Herlev vs Marienlyst Csapatprofil
Herlev vs Marienlyst Mérkőzés tényei
6GY-1D-3V az utolsó 10 meccsen, 25 szerzett és 17 kapott góllal. Átlag gól: 2.5 mellette, 1.7 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 60%, gól Over 50%, szöglet Over 20%.
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 16 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 1.6 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 20%, szöglet Over 20%.
| Herlev | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Marienlyst | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Herlev | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Marienlyst | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Herlev vs Marienlyst Gól-/szögletidő eloszlás
Herlev vs Marienlyst Egymás elleni mérleg
Herlev vs Marienlyst Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Herlev Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-08-31 | 2 Herlev |
1 - 0
2 - 0
|
BSF 2 | W | -0.5,-1.0 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-08-24 | 3 Skjold Birkerød |
0 - 3
0 - 3
|
Herlev | W | +0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-08-17 | 3 Herlev |
2 - 1
4 - 2
|
AB Tårnby 4 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Dánia - DBU Pokalen | 2018-08-07 | 1 Herlev |
3 - 1
5 - 1
|
Bronshoj BK 4 | W | +1.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-08-03 | 1 Herlev |
1 - 2
2 - 5
|
Holbæk | L | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-07-28 | 1 Frem |
0 - 0
3 - 1
|
Herlev 1 | L | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-06-09 | 3 Stenløse |
0 - 2
0 - 2
|
Herlev 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-06-01 | 1 Herlev |
2 - 0
2 - 1
|
Taastrup FC 2 | W | -0.5 | Push | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-05-18 | 1 2 Herlev |
1 - 2
3 - 3
|
Ledøje-Smørum Fodbold 1 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-05-11 | Herlev |
1 - 1
1 - 2
|
Holbæk 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2018-04-21 | 2 FA 2000 |
0 - 1
1 - 2
|
Herlev 2 | W | +0.5 | Alatt |
|
5-8 (13) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-10-20 | 2 Herlev |
2 - 1
4 - 2
|
Fredensborg 3 | W | -1.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-09-29 | 1 Herlev |
0 - 0
1 - 0
|
Slagelse 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-09-15 | 2 Herlev |
0 - 0
1 - 0
|
Taastrup FC | W | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-09-01 | 1 Herlev |
1 - 1
2 - 1
|
LSF 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
11-5 (16) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-06-06 | Herlev |
2 - 0
8 - 0
|
Kalundborg 2 | W | -5.0, -5.5 | Felett | 8.0 | Felett |
|
12-0 (12) | 10-0 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-05-19 | 1 Herlev |
1 - 1
3 - 1
|
Virum/Sorgenfri 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-05-05 | 1 3 Herlev |
1 - 0
1 - 1
|
Kastrup 1 | D | -0.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-04-28 | 2 Herlev |
1 - 1
3 - 3
|
Taastrup FC | D | -0.5, -1.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-04-07 | Herlev |
0 - 0
1 - 0
|
Hillerød 4 1 | W | 0.0 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2017-03-24 | Herlev |
1 - 1
2 - 1
|
Stenløse 4 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-11-04 | 2 Virum/Sorgenfri |
0 - 0
1 - 0
|
Herlev 1 | L | 0.0 | Alatt | 8.0 | Felett |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-10-28 | Herlev |
1 - 0
3 - 1
|
KFUM Roskilde 1 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-10-07 | 2 Herlev |
0 - 1
1 - 1
|
Vanløse 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 8.0 | Felett |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-09-30 | Herlev |
2 - 2
3 - 2
|
Jægersborg 2 | W | -1.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-09-16 | Herlev |
0 - 0
3 - 1
|
Kalundborg 2 | W | -2.5 | Felett |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-09-02 | 2 Herlev |
1 - 1
1 - 1
|
Virum/Sorgenfri 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 8.0 | Alatt |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-08-19 | Herlev |
2 - 1
3 - 1
|
Kastrup 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-08-12 | 1 Herlev |
0 - 0
0 - 0
|
Taastrup FC 1 | D | -1.0 | Alatt |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánia - Series - 1. csoport | 2016-05-12 | 3 Herlev |
0 - 1
0 - 2
|
Vanløse 1 | L | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Marienlyst Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2018-09-01 | 2 Marienlyst |
0 - 1
1 - 4
|
Avarta 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
||||||
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2018-08-25 | 1 2 Vanløse |
1 - 0
1 - 0
|
Marienlyst 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 |
|
|||||
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2018-08-22 | 2 Marienlyst |
1 - 1
1 - 2
|
Middelfart | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2018-08-18 | Marienlyst |
0 - 1
1 - 2
|
B93 Copenhagen 1 | L | -0.5 | Push |
|
||||||
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2018-08-12 | Slagelse |
0 - 0
0 - 1
|
Marienlyst 2 | W | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - DBU Pokalen | 2018-08-07 | 1 OKS |
0 - 1
2 - 4
|
Marienlyst 1 | W | +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2018-08-04 | 1 Marienlyst |
1 - 1
1 - 2
|
Skovshoved 2 | L | -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-06-09 | 3 Naestved IF |
0 - 0
1 - 1
|
Marienlyst 1 | D | -1.5 | Alatt |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-06-02 | 2 Marienlyst |
0 - 0
2 - 1
|
Kjellerup IF 3 1 | W | 0.0, +0.5 | Push | 8.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-05-26 | 1 Marienlyst |
0 - 0
2 - 1
|
FC Sydvest 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-05-19 | 3 Frem |
1 - 0
1 - 1
|
Marienlyst 3 1 | D | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-05-16 | 3 Marienlyst |
0 - 0
1 - 3
|
Ringkøbing IF 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-05-13 | Marienlyst |
0 - 2
0 - 4
|
Skovshoved 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-05-10 | Hvidovre IF |
2 - 1
4 - 1
|
Marienlyst 3 1 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-05-05 | 1 Marienlyst |
0 - 1
0 - 3
|
Jammerbugt 2 | L | 0.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-04-28 | Kjellerup IF |
0 - 1
2 - 1
|
Marienlyst 4 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-04-22 | 2 Ringkøbing IF |
1 - 0
3 - 0
|
Marienlyst | L | 0.0 | Felett | 8.5 | Felett |
|
10-6 (16) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 4 (4-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-04-14 | 3 Marienlyst |
1 - 1
2 - 2
|
Naestved IF 2 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 8.5 | Felett |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-04-07 | 3 Skovshoved |
1 - 0
2 - 0
|
Marienlyst 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-04-02 | 1 2 Marienlyst |
0 - 1
1 - 4
|
Hvidovre IF 1 | L | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-03-29 | 3 Jammerbugt |
0 - 1
3 - 1
|
Marienlyst 4 | L | 0.0 | Felett |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-03-24 | 1 Marienlyst |
2 - 0
3 - 2
|
Frem 4 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Dán 2. osztály - rájátszás | 2018-03-17 | 1 FC Sydvest |
0 - 0
0 - 3
|
Marienlyst 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2017-11-04 | 1 Kolding IF |
1 - 0
2 - 0
|
Marienlyst 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2017-10-28 | 1 Marienlyst |
0 - 0
0 - 0
|
Greve 3 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2017-10-21 | 1 Marienlyst |
2 - 3
3 - 4
|
Avarta 4 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2017-10-14 | 3 Dalum |
0 - 1
1 - 1
|
Marienlyst 4 | D | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-9 (17) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2017-10-07 | Marienlyst |
3 - 0
5 - 0
|
Hellerup IK 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2017-09-30 | 3 Middelfart |
0 - 1
2 - 3
|
Marienlyst 3 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Dán 2. osztály - 2. csoport | 2017-09-23 | 1 Marienlyst |
0 - 0
1 - 1
|
Næsby 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 3.25 | 3.7 | 1.95 |
| Félidő | 3.5 | 2.5 | 2.5 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | Alatt@2 |
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 2 , Szöglet: 4 - 8
Szöglet: 10.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 3.0, 3.5
Állás: 2 - 1 , Szöglet: 2 - 5 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 1.0, 1.5
-
10' - 1st Corner - Marienlyst -
12' - 2nd Corner - Marienlyst -
20' - 1st Goal - Herlev -
26' - 3rd Corner - Marienlyst - Race to 3 Corners - Marienlyst
-
31' - 4th Corner - Herlev -
33' - 5th Corner - Herlev -
35' - 6th Corner - Marienlyst -
36' - 2nd Goal - Marienlyst -
38' - 7th Corner - Marienlyst - Race to 5 Corners - Marienlyst
-
39' - 1st Yellow Card - Marienlyst -
45+2' - 3rd Goal - Herlev -
2-1 score at the end of First Half -
50' - 8th Corner - Marienlyst -
54' - 2nd Yellow Card - Herlev -
55' - 9th Corner - Marienlyst - Race to 7 Corners - Marienlyst
-
66' - 3rd Yellow Card - Herlev -
78' - 4th Goal - Marienlyst -
81' - 4th Yellow Card - Marienlyst -
87' - 10th Corner - Herlev -
90+1' - 11th Corner - Marienlyst -
90+3' - 12th Corner - Herlev -
2-2 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

