Szo, Aug 29, 2026 · 15:00
LegrégebbiLegutóbbi
WWWWLD
2.60
4.20
2.05
LegutóbbiLegrégebbi
WLWDWW
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.25
Összes gól
–
Összes szöglet
+0.25
LAC Inter
LAC Inter vs Helfort 15 Csapatprofil
LAC Inter
WWLLWWWWWWLegutóbbiTűzben+1.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 19
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Második félidős csapatFordító csapat6 győzelem egymás utánGól az 1. félidőben 8 az utolsó 10 meccsből
Helfort 15
LWWWWWWWDWLegutóbbiTűzben+0.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Utolsó
| LAC Inter | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Helfort 15 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| LAC Inter | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Helfort 15 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 3.0, 3.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 3.30,
Szórás: 1.83, Medián: 3,
Módusz: 3,
Felett: 40%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
LAC Inter vs Helfort 15 Gól-/szögletidő eloszlás
LAC Inter vs Helfort 15 Egymás elleni mérleg
LAC Inter vs Helfort 15 Teljes H2H megtekintése →| LAC Inter Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Ausztria - Landesliga | 2026-03-07 | 2 Helfort 15 |
0 - 0
0 - 1
|
LAC Inter 3 | W | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
||||||
| Ausztria - Landesliga | 2025-08-23 | 4 LAC Inter |
0 - 0
0 - 1
|
Helfort 15 3 | L | +0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| LAC Inter Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-07-24 | 2 LAC Inter |
0 - 0
0 - 0
|
Favoritner AC | D | +1.0 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-07-18 | 2 SC Retz |
3 - 0
3 - 1
|
LAC Inter 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Ausztria - Landesliga | 2026-06-12 | 1 2 SV Schwechat |
0 - 2
0 - 3
|
LAC Inter 1 | W | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-30 | 2 FC 1980 Wien |
1 - 0
1 - 2
|
LAC Inter 6 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-16 | LAC Inter |
3 - 0
3 - 0
|
SV Gerasdorf Stammersdorf 1 | W | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-09 | 1 Hellas Kagran |
0 - 3
1 - 5
|
LAC Inter 2 | W | 0.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-02 | 4 LAC Inter |
2 - 1
2 - 1
|
Slovan HAC 3 | W | -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Ausztria - Landesliga | 2026-04-25 | 1 First Vienna 1894 Amateur |
0 - 0
1 - 2
|
LAC Inter 1 | W | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Ausztria - Landesliga | 2026-03-21 | SV Wienerberg |
1 - 0
1 - 0
|
LAC Inter 3 | L | -1.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ausztria - amatőr kupa | 2026-03-10 | 1 LAC Inter |
0 - 2
1 - 6
|
FC 1980 Wien 4 | L | 0.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-03-07 | 2 Helfort 15 |
0 - 0
0 - 1
|
LAC Inter 3 | W | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
7-5 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-02-11 | 1 SC Wiener Viktoria |
2 - 0
3 - 2
|
LAC Inter 1 | L | -1.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-31 | 1 LAC Inter |
1 - 1
1 - 1
|
SC Retz 1 | D | +0.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-28 | LAC Inter |
1 - 1
3 - 1
|
SC Mannswörth | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-11-22 | 2 Simmeringer SC |
1 - 1
1 - 2
|
LAC Inter 1 | W | +0.5 | Alatt |
|
5-8 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 6 (2-4) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-11-15 | 2 LAC Inter |
1 - 0
2 - 0
|
SV Schwechat 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Ausztria - amatőr kupa | 2025-11-11 | 4 FV Austria XIII |
0 - 1
0 - 1
|
LAC Inter 5 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-11-02 | 1 LAC Inter |
3 - 1
3 - 4
|
FC 1980 Wien 3 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-24 | 3 SV Gerasdorf Stammersdorf |
0 - 0
1 - 0
|
LAC Inter 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-9 (17) | 2-8 (10) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-18 | 1 LAC Inter |
2 - 0
2 - 0
|
Hellas Kagran 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-12 | 1 2 Slovan HAC |
1 - 2
2 - 4
|
LAC Inter | W | +1.0, +1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-04 | 1 LAC Inter |
2 - 1
2 - 1
|
First Vienna 1894 Amateur 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Ausztria - amatőr kupa | 2025-10-01 | 2 KSV Ankerbrot |
0 - 2
2 - 4
|
LAC Inter 3 | W | +2.0, +2.5 | Felett |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-09-26 | 2 Red Star Penzing |
1 - 0
2 - 2
|
LAC Inter 4 | D | 0.0, -0.5 | Felett |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-09-20 | LAC Inter |
2 - 0
4 - 0
|
WAF Brigittenau | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-09-06 | 1 LAC Inter |
0 - 0
1 - 1
|
SV Wienerberg 2 | D | 0.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-08-31 | 4 FC Mauerwerk |
0 - 0
2 - 0
|
LAC Inter 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-9 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-08-23 | 4 LAC Inter |
0 - 0
0 - 1
|
Helfort 15 3 | L | +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-08-16 | 3 LAC Inter |
2 - 0
3 - 0
|
FV Austria XIII 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-06-13 | 1 SV Schwechat |
0 - 0
0 - 0
|
LAC Inter 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Helfort 15 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Ausztria - Landesliga | 2026-08-22 | Helfort 15 |
5 - 0
7 - 0
|
Simmeringer SC 3 | W | -2.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-08-04 | Rapid Vienna II |
1 - 0
5 - 1
|
Helfort 15 1 | L | -3.0, -3.5 | Felett |
|
||||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-07-25 | Neusiedl |
1 - 2
2 - 3
|
Helfort 15 | W | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Ausztria - Landesliga | 2026-06-06 | 2 Helfort 15 |
1 - 1
2 - 2
|
FC 1980 Wien 3 | D | -1.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-29 | SV Gerasdorf Stammersdorf |
1 - 2
1 - 2
|
Helfort 15 5 | W | +1.0 | Push |
|
||||||
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-25 | Helfort 15 |
2 - 0
2 - 0
|
SV Schwechat 3 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-10 | 3 Slovan HAC |
0 - 1
0 - 1
|
Helfort 15 | W | +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ausztria - Landesliga | 2026-05-02 | 2 Helfort 15 |
1 - 0
2 - 0
|
First Vienna 1894 Amateur 6 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
14-4 (18) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-04-24 | Red Star Penzing |
0 - 1
0 - 2
|
Helfort 15 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-04-18 | 1 Helfort 15 |
2 - 0
2 - 0
|
WAF Brigittenau 3 | W | -2.0, -2.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-04-11 | 1 Floridsdorfer AC II |
0 - 2
1 - 4
|
Helfort 15 1 | W | +1.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Ausztria - Landesliga | 2026-03-28 | 5 Helfort 15 |
1 - 3
3 - 4
|
SV Wienerberg 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-03-14 | 2 FV Austria XIII |
1 - 0
2 - 0
|
Helfort 15 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-03-07 | 2 Helfort 15 |
0 - 0
0 - 1
|
LAC Inter 3 | L | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
7-5 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2026-02-28 | 4 Simmeringer SC |
0 - 1
0 - 3
|
Helfort 15 3 | W | +0.5, +1.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-27 | Helfort 15 |
1 - 1
1 - 1
|
TWL Elektra | D | 0.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-20 | Helfort 15 |
1 - 0
1 - 2
|
SV Leobendorf | L | +1.0, +1.5 | Alatt |
|
6-8 (14) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - amatőr kupa | 2025-11-26 | 2 Rapid Oberlaa |
1 - 0
2 - 1
|
Helfort 15 | L | +2.5, +3.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-11-21 | 4 SV Schwechat |
1 - 2
3 - 4
|
Helfort 15 3 | W | +1.0 | Felett |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-11-15 | 4 Helfort 15 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Stadlau 4 | W | -1.5 | Alatt |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Ausztria - amatőr kupa | 2025-11-04 | 1 FC Stadlau |
0 - 1
1 - 3
|
Helfort 15 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-11-01 | 3 Helfort 15 |
1 - 0
3 - 1
|
SV Gerasdorf Stammersdorf 5 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-25 | 3 Hellas Kagran |
0 - 0
0 - 0
|
Helfort 15 2 | D | +1.0 | Alatt |
|
5-13 (18) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-18 | Helfort 15 |
2 - 0
3 - 2
|
Slovan HAC 1 | W | -2.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-11 | 2 First Vienna 1894 Amateur |
0 - 1
0 - 2
|
Helfort 15 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-10-04 | 2 Helfort 15 |
0 - 0
4 - 1
|
Red Star Penzing 3 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Ausztria - Landesliga | 2025-09-28 | 3 WAF Brigittenau |
1 - 0
1 - 0
|
Helfort 15 1 | L |
|
4-10 (14) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 6 (3-3) | ||||
| Ausztria - Landesliga | 2025-09-13 | 4 SV Wienerberg |
1 - 0
2 - 2
|
Helfort 15 4 | D | 0.0, +0.5 | Felett |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-09-06 | 2 Helfort 15 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Mauerwerk 5 2 | W | -0.5,-1.0 | Alatt |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Ausztria - Landesliga | 2025-08-30 | 4 Helfort 15 |
0 - 0
4 - 0
|
FV Austria XIII 4 1 | W | -1.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.6 | 4.2 | 2.05 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 3 - 2
Szöglet: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 3.0, 3.5
Állás: 2 - 0 , Szöglet: 2 - 0 Félidő
Szöglet: , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - LAC Inter -
6' - 1st Goal - LAC Inter -
14' - 2nd Goal - LAC Inter - 2-0%LAC Inter extend their lead and Early Payout is awarded
-
26' - 2nd Corner - LAC Inter -
42' - 1st Yellow Card - Helfort 15 -
2-0 score at the end of First Half -
51' - 3rd Corner - Helfort 15 - 58' - Missed Penalty - LAC Inter
-
63' - 2nd Yellow Card - Helfort 15 -
64' - 3rd Yellow Card - Helfort 15 -
71' - 3rd Goal - Helfort 15 -
72' - 4th Yellow Card - Helfort 15 -
77' - 4th Corner - Helfort 15 -
77' - 5th Yellow Card - LAC Inter -
82' - 5th Corner - LAC Inter - Race to 3 Corners - LAC Inter
-
83' - 6th Yellow Card - Helfort 15 - 90' - Missed Penalty - Helfort 15
-
2-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

