Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.25
Összes gól
Felett 10.0
Összes szöglet
+0.25
Millwall
Luton vs Millwall Csapatprofil
Luton
Az értékelések számítása folyamatban
DWWLDDWLDLLegutóbbiStabil-0.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 22
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Millwall
Az értékelések számítása folyamatban
WWWWLDDWLDLegutóbbiStabil-0.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletAlatt1/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Luton vs Millwall Mérkőzés tényei
Luton
3GY-4D-3V az utolsó 10 meccsen, 8 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 0.8 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 40%, gól Over 30%, szöglet Over 70%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 40%4
Vereség 30%3
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Összes szöglet 10.0
Felett 70%7
Érvénytelen 0%0
Alatt 30%3
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 0%0
Vereség 60%6
Millwall
4GY-4D-2V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 50%, szöglet Over 10%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 40%4
Vereség 20%2
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Összes szöglet 10.0
Felett 10%1
Érvénytelen 0%0
Alatt 90%9
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 50%5
Utolsó
| Luton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Millwall | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Luton | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Millwall | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0, 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 10.0
Lapok eloszlásaVonal 4.0
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.23,
Szórás: 1.37, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 35%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Luton vs Millwall Gól-/szögletidő eloszlás
Luton vs Millwall Egymás elleni mérleg
Luton vs Millwall Teljes H2H megtekintése →| Luton Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2022-04-02 | Luton |
1 - 1
2 - 2
|
Millwall | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2021-10-16 | 1 Millwall |
0 - 1
0 - 2
|
Luton 3 | W | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2021-02-23 | 2 Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Millwall 1 | D | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-20 | 2 Millwall |
1 - 0
2 - 0
|
Luton 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-01-01 | Millwall |
0 - 1
3 - 1
|
Luton | L | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2019-10-02 | Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Millwall 2 | D | 0.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Luton Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2022-12-10 | Middlesbrough |
1 - 1
2 - 1
|
Luton 3 1 | L | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-11-12 | 1 Luton |
0 - 1
1 - 1
|
Rotherham 7 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-11-08 | 1 Stoke |
2 - 0
2 - 0
|
Luton 4 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-11-05 | 1 Blackpool |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 1 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-11-01 | 2 Luton |
0 - 0
0 - 0
|
Reading 3 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-10-29 | 2 Luton |
1 - 0
1 - 1
|
Sunderland 3 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Anglia - Championship | 2022-10-23 | 3 Watford |
2 - 0
4 - 0
|
Luton 4 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2022-10-18 | 1 1 Norwich |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 2 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2022-10-15 | 2 Luton |
1 - 0
3 - 1
|
QPR 1 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-9 (18) | 5-5 (10) | 5 (2-3) | 4 (2-2) |
| Anglia - Championship | 2022-10-08 | 1 West Brom |
0 - 0
0 - 0
|
Luton 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2022-10-04 | Luton |
3 - 2
3 - 3
|
Huddersfield 1 1 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Championship | 2022-09-30 | 1 Hull |
0 - 2
0 - 2
|
Luton 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2022-09-17 | 3 Luton |
0 - 0
2 - 0
|
Blackburn 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2022-09-14 | 2 Luton |
2 - 1
2 - 2
|
Coventry 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Anglia - Championship | 2022-09-03 | Luton |
1 - 0
1 - 2
|
Wigan | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 8-2 (10) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2022-08-30 | Cardiff |
0 - 0
1 - 2
|
Luton 3 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2022-08-26 | Luton |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd 4 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - Championship | 2022-08-20 | 1 Swansea |
0 - 1
0 - 2
|
Luton | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2022-08-16 | 1 2 Bristol City |
2 - 0
2 - 0
|
Luton 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 6 (0-6) |
| Anglia - Championship | 2022-08-13 | Luton |
0 - 1
0 - 1
|
Preston 5 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2022-08-09 | Luton |
1 - 1
2 - 3
|
Newport County 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2022-08-06 | 1 Burnley |
0 - 1
1 - 1
|
Luton 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2022-07-30 | Luton |
0 - 0
0 - 0
|
Birmingham | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| UK Friendlies | 2022-07-20 | Peterborough |
0 - 1
0 - 2
|
Luton 1 | W | 0.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2022-07-16 | Northampton |
1 - 0
1 - 2
|
Luton | W | +0.5, +1.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2022-07-01 | Hitchin |
0 - 2
0 - 3
|
Luton | W | +4.0 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Championship | 2022-05-16 | Huddersfield |
0 - 0
1 - 0
|
Luton 3 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2022-05-13 | 1 Luton |
1 - 1
1 - 1
|
Huddersfield 1 | D | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
6-9 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2022-05-07 | Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Reading 1 | W | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2022-05-02 | 2 Fulham |
2 - 0
7 - 0
|
Luton 6 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Millwall Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2022-12-10 | 1 Millwall |
1 - 1
1 - 1
|
Wigan 2 | D | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-12-03 | 1 Sunderland |
0 - 0
3 - 0
|
Millwall 3 | L | 0.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2022-11-26 | Millwall |
0 - 0
1 - 1
|
Brondby | D | -1.0 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - Championship | 2022-11-12 | 1 Preston |
2 - 2
2 - 4
|
Millwall 3 | W | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-11-05 | Millwall |
0 - 0
0 - 0
|
Hull 3 1 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2022-11-02 | Birmingham |
0 - 0
0 - 0
|
Millwall 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2022-10-29 | 2 Huddersfield |
1 - 0
1 - 0
|
Millwall 3 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Championship | 2022-10-22 | 1 Millwall |
1 - 1
2 - 1
|
West Brom 1 1 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2022-10-19 | Millwall |
3 - 0
3 - 0
|
Watford 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2022-10-15 | 2 Bristol City |
0 - 1
1 - 2
|
Millwall 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2022-10-08 | 2 Millwall |
1 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - Championship | 2022-10-05 | 2 Rotherham |
1 - 1
1 - 1
|
Millwall 2 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2022-10-01 | 1 Blackburn |
0 - 0
2 - 1
|
Millwall | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2022-09-17 | 2 Millwall |
1 - 1
2 - 1
|
Blackpool 2 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2022-09-14 | Millwall |
0 - 0
0 - 2
|
QPR | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2022-09-03 | Millwall |
0 - 0
2 - 0
|
Cardiff 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2022-08-30 | Burnley |
0 - 0
2 - 0
|
Millwall 3 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2022-08-27 | Millwall |
0 - 1
0 - 1
|
Reading 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2022-08-19 | 2 Norwich |
0 - 0
2 - 0
|
Millwall 2 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2022-08-16 | 2 Swansea |
2 - 0
2 - 2
|
Millwall 3 | D | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Championship | 2022-08-13 | 4 Millwall |
1 - 2
3 - 2
|
Coventry 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2022-08-06 | 3 Sheff Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Millwall 2 | L | -0.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2022-08-02 | 1 Cambridge Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Millwall 1 1 | L | +0.5 | Alatt |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Championship | 2022-07-30 | Millwall |
1 - 0
2 - 0
|
Stoke | W | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| UK Friendlies | 2022-07-23 | Millwall |
1 - 0
1 - 1
|
Ipswich | D | -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| UK Friendlies | 2022-07-15 | Colchester |
0 - 1
0 - 1
|
Millwall 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2022-07-12 | Dartford |
0 - 1
0 - 2
|
Millwall | W | +2.0, +2.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Championship | 2022-05-07 | Bournemouth |
0 - 0
1 - 0
|
Millwall 2 | L | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Anglia - Championship | 2022-04-30 | Millwall |
0 - 0
3 - 0
|
Peterborough | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-12 (20) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Anglia - Championship | 2022-04-23 | 4 Birmingham |
0 - 0
2 - 2
|
Millwall 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.4 | 3 | 3.2 |
| Félidő | 3.2 | 2 | 3.75 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 2.0, 2.5
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

