás utánTöbb mint 2.5 lap 8 az utolsó 10 meccsből
Melfi vs Matera Mérkőzés tényei
Melfi
3GY-5D-2V az utolsó 10 meccsen, 9 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 0.9 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 70%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 50%5
Vereség 20%2
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 70%7
Érvénytelen 0%0
Vereség 30%3
Matera
3GY-6D-1V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 9 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 0.9 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 66%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 60%6
Vereség 10%1
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 66%6
Érvénytelen 11%1
Vereség 22%2
Utolsó
| Melfi | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Matera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Melfi | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Matera | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0, 2.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 20,
Átl: 2.45,
Szórás: 1.60, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 40%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Melfi vs Matera Gól-/szögletidő eloszlás
Melfi vs Matera Egymás elleni mérleg
Melfi vs Matera Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Melfi Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-12-14 | Juve Stabia |
2 - 0
2 - 0
|
Melfi 2 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-12-06 | 1 3 Melfi |
2 - 0
3 - 0
|
Lupa Roma 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-29 | 2 Lecce |
1 - 1
4 - 1
|
Melfi 4 | L | -1.0 | Felett |
|
||||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-23 | Melfi |
0 - 0
1 - 0
|
Casertana 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
||||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-16 | Barletta |
0 - 0
0 - 0
|
Melfi | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-08 | 1 Melfi |
1 - 0
2 - 0
|
Reggina 2 1 | W | 0.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-01 | 1 Martina |
0 - 0
0 - 0
|
Melfi 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
5-13 (18) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-10-25 | 3 Melfi |
0 - 0
0 - 0
|
Messina 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
10-4 (14) | 10-1 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-10-18 | 3 Paganese |
0 - 1
2 - 2
|
Melfi 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-09-27 | 3 Salernitana |
0 - 0
0 - 0
|
Melfi 4 | D | -1.0 | Alatt |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-09-12 | 2 Foggia |
0 - 0
0 - 0
|
Melfi 4 | D | -0.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-09-06 | Melfi |
0 - 0
0 - 0
|
Ischia 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-08-21 | Melfi |
0 - 1
1 - 2
|
Ischia | L | Felett | 8.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Matera Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-12-14 | 5 Matera |
0 - 0
0 - 0
|
Ischia 3 | D | -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-12-06 | Benevento |
1 - 0
3 - 3
|
Matera 3 1 | D | -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-12-01 | 3 Matera |
2 - 1
3 - 1
|
Martina 3 | W | -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-11-26 | 2 Juve Stabia |
2 - 2
2 - 2
|
Matera 4 1 | D | Felett | 9.0 |
|
||||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-23 | Foggia |
0 - 0
0 - 0
|
Matera | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-14 | 1 Matera |
2 - 0
2 - 0
|
Savoia 6 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-09 | 3 Vigor Lamezia |
1 - 0
1 - 0
|
Matera 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-11-02 | 1 Matera |
1 - 1
1 - 1
|
Salernitana 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-10-29 | 1 Lecce |
0 - 0
1 - 1
|
Matera 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-10-25 | 4 Barletta |
0 - 1
0 - 1
|
Matera 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-10-18 | 1 1 Matera |
0 - 1
2 - 3
|
Nuova Cosenza 3 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-10-11 | 6 Matera |
0 - 0
1 - 0
|
Reggina 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-10-08 | 3 Matera |
2 - 1
2 - 1
|
Barletta 2 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-10-03 | 3 Casertana |
0 - 0
1 - 0
|
Matera 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-09-28 | 3 Matera |
2 - 0
3 - 1
|
Lupa Roma 3 | W | -0.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-09-24 | 3 Catanzaro |
1 - 1
1 - 2
|
Matera 5 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-09-06 | Juve Stabia |
1 - 0
1 - 1
|
Matera | D | -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Lega Pro - C csoport | 2014-08-29 | Matera |
1 - 0
1 - 1
|
Paganese | D | Alatt | 8.5 | Felett |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-08-22 | Martina |
0 - 1
1 - 1
|
Matera | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-08-09 | Matera |
2 - 0
3 - 1
|
Vigor Lamezia | W | Felett |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.62 | 3 | 2.87 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: , Hendikep: 0.0 , Gólok: 2.0, 2.5
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

