Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 3.0
Összes gól
Felett 9.0
Összes szöglet
+0.25
Ishoj
HIK vs Ishoj Csapatprofil
HIK
WWWLWWLLLLLegutóbbiRomlik-1.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Ishoj
LDWWWLLLLDLegutóbbiRomlik-1.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 20
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólFelett7/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Utolsó
| HIK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Ishoj | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| HIK | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Ishoj | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 3.0
Szögletek eloszlásaVonal 9.0
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 3.08,
Szórás: 1.49, Medián: 3,
Módusz: 2,
Felett: 48%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
HIK vs Ishoj Gól-/szögletidő eloszlás
HIK vs Ishoj Egymás elleni mérleg
HIK vs Ishoj Teljes H2H megtekintése →| HIK Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-27 | HIK |
1 - 0
3 - 2
|
Ishoj | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2025-09-13 | 2 Ishoj |
1 - 0
1 - 1
|
HIK 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2025-06-07 | 1 Ishoj |
1 - 0
1 - 1
|
HIK 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-13 | HIK |
0 - 0
1 - 0
|
Ishoj 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2024-11-09 | 1 Ishoj |
0 - 0
0 - 1
|
HIK 5 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - 2. osztály | 2024-08-16 | 3 HIK |
1 - 0
2 - 0
|
Ishoj 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| HIK Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-27 | 1 4 HIK |
0 - 0
0 - 3
|
Fremad Amager 1 | L | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-21 | VSK Aarhus |
1 - 1
4 - 1
|
HIK 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-13 | 1 HIK |
0 - 0
0 - 2
|
FC Roskilde 2 | L | +0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-07 | 3 AB |
1 - 0
3 - 0
|
HIK 4 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-27 | HIK |
1 - 0
3 - 2
|
Ishoj | W | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-17 | 1 HIK |
0 - 1
2 - 3
|
Sundby | L | -1 | Felett |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-11-14 | 2 HIK |
3 - 0
4 - 1
|
Vendsyssel FF 2 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
4-11 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-11-07 | HIK |
2 - 0
3 - 2
|
FC Helsingor 3 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-11-01 | Brabrand |
2 - 0
2 - 0
|
HIK | L | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
10-6 (16) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-10-25 | 2 HIK |
0 - 0
1 - 0
|
Skive 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-10-11 | 1 HIK |
0 - 0
1 - 0
|
VSK Aarhus 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
5-10 (15) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-10-03 | 2 Fremad Amager |
0 - 0
0 - 1
|
HIK 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 5 (1-4) | 2 (0-2) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-09-26 | 2 FC Roskilde |
3 - 1
4 - 1
|
HIK 1 | L | -1.0 | Felett |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-09-13 | 2 Ishoj |
1 - 0
1 - 1
|
HIK 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-09-06 | 1 HIK |
1 - 0
1 - 1
|
Thisted FC 1 | D | 0.0,-0.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-08-30 | Skive |
1 - 0
1 - 2
|
HIK 2 | W | 0.0 | Felett |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-08-24 | 3 HIK |
2 - 0
4 - 0
|
Brabrand 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-08-15 | FC Helsingor |
1 - 0
1 - 2
|
HIK 2 | W | -0.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-08-08 | 3 HIK |
1 - 0
2 - 1
|
Naestved IF | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2025-07-26 | Nykobing |
1 - 0
3 - 0
|
HIK 1 | L | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2025-07-19 | FC Roskilde |
0 - 1
2 - 2
|
HIK | D | -1.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-06-14 | 1 HIK |
0 - 3
0 - 6
|
FC Helsingor | L | +0.5, +1.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-06-07 | 1 Ishoj |
1 - 0
1 - 1
|
HIK 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-31 | 1 HIK |
0 - 0
0 - 2
|
Thisted FC 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-23 | 1 Nykobing |
0 - 0
1 - 0
|
HIK 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-16 | 6 Frem |
2 - 0
3 - 0
|
HIK 4 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 4 (2-2) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-13 | HIK |
0 - 0
1 - 0
|
Ishoj 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-09 | 4 FC Helsingor |
1 - 1
1 - 2
|
HIK 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-02 | 3 HIK |
4 - 1
4 - 1
|
Frem 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-04-25 | 2 HIK |
0 - 1
1 - 1
|
Nykobing 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 5 (4-1) | 3 (0-3) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Ishoj Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-28 | 2 Ishoj |
2 - 1
2 - 2
|
VSK Aarhus 2 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-21 | 1 AB |
1 - 0
5 - 1
|
Ishoj | L | -2.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-14 | 6 Ishoj |
0 - 1
0 - 1
|
Fremad Amager 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| Dánia - 2. osztály | 2026-03-06 | 5 FC Roskilde |
1 - 0
2 - 1
|
Ishoj 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-02-13 | 1 Holbæk B&I |
2 - 0
3 - 1
|
Ishoj 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-27 | HIK |
1 - 0
3 - 2
|
Ishoj | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-24 | 1 FA 2000 |
0 - 3
2 - 3
|
Ishoj 3 | W | 0.0 | Felett |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-01-17 | 2 BK Frem |
0 - 0
1 - 1
|
Ishoj 1 | D | 0.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-11-01 | 3 Vendsyssel FF |
1 - 0
2 - 1
|
Ishoj 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-10-17 | 2 FC Helsingor |
1 - 1
1 - 3
|
Ishoj 1 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-09-27 | Ishoj |
1 - 0
3 - 1
|
FC Helsingor | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-09-20 | 1 VSK Aarhus |
0 - 0
0 - 1
|
Ishoj 2 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-09-13 | 2 Ishoj |
1 - 0
1 - 1
|
HIK 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-08-30 | 1 Brabrand |
1 - 1
3 - 1
|
Ishoj 1 | L | 0.0 | Felett |
|
6-9 (15) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-08-24 | 1 Naestved IF |
0 - 1
2 - 2
|
Ishoj 1 | D | -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-08-08 | 5 Fremad Amager |
1 - 0
1 - 1
|
Ishoj 2 | D | -0.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2025-07-27 | Ishoj |
0 - 0
0 - 2
|
Vanløse | L | -1.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-06-14 | 2 Frem |
0 - 1
1 - 1
|
Ishoj 2 | D | -0.5 | Alatt |
|
14-0 (14) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-06-07 | 1 Ishoj |
1 - 0
1 - 1
|
HIK 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-31 | 1 Ishoj |
1 - 1
3 - 2
|
FC Helsingor 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
0-6 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-24 | Thisted FC |
1 - 3
3 - 3
|
Ishoj | D | 0.0 | Felett |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-17 | 1 Ishoj |
1 - 1
2 - 1
|
Nykobing 2 | W | -0.5 | Push | 11.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-13 | HIK |
0 - 0
1 - 0
|
Ishoj 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-10 | 2 Ishoj |
1 - 0
3 - 0
|
Frem 4 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-9 (14) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-05-02 | 2 Nykobing |
0 - 1
1 - 2
|
Ishoj 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-04-26 | 1 Ishoj |
0 - 1
3 - 4
|
Thisted FC 1 | L | -0.5 | Felett |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-04-19 | 3 FC Helsingor |
0 - 0
2 - 2
|
Ishoj | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-04-12 | 4 Ishoj |
1 - 0
2 - 0
|
Frem 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Dánia - 2. osztály | 2025-04-04 | 2 Naestved IF |
0 - 0
1 - 2
|
Ishoj 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - 2. osztály | 2025-03-29 | 3 Ishoj |
0 - 0
0 - 1
|
Skive 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.1 | 3.3 | 3 |
| Félidő | 2.625 | 2.3 | 3.4 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.0) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 4 - 4
Szöglet: 9.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 3.0
Állás: 2 - 0 , Szöglet: 3 - 1 Félidő
Szöglet: , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - HIK -
7' - 1st Goal - HIK -
11' - 2nd Corner - HIK -
15' - 3rd Corner - Ishoj -
16' - 4th Corner - HIK - Race to 3 Corners - HIK
-
23' - 1st Yellow Card - HIK -
23' - 2nd Yellow Card - Ishoj -
37' - 2nd Goal - HIK - 2-0%HIK extend their lead and Early Payout is awarded
-
2-0 score at the end of First Half -
61' - 3rd Yellow Card - HIK -
61' - 3rd Goal - Ishoj -
76' - 5th Corner - HIK -
87' - 6th Corner - Ishoj -
90' - 7th Corner - Ishoj -
90+4' - 8th Corner - Ishoj -
2-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

