Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.75
Összes gól
Alatt 9.0
Összes szöglet
0.0
Marseille
Marseille vs Monaco Csapatprofil
Marseille
WWWLDWLWLWLegutóbbiJavul+0.4 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 20
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólFelett7/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Második félidős csapatDiktálja a tempótTöbb mint 2.5 lap 9 az utolsó 10 meccsbőlGól az 1. félidőben 7 az utolsó 10 meccsből
Monaco
DWDWLLWWWLLegutóbbiRomlik-0.6 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 19
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett7/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Utolsó
| Marseille | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Monaco | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Marseille | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Monaco | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5, 3.0
Szögletek eloszlásaVonal 9.0
Lapok eloszlásaVonal 4.5
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 3.05,
Szórás: 1.66, Medián: 3,
Módusz: 4,
Felett: 63%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Marseille vs Monaco Gól-/szögletidő eloszlás
Marseille vs Monaco Egymás elleni mérleg
Marseille vs Monaco Teljes H2H megtekintése →| Marseille Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-01-27 | 1 Marseille |
1 - 2
2 - 2
|
Monaco 2 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2023-09-30 | 4 Monaco |
2 - 2
3 - 2
|
Marseille 4 | L | 0.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2022-11-13 | 3 Monaco |
1 - 1
2 - 3
|
Marseille 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2022-03-06 | 2 Marseille |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2021-09-11 | 4 Monaco |
0 - 1
0 - 2
|
Marseille 1 | W | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2021-01-23 | 3 Monaco |
0 - 1
3 - 1
|
Marseille 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2020-12-12 | 3 Marseille |
2 - 0
2 - 1
|
Monaco 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francia Ligakupa | 2019-10-30 | 1 Monaco |
2 - 0
2 - 1
|
Marseille 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2019-09-15 | 3 Monaco |
2 - 2
3 - 4
|
Marseille 3 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2019-01-13 | 2 Marseille |
1 - 1
1 - 1
|
Monaco 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2018-09-02 | 1 Monaco |
0 - 1
2 - 3
|
Marseille 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2018-01-28 | 3 Marseille |
1 - 1
2 - 2
|
Monaco 2 | D | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2017-08-27 | 2 Monaco |
4 - 0
6 - 1
|
Marseille 3 | L | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francia Kupa | 2017-03-01 | 1 Marseille |
1 - 1
2 - 2
|
Monaco | D | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2017-01-15 | 1 Marseille |
1 - 3
1 - 4
|
Monaco 1 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
11-6 (17) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Marseille Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-11-23 | 3 Lens |
0 - 0
1 - 3
|
Marseille 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-11-08 | 3 Marseille |
0 - 3
1 - 3
|
Auxerre 2 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-11-03 | 1 Nantes |
1 - 1
1 - 2
|
Marseille 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-10-27 | 1 1 Marseille |
0 - 3
0 - 3
|
PSG | L | +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-10-20 | 1 1 Montpellier |
0 - 3
0 - 5
|
Marseille 3 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-10-04 | 1 3 Marseille |
0 - 0
1 - 1
|
Angers 1 | D | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-09-29 | 2 Strasbourg |
1 - 0
1 - 0
|
Marseille 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-09-22 | 4 Lyon |
0 - 0
2 - 3
|
Marseille 1 1 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-09-14 | 1 4 Marseille |
1 - 0
2 - 0
|
Nice 3 | W | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-08-31 | 1 4 Toulouse |
0 - 2
1 - 3
|
Marseille 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-08-25 | 1 Marseille |
1 - 0
2 - 2
|
Reims 1 | D | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-08-17 | 4 Brest |
1 - 3
1 - 5
|
Marseille 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2024-08-10 | Augsburg |
1 - 2
1 - 3
|
Marseille | W | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-08-03 | Sunderland |
0 - 1
2 - 2
|
Marseille | D | 0.0, +0.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-27 | 3 Marseille |
1 - 0
3 - 0
|
Pau 4 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-24 | Marseille |
1 - 0
3 - 0
|
Sporting Club Toulon | W | -2.0 | Alatt |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-21 | Marseille |
0 - 1
0 - 2
|
Nimes | L | -2.0, -2.5 | Alatt |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-05-19 | 1 Le Havre |
0 - 0
1 - 2
|
Marseille | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-05-15 | 3 Reims |
1 - 0
1 - 0
|
Marseille 1 | L | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-10 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-05-12 | 3 Marseille |
2 - 1
3 - 1
|
Lorient 4 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Európa Liga | 2024-05-09 | 2 Atalanta |
1 - 0
3 - 0
|
Marseille | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Európa Liga | 2024-05-02 | 1 Marseille |
1 - 1
1 - 1
|
Atalanta | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
11-1 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-28 | 2 Marseille |
1 - 0
2 - 1
|
Lens 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-24 | 1 1 Marseille |
1 - 1
2 - 2
|
Nice 3 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-21 | 1 Toulouse |
1 - 1
2 - 2
|
Marseille 2 | D | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Európa Liga | 2024-04-18 | 3 Marseille |
0 - 0
1 - 0
|
Benfica 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Európa Liga | 2024-04-11 | 1 Benfica |
1 - 0
2 - 1
|
Marseille | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-05 | 1 Lille |
0 - 0
3 - 1
|
Marseille 6 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-03-31 | Marseille |
0 - 0
0 - 2
|
PSG 4 1 | L | +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-03-17 | 1 Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
Marseille 3 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Monaco Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2024-11-27 | 1 4 Monaco |
1 - 0
2 - 3
|
Benfica 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-11-22 | 2 Monaco |
2 - 0
3 - 2
|
Brest 2 | W | -1.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-11-09 | 5 Strasbourg |
1 - 0
1 - 3
|
Monaco 2 | W | +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2024-11-05 | 3 Bologna |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-11-01 | 1 Monaco |
0 - 1
0 - 1
|
Angers 1 | L | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-10-27 | 2 Nice |
1 - 1
2 - 1
|
Monaco 4 1 | L | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2024-10-22 | 1 Monaco |
2 - 1
5 - 1
|
Crvena Zvezda 1 | W | -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-10-18 | 1 1 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Lille 5 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-10-05 | 2 Rennes |
1 - 2
1 - 2
|
Monaco 4 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2024-10-02 | 4 Dinamo Zagreb |
1 - 0
2 - 2
|
Monaco 2 | D | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-09-28 | 4 Monaco |
1 - 1
2 - 1
|
Montpellier 2 1 | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-09-22 | 1 Monaco |
1 - 1
3 - 1
|
Le Havre 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2024-09-19 | 4 Monaco |
1 - 1
2 - 1
|
Barcelona 3 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-0 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-09-14 | 3 Auxerre |
0 - 2
0 - 3
|
Monaco | W | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-09-01 | 1 Monaco |
0 - 0
1 - 1
|
Lens 4 | D | -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-08-24 | 2 Lyon |
0 - 0
0 - 2
|
Monaco 2 1 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-08-17 | 2 Monaco |
1 - 0
1 - 0
|
St Etienne 1 | W | -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2024-08-12 | Barcelona |
0 - 0
0 - 3
|
Monaco 1 | W | -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2024-08-04 | Monaco |
0 - 1
1 - 2
|
Genoa 2 | L | -0.5, -1.0 | Push | 8.0 | Alatt |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2024-07-31 | 1 Feyenoord |
1 - 1
1 - 3
|
Monaco 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2024-07-20 | SK Sturm Graz |
2 - 1
2 - 2
|
Monaco 1 | D | 0.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-07-13 | Monaco |
1 - 1
1 - 1
|
Cercle Brugge 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2024-07-06 | 3 Monaco |
0 - 0
0 - 1
|
Servette 1 | L | -0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-05-19 | 1 Monaco |
3 - 0
4 - 0
|
Nantes 2 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-05-12 | 1 Montpellier |
0 - 0
0 - 2
|
Monaco 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-05-04 | 3 Monaco |
2 - 1
4 - 1
|
Clermont Foot 1 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-28 | 1 Lyon |
2 - 1
3 - 2
|
Monaco 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-24 | 1 Monaco |
0 - 0
1 - 0
|
Lille 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-21 | 5 Brest |
0 - 1
0 - 2
|
Monaco 2 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Franciaország - Ligue 1 | 2024-04-07 | 1 2 Monaco |
1 - 0
1 - 0
|
Rennes 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.625 | 3.3 | 2.625 |
| Félidő | 3.1 | 2.3 | 3.1 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 5 - 3
Szöglet: 9.0 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 2.5, 3.0
Állás: 0 - 1 , Szöglet: 3 - 1 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0
- 4' - 1st Shot On Target - Seghir (Monaco)]
-
17' - 1st Corner - Marseille - 16' - 1st Shot Off Target - Greenwood (Marseille)]
-
20' - 2nd Corner - Marseille - 19' - 2nd Shot Off Target - Maupay (Marseille)]
- 24' - 2nd Shot On Target - Greenwood (Marseille)]
- Race to 3 Corners - Marseille
-
31' - 3rd Corner - Marseille - 38' - 3rd Shot Off Target - Hojbjerg (Marseille)]
-
41' - 1st Goal - Monaco - 41' - 3rd Shot On Target - Golovin (Monaco)]
- 41' - 1st Assist - Zakaria (Monaco)]
- 45' - 4th Shot Off Target - Greenwood (Marseille)]
- 45+1' - 5th Shot Off Target - Garcia (Marseille)]
-
45+5' - 4th Corner - Monaco -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Monaco -
51' - 6th Corner - Monaco -
53' - 2nd Goal - Marseille - 53' - 4th Shot On Target - Luis Henrique (Marseille)]
- 53' - 2nd Assist - Maupay (Marseille)]
- 57' - 6th Shot Off Target - Balogun (Monaco)]
- 60' ~ Substitution ~ Merlin ~ Garcia ~(Marseille)
- 60' - 5th Shot On Target - Zakaria (Monaco)]
-
64' - 7th Corner - Marseille - 63' - 6th Shot On Target - Greenwood (Marseille)]
- 68' ~ Substitution ~ Minamino ~ Seghir ~(Monaco)
- 67' ~ Substitution ~ Embolo ~ Balogun ~(Monaco)
- Race to 5 Corners - Marseille
-
70' - 8th Corner - Marseille - 72' - 7th Shot Off Target - Minamino (Monaco)]
- 74' - 7th Shot On Target - Golovin (Monaco)]
- 74' ~ Substitution ~ Wahi ~ Maupay ~(Marseille)
- 75' ~ Substitution ~ Ouattara ~ Golovin ~(Monaco)
- 77' - 8th Shot Off Target - Minamino (Monaco)]
- 80' - 1st Offside - Monaco
-
89' - 3rd Goal - Marseille - 89' - 8th Shot On Target - Greenwood (Marseille)]
- 91' ~ Substitution ~ Ilenikhena ~ Magassa ~(Monaco)
-
90+3' - 1st Yellow Card - Monaco - 90+3' ~ Substitution ~ Nadir ~ Greenwood ~(Marseille)
-
2-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

