K, Apr 1, 2025 · 19:45
Linfield [1]
9
3 - 1
Teljes idő · FI 1-0
Crusaders [5]
5 5
LegrégebbiLegutóbbi
DWWWWW
1.75
3.50
3.75
LegutóbbiLegrégebbi
WDLLWW

Jegyzetek

Ingyenes előrejelzések (történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.5
Összes gól
–
Összes szöglet
-0.75
Linfield
Linfield
WWWDDWWWWWLegutóbbiTűzben+1.0 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Crusaders
LDWLWWLLDWLegutóbbiStabil0.0 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Linfield

8GY-2D-0V az utolsó 10 meccsen, 19 szerzett és 6 kapott góllal. Átlag gól: 1.9 mellette, 0.6 ellene. Győzelem 80%, AH győzelem 60%, gól Over 50%, szöglet Over 0%.

Végeredmény
Nyert 80%8 Döntetlen 20%2 Vereség 0%0
Összes gól 2.5
Felett 50%5 Érvénytelen 0%0 Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 60%6 Érvénytelen 0%0 Vereség 40%4
Crusaders

4GY-2D-4V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 16 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 1.6 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 60%, szöglet Over 0%.

Végeredmény
Nyert 40%4 Döntetlen 20%2 Vereség 40%4
Összes gól 2.5
Felett 60%6 Érvénytelen 0%0 Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5 Érvénytelen 0%0 Vereség 50%5
Utolsó
Linfield
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Crusaders
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5
Linfield
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Crusaders
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40, Átl: 3.00, Szórás: 1.86, Medián: 3, Módusz: 1, Felett: 58%

Linfield Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Észak-Írország - Premier 2025-03-07 4 Crusaders
0 - 0
0 - 2
Linfield 2 W +0.5, +1.0 Alatt
Észak-Írország - Premier 2025-01-28 1 4 Linfield
2 - 1
2 - 1
Crusaders 4 W -1.5 Felett
Northern Ireland County Antrim Shield 2024-10-08 1 Crusaders
2 - 0
3 - 2
Linfield 2 L -1.0 Felett
Észak-Írország - Premier 2024-04-12 6 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Linfield 4 W +0.5 Felett
Észak-Írország - Premier 2024-01-20 2 Linfield
1 - 0
1 - 0
Crusaders 1 W -0.5, -1.0 Alatt 11.0
Észak-Írország - Premier 2024-01-02 4 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Linfield 3 W 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Felett
7-5 (12) 4-3 (7) 1 (0-1) 3 (1-2)
Észak-Írország - Premier 2023-09-26 3 Linfield
2 - 0
2 - 0
Crusaders 5 W -0.5 Alatt 10.5 Alatt
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Észak-Írország - Premier 2023-04-07 1 Linfield
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 D 0.0, -0.5 Alatt 10.0 Alatt
3-1 (4) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2023-01-24 2 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Linfield 2 L 0.0, +0.5 Alatt 9.5 Felett
4-8 (12) 4-3 (7) 2 (0-2) 2 (0-2)
Észak-Írország - Premier 2022-11-26 1 Linfield
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 D 0.0, -0.5 Alatt 9.5 Alatt
7-1 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2022-09-16 2 Crusaders
0 - 0
2 - 1
Linfield 1 L 0.0, +0.5 Felett 10.0 Felett
5-8 (13) 0-6 (6) 3 (0-3) 2 (1-1)
Észak-Írország - Premier 2022-04-19 Crusaders
1 - 1
1 - 2
Linfield 2 W 0.0, +0.5 Felett 10.5 Alatt
4-6 (10) 2-4 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2021-11-13 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Linfield L 0.0 Felett
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2021-08-28 1 Linfield
1 - 0
2 - 0
Crusaders 4 W -0.5,-1.0 Alatt 10.5 Felett
7-4 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Észak-Írország - Premier 2021-05-04 Linfield
1 - 0
3 - 1
Crusaders 2 W -1.0, -1.5 Felett 11.0 Push
5-6 (11) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Linfield Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Észak-Írország - Premier 2025-03-24 3 Dungannon Swifts
0 - 2
0 - 3
Linfield 2 W +1.0 Felett 9.5
Észak-Írország - Premier 2025-03-15 2 Linfield
0 - 0
2 - 0
Glenavon W -1.0, -1.5 Alatt
Észak-Írország - Premier 2025-03-07 4 Crusaders
0 - 0
0 - 2
Linfield 2 W +0.5, +1.0 Alatt
Észak-Írország - Premier 2025-02-15 2 Linfield
1 - 0
1 - 0
Loughgall 3 W -2.0 Alatt
Észak-Írország - Premier 2025-02-11 1 Linfield
0 - 0
1 - 0
Larne 2 1 W -0.5, -1.0 Alatt
Észak-Írország - Premier 2025-02-07 4 Ballymena Utd
1 - 1
2 - 2
Linfield 1 D +1.0 Felett
2-8 (10) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Észak-ír Kupa 2025-01-31 4 Glentoran
0 - 0
1 - 1
Linfield 2 D 0.0, +0.5 Push 10.0 Alatt
2-6 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Észak-Írország - Premier 2025-01-28 1 4 Linfield
2 - 1
2 - 1
Crusaders 4 W -1.5 Felett
9-1 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Észak-Írország - Premier 2025-01-25 Linfield
0 - 0
2 - 1
Cliftonville 4 W -0.5, -1.0 Felett
11-1 (12) 9-0 (9) 3 (3-0) 1 (0-1)
Észak-Írország - Premier 2025-01-18 4 Portadown
0 - 3
1 - 3
Linfield 2 W +0.5, +1.0 Felett
9-7 (16) 4-4 (8) 0 (0-0) 2 (0-2)
Észak-Írország - Premier 2025-01-11 1 Linfield
0 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 2 W -1.0, -1.5 Felett
6-4 (10) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Észak-Írország - Premier 2024-12-26 1 2 Glentoran
0 - 0
0 - 0
Linfield 6 1 D 0.0, +0.5 Alatt
5-2 (7) 5-2 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-12-21 Linfield
1 - 0
1 - 0
Glenavon 1 W -1.5 Alatt
2-5 (7) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-12-17 1 2 Dungannon Swifts
0 - 0
0 - 1
Linfield 5 W +0.5, +1.0 Alatt
4-10 (14) 1-5 (6) 2 (0-2) 6 (1-5)
Észak-Írország - Premier 2024-12-14 Linfield
1 - 0
3 - 0
Coleraine 2 W -1.0, -1.5 Felett
6-5 (11) 5-1 (6) 4 (3-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-11-30 2 Linfield
0 - 0
2 - 1
Portadown 7 W -1.5 Felett
8-8 (16) 3-6 (9) 1 (1-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Premier 2024-11-22 1 2 Glentoran
1 - 0
1 - 0
Linfield 2 L 0.0, +0.5 Alatt
5-11 (16) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Észak-Írország - Premier 2024-11-16 2 Larne
0 - 1
0 - 1
Linfield 1 W 0.0 Alatt
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-11-09 1 Linfield
0 - 0
2 - 0
Ballymena Utd 4 1 W -1.5 Alatt
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 3 (2-1)
Észak-Írország - Premier 2024-11-03 3 Carrick Rangers
1 - 0
1 - 3
Linfield W +1.0, +1.5 Felett 9.5 Felett
6-14 (20) 3-6 (9) 3 (0-3) 2 (1-1)
Észak-Írország - Premier 2024-10-26 2 Linfield
1 - 0
1 - 2
Cliftonville 5 L -1.0, -1.5 Felett
3-9 (12) 2-8 (10) 1 (1-0) 2 (1-1)
Észak-Írország - Premier 2024-10-18 4 Loughgall
0 - 2
1 - 3
Linfield 3 W +1.5, +2.0 Felett
1-5 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Northern Ireland County Antrim Shield 2024-10-08 1 Crusaders
2 - 0
3 - 2
Linfield 2 L -1.0 Felett
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-10-04 2 Linfield
1 - 0
1 - 3
Glentoran 3 L -0.5, -1.0 Felett
3-6 (9) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2024-09-28 2 Coleraine
0 - 3
0 - 3
Linfield 1 W +0.5, +1.0 Felett
4-7 (11) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2024-09-17 1 Cliftonville
0 - 0
0 - 0
Linfield 1 D 0.0, +0.5 Alatt
7-6 (13) 4-6 (10) 2 (1-1) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2024-09-14 3 Linfield
0 - 0
0 - 1
Larne 3 L -0.5 Alatt
8-1 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Northern Ireland County Antrim Shield 2024-09-03 2 Ballyclare Comrades
1 - 1
2 - 3
Linfield 1 W +3.0 Felett
4-12 (16) 2-8 (10) 4 (1-3) 2 (0-2)
Észak-Írország - Premier 2024-08-30 4 Portadown
1 - 1
2 - 2
Linfield 1 D +1.5, +2.0 Felett
4-7 (11) 1-5 (6) 1 (0-1) 3 (2-1)
Észak-Írország - Premier 2024-08-20 1 Glenavon
0 - 3
0 - 3
Linfield W +1.0, +1.5 Alatt
3-3 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Crusaders Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Észak-Írország - Premier 2025-03-22 2 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 W -0.5 Alatt
Észak-Írország - Premier 2025-03-15 1 Crusaders
0 - 0
1 - 1
Loughgall 2 D -1.0, -1.5 Alatt
Észak-Írország - Premier 2025-03-07 4 Crusaders
0 - 0
0 - 2
Linfield 2 L +0.5, +1.0 Alatt
Észak-ír Kupa 2025-03-01 3 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Cliftonville L 0.0 Felett
Észak-Írország - Premier 2025-02-15 8 Crusaders
2 - 1
3 - 1
Ballymena Utd 2 W -0.5 Felett
Észak-ír Kupa 2025-02-01 2 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Limavady United W -1.0, -1.5 Alatt
10-2 (12) 5-1 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2025-01-28 1 4 Linfield
2 - 1
2 - 1
Crusaders 4 L -1.5 Felett
9-1 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Észak-Írország - Premier 2025-01-25 1 Crusaders
1 - 1
3 - 2
Portadown 3 W 0.0 Felett
4-2 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Észak-Írország - Ligakupa 2025-01-14 1 Glentoran
2 - 0
2 - 2
Crusaders 3 D -0.5, -1.0 Felett
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Észak-Írország - Premier 2025-01-11 4 Crusaders
0 - 2
1 - 4
Dungannon Swifts 1 L 0.0 Felett
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2025-01-07 4 Crusaders
1 - 1
1 - 3
Larne 4 L 0.0, +0.5 Felett
0-7 (7) 0-6 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-12-30 1 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 0
Crusaders 2 D 0.0 Alatt
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2024-12-26 4 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Cliftonville 2 W 0.0, +0.5 Alatt
6-6 (12) 3-0 (3) 3 (3-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Premier 2024-12-21 3 Portadown
0 - 0
1 - 0
Crusaders 2 L 0.0, -0.5 Alatt
9-3 (12) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Észak-Írország - Premier 2024-12-17 3 Glenavon
1 - 1
3 - 1
Crusaders 3 L 0.0, +0.5 Felett
4-5 (9) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-12-13 3 Crusaders
1 - 0
1 - 3
Glentoran 1 L 0.0, +0.5 Felett
5-4 (9) 5-3 (8) 3 (1-2) 1 (0-1)
Észak-Írország - Premier 2024-11-30 3 Crusaders
0 - 2
2 - 2
Dungannon Swifts 4 D -0.5 Felett
8-7 (15) 2-4 (6) 2 (0-2) 4 (3-1)
Észak-Írország - Premier 2024-11-24 1 1 Coleraine
0 - 2
1 - 2
Crusaders 4 W 0.0, -0.5 Felett 9.5 Felett
5-5 (10) 3-3 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Észak-Írország - Premier 2024-11-16 3 Carrick Rangers
2 - 0
3 - 0
Crusaders 3 L +0.5 Felett
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Northern Ireland County Antrim Shield 2024-11-13 3 Larne FC
2 - 0
2 - 0
Crusaders 1 1 L -0.5 Alatt
6-2 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2024-11-09 2 Crusaders
2 - 0
3 - 1
Loughgall 2 W -1.0, -1.5 Felett
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Ligakupa 2024-11-05 2 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Coleraine 3 W -0.5 Felett
9-1 (10) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2024-11-01 2 Cliftonville
1 - 0
1 - 0
Crusaders 4 L 0.0, -0.5 Alatt
6-5 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Észak-Írország - Premier 2024-10-26 3 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Ballymena Utd 3 W -0.5, -1.0 Alatt
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Northern Ireland County Antrim Shield 2024-10-08 1 Crusaders
2 - 0
3 - 2
Linfield 2 W -1.0 Felett
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2024-10-05 2 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Coleraine 3 W -0.5 Felett
4-3 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Ligakupa 2024-10-01 Ballyclare Comrades
1 - 3
2 - 3
Crusaders 3 W +1.5 Felett
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Észak-Írország - Premier 2024-09-21 1 Crusaders
0 - 1
0 - 3
Portadown L -1.0, -1.5 Felett
8-2 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 5 (5-0)
Észak-Írország - Premier 2024-09-14 6 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Glenavon 2 L -1.0, -1.5 Alatt
6-1 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2024-09-03 Crusaders
1 - 2
6 - 2
Knockbreda 1 W -3.0 Felett 10.5 Alatt
6-3 (9) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (2-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Tippek közzététele
1x2
Teljes 1.75 3.5 3.75
Félidő 2.4 2.1 4.5
Ázsiai hendikep
Teljes (-0.75) [email protected] Vendé[email protected]
Félidő (-0.25) [email protected] Vendé[email protected]
Összes gól
Teljes (2.5) [email protected] [email protected]
Félidő (1.0) [email protected] [email protected]


Idő Típus Választás Tét Eredmény
Élő események

Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 1 , Szöglet: 9 - 5

Szöglet: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Gólok: 2.5

4
Kapura tartó lövés
4
3
Kaput elkerülő lövés
5
83
Támadás
97
56
Veszélyes támadás
61
50
Labdabirtoklás %
50

Állás: 1 - 0 , Szöglet: 3 - 3 Félidő

Szöglet: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0

1
Kapura tartó lövés
2
0
Kaput elkerülő lövés
2
41
Támadás
47
23
Veszélyes támadás
30
50
Labdabirtoklás %
50
  • 2' - 1st Goal - Linfield
  • 7' - 1st Corner - Linfield
  • 18' - 2nd Corner - Crusaders
  • 21' - 1st Yellow Card - Crusaders
  • 21' - 3rd Corner - Linfield
  • 23' - 4th Corner - Crusaders
  • 26' - 5th Corner - Linfield
  • Race to 3 Corners - Linfield
  • 37' - 2nd Yellow Card - Crusaders
  • 45+2' - 6th Corner - Crusaders
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 47' - 7th Corner - Linfield
  • 59' - 8th Corner - Linfield
  • Race to 5 Corners - Linfield
  • 59' - 2nd Goal - Linfield
  • 62' - 9th Corner - Crusaders
  • 65' - 3rd Yellow Card - Crusaders
  • 71' - 3rd Goal - Linfield
  • 76' - 10th Corner - Linfield
  • Race to 7 Corners - Linfield
  • 77' - 11th Corner - Linfield
  • 79' - 4th Goal - Crusaders
  • 82' - 4th Yellow Card - Crusaders
  • 86' - 5th Yellow Card - Crusaders
  • 89' - 12th Corner - Crusaders
  • 90+3' - 13th Corner - Linfield
  • Race to 9 Corners - Linfield
  • 90+5' - 14th Corner - Linfield
  • 3-1 score at the end of Second Half

Maradj naprakész a TotalCorner segítségével

Csatlakozz ingyenes Telegram tippek csatornánkhoz. Egyéni meccsértesítéseket is beállíthatsz.

Ingyenes Telegram tippek Egyéni értesítések