K, Feb 20, 2018 · 12:30
LegrégebbiLegutóbbi
LW
2.45
4.00
2.30
LegutóbbiLegrégebbi
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.75
Összes gól
–
Összes szöglet
0.0
Masters Security
Masters Security vs Petro Luanda Csapatprofil
Masters Security
LWLegutóbbi
Felett 9.5 szögletKiegyenlített1/2
Felett 2.5 gólFelett2/2
Ázsiai hendikepKiegyenlített1/2
Gyors kezdés
Petro Luanda
Nincs adat
Masters Security vs Petro Luanda Mérkőzés tényei
Masters Security
1GY-0D-1V az utolsó 2 meccsen, 3 szerzett és 6 kapott góllal. Átlag gól: 1.5 mellette, 3.0 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 50%, gól Over 100%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 50%1
Döntetlen 0%0
Vereség 50%1
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 100%2
Érvénytelen 0%0
Alatt 0%0
Ázsiai hendikep
Nyert 50%1
Érvénytelen 0%0
Vereség 50%1
Petro Luanda
Utolsó
| Masters Security | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Petro Luanda | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Masters Security | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Petro Luanda | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5, 3.0
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 0,
Átl: 0.00,
Szórás: 0.00, Medián: 0,
Módusz: ,
Felett: 100%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Masters Security vs Petro Luanda Gól-/szögletidő eloszlás
Masters Security vs Petro Luanda Egymás elleni mérleg
Masters Security vs Petro Luanda Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Masters Security Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Malawi - Szuperliga | 2017-12-17 | 1 Masters Security |
2 - 1
3 - 2
|
Kamuzu Barracks | W | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Malawi - Szuperliga | 2017-12-08 | Civil Sporting Club |
1 - 0
4 - 0
|
Masters Security | L | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Petro Luanda Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.45 | 4 | 2.3 |
| Félidő | 3.2 | 2.3 | 3 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 12 - 2
Szöglet: , Hendikep: 0.0 , Gólok: 2.5, 3.0
Állás: 0 - 0 , Szöglet: 8 - 1 Félidő
Szöglet: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 1.0
-
6' - 1st Corner - Masters Security -
8' - 2nd Corner - Petro Luanda -
16' - 3rd Corner - Masters Security -
17' - 4th Corner - Masters Security - Race to 3 Corners - Masters Security
-
32' - 5th Corner - Masters Security -
34' - 1st Yellow Card - Masters Security -
37' - 6th Corner - Masters Security - Race to 5 Corners - Masters Security
-
44' - 7th Corner - Masters Security -
45' - 8th Corner - Masters Security - Race to 7 Corners - Masters Security
-
45' - 9th Corner - Masters Security -
0-0 score at the end of First Half -
69' - 10th Corner - Masters Security - Race to 9 Corners - Masters Security
-
71' - 11th Corner - Masters Security -
76' - 2nd Yellow Card - Masters Security -
77' - 12th Corner - Masters Security -
78' - 3rd Yellow Card - Petro Luanda -
79' - 13th Corner - Masters Security -
80' - 14th Corner - Petro Luanda -
0-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

