Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.75
Összes gól
Alatt 10.0
Összes szöglet
+0.75
TPS
Lahti vs TPS Csapatprofil
72Összesen
LahtiFinnország - Veikkausliiga · Erősség a liga 12 csapatához képest, elmúlt 365 nap
ErősségVédekezésGyengeség2. félidő
LWDLWWWLDLLegutóbbiStabil-0.1 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
60Összesen
TPSFinnország - Veikkausliiga · Erősség a liga 12 csapatához képest, elmúlt 365 nap
ErősségVédekezésGyengeségAktuális forma
LWDWDDDLLLLegutóbbiRomlik-1.1 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Lahti vs TPS Mérkőzés tényei
Lahti
4GY-2D-4V az utolsó 10 meccsen, 10 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 1.0 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 40%, gól Over 40%, szöglet Over 50%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 20%2
Vereség 40%4
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Összes szöglet 10.0
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 10%1
Vereség 50%5
TPS
2GY-4D-4V az utolsó 10 meccsen, 8 szerzett és 9 kapott góllal. Átlag gól: 0.8 mellette, 0.9 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 60%, gól Over 30%, szöglet Over 60%.
Végeredmény
Nyert 20%2
Döntetlen 40%4
Vereség 40%4
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Összes szöglet 10.0
Felett 60%6
Érvénytelen 10%1
Alatt 30%3
Ázsiai hendikep
Nyert 60%6
Érvénytelen 10%1
Vereség 30%3
Utolsó
| Lahti | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| TPS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Lahti | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| TPS | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5, 3.0
Szögletek eloszlásaVonal 10.0
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.23,
Szórás: 1.31, Medián: 2,
Módusz: 1,
Felett: 43%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Lahti vs TPS Gól-/szögletidő eloszlás
Lahti vs TPS Egymás elleni mérleg
Lahti vs TPS Teljes H2H megtekintése →| Lahti Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-23 | 4 Lahti |
0 - 0
0 - 0
|
TPS 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-10 | 3 TPS |
1 - 0
2 - 1
|
Lahti 5 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Finnország - Ykkosliiga | 2025-10-18 | 3 TPS |
3 - 1
3 - 3
|
Lahti 4 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Finnország - Ykkosliiga | 2025-07-14 | 3 Lahti |
1 - 1
2 - 2
|
TPS 2 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Finnország - Ykkosliiga | 2025-05-21 | 2 TPS |
1 - 0
2 - 2
|
Lahti 4 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Finnország - Ykkoscup | 2025-03-29 | 3 TPS |
1 - 1
3 - 2
|
Lahti 5 | L | 0.0 | Felett |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finn Veikkausliiga - rájátszás | 2022-10-23 | 3 Lahti |
1 - 0
2 - 1
|
TPS 2 | W | 0.0 | Felett |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Finnország - Veikkausliiga | 2022-10-20 | 1 TPS |
0 - 1
1 - 1
|
Lahti 4 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2020-09-17 | 2 Lahti |
0 - 0
1 - 1
|
TPS 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2020-07-25 | 3 TPS |
0 - 1
1 - 3
|
Lahti 3 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2018-09-30 | 2 Lahti |
1 - 4
2 - 5
|
TPS 3 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2018-06-15 | 1 TPS |
1 - 0
1 - 1
|
Lahti 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-9 (15) | 5-5 (10) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2018-04-08 | 2 Lahti |
0 - 0
3 - 2
|
TPS 1 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2014-10-18 | 1 TPS |
0 - 0
0 - 1
|
Lahti 3 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2014-05-23 | Lahti |
1 - 0
2 - 0
|
TPS | W |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Lahti Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-10-09 | 2 SJK |
1 - 0
1 - 0
|
Lahti 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-09-18 | 1 2 Lahti |
1 - 0
1 - 1
|
FF Jaro 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-09-12 | 1 FC Ilves |
1 - 0
3 - 1
|
Lahti 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-09-08 | 2 Lahti |
1 - 0
2 - 1
|
IFK Mariehamn 2 | W | -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-31 | VPS Vaasa |
0 - 1
0 - 1
|
Lahti 2 | W | -0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-21 | 1 4 SJK |
0 - 0
1 - 2
|
Lahti 4 1 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-16 | 3 Lahti |
1 - 2
1 - 2
|
KuPS Kuopio 1 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-09 | 2 FC Inter |
0 - 0
0 - 0
|
Lahti 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 7-3 (10) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-01 | 1 Lahti |
1 - 0
2 - 0
|
FF Jaro | W | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-26 | 1 FC Ilves |
1 - 0
1 - 0
|
Lahti 2 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-8 (16) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 5 (0-5) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-20 | 2 IFK Mariehamn |
0 - 1
0 - 2
|
Lahti | W | +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-11 | 3 Lahti |
1 - 0
2 - 0
|
HJK Helsinki | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-04 | 2 Lahti |
0 - 0
1 - 0
|
IF Gnistan 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-27 | 3 AC Oulu |
0 - 0
1 - 1
|
Lahti 2 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-23 | 4 Lahti |
0 - 0
0 - 0
|
TPS 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-17 | 3 IF Gnistan |
0 - 0
1 - 0
|
Lahti 3 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-13 | 3 Lahti |
1 - 1
2 - 3
|
SJK 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finnország - kupa | 2026-06-10 | 1 3 FC Ilves |
4 - 2
5 - 2
|
Lahti 4 1 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-30 | Lahti |
3 - 0
5 - 0
|
FC Ilves 3 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - kupa | 2026-05-26 | 3 IFK Mariehamn |
0 - 0
0 - 1
|
Lahti 3 | W | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-23 | KuPS Kuopio |
2 - 1
2 - 1
|
Lahti 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-18 | 2 Lahti |
1 - 1
1 - 1
|
VPS Vaasa 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finnország - kupa | 2026-05-13 | 1 Lahti |
1 - 1
3 - 1
|
MP | W | -1.5, -2.0 | Felett |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-10 | 3 Lahti |
1 - 0
1 - 1
|
IFK Mariehamn 1 | D | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-04 | 2 HJK Helsinki |
1 - 0
1 - 0
|
Lahti 2 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Finnország - kupa | 2026-04-28 | 1 Union Plaani |
1 - 1
2 - 4
|
Lahti 2 | W | +3.0, +3.5 | Felett |
|
4-10 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-25 | 3 Lahti |
2 - 0
2 - 1
|
AC Oulu 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-18 | 1 Lahti |
0 - 0
0 - 2
|
FC Inter 3 | L | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Finnország - kupa | 2026-04-13 | 1 2 KTP |
0 - 3
1 - 3
|
Lahti 4 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-10 | 3 TPS |
1 - 0
2 - 1
|
Lahti 5 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| TPS Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-10-10 | 3 TPS |
0 - 0
0 - 1
|
FF Jaro 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-09-19 | 3 TPS |
0 - 1
0 - 3
|
FC Ilves 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-09-12 | 2 IFK Mariehamn |
0 - 0
1 - 0
|
TPS 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-09-08 | 2 TPS |
0 - 0
0 - 0
|
SJK 4 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-31 | 1 IF Gnistan |
0 - 0
1 - 1
|
TPS 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-23 | 1 1 TPS |
0 - 0
0 - 0
|
FC Inter 2 | D | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
3-14 (17) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-14 | 1 3 VPS Vaasa |
0 - 2
1 - 3
|
TPS 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-09 | 1 KuPS Kuopio |
1 - 0
1 - 1
|
TPS 3 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-08-01 | 1 TPS |
2 - 0
3 - 0
|
IFK Mariehamn 3 | W | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-26 | 1 HJK Helsinki |
1 - 0
1 - 0
|
TPS 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-20 | 1 4 TPS |
1 - 2
1 - 3
|
FC Ilves 3 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-11 | TPS |
3 - 0
3 - 0
|
AC Oulu 2 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-07-04 | 3 SJK |
1 - 0
3 - 1
|
TPS | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-27 | TPS |
1 - 2
3 - 2
|
FF Jaro 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-23 | 4 Lahti |
0 - 0
0 - 0
|
TPS 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-17 | 2 TPS |
0 - 1
1 - 2
|
KuPS Kuopio 1 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-06-13 | 1 FC Ilves |
0 - 0
1 - 0
|
TPS 3 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-30 | 3 TPS |
0 - 0
1 - 0
|
VPS Vaasa 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Finnország - kupa | 2026-05-27 | 2 FC Ilves |
1 - 0
1 - 0
|
TPS 1 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-23 | 2 FC Inter |
2 - 1
2 - 1
|
TPS 2 | L | -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-16 | 1 3 AC Oulu |
0 - 0
1 - 0
|
TPS 3 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finnország - kupa | 2026-05-13 | 1 TPS |
1 - 0
3 - 0
|
HJS 3 | W | -2.5, -3.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
13-4 (17) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-08 | 1 TPS |
0 - 0
1 - 0
|
HJK Helsinki 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-11 (15) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-05-02 | 2 FF Jaro |
1 - 1
2 - 2
|
TPS 4 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 5 (5-0) |
| Finnország - kupa | 2026-04-28 | 2 SalPa |
0 - 0
1 - 1
|
TPS 1 | D | +1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-24 | 3 TPS |
0 - 0
1 - 1
|
IF Gnistan 6 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-18 | 2 TPS |
1 - 0
2 - 0
|
SJK 4 | W | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Finnország - kupa | 2026-04-15 | 1 3 EIF |
1 - 1
1 - 2
|
TPS 2 | W | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-10 | 3 TPS |
1 - 0
2 - 1
|
Lahti 5 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Finnország - Veikkausliiga | 2026-04-04 | 2 IFK Mariehamn |
1 - 0
1 - 1
|
TPS 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
0-10 (10) | 0-9 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.667 | 3.7 | 4.5 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.75) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Gólok: 2.5, 3.0
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5
