Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.25
Összes gól
–
Összes szöglet
+0.25
Lucchese
Lucchese vs Spal Csapatprofil
Lucchese
DDDDWDDWDLLegutóbbiStabil+0.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 20
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített4/9
Spal
LWLLWDWWLLLegutóbbiStabil0.0 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Lucchese vs Spal Mérkőzés tényei
Lucchese
2GY-7D-1V az utolsó 10 meccsen, 10 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 1.0 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 44%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 20%2
Döntetlen 70%7
Vereség 10%1
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 44%4
Érvénytelen 22%2
Vereség 33%3
Spal
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 12 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 1.2 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 40%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 10%1
Vereség 50%5
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 0%0
Vereség 60%6
Utolsó
| Lucchese | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Spal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Lucchese | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Spal | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0, 2.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 30,
Átl: 1.90,
Szórás: 1.47, Medián: 1,
Módusz: 1,
Felett: 30%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Lucchese vs Spal Gól-/szögletidő eloszlás
Lucchese vs Spal Egymás elleni mérleg
Lucchese vs Spal Teljes H2H megtekintése →| Lucchese Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-28 | 1 1 Spal |
2 - 0
2 - 0
|
Lucchese 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Lucchese Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-02-07 | 1 Pontedera |
0 - 0
2 - 0
|
Lucchese 3 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-31 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Prato 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-24 | 5 Savona |
0 - 1
0 - 3
|
Lucchese | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-17 | 2 Lucchese |
1 - 1
1 - 1
|
Gubbio 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-10 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese 3 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-06 | Lucchese |
0 - 2
3 - 2
|
Pro Piacenza 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-12-21 | 1 Reggiana |
1 - 1
1 - 1
|
Lucchese 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-12-14 | 3 Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Tuttocuoio 3 | D |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-12-08 | 1 Ancona |
1 - 1
2 - 2
|
Lucchese 2 | D | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-29 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Teramo | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-22 | San Marino Calcio |
0 - 0
0 - 1
|
Lucchese | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 4 (2-2) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-16 | 1 3 Lucchese |
1 - 1
1 - 2
|
Pistoiese 2 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
0-9 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-07 | 2 Pisa |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese 6 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-03 | 4 Lucchese |
1 - 0
2 - 1
|
Grosseto 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
6-9 (15) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-26 | 2 Forlì |
1 - 0
1 - 0
|
Lucchese 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-18 | 1 Lucchese |
0 - 1
0 - 2
|
Ascoli 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
8-8 (16) | 5-5 (10) | 5 (2-3) | 1 (0-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-11 | 1 L'Aquila |
1 - 0
1 - 0
|
Lucchese 3 | L | -0.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-05 | 2 Lucchese |
0 - 0
0 - 1
|
Carrarese 3 | L | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 7-4 (11) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-28 | 1 1 Spal |
2 - 0
2 - 0
|
Lucchese 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-17 | 3 Prato |
3 - 2
4 - 3
|
Lucchese 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
10-5 (15) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-14 | 1 Lucchese |
0 - 2
2 - 2
|
Savona 3 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett |
|
13-3 (16) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-07 | 4 Gubbio |
0 - 2
0 - 2
|
Lucchese 5 | W | -0.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-08-30 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo | D | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Európai barátságos mérkőzések | 2014-08-22 | Lucchese |
0 - 1
0 - 2
|
Fiorentina | L | Alatt |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-08-21 | Lucchese |
1 - 1
1 - 1
|
Pistoiese | D | 0.0 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-08-09 | Carrarese |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese | D | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Spal Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2015-02-11 | 2 Spal |
0 - 1
0 - 2
|
Como 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-02-08 | 1 3 Ascoli |
0 - 1
2 - 1
|
Spal 4 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
||||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-02-01 | 2 Spal |
1 - 0
1 - 0
|
Gubbio 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Serie C Kupa | 2015-01-28 | 2 Spal |
2 - 0
2 - 0
|
Bassano 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-24 | 2 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-18 | 1 Spal |
1 - 0
2 - 0
|
Savona 1 | W | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-10 | 3 Pontedera |
1 - 0
2 - 1
|
Spal 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2015-01-05 | 3 Spal |
0 - 1
0 - 1
|
Reggiana 4 1 | L | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-12-20 | 1 3 Pistoiese |
0 - 2
1 - 5
|
Spal 3 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-12-14 | 2 2 Spal |
0 - 1
0 - 2
|
Carrarese 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-12-06 | 2 Tuttocuoio |
1 - 0
1 - 0
|
Spal 6 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-12-03 | 3 Spal |
1 - 0
2 - 2
|
Prato 4 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-28 | 4 Spal |
0 - 0
0 - 1
|
Pisa 3 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-21 | 1 Forlì |
1 - 0
1 - 0
|
Spal 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-16 | Spal |
0 - 0
0 - 0
|
Ancona | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-08 | 1 Pro Piacenza |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 3 | W | 0.0 | Alatt |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-11-01 | 2 Spal |
0 - 3
0 - 3
|
L'Aquila 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-25 | 4 Grosseto |
1 - 1
2 - 3
|
Spal 5 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-10-22 | 2 Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Venezia 2 1 | W |
|
10-3 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-18 | 2 Prato |
0 - 0
1 - 0
|
Spal 2 | L | 0.0 | Alatt |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-11 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 0
|
Teramo 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-10-04 | 4 San Marino Calcio |
0 - 1
0 - 1
|
Spal 2 | W | 0.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-28 | 1 1 Spal |
2 - 0
2 - 0
|
Lucchese 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-21 | Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Ascoli | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
12-4 (16) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-17 | 3 Gubbio |
0 - 0
1 - 1
|
Spal 2 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-13 | 3 Spal |
2 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-09-06 | 5 Savona |
1 - 0
3 - 1
|
Spal 1 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Olaszország - Lega Pro - B csoport | 2014-08-31 | Spal |
0 - 1
0 - 3
|
Pontedera | L | Felett |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |||
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-08-23 | San Marino Calcio |
0 - 0
0 - 0
|
Spal | D | Alatt | 9.0 | Felett |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Olaszország - Serie C Kupa | 2014-08-15 | Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Forlì | W |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 4 | 3.2 | 2 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | Hazai@2 | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 0 , Szöglet: 4 - 10
Szöglet: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.0, 2.5
-
1' - 1st Corner - Spal -
4' - 1st Goal - Lucchese -
11' - 1st Yellow Card - Lucchese -
18' - 2nd Corner - Spal - Race to 3 Corners - Spal
-
21' - 3rd Corner - Spal -
23' - 4th Corner - Spal - Race to 5 Corners - Spal
-
24' - 5th Corner - Spal -
37' - 6th Corner - Lucchese -
40' - 7th Corner - Lucchese -
44' - 8th Corner - Spal -
1-0 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - Spal
-
45' - 9th Corner - Spal -
50' - 2nd Yellow Card - Lucchese -
55' - 10th Corner - Lucchese -
59' - 11th Corner - Lucchese -
63' - 12th Corner - Spal - Race to 9 Corners - Spal
-
64' - 13th Corner - Spal -
66' - 2nd Goal - Lucchese -
69' - 3rd Yellow Card - Spal -
77' - 14th Corner - Spal -
90+2' - 4th Yellow Card - Lucchese -
2-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

