V, Sep 27, 2020 · 15:00
Lommel [2]
5 3
1 - 2
Teljes idő · FI 0-1
Deinze [7]
4 1
LegrégebbiLegutóbbi
LDLDWW
2.90
3.40
2.20
LegutóbbiLegrégebbi
WLLWWL

Jegyzetek

Ingyenes előrejelzések (történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.25
Összes gól
Felett 10.0
Összes szöglet
-0.25
Deinze
Lommel
WDLLLDLDWWLegutóbbiJavul+0.6 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 24
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukjaHozta 4/10
Gyors kezdésNem tartja az előnyt · 6 meccsből 3-t nem nyer meg, ahol vezetettTöbb mint 2.5 lap 9 az utolsó 10 meccsből3 győzelem az utolsó 10 meccsből
Deinze
WLWWWWWLLWLegutóbbiRomlik-0.6 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 11
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepHozzaHozta 7/10
Gyors kezdésDiktálja a tempót · 7 meccsből 6-t megnyer, ahol előbb szerez góltGól az 1. félidőben 9 az utolsó 10 meccsbőlTöbb mint 2.5 lap 9 az utolsó 10 meccsből
Lommel

3GY-3D-4V az utolsó 10 meccsen, 11 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.1 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 40%, gól Over 50%, szöglet Over 60%.

Végeredmény
Nyert 30%3 Döntetlen 30%3 Vereség 40%4
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 50%5 Érvénytelen 0%0 Alatt 50%5
Összes szöglet 10.0
Felett 60%6 Érvénytelen 0%0 Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4 Érvénytelen 10%1 Vereség 50%5
Deinze

7GY-0D-3V az utolsó 10 meccsen, 19 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 1.9 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 70%, gól Over 50%, szöglet Over 40%.

Végeredmény
Nyert 70%7 Döntetlen 0%0 Vereség 30%3
Összes gól 2.0, 2.5
Felett 50%5 Érvénytelen 0%0 Alatt 50%5
Összes szöglet 10.0
Felett 40%4 Érvénytelen 10%1 Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 70%7 Érvénytelen 0%0 Vereség 30%3
Utolsó
Lommel
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Deinze
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5
Lommel
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Deinze
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 32, Átl: 2.78, Szórás: 1.54, Medián: 2, Módusz: 2, Felett: 50%

Lommel Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. amatőr osztály 2018-05-27 1 Deinze
0 - 3
1 - 3
Lommel W +0.5 Felett
Belgium - 1. amatőr osztály 2018-05-10 2 Lommel
1 - 0
2 - 0
Deinze 1 1 W -0.5, -1.0 Alatt
Belga Kupa 2016-08-27 2 Deinze
0 - 2
1 - 3
Lommel 1 W +0.5, +1.0 Felett 10.5
Belgium - 1. osztály B 2016-03-12 2 Lommel
1 - 0
3 - 3
Deinze 2 D -0.5, -1.0 Felett 9.5
Belgium - 1. osztály B 2015-10-17 1 Deinze
0 - 2
0 - 3
Lommel 2 W 0.0 Felett 9.0
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Lommel Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály B 2020-09-18 2 RWD Molenbeek
0 - 0
0 - 1
Lommel 3 W 0.0, -0.5 Alatt 11.0
Belgium - 1. osztály B 2020-09-11 1 4 Lommel
2 - 2
3 - 2
Lierse Kempenzonen 2 W 0.0, -0.5 Felett 10.5
Belgium - 1. osztály B 2020-08-30 1 Club Brugge II
0 - 1
2 - 2
Lommel 1 D 0.0, +0.5 Felett 11.0
Belgium - 1. osztály B 2020-08-24 3 Lommel
2 - 1
3 - 5
Seraing United 3 L -0.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály B 2020-02-28 2 Lommel
0 - 0
0 - 0
Roeselare 3 D 0.0, -0.5 Alatt 10.5
Belgium - 1. osztály B 2020-02-23 2 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
2 - 1
Lommel 2 L -1.0 Felett 11.0 Alatt
3-4 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály B 2020-02-15 Lommel
0 - 0
0 - 1
Westerlo 3 L 0.0, +0.5 Alatt 10.5 Felett
3-10 (13) 0-10 (10) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály B 2020-02-08 1 OH Leuven
2 - 0
3 - 0
Lommel 1 L -1.0 Felett 10.5 Alatt
7-2 (9) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály B 2020-02-02 3 Lommel
0 - 0
0 - 0
Excelsior Virton 2 D +0.5 Alatt 10.0 Felett
6-7 (13) 2-5 (7) 2 (0-2) 5 (4-1)
Belgium - 1. osztály B 2020-01-17 3 Lommel
1 - 0
1 - 0
Lokeren 2 W 0.0 Alatt 10.5 Felett
10-1 (11) 6-0 (6) 2 (2-0) 5 (4-1)
Belgium - 1. osztály B 2020-01-11 Westerlo
0 - 0
2 - 1
Lommel 1 L -1.0 Felett 10.5 Alatt
6-4 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (2-2)
Belgium - 1. osztály B 2019-12-20 1 Lommel
1 - 0
1 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk 3 W +0.5, +1.0 Alatt 11.0 Alatt
6-4 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály B 2019-12-14 5 Excelsior Virton
0 - 1
3 - 1
Lommel 2 L -1.0 Felett 10.0 Alatt
4-2 (6) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgium - 1. osztály B 2019-12-06 3 Lommel
2 - 1
3 - 2
OH Leuven 3 1 W +0.5 Felett 10.5 Felett
5-7 (12) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály B 2019-11-30 4 Roeselare
1 - 0
3 - 1
Lommel 1 L -0.5 Felett 11.0 Alatt
1-8 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgium - 1. osztály B 2019-11-23 Lommel
0 - 0
0 - 0
Union Saint Gilloise D +0.5 Alatt 10.5 Felett
0-11 (11) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály B 2019-11-16 3 Lokeren
0 - 0
0 - 1
Lommel 1 W -0.5, -1.0 Alatt 10.5 Felett
8-5 (13) 2-2 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Belgium - 1. osztály B 2019-11-08 Lommel
0 - 0
1 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk 4 1 W +0.5 Alatt 10.5 Alatt
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály B 2019-11-02 2 Westerlo
0 - 0
1 - 1
Lommel 2 D -1.0, -1.5 Alatt 10.0 Felett
9-2 (11) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály B 2019-10-26 3 Union Saint Gilloise
0 - 1
2 - 1
Lommel 4 1 L -1.5 Felett 10.0 Felett
11-4 (15) 4-4 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály B 2019-10-20 1 Lommel
0 - 0
0 - 2
OH Leuven 1 L 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Felett
8-8 (16) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály B 2019-10-12 1 Excelsior Virton
0 - 0
1 - 0
Lommel 2 L -1.0 Alatt 10.0 Felett
7-5 (12) 3-5 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály B 2019-10-04 4 Lommel
2 - 0
2 - 1
Roeselare 3 W -0.5 Felett 10.5 Alatt
6-2 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály B 2019-09-29 1 4 Lommel
1 - 1
1 - 1
Lokeren 5 D 0.0 Alatt 10.5 Alatt
3-4 (7) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belga Kupa 2019-09-26 2 Standard Liege
1 - 0
2 - 1
Lommel 4 L -2.0 Alatt 10.0 Alatt
7-2 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály B 2019-09-22 2 OH Leuven
0 - 0
1 - 0
Lommel 2 L -1.0 Alatt 9.5 Alatt
4-5 (9) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály B 2019-09-14 2 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
2 - 0
Lommel 2 L -1.0 Alatt 10.0 Felett
12-6 (18) 10-2 (12) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály B 2019-09-06 3 Lommel
1 - 1
2 - 2
Union Saint Gilloise 2 D 0.0, +0.5 Felett 10.0 Alatt
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium - 1. osztály B 2019-08-31 2 3 Roeselare
0 - 1
1 - 1
Lommel 2 D 0.0 Alatt 10.5 Alatt
6-2 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály B 2019-08-17 Lommel
0 - 1
0 - 3
Excelsior Virton 3 L 0.0, -0.5 Felett 9.5 Felett
5-7 (12) 1-6 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Deinze Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály B 2020-09-12 1 Deinze
1 - 0
1 - 0
RWD Molenbeek 2 W -0.5, -1.0 Alatt 10.5
Belgium - 1. osztály B 2020-08-28 2 Seraing United
0 - 2
3 - 2
Deinze 1 L 0.0, +0.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály B 2020-08-21 2 Deinze
0 - 1
0 - 2
Union Saint Gilloise 2 1 L 0.0, +0.5 Alatt 9.5
Európai barátságos mérkőzések 2020-08-01 2 KV Kortrijk
0 - 1
0 - 1
Deinze 1 W -0.5 Alatt 8.5
Európai barátságos mérkőzések 2020-07-25 2 Cercle Brugge
0 - 2
0 - 4
Deinze 3 W -1.0 Felett
Európai barátságos mérkőzések 2020-07-22 Club Brugge
1 - 0
1 - 0
Deinze L -2.5 Alatt
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2020-03-07 1 Dessel Sport
0 - 2
0 - 4
Deinze 2 W +0.5 Felett
12-1 (13) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2020-02-08 1 Deinze
0 - 1
3 - 1
UR La Louvière Centre 1 W -1.5, -2.0 Felett
12-2 (14) 8-1 (9) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgium - 1. amatőr osztály 2020-02-02 2 RFC Liege
0 - 1
1 - 3
Deinze 2 W +0.5, +1.0 Felett
4-2 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2020-01-25 1 Deinze
1 - 0
1 - 0
Lierse Kempenzonen 3 W -1.0, -1.5 Alatt
8-2 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (2-1)
Belgium - 1. amatőr osztály 2020-01-18 2 FCV Dender EH
0 - 2
1 - 3
Deinze 2 W +0.5, +1.0 Felett 9.0 Felett
2-8 (10) 0-5 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-12-21 1 4 Seraing United
0 - 0
1 - 0
Deinze 4 1 L 0.0, +0.5 Alatt 9.5 Alatt
5-0 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-12-14 1 Deinze
2 - 0
3 - 2
KSK Heist 2 W -0.5, -1.0 Felett 9.0 Alatt
4-0 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-12-07 4 ROC Charleroi
1 - 1
1 - 1
Deinze 3 D +1.0, +1.5 Alatt
2-4 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-11-30 Deinze
1 - 0
3 - 0
Patro Eisden Maasmechelen 2 W -1.0 Felett
4-0 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-11-16 Deinze
0 - 0
0 - 0
Dessel Sport 2 D -1.0 Alatt 9.0 Felett
6-4 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-11-09 2 Deinze
1 - 0
2 - 0
KVV Thes Sport 4 W -1.0 Alatt
2-5 (7) 1-4 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-11-03 2 Winkel Sport
1 - 1
1 - 2
Deinze 2 W +1.0, +1.5 Push
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-09-01 2 Rupel Boom FC
0 - 0
0 - 2
Deinze 1 1 W +0.5 Alatt
7-7 (14) 4-4 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belga Kupa 2019-08-18 1 Deinze
0 - 0
0 - 0
KSK Heist 1 D -0.5 Alatt
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Európai barátságos mérkőzések 2019-07-06 Deinze
0 - 1
0 - 2
Zulte-Waregem L +1.0, +1.5 Alatt 9.5 Felett
5-6 (11) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-05-22 3 KVV Thes Sport
2 - 0
4 - 1
Deinze 1 1 L +0.5, +1.0 Felett 9.5 Felett
5-8 (13) 2-6 (8) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-05-18 2 Excelsior Virton
0 - 0
2 - 0
Deinze 2 2 L -0.5 Alatt
2-5 (7) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-05-15 2 Deinze
0 - 0
1 - 1
Excelsior Virton 3 D 0.0, -0.5 Alatt 9.0 Alatt
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-05-04 4 Lierse Kempenzonen
0 - 0
4 - 1
Deinze 2 1 L 0.0 Felett
3-4 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európai barátságos mérkőzések 2019-04-18 Lokeren
1 - 2
2 - 3
Deinze W -0.5, -1.0 Felett
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-03-23 2 KSK Heist
0 - 0
0 - 2
Deinze 1 W +0.5 Alatt 9.0 Felett
5-6 (11) 5-4 (9) 4 (3-1) 1 (0-1)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-02-16 Deinze
1 - 0
3 - 0
Lierse Kempenzonen 2 W 0.0 Push
2-5 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium - 1. amatőr osztály 2019-01-13 Royal Knokke
2 - 0
4 - 1
Deinze 1 L +0.5 Felett
1-7 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belga Kupa 2018-12-05 2 Deinze
1 - 2
1 - 3
Eupen 2 1 L +0.5 Felett 9.5 Alatt
3-5 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Tippek közzététele
1x2
Teljes 2.9 3.4 2.2
Félidő 3.6 2.1 3
Ázsiai hendikep
Teljes (+0.25) [email protected] Vendé[email protected]
Félidő (0.0) [email protected] Vendé[email protected]
Összes szöglet
Teljes (10.0) [email protected] [email protected]
Félidő (4.5) [email protected] Alatt@2
Összes gól
Teljes (2.25) [email protected] [email protected]
Félidő (1.0) [email protected] [email protected]


Idő Típus Választás Tét Eredmény
Élő események

Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 2 , Szöglet: 5 - 4

Szöglet: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.0, 2.5

3
Kapura tartó lövés
4
7
Kaput elkerülő lövés
5
128
Támadás
99
73
Veszélyes támadás
46
58
Labdabirtoklás %
42

Állás: 0 - 1 , Szöglet: 2 - 2 Félidő

Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0

0
Kapura tartó lövés
2
5
Kaput elkerülő lövés
3
69
Támadás
52
29
Veszélyes támadás
26
59
Labdabirtoklás %
41
  • 5' - 1st Corner - Deinze
  • 6' - 2nd Corner - Deinze
  • 13' - Missed Penalty - Deinze
  • 25' - 1st Yellow Card - Lommel
  • 32' - 3rd Corner - Lommel
  • 40' - 4th Corner - Lommel
  • 42' - 1st Goal - Deinze
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 46' - 5th Corner - Lommel
  • Race to 3 Corners - Lommel
  • 48' - 6th Corner - Deinze
  • 52' - 7th Corner - Deinze
  • 54' - 8th Corner - Lommel
  • 55' - 2nd Goal - Deinze
  • 62' - 2nd Yellow Card - Deinze
  • 68' - 3rd Yellow Card - Lommel
  • 83' - 4th Yellow Card - Lommel
  • Race to 5 Corners - Lommel
  • 90+3' - 9th Corner - Lommel
  • 90+3' - 3rd Goal - Lommel
  • 1-2 score at the end of Second Half

Maradj naprakész a TotalCorner segítségével

Csatlakozz ingyenes Telegram tippek csatornánkhoz. Egyéni meccsértesítéseket is beállíthatsz.

Ingyenes Telegram tippek Egyéni értesítések